Hry

Hry

Piatková porcia aplikácií: Snehové správy, čiernobiela fotografia alebo hra Samorost 3

V prvej decembrovej piatkovej porcii Android aplikácií a hier nesmie chýbať už kultová appka Google Santa Tracker, lyžiarov potešia kompletné snehové správy a nadšenci mobilnej fotografie by mali vyskúšať nástroj Hypocam.

Máte voľný víkend? Titanfall 2 bude aj s DLC zadarmo!

Ak sa tento víkend cítite na pár dní zábavy pri PC/PS4/Xbox hre, máme pre vás skvelé správy. Od 2. do 4. decembra si totiž budete môcť zahrať Titanfall 2 úplne zadarmo.

Piatková porcia aplikácií: MP3 Converter, Evie launcher alebo kolekcia hier Microsoft Solitaire

V čerstvom vydaní piatkovej porcie Android aplikácií a hier natrafíte na snímač farieb, nástroj, ktorý z videa extrahuje zvukovú stopu do formátu MP3, skvelý launcher alebo otvárač skrátených URL adries.

Cyber Week v obchode Google Play. Hry s 80 % zľavou alebo výhodnejšie in-app nákupy

Spoločnosť Google dnes na sociálnych sieťach informovala o tzv. akcii Cyber Week, v mene ktorej môžeme v obchode Google Play natrafiť na plejádu zľavnených hier.

Hitman Sniper, Lara Croft GO alebo Deus Ex: Ďalšie hry v zľave za pár drobných!

Včera sme vám priniesli tip na hru s názvom LIMBO, ktorá bola a ešte stále je v zľave iba za 50 centov. Dnes sa však v zľave ocitli aj ďalšie nemenej kvalitné tituly.

Zľava v obchode Google Play: Jedna z najlepších hier dočasne iba za 0,50 €

V obchode Google Play sa aktuálne objavila zaujímavá, časovo obmedzená zľava na hru, ktorá je mnohými hodnotená ako jedna z najlepších.

Piatková porcia aplikácií: GPS Test, nebeské telesá alebo boj o prežitie SKYHILL

Tento týždeň ukončíme v rámci piatkového výberu aplikácií úplne novou appkou pre klientov OTP banky, kalkulačkou kalórií alebo špičkovým nástrojom, ktorý vám zobrazí všetky nebeské telesá.

Piatková porcia aplikácií: Nové foto nástroje od Adobe alebo hra Call of Duty: Heroes

Aplikačno herná telenovela pokračuje aj v tomto týždni. Výnimočne v nej nájdete jedenásť aplikácií a hier. Rovno dve novinky pre úpravu fotografií prinieslo Adobe.

Piatková porcia aplikácií: Video editor, správca súborov alebo závody Asphalt Extreme

V aktuálnom vydaní piatkovej porcie zaujímavých aplikácií a hier sa môžete zahrať na režiséra v prepracovanom video editore, vybrali sme skvelého správcu súborov alebo nového torrentového klienta.

Google sprísnil podmienky v obchode Google Play. Cielia na podvodníkov

Obchod Google Play ako zdroj všetkých Android aplikácií, hier, hudby ale aj filmov či kníh, by mal byť určite poriadne bezpečný. Už skôr sme ale videli, že tomu tak úplne nie je.

Google opäť nesklamal: Na Halloween si prichystal fantastickú hru priamo v jeho logu

Možno oslavujete Halloween, možno nie, dobrú hru si určite zahrajú obe skupiny ľudí. Tak či onak by ste nemali prehliadnuť perfektnú minihru, ktorú dnes nájdete priamo v logu Google.

Piatková porcia aplikácií: Pomoc na diaľnici, FX Launcher alebo zombie stratégia od Gameloft

Tento týždeň nás zastihol poriadne chladný piatok, no o to horúcejší bude výber zaujímavých aplikácií a hier. Hneď v úvode ponúkneme napríklad vysoko prispôsobiteľný FX launcher.

Counter Strike pre Android. Tímová strieľačka Critical Ops v obchode Google Play

Critical Ops je tímová strieľačka z pohľadu prvej osoby, ktorá ťaží hlavne z konceptu nesmierne populárnej PC hry Counter Strike. Hra pred pár dňami do razila do Obchodu Google Play.

Piatková porcia aplikácií: Google Tapety, snímanie poznámok alebo hra Ja som chlieb!

Pre mnohých vytúžený koniec týždňa už tradične prichádza aj s výberom tých najzaujímavejších aplikácií a hier. Na vašom mieste by sme určite vyskúšali pozadia priamo od Google, no to však nie je všetko.

Skvelá hra s Larou Croft vystupuje z exkluzivity. Stiahnuť sa dá pre všetky Android zariadenia

Titul Lara Croft: Guardian of Light patrí k veľmi podareným herným počinom, ktorý ste mohli približne od roku 2012 nájsť v obchode Google Play.

Piatková porcia aplikácií: Optimalizácia notifikácií, HDR režim alebo užitočné widgety

V tohto týždňovom piatkovom výbere aplikácií a hier vám odporúčame skvelý separátor upozornení, bič na podexponované fotografie, nástroj, ktorý bude analyzovať vaše denné činnosti alebo dvojicu pekných a funkčných widgetov.