Hry

Hry

Dawn Of The Sniper je nová hra z dielne kanadských vývojárov z Brutal Studio a vašou úlohou bude chrániť ľudstvo v post-apokalyptickom svete plnom zombie.

Pong je vôbec prvá komerčne úspešná video hra a vyšla v roku 1972 pod taktovkou Atari. Jednalo sa o akýsi tenis v jednoduchej 2D grafike, v podobe dvoch pádiel a lopty.

Aj keď pokračovanie populárneho sci-fi filmu Terminator ešte len príde do kín, majitelia smartfónov s operačným systémom Android si už teraz môžu rovnomennú hru zahrať.

Nudné chvíle eliminujete adrenalínovým zlaňovaním, futbalovým manažérom, kung-fu žabou, leteckým simulátorom alebo originálnou logickou hrou.

Square Enix, populárne vývojárske štúdio na hernej konferencii E3 oznámila mobilnú verziu legendárnej RPG hry Final Fantasy s poradovým číslom VII.

Vývojárske štúdio Rovio opäť na seba upriamilo pozornosť a to už v poradí 11. herným titulom pod značkou Angry Birds. Hra v podstate prináša starý a známy herný štýl v duchu Candy Crush či Puzzle Quest.

V ďalšom vydaní Piatkovej porcie nájdete už klasicky päť aplikácií a päť hier, pričom práve aplikácie zastupuje server plný letných brigád, real-time spravodajstvo nezávislého denníka N, plánovač, tapety a launcher v iOS štýle. Nudu zabijete...

Android aplikácia, ktorá nedávno dosiahla míľník s jednou miliardou stiahnutí, má svoju prvú virtuálnu hru - Doodle Draw.

V obchode Google Play sa objavila nová zábavná a jednoduchá hra, s ktorou skvele zabijete čas na záchode, pri čakaní na hromadnú dopravu tak podobne.
video

Sedíte pred počítačom a nemáte čo robiť? Ak ste už prečítali všetky články na androidportale, vyťukajte do prehliadača webovú adresu Agar.io.

Piatok, úvod do víkendu je tu a vy môžete opäť vybaviť váš smartfón alebo tablet jednou z piatich aplikácií alebo hier, ktoré nájdete v našom výbere.

This War of Mine je veľmi podarený herný titul, ktorý si môžeme zatiaľ užívať na PC a Mac platforme a to od konca minulého roka. Vývojári z 11 Bit Studios sa rozhodli túto hru uviesť aj pre OS Android a to už čoskoro.

V obchode Google Play sa dnes objavila novinka, hra s názvom Hitman Sniper, pričom ide už o druhú hru s Agentom 47 v hlavnej úlohe. Prvým titulom bola strategická ťahovka Hitman Go.

Už celkom dlhý čas Android používatelia bažia po schopnosti presunúť aplikácie z interného úložiska na microSD kartu tak, ako tomu bolo kedysi. Google si to konečne všimol a vyzerá to tak, v Android M sa táto funkcia konečne objaví.

V ďalšom vydaní nášho aplikačno-herného seriálu opäť nájdete desať zaujímavých tipov na aplikácie a hry, pričom z aplikácií môžete vyskúšať nástroj na úpravu fotografií, komunikačno-pracovnú platformu, sledovač búrok, galériu alebo prepracovaný kalendár.

Nezávislé vývojárske štúdio TINYSOFT pred nejakým časom vydalo svoju logickú hru BUBBLA, ktorá si získala pozitívnu odozvu od užívateľov u nás na Slovensku ako aj u našich susedov Čechách.