Udalosti

Udalosti
moto-x4

Motorola Moto X4 oficiálne: Lepšia stredná trieda s duálnou kamerou

Na podujatí IFA 2017 sme sa dočkali predstavenia novej Motoroly Moto X4, ktorá je viac ako zaujímavá hlavne kvôli cene. Moto X4 je zariadením z vyššej strednej triedy, čomu napomáha hlavne prémiovejší vzhľad.
LG V30

Najväčšia slabina nového LG V30? Na tomto mohol LG zapracovať!

Nové vlajkové lode s Quad HD displejmi by mali ponúknuť aj poriadne batérie. Pri novinkách od LG a Samsungu s tým však nemôžeme čakať a preto sa rozplynul aj sen o 2-dňovej výdrži.
sony xperia xz1

Sony Xperia XZ1 a XZ1 Compact oficiálne: Starý dizajn, nové technológie

Na podujatí IFA 2017 prebehla ďalšia z konferencií, ktorá sa tentokrát týkala japonskej spoločnosti Sony. Sony predstavilo niekoľko kusov spotrebnej elektroniky, medzi ktorými sa objavili aj dva tri smartfóny z Xperia línie.

CAT S31 oficiálne: Telefón, ktorý je stvorený na to, aby zvládol aj týranie

CAT S31 je nasledovníkom smartfónu CAT S30, ktorý používajú zákazníci pracujúci v priemyselných odvetviach, alebo tí, ktorí ho využívajú na rekreačné aktivity a často vystavujú svoj mobilný telefón záťaži.
Sony RX0

Sony RX0 je nová akčná kamera, ktorá ťa prinúti zabudnúť na GoPro

Spoločnosť Sony na podujatí IFA 2017 prekvapivo predstavila novú kompaktnú kameru, ktorú označila stručným pomenovaním RX0. Sony neprezentuje novinku ako akčnú kameru, aj keď by sme sa toto označenie nebáli používať. Vlastnosti kamery označeniu sekundujú. 

FOTO: Prvé snímky z LG V30! Takto fotí nová vlajková loď, ktorá uchvátila celé IFA

LG V30 je oficiálne tu, a tak je čas pozrieť sa mu na zúbok. Nižšie nájdete niekoľko snímok, ktoré sme zozbierali z internetu od ľudí, ktorí telefón už nejaký ten čas testujú. V žiadnom prípade nejde o finálne hodnotenie, skôr o predjedlo pred hlavným chodom, ktorým bude recenzia.

Samsung Gear IconX (2018) sú tu! Opravujú jednu z najhorších vlastností 1. generácie

Prvý pokus Samsungu priniesť bezdrôtové slúchadlá nebol vyslovene zlý. Zároveň sme aj v našej recenzii videli, že mu ešte ostáva priestor na výrazné zlepšenie.

IFA 2017: Ktoré novinky sa objavia na tohtoročnom technologickom podujatí v Berlíne?

Ostáva už len pár dní do obrovského technologického podujatia v Berlíne so známym názvom IFA 2017 alebo ak chcete, Internationale Funkausstellung Berlin.
Sony Xperia XZ1

Na podujatí IFA uvidíme nový high-end Sony Xperia XZ1. Čo ponúkne?

Fanúšikovia Xperia zariadení budú nadšení, vyznávači futuristických konštrukcií s minimálnymi rámikmi už menej. Alebo skôr vôbec. Na podujatí IFA 2017 spoznáme nový high-end Sony Xperia XZ1.

Samsung bude mať na tohtoročnom podujatí IFA najväčšiu prezentáciu. Uvidíme Galaxy Note 8?

Európsky veľtrh spotrebnej elektroniky, ktorý je známy pod skratkou IFA, sa koná každý rok na jeseň v nemeckom meste Berlín. Toto podujatie kórejský Samsung veľmi dobre pozná.
Webby Awards

Aplikácia klávesnice od Google je nominovaná na prestížnu cenu Webby Award

Gboard, aplikácia klávesnice od Google sa neteší iba pozitívnym hodnoteniam v obchode Play, ale aj čerstvej nominácii na cenu Webby Award. O jej prípadnom umiestnení rozhodne hlasovanie.
NASA

NASA čoskoro spustí živý video prenos z vesmíru v 4K rozlíšení

Americký národný úrad pre letectvo a vesmír, v skratke NASA, čoskoro spustí livestream z vesmíru, ktorý bude vôbec po prvý krát vysielaný v 4K rozlíšení.

CES 2017 začína. Čo môžeme očakávať od jedného z najväčších tech podujatí?

Consumer Electronic Show alebo v skratke, CES. Jedno z najväčších technologických podujatí začína už čoskoro, 5. januára 2017.

VIDEO: ASUS pozýva na podujatie CES 2017. Zrejme predstaví dvojicu smartfónov

Januárové podujatie CES 2017 si nenechá ujsť ani ASUS. Tento etablovaný výrobca možno nepredáva toľko smartfónov ako Samsung alebo Huawei, určite má však v tomto segmente čo povedať.

Xiaomi vôbec po prvýkrát vystúpi na podujatí CES 2017. Predstaví úplne nový produkt

Miesto konania Las Vegas, obdobie január 2017 a prestížne podujatie Consumer Electronics Show. Jeden z najväčších veľtrhov spotrebnej elektroniky sa blíži.

Nový smartfón Nokia s OS Android bude zrejme predstavený na MWC 2017

To, že sa legendárna Nokia vracia na trh s mobilnými telefónmi už vieme dlhšie. Zatiaľ sa však neobjavil jediný konkrétny dátum alebo obdobie predstavenia nových zariadení.
banner