Hry

Hry

V dnešnej piatkovej porcii nájdete opäť 10 zaujímavých tipov na aplikácie a hry, ktoré podľa nás stoja za inštaláciu.

Už sa pomaly stáva štandardom, že Amazon na nás z času na čas vyrukuje s pestrou ponukou platených aplikácií a hier, ktoré si môžeme stiahnuť zadarmo.

Spoločnosť Google sa v poslednej dobe zamerala na inovácie svojho obchodu Google Play, pričom medzi najzásadnejšie patrí manuálne schvaľovanie aplikácií

Aj keď sa herný gigant spočiatku zdráhal, predsa sa stalo. Nintendo si podalo ruku s DeNA, populárnym vývojárom hier, aby tak spoločne priniesli na najväčšie mobilné platformy niekoľko oficiálnych titulov konzolového kráľa.

V oblasti hier sa veľkej popularite tešia "vežičkovky", čiže tituly z kategórie tower defense a ak zrovna nejakú takúto obranno-strategickú hru hľadáte, skočte rovno po niektorom z TOP titulov nižšie.

Hernú klasiku, ktorá sa dočkala aj filmového spracovania, si budeme už čoskoro môcť zahrať v našich Android zariadeniach. Tentokrát prispôsobenú dotykovému ovládaniu.

Vyspelá grafika, efekty, dynamické osvetlenie, kvalitné zvuky, 3D zobrazovanie. Moderné hry pre mobilné zariadenia sú skvelé a spracované na vysokej úrovni, hry minulosti však skórovali hlavne svojou hrateľnosťou.

Autori legendárnej série Angry Birds neustále pracujú na nových hrách, pričom ich najnovším počinom je hra, ktorá je tak trochu mimo žánru, na ktorý sme u vývojárov ROVIO zvyknutí.

Piatková porcia Android aplikácií ale aj hier vám tentokrát svojim 128. vydaním odporúča vyskúšať určite užitočného manažéra kopírovaných textov a odkazov, zábavnú aplikáciu na "vylepšenie" fotiek alebo widget pre batériu.

Ak potrebujete zahnať nudu, či odreagovať sa z pondelkového návalu povinností, máme pre vás tip na podarenú klasickú logickú hru.

Nie, nedočkáme sa populárneho MOBA titulu pre Android. Miesto toho dorazí do Google Play jedna z jeho lepších alternatív. iOS hru Vainglory si totiž už čoskoro budeme môcť zahrať aj na našich zariadeniach.

Piatok je konečne tu a s predzvesťou víkendu so sebou okrem iného prináša aj pár tipov na zaujímavé aplikácie a hry.

Ak si radi krátite čas jednoduchými a minimalistickými hrami, teraz si určite prídete na svoje. Pivot je nový počin vývojárov, ktorí stoja za populárnou hrou Bing-Bong a je poňatá v rovnakom dizajne a minimalistickom štýle.

Približne pred necelým mesiacom sa objavili prvé informácie o pokračovaní populárnej série Dungeon Hunter, tentokrát už piatym dielom.

Známe vývojárske štúdio Rovio, ktoré stojí za legendárnymi hrami Angry Birds má dôvod na oslavu. Ich populárna kreatívna hra, Bad Piggies, v ktorej pre zmenu hráte za zelené ošípané a nie nahnevaných vtákov dosiahla míľnik 100 miliónov stiahnutí.

V dnešnom pokračovaní piatkovej porcie Android aplikácií ale aj hier nájdete klasicky desať tipov na zaujímavý softvér hodný inštalovania.