Hry

Hry

TIP NA HRU: Oceňovaný simulátor chirurgie v časovo obmedzenej 70% zľave

Surgeon Simulator, teda simulátor chirurgie je zábavná, alebo pre niekoho možno morbídna hra, ktorú si po celom svete zakúpilo už 2,5 milióna používateľov.

Vodičke električky v Prahe hrozí vážny trest: Neuveríte, ako v práci trávila čas!

Pražská vodička električky si poriadne zavarila. V práci počas jazdy totiž nevenovala 100 % pozornosť riadeniu električky. Namiesto toho si čas krátila hraním hry založenej na rozšírenej realite, Pokémon GO.

Google: Už nepotrebujete Google+, aby ste mohli písať recenzie v Play Store

Určite si pamätáte časy, keď sa Google snažil naplno pretlačiť svoju sociálnu sieť Google Plus a konkurovať Facebooku. Zdá sa, že Google to vzdal a stal sa znovu liberálnejším. Už viac nepotrebujete G+, aby ste hodnotili aplikácie v Obchode Play.

Podvádzate pri hre Pokémon Go? Tvorcovia vám trvale zablokujú hráčske konto

Pre hráčov hry Pokémon Go, ktorí užívali "softvérový doping" máme zlé správy. Tvorcovia tejto hry sprísnili podmienky používania a zamerali sa na podvodníkov či chaterov.

Nick Johnson je prvou osobou na svete, ktorá pochytala všetkých Pokémonov

Ak ste aj vy prepadli ošiaľu okolo hry Pokémon Go, určite vás bude zaujímať informácia, že jeden z hráčov tejto hry vôbec ako prvý na svete pochytal všetkých Pokémonov.

Iránska vláda vydala plošný zákaz hry Pokémon Go. Dôvodom je bezpečnosť

Hra Pokémon Go berie svet útokom, a to hlavne v posledných dňoch, poprípade týždňoch. Kým v niektorých končinách sveta je hra veľmi tolerovaná a dokonca ju rôzne spoločnosti využívajú pre marketing, v iných to tak nie je.

Piatková porcia aplikácií: Thug Life editor, rýchlosť pripojenia alebo simulátor vlčieho života

Obvyklý piatkový náklad aplikácií a hier vám tentokrát prináša tip na skvelú appku pre úsporu energie, zábavný Thug Life editor, zobrazenie aktuálnej rýchlosti internetu, sledovač balíkov alebo extrémne rýchly pripomienkovač.

Japonský olympionik hral v Brazílii Pokémon Go: Keď mu prišla faktúra, nemohol uveriť vlastným očiam!

Japonský olympionik si počas hrania Pokémon Go poriadne „zarobil“. Hru predtým, ako odcestoval na olympijské hry v Riu ešte nehral. V Brazílii sa rozhodol, že to zmení a tak si ju stiahol.

Google má novú hru pre smartfóny. Využíva 3D mapové podklady a zabaví hlavne deti

Spoločnosť Google tak trochu prekvapila vydaním novej hry, ktorá je naozaj veľmi podarená. Jej primárnou cieľovou skupinou sú hlavne deti, no veríme, že určite zabaví aj niektorých dospelých.

Piatková porcia aplikácií: Meškanie vlakov, pitný režim alebo simulátor prevádzky kaviarne

Ani tento týždeň sme nezabudli na piatkový výber zaujímavých aplikácií a hier. V dnešnej porcii nájdete krásnu tabuľku prvkov, appku pre dodržiavanie pitného režimu, info o meškaní vlakov, vyhľadávač výrazov v dokumentoch alebo nástroj, ktorý vám prehrá YouTube videá v pop-up okne.

Pokémon Go práve v Google Play prekročil 50 miliónov stiahnutí

Položka Pokémon Go v Google Play sa dnes podstatne zmenila. Presnejšie sa zmenilo číslo označujúce počet stiahnutí, ktoré už začalo signalizovať 50+ miliónov stiahnutí.

Hranie hry Pokémon Go má vedľajšie účinky. Sú pozitívne

Hru Pokémon Go netreba predstavovať. V posledných dňoch spôsobila vlnu ošiaľu a aj keby ste sa ju snažili ignorovať a nezaujíma vás, určite na ňu niekde natrafíte.

Dvaja tínedžeri pri hraní Pokémon Go nedávali pozor: Ilegálne prekročili hranice

Pokémon Go je aj napriek klesajúcej popularite stále veľmi hraná hra. Pokémoni sa objavujú skutočne všade či už ste na rušnom námestí alebo niekde v prírode. Svoje o tom vedia aj dvaja tínedžeri, ktorí pri horlivom hraní nevedomky spáchali trestný čin.

Popularita Pokémon Go začala klesať: V USA o hru strácajú záujem

To, že popularita Pokémon Go nebude rásť naveky sa dalo čakať. Po prekonaní niekoľkých rekordov v App Store a Google Play tu máme prvý pokles v popularite. Minimálne to tvrdí spoločnosť Survey Monkey.
veľkosť súborov Google Play

Ušetrite dáta: Google osekal veľkosť súborov nových aplikácií a updatov v Play Store

Počítate každý jeden megabajt na internej pamäti, keď si chcete stiahnúť novú hru Pokémon Go? Alebo každý deň sledujete, či ste neminuli všetky megabajty vášho mesačného internetu od operátora? Ak patríte do jednej z týchto skupín, tak Google má pre vás skvelé novinky.

Američan pár týždňov po vydaní chytil všetkých pokémonov. Toľkoto kilometrov pri tom nachodil!

Ak ste sa pustili do hrania Pokémon Go, určite ste prešli niekoľko desiatok kilometrov. Ak bolo vašim cieľom stať sa prvým človekom na Zemi, ktorý chytí všetkých pokémonov, máme zlé správy.