Hry

Hry
aplikácií

Porcia aplikácií: Rýchle poznámky, vyhľadávač lacných leteniek alebo skvelý Beat Racer

Tradičný a pravidelný výber zaujímavých aplikácií a hier bude tentokrát na vaše zmysly útočiť aplikáciou Whom, akousi odnožou Instagram appky Boomerang.
nova legacy

N.O.V.A. Legacy čoskoro v obchode Play. Gameloft vyrukoval s pokračovaním populárnej strieľačky

V roku 2009 vydalo herné štúdio Gameloft sci-fi strielačku z pohľadu prvej osoby, titul N.O.V.A. (Near Orbit Vanguard Alliance). Určený bol pre mobilné zariadenia.
hier

Veľký výpredaj hier v obchode Google Play! Uchmatnite si zaujímavé herné tituly

Víkend pomaly začína a jeho časť môžete tráviť aj hraním mobilných hier. Ak zrovna žiadnu zaujímavú nemáte, osloviť vás môže jeden zo zľavnených kúskov nižšie.

Hra Cubus – skvelá logická návykovka dostane aktualizáciu. Odstráni reklamy a pridá nové funkcie

Ak obľubujete jednoducho poňaté logické hry a radi si namáhate mozog riešením rôznych výziev, vašej pozornosti by nemala ujsť hra Cubus – Block Slide Puzzle.
aplikácií

Piatková porcia aplikácií: Sound off, prevodník jednotiek alebo hra Splitter Critters

V pravidelnom koncotýždňovom výbere aplikácií tentokrát nájdete automatizovaný nástroj pre vypínanie zvukov prichádzajúcich hovorov a upozornení, aplikáciu, ktorá vám pomôže zrelaxovať alebo komplexný prevodník jednotiek.

Z obchodu Google Play môžu zmiznúť milióny aplikácií. Chýbať vám zrejme nebudú

Spoločnosť Google v týchto dňoch zasiela mnohým vývojárom po celom svete, ktorí majú v obchode Google Play svoje aplikácie a hry, dôležité upozornenie.

A Boy and His Blob: Krásna logická plošinovka dorazila do obchodu Google Play

O hre A Boy and His Blob ste možno už počuli. Možno vás prekvapí, že vznikla už v roku 1989 a určená bola pre platformu NES. V hre budete ovládať malého chlapca a jeho kamaráta, mimozemské želé menom Blob.

Piatková porcia aplikácií: Skvelý PDF editor, meranie rýchlosti pripojenia alebo hra Kapitan Danko

Tradičný koncotýždňový výber zaujímavých aplikácií a hier je tentokrát sprevádzaný síce jednoduchým, no veľmi stabilným a hladkým spúšťačom Peek.

Pokémon Go prekonal magickú hranicu: Tvorcom zarobil viac ako 1 miliardu dolárov!

Pokémon Go bol najväčším herným hitom roku 2016. Hrali ho snáď všetci. Aj doteraz svojim tvorcom zarába rozprávkové čiastky. Síce nejde o 18 miliónov dolárov denne ako za čias svojej najväčšej slávy, spoľahnúť sa však môžu na 1,5 až 2 milióny denne. Slušné!

Novinka v Google Play: FPS strielačka pre viac hráčov so zaujímavým príbehom

Niežeby bol v obchode Google Play nedostatok strieľačiek z pohľadu prvej osoby, nový titul z tejto kategórie vždy poteší.

VIDEO: Legendárni superhrdinovia Power Rangers sa vrátia na scénu v hre pre smartfóny!

Morfujeme! Pri tejto fráze sa asi každému vybavia legendárni superhrdinovia kedysi nesmierne populárneho seriálu, u nás známeho ako Strážcovia vesmíru.

Zľava v obchode Google Play: Jedna z najlepších hier dočasne iba za 0,50 €

V obchode Google Play sa aktuálne objavila zaujímavá, časovo obmedzená zľava na hru, ktorá je mnohými hodnotená ako jedna z najlepších.

Piatková porcia aplikácií: Prechádzka po vesmíre s appkou Star Walk 2 alebo logická hra Poznáš to?

Predvíkendový výber zaujímavých aplikácií a hier začneme novou bezpečnostnou aplikáciou, pokračujeme chutnými a hlavne rýchlymi receptami alebo nástrojom, ktorý odhalí chyby batérie vo vašom smartfóne.

Zľava v Google Play: Stiahnite si dobrodružnú plošinovku iba za 10 centov

V obchode Google Play sa po dlhšej dobe opäť objavila výrazná, až 94 percentná zľava. Tentokrát sa týka hry, ktorá síce nemá enormný počet stiahnutí, no jej hodnotenia sú pozitívne.

NÁVOD: Odstráňte históriu vyhľadávania a nepotrebné appky zo zoznamu v obchode Google Play

Obchod Google Play je nenahraditeľným zdrojom všetkých aplikácií a hier pre zariadenia s operačným systémom Android. Okrem nich v ňom nájdeme aj filmy, hudbu či knihy.

Piatková porcia aplikácií: Nákupný zoznam, rýchle zdieľanie alebo online strieľačka WarFriends

V ďalšej časti nášho aplikačno-herného seriálu nájdete appku pre tvorbu krátkych videí prehrávaných v slučke, správcu osobných financií a výdavkov, alebo novú appku počasia.