Hry

Hry

Spoločnosť Google dala vývojárom aktuálne viac priestoru na dýchanie, respektíve skôr pre ich aplikácie a hry. Po novom môžu vývojári nahrávať do obchodu Google Play aplikácie a hry s veľkosťou do 100 MB

Jeden z najúspešnejších RPG titulov pre inteligentné mobilné telefóny dostal v poradí už štvrté pokračovanie. Na hráčov tak čaká nové dobrodružstvo, viac možností, kvalitnejšie grafické spracovanie a aj intuitívnejšie ovládanie.

V dnešnom obvyklom piatkovom vydaní tipov na zaujímavé aplikácie a hry nájdete šikovného pomocníka pre pridávanie poznámok, niečo pre kreatívnych jedincov, prispôsobiteľnú uzamykaciu obrazovku, nástroj na šetrenie batérie alebo aplikáciu pre zálohovanie a synchronizáciu na báze lokálneho cloudu.

Populárnu hernú sériu Need for Speed netreba predstavovať a toto pouličné závodenie patrí medzi vôbec najobľúbenejšie ako na PC platforme tak na mobilných zariadeniach.

Piatková porcia Android aplikácií a hier s poradovým číslom 155. vám tentokrát prináša tipy na ALT+TAB skratku pre smartfóny, fitness appku Motoroly, nástroj, ktorý vás doslova odtrhne od smartfónu, novinku veľkého obchodného reťazca alebo úhľadné pozadia.

Elon Musk a jeho firma SpaceX majú celkom veľké plány. Chcú kolonizovať vesmír, postaviť základňu na Marse, lietať s turistami na obežnú dráhu...

Čakanie na nový diel masívnej online hry Order & Chaos je na konci. Herné štúdio Gameloft dnes ako pre platformu iOS, tak pre Android vypustilo pokračovanie s názvom Redemption.

Piatok nás opäť a bez výnimky dobehol a spolu s ním aj 154. vydanie Piatkovej porcie Android aplikácií. V nej sme sa vám rozhodli odporučiť aplikáciu pre Google Street View službu, appku vhodnú pre šoférov...

Nainštalujte si čerstvú Android hru Nibblers od štúdia Rovio.

Vyzerá to tak, že už zabudnutá pokémonmánia zažije epické znovuzrodenie. A nie len tak hocijaké, pozrite si prvé VIDEO.

Vývojári z herného štúdia Madfinger majú na konte úspešné tituly ako Dead Trigger alebo Shadow Gun. Najnovšie predstavili nový akčný počin, ktorý nesie názov Unkilled.
video

Populárny herný titul Pokémon Shuffle zavítal už aj na Android.
video

Jedna z najpopulárnejších postáv virtuálneho sveta hier prichádza opäť do Android zariadení.

Milovaná arkádová hra Pac-Man oslávila začiatkom tohto roka 35 rokov od svojho vzniku. Vďaka svojmu "faktoru závislosti" sa stala obľúbenou po celom svete.

Týždeň ubehol ako voda a posledný pracovný deň v týždni so sebou prináša aj pár tipov na zaujímavé aplikácie a hry. Z aplikácií vám tentokrát odporúčame pekné počasie, torentového klienta, digitálnu kuchársku knižku, Nástroj pre tvorbu skvelý panorám alebo produktívnu appku pre prácu s PDF súbormi.

Nový titul, ktorý je pokračovaním asi najpopulárnejšej hry na smartfóny a tablety, Angry Birds 2, láme rekordy. Len za jediný týždeň si ho stiahlo vyše 20 miliónov ľudí.