Hry

Hry

Pokiaľ ste dlho nehrali poriadnu FPS akčnú záležitosť, môžete využiť jedinečnú zľavu na prepracovanú strielačku SHADOWGUN z dielne populárneho herného štúdia MADFINGER Games.

Priekopník v hernom priemysle oznámil, že do marca 2017 budú mať používatelia inteligentných mobilných zariadení k dispozícii až päť jeho hier, pričom prvá uzrie svetlo sveta už v nadchádzajúcich mesiacoch.

Tanel Armanto, pôvodný tvorca legendárnej hry Snake, ktorá sa zbesilo hrávala na klasických mobilných telefónoch Nokia, sa spojil s herným vývojárskym štúdiom Rumilus Design a oživili tento titul pre platformu Android.

Monument Valley je jedna z najkrajších a najobľúbenejších logických hier, aká bola za posledné mesiace pre platformu Android vydaná.

Spellcrafter je nové strategické RPG od vývojárov zo štúdia Jujubee a pokiaľ je RPG žáner práve vaša parketa, určite vás hra zaujme. Hra má totižto podobný herný štýl ako iné populárne a moderné RPG hry, jedinečnosť však dodáva systém kúzel.

Hra Mortal Kombat uzrela svetlo sveta v roku 1992 a časom sa z tohto titulu stala kultová hra, ktorá vždy na svoju dobu zaujala svojou grafikou a prepracovanými krvavými bojmi.

Pokiaľ premýšľate o zmene dizajnu svojej domácej obrazovky, skúsiť to môžete aj niečím dynamickým, konkrétne živými pozadiami.

Pokiaľ obľubujete strategický žáner tower defense hier, možno budete poznáť populárnu sériu Kingdom Rush titulov od vývojárskeho štúdia Ironhide.

Samsungu Galaxy S6 Edge nemožno uprieť, že je jeden z najúžasnejších smartfónov tohto kórejského giganta vôbec a to platí aj z dizajnového hľadiska.

Fanúšikovia Star Wars a majitelia Android smarfónov a tabletov by mali zbystriť pozornosť, pretože prepracovaná RPG hra Star Wars: Knights of the Old Republic je teraz k dispozícii za výnimočnú cenu.

Battledots predstavuje pekne spracovanú strategickú hru, ktorá sa ešte len pred nedávnom objavila v obchode Google Play.

Máj začíname piatkom a teda logicky aj desiatimi tipmi na zaujímavý, aplikačno-herný obsah z obchodu Google Play Store. Z aplikácií si môžete adoptovať zvieratko, vyskúšať kreatívne písanie s novou klávesnicou, ako si trúfate skúsiť môžete aj profesionálny deejaying...

Včera sme vás informovali o výraznej zľave na, podľa mnohých hodnotení, jednu z najlepších hier v Google Play - Leo's Fortune, pričom dnes k nej pribudla ďalšia vynikajúca hra, ktorá je dočasne k dispozícii za 0,96 € oproti pôvodnej takmer 5 € cene.

Strategické hry sú vľemi obľúbené na všetkých platformách a v Google Play sa ich nachádza pekná zbierka. Niektoré sú naozaj podarené, skutočne kvalitné tituly do Google Play však dorazia čoskoro.

Leo's Fortune je veľkolepá plošinovka, v ktorej musíte v úlohe akejsi fúzatej lopty prekonávať rôzne prekážky, zbierať mince a plniť úlohy.

Pár vývojárov sa opäť rozhodlo svoje aplikácie a hry ponúknuť užívateľom za zvýhodnenú cenu, pričom ako obvykle, ponuka je časovo obmedzená a jedná sa rozhodne o zaujímavé tituly.