Hry

Hry

Staňte sa hackerom v novej a rozhodne podarenej strategickej online hre HACKERS

Len pred pár dňami do obchodu Google Play dorazila hra s názvom Hackers. Udialo sa tak po niekoľko mesačnom uzavretom beta testovaní.

Piatková porcia aplikácií: Živý prenos z ISS, test mŕtvych pixelov alebo skvelá hra Orbit

Ani tento pracovný týždeň nezabudneme uzavrieť dávkou desiatich aplikačno-herných tipov. Určite by sme vyskúšali fascinujúci živý pohľad z ISS, vizualizáciu hudby alebo užitočného správcu výdavkov.

Koniec ošiaľu? Hra Pokémon Go stratila 80% platiacich hráčov. Aj tak je najziskovejšia

Je to už viac ako dva mesiace, čo svet mobilnej zábavy ovládla hra Pokémon Go. Táto hra sa postarala nie len o množstvo bizarných situácií ale aj o poriadny finančný profit pre jej tvorcov.

Zabite nudu a vyskúšajte TOP 5 populárnych vežičkoviek pre Android

Tzv. vežičkovky, alebo ak chcete tower defense hry, patria už dlhodobo k veľmi obľúbeným, čo sa mobilných platforiem týka. Prostredníctvom dotykovej obrazovky sa dobre ovládajú a dokážu zabaviť dlhé hodiny a dni.

Piatková porcia aplikácií: Rozvrh hodín, World of Warcraft alebo skvelé logické hry

V tohto týždňovom výbere zaujímavých aplikácií a hier sme si spomenuli s rozvrhom hodín na štart školských povinností, nechýba appka pre hráčov populárneho WoW alebo nástroj pre počúvanie hudby z YouTube.
Pokémon Go

Ďalší míľnik pre Pokémon Go. Hra dosiahla už 500 miliónov stiahnutí

Aj keď sa vám môže zdať, že bublina Pokémon Go už dávno spľasla, opak je pravdou. Hoci Niantic už nezaznamenáva až taký rapídny rast ako na začiatku, hra stále patrí k jedným z najhranejších.

TIP: Herný hit Badland 2 dorazil do obchodu Google Play

Fínske vývojárske štúdio Frogmind v decembri minulého roka uviedlo pre platformu iOS hru s názvom Badland 2. Ide o pokračovanie úspešnej hry z roku 2013.

MOBA RPG hra Vainglory je k dispozícii v beta verzii pre zariadenia s grafikou Vulkan

Super Evil Megacorp je zaujímavý názov vývojárskeho štúdia, ktoré stojí za nesmierne populárnou MOBA RPG hrou Vainglory. Hra by sa dala označiť ako League of Legends pre smartfóny a tablety.

Ruský Youtuber skončil vo väzení za hranie hry Pokémon Go

Ruský mladík, hviezda populárneho video serveru YouTube, bol na dva mesiace zadržaný políciou a hrozí mu až päť rokov vo väzení. Zločin? Hranie hry Pokémon Go v kostole.

Piatková porcia aplikácií: Kreatívne filtre pre vaše fotky, čerstvé počasie alebo nový diel hry FarmVille

Ani tento týždeň sme nezabudli na výber desiatich aplikácií a hier z obchodu Google Play, ktoré stoja za inštaláciu. Z aplikácií môžete vyskúšať až primitívne jednoduchú VPN appku alebo inovovaný nástroj pre testovanie výkonu smartfónov.

Víkendová porcia aplikácií: Zábavný video editor, zdieľanie obrazovky alebo hra Gravity Moto Trials

V dnešnej piatkovej porcii Android aplikácií a hier nájdete skvelú appku pre prispôsobenie softvérových tlačidiel, nástroj pre vzdialenú správu a zdieľanie obrazovky smartfónu alebo komplexný sledovať vašich aktivít.

Microsoft čoskoro uvedie pre Android a iOS zariadenia legendárnu hru Solitaire

Každý používateľ operačného systému Windows pozná hru Solitaire. Tá je súčasťou tohto operačného systému dlhé roky a Microsoft s ňou expanduje na najpopulárnejšie mobilné platformy.

Pokémon Go mánia je na zostupe. Ľudí hra prestáva baviť

Najnovšia mánia v hernom priemysle je na zostupe. Aspoň to tvrdia najnovšie dáta. Niekoľko spoločností venujúcich sa analýze trhu tvrdí, že herná báza hráčom Pokémon Go pomaly ale isto klesá.

Piatková porcia aplikácií: Prepracované počasie, analyzátor batérie alebo hra Deus Ex GO

V piatkovom predvíkendovom výbere zaujímavých aplikácií a hier tentokrát nájdete prevodník súborov, automatický nástroj na tvorbu videí z vašich fotografií alebo užitočný analyzátor batérie.

TIP NA HRU: Oceňovaný simulátor chirurgie v časovo obmedzenej 70% zľave

Surgeon Simulator, teda simulátor chirurgie je zábavná, alebo pre niekoho možno morbídna hra, ktorú si po celom svete zakúpilo už 2,5 milióna používateľov.

Vodičke električky v Prahe hrozí vážny trest: Neuveríte, ako v práci trávila čas!

Pražská vodička električky si poriadne zavarila. V práci počas jazdy totiž nevenovala 100 % pozornosť riadeniu električky. Namiesto toho si čas krátila hraním hry založenej na rozšírenej realite, Pokémon GO.