Hry

Hry
Dots & Co

Candy Crush v material dizajne? Zoznámte sa s hrou Dots & Co

Pamätáte si na hry Dots a Two Dots od vývojárov Playdots? Dnes sa ich portfólio rozšírilo o ďalšiu, ktorú pomenovali Dots & Co. Novinka si berie všetky prvky z prechádzajúcich hier a pridáva nové.

Pokémon Go čelí veľkej hrozbe: Hackeri na 1. augusta plánujú gigantický DDoS útok

Hackeri, ktorí sú zodpovední za víkendové výpadky serverov Pokémon Go varujú pred ešte väčším útokom. Stať by sa tak malo o niekoľko dní.

Novinka v Google Play: Obráňte vežu v podarenej hre Tiny Archers

Ak vám chýba hra Angry Birds, siahnuť môžete po podobne zábavnom koncepte v rámci novej, bezplatnej hry Tiny Archers, ktorá len nedávno dorazila do obchodu Google Play.

Koľko zarobí Pokémon Go za sekundu? Táto čiastka vám vyrazí dych!

Začínam písať tento článok a zároveň si otváram túto stránku. Ide o počítadlo zárobkov najpopulárnejších hier od AppInstitute. V nej každú sekundu pribúda suma, ktorú daná hra dokázala vygenerovať za sekundu. Túto sumu potom web zráta a máte z toho výsledok.

Prvá smrť spojená s Pokémon Go: Chlapca (†18) zastrelili, keď sa snažil vlámať do domu

Len 18-ročný chlapec mal prísť o život po tom, ako ho postrelil majiteľ domu, do ktorého sa chcel vlámať, aby v ňom ulovil niektorého z pokémonov.

ESET objavil prvý lockscreen v Google Play, zneužíva popularitu hry Pokémon Go

Bezpečnostná spoločnosť ESET objavila prvý lockscreen škodlivý kód v oficiálnom obchode Google Play. Škodlivá aplikácia zneužíva aktuálnu vlnu popularity hry Pokémon Go, keďže je pomenovaná Pokemon Go Ultimate.

Hráč Pokémon Go zavolal na tiesňovú linku. Polícii sa sťažoval, že mu ukradli Pokémona

Pokémon Go hrajú milióny ľudí po celom svete a tak sa sem tam stane, že vzniknú skutočne bizarné príbehy. Toto je jeden z nich.

Nintendo má odteraz väčšiu hodnotu než Sony. Všetko vďaka Pokémon Go

Pokémon Go je jedna z tých hier, ktoré vás buď zaujmú natoľko, že si ju nainštalujete a vyskúšate alebo hneď od začiatku netušíte a ani nechcete tušiť, o čo ide.

Piatková porcia aplikácií: Skracovač URL adries, poznámky, tapety alebo čistokrvné RPG

V ďalšom pokračovaní piatkovej porcie Android aplikácií a hier nájdete populárny "skracovač" URL adries a internetových odkazov, podarenú appku pre poznámky, nádherné pozadia pre domácu obrazovku a diagnostické nástroje pre smartfóny a siete.

Oficiálne: Hra Pokémon Go je konečne dostupná aj na Slovensku!

Konečne sme sa dočkali. Mobilná hra Pokémon Go spôsobila vo svete doslova ošiaľ, vo vyhľadávaniach dokonca predbehla aj obsah pre dospelých a hru denne používa viac ľudí, ako napr WhatsApp.

Nepozerali sa pod nohy: Dvaja hráči Pokémon Go spadli z takmer 30-metrového útesu

Dvoch mužov museli po tom, ako spadli z takmer 30-metrového útesu vyslobodiť záchranári. Dôvod? Nedávali pozor na to, kam išli. Sústredili sa totiž na mobilnú hru Pokémon Go.

Pokémon GO spôsobil 136% nárast vo vyhľadávaní Poképorna na Pornhube

Súčasná Pokémon mánia sa prejavuje vo viacerých smeroch. Niektorým nestačí len chytiť všetkých Pokémonov, preto PornHub od vypustenie tejto populárnej hry zaznamenal až 136% nárast vo vyhľadávaní slova "Pokemon".

Muža pri hraní Pokémon Go pobodali: Neuveríte čo spravil namiesto toho, aby išiel do nemocnice!

Pokémon Go je obrovská hra. Až tak veľká, že v USA prekonal svojimi aktívnymi používateľmi všetky sociálne siete a po novom dokonca aj 3 roky starý rekord hry Candy Crush Saga. Denne si ho len za veľkou mlákou zapne vyše 21 miliónov ľudí.

Koľko dát spotrebuje 1 hodina hrania Pokémon Go a ako ušetriť čo najviac?

Pokémon Go je jedna veľmi zaujímavá hra, ktorá beží na engine niekoľko rokov starej hry Ingress. To však nič nemení na tom, že vyjsť si von a pozbierať čo najviac Pokémonov nie je zábava. Práve naopak. Ľudia po celom svete trávia čas na čerstvom vzduchu aj keď s hlavami zarytými v telefónoch.

Google čoskoro umožní zdieľať platené aplikácie, hudbu a filmy z Google Play až šiestim osobám

Spoločnosť Google údajne plánuje v blízkej dobe sprístupniť novú funkciu obchodu Google Play, ktorá umožní zdieľať platený obsah až šiestim osobám. Pôjde o akúsi rodinnú knižnicu obsahu.

Pozor na podvodné e-maily. Týkajú sa spoplatnenia hry Pokémon Go

Mobilná hra Pokémon GO u nás ešte nie je oficiálne dostupná, v blízkej budúcnosti však určite bude. Táto hra vyvolala vo svete vlnu ošiaľu a tlačí sa na prvé priečky sťahovaní v obchodoch s aplikáciami.