Hry

Hry

Piatková porcia aplikácií: Optimalizácia notifikácií, HDR režim alebo užitočné widgety

V tohto týždňovom piatkovom výbere aplikácií a hier vám odporúčame skvelý separátor upozornení, bič na podexponované fotografie, nástroj, ktorý bude analyzovať vaše denné činnosti alebo dvojicu pekných a funkčných widgetov.

Piatková porcia aplikácií: Biela Noc 2016, widget počasia alebo hra Mafia III: Rivals

Pre mnohých vítaný koniec týždňa si tentokrát spestríme napríklad kultúrou v našom hlavnom meste. Aplikácia Biela Noc 2016 rovnomenného festivalu súčasného umenia by vám nemala chýbať, ak sa na toto podujatie chystáte.

Piatková porcia aplikácií: Falošný hovor, merač decibelov alebo legenda Micro Machines

V obvyklom piatkovom výbere zaujímavých aplikácií a hier tento krát nechýba skvelý mobilný prehliadač, menič farieb pre FB Messenger alebo aplikácia, ktorá nafinguje prichádzajúci hovor.

Google vyhlásil víťazov prvého nezávislého herného festivalu. Pozrite sa na TOP 3 najlepšie hry

Spoločnosť Google tento rok zorganizovala prvý ročník podujatia Indie Games Festival, ktorého sa mohli zúčastniť rôzni nezávisí herní vývojári so svojimi počinmi.

Konzolová a PC hra FIFA 17 aj s aplikáciou pre smartfóny. Potýka sa však s problémami

Každý oddaný hráč vie, že toto obdobie patrí EA Sports a ich skvelej hre FIFA 17. Futbaloví nadšenci sa môžu ponoriť do tohto kultového športu v rámci prepracovanej hry pre konzoly a počítače.

Piatková porcia aplikácií: Google výlety, omaľovánky alebo kartel v hre Narcos

V pravidelnom výbere zaujímavých aplikácií a hier si tento krát našla miesto cestovateľská appka od Google, šikovný widget pre Facebook alebo upokojujúce omaľovánky.

Staňte sa hackerom v novej a rozhodne podarenej strategickej online hre HACKERS

Len pred pár dňami do obchodu Google Play dorazila hra s názvom Hackers. Udialo sa tak po niekoľko mesačnom uzavretom beta testovaní.

Piatková porcia aplikácií: Živý prenos z ISS, test mŕtvych pixelov alebo skvelá hra Orbit

Ani tento pracovný týždeň nezabudneme uzavrieť dávkou desiatich aplikačno-herných tipov. Určite by sme vyskúšali fascinujúci živý pohľad z ISS, vizualizáciu hudby alebo užitočného správcu výdavkov.

Koniec ošiaľu? Hra Pokémon Go stratila 80% platiacich hráčov. Aj tak je najziskovejšia

Je to už viac ako dva mesiace, čo svet mobilnej zábavy ovládla hra Pokémon Go. Táto hra sa postarala nie len o množstvo bizarných situácií ale aj o poriadny finančný profit pre jej tvorcov.

Zabite nudu a vyskúšajte TOP 5 populárnych vežičkoviek pre Android

Tzv. vežičkovky, alebo ak chcete tower defense hry, patria už dlhodobo k veľmi obľúbeným, čo sa mobilných platforiem týka. Prostredníctvom dotykovej obrazovky sa dobre ovládajú a dokážu zabaviť dlhé hodiny a dni.

Piatková porcia aplikácií: Rozvrh hodín, World of Warcraft alebo skvelé logické hry

V tohto týždňovom výbere zaujímavých aplikácií a hier sme si spomenuli s rozvrhom hodín na štart školských povinností, nechýba appka pre hráčov populárneho WoW alebo nástroj pre počúvanie hudby z YouTube.
Pokémon Go

Ďalší míľnik pre Pokémon Go. Hra dosiahla už 500 miliónov stiahnutí

Aj keď sa vám môže zdať, že bublina Pokémon Go už dávno spľasla, opak je pravdou. Hoci Niantic už nezaznamenáva až taký rapídny rast ako na začiatku, hra stále patrí k jedným z najhranejších.

TIP: Herný hit Badland 2 dorazil do obchodu Google Play

Fínske vývojárske štúdio Frogmind v decembri minulého roka uviedlo pre platformu iOS hru s názvom Badland 2. Ide o pokračovanie úspešnej hry z roku 2013.

MOBA RPG hra Vainglory je k dispozícii v beta verzii pre zariadenia s grafikou Vulkan

Super Evil Megacorp je zaujímavý názov vývojárskeho štúdia, ktoré stojí za nesmierne populárnou MOBA RPG hrou Vainglory. Hra by sa dala označiť ako League of Legends pre smartfóny a tablety.

Ruský Youtuber skončil vo väzení za hranie hry Pokémon Go

Ruský mladík, hviezda populárneho video serveru YouTube, bol na dva mesiace zadržaný políciou a hrozí mu až päť rokov vo väzení. Zločin? Hranie hry Pokémon Go v kostole.

Piatková porcia aplikácií: Kreatívne filtre pre vaše fotky, čerstvé počasie alebo nový diel hry FarmVille

Ani tento týždeň sme nezabudli na výber desiatich aplikácií a hier z obchodu Google Play, ktoré stoja za inštaláciu. Z aplikácií môžete vyskúšať až primitívne jednoduchú VPN appku alebo inovovaný nástroj pre testovanie výkonu smartfónov.

Apple dnes oznámi prvý pokles v príjmoch od roku 2001

Apple dnes oznámi finančné výsledky za štvrtý fiškálny štvrťrok, ktorý končil septembrom. Prvýkrát po 14 rokoch si spoločnosť zaknihuje pokles, minimálne čo sa príjmov týka.