Udalosti

Udalosti

CES 2017 začína. Čo môžeme očakávať od jedného z najväčších tech podujatí?

Consumer Electronic Show alebo v skratke, CES. Jedno z najväčších technologických podujatí začína už čoskoro, 5. januára 2017.

VIDEO: ASUS pozýva na podujatie CES 2017. Zrejme predstaví dvojicu smartfónov

Januárové podujatie CES 2017 si nenechá ujsť ani ASUS. Tento etablovaný výrobca možno nepredáva toľko smartfónov ako Samsung alebo Huawei, určite má však v tomto segmente čo povedať.

Xiaomi vôbec po prvýkrát vystúpi na podujatí CES 2017. Predstaví úplne nový produkt

Miesto konania Las Vegas, obdobie január 2017 a prestížne podujatie Consumer Electronics Show. Jeden z najväčších veľtrhov spotrebnej elektroniky sa blíži.

Nový smartfón Nokia s OS Android bude zrejme predstavený na MWC 2017

To, že sa legendárna Nokia vracia na trh s mobilnými telefónmi už vieme dlhšie. Zatiaľ sa však neobjavil jediný konkrétny dátum alebo obdobie predstavenia nových zariadení.

216 zakrivených OLED televízorov. Magický LG tunel alebo digitálne akvárium

Na konferencii IFA 2016 sme nemali možnosť vidieť len tlačové konferencie a predstavovanie nových produktov ale tiež niečo, čo priamo útočilo na naše zmysly.

VIDEO Ako funguje 5-osá stabilizácia obrazu v selfie foťáku Sony Xperia XZ?

Krátky video test zachytáva nový stabilizačný algoritmus japonského výrobcu.

Samsung na veľtrhu IFA 2016 posúva používateľské zážitky na vyššiu úroveň

Juhokórejský gigant Samsung na svojej konferencii v rámci podujatia IFA 2016 v Berlíne predstavil okrem inteligentných hodiniek Gear S3 aj svoje zariadenia pre inteligentnú domácnosť, čím opäť nastavil latku naozaj vysoko.

Lenovo predstavilo trojicu nových smartfónov K6, K6 Power a K6 Note

Lenovo zaútočilo na návštevníkov podujatia IFA 2016 rovno triom nových smartfónov nižšej strednej a strednej triedy. Všetky majú kovové jednoliate telá.

Sony Xperia XZ a Xperia X Compact oficiálne. Vlajková loď a konečne menší smartfón

Tlačovú konferenciu má za sebou aj spoločnosť Sony Mobile. Predstavila na nej rôzne príslušenstvo, ale aj dva nové smartfóny. Jeden z nich bol veľmi očakávaný.

Nový tablet Huawei MediaPad M3 ponúka 2K displej, kov a reproduktory od Harman/Kardon

8,4-palcová čínska novinka zaujme kvalitnou konštrukciou z prémiového materiálu, kvalitným zvukom a kvalitným zobrazovacím panelom.

Fossil prináša štvoricu hybridných smartwatch, ktoré očaria milovníkov elegancie

Populárny výrobca náramkových hodiniek nezabúda ani na technologické inovácie a preto majú jeho štyri čerstvé kúsky s tradičným analógovým ciferníkom.

HTC predstavilo vynovenú kópiu iPhonu, smartfón One A9s

Na IFA 2016 nechýba ani taiwanský HTC, ktorý nám dnes naservíroval očakávané pokračovanie kvalitného mid-range kúska z minulého roka.

Smartfóny Huawei Nova a Nova Plus predstavené

Veľtrh IFA 2016 je v plnom prúde a aktuálne sa na pódiu prezentoval čínsky gigant Huawei. Tento etablovaný výrobca predstavil dva smartfóny z novej línie strednej triedy.

Lenovo Yoga Tab 3 Plus: Veľká batéria, 2K displej a štyri JBL reproduktory

Na podujatí IFA 2016 spoločnosť Lenovo predstavila inovovaný tablet Yoga Tab 3 Plus, ktorý je priamo určený na sledovanie multimediálneho obsahu. Svedčia o tom jeho vlastnosti.

Moto Z Play oficiálne: Celosvetová dostupnosť, zaujímavá cena aj parametre

Spoločnosť Lenovo na podujatí IFA 2016 predstavila tretieho člena rodiny Moto Z smartfónov. Po Moto Z a Moto Z Force prichádza smartfón Moto Z Play.

IFA 2016: Inteligentné hodinky Samsung Gear S3 oficiálne

Samsung Electronics Co., Ltd., líder v kategórii nositeľných zariadení, dnes predstavil nový model inteligentných hodiniek Gear S3, ktorý ešte viac upevní vedúce postavenie spoločnosti Samsung na trhu v kategórii nositeľných zariadení.