Hry

Hry

Mysterium: Populárna stolová hra sa objavila v obchode Google Play

Stolové hry sú, respektíve skôr boli nesmierne populárne. Niektoré až tak, že dostali svoju digitálnu podobu pre počítače a herné konzoly. Stolovým hrám moderná IT doba nepraje, no stále majú veľmi veľa fanúšikov.

Piatková porcia aplikácií: Nová appka počasia, systémové informácie alebo PvP súboje v hre Star Wars

V tohtotýždňovom výbere aplikácií natrafíte na appku, ktorá sa vám postará o plnohodnotný víkendový relax prostredníctvom upokojujúcich zvukov. Kutilov poteší nástroj, ktorý im predostrie detailné systémové informácie o ich smartfóne.

Výbušné preteky DiRT Showdown sú zadarmo! Uplatnite si kód, kým sa dá

Máte pred sebou voľný víkend a neviete čo s ním? Máme pre vás perfektný tip, ako ho stráviť pri jednej z najlepších pretekárskych hier, a to úplne zadarmo.

FOTO: Muž vytvoril v hre Minecraft neuveriteľný svet. Trvalo mu to päť rokov

Ak sa aspoň námatkovo zaujímate o herný priemysel, určite ste postrehli fenomén menom Minecraft. Hra bola uvedená v roku 2009 kedy ju vydala spoločnosť Mojang.

Piatková porcia aplikácií: Biznisinfo, Photo Lab alebo logická hra Cubway

V prvom tohtoročnom výbere zaujímavých aplikácií a hier nájdete aplikáciu, ktorú by mal mať nainštalovanú každý podnikateľ. Okrem nej môžete vyskúšať launcher, ktorý dostal po dlhých troch rokoch aktualizáciu.

Zľavy v Google Play: Analyzátor spánku alebo skvelé strategické hry od 11 Bit Studios

Nový rok môžete okrem iného osláviť aj nejakou tou zaujímavou aplikáciou alebo hrou. V obchode Google Play sa pravidelne objavujú rôzne zľavy, z ktorých sme vybrali tie zaujímavé.

NESŤAHUJTE hru Super Mario Run z iného miesta ako z Google Play!

Hru Super Mario Run si na platforme iOS stiahlo počas prvých štyroch dní 40 miliónov používateľov. Hra sa síce už neteší takému záujmu, no ten čoskoro obnoví verzia pre Android.

Novoročná porcia aplikácií: Rýchly launcher, antistresové omaľovánky alebo hra Hot Wheels

Posledný tohtoročný výber zaujímavých aplikácií a hier je spojený s rýchlym spúšťačom, ktorý je zameraný na okamžité vyhľadávanie. Určite by sme vyskúšali tiež appku, ktorá vás upozorní na namáhaný krk pri pozeraní do smartfónu.

Hit Super Mario Run sa nečakane objavil v Google Play. Zatiaľ si ho ale nezahráte

Super Mario Run z produkcie Nintenda ako remake populárnej hry určený pre mobilné platformy zaujal. Počas niekoľkých dní si ho stiahlo viac ako 40 miliónov hráčov.

Akčná RPG hra za jeden cent. Aktuálne zľavy v obchode Google Play

Obchod Google Play aj tento týždeň prekvapil jeho návštevníkov zľavami na zaujímavé tituly. Pozornosti sa tentokrát dostalo dvom hrám. Jedna z nich stojí jeden cent a druhá 29 centov.

Reinkarnovaný herný hit Super Mario Run bavil iOS používateľov len chvíľu

Legendárnu hru Super Mario pozná snáď každý. Nintendo sa ju rozhodlo oživiť a užívateľom iOS platformy prinieslo jej remake s názvom Super Mario Run. Verzia pre Android neexistuje.

Vianočná porcia aplikácií: Zdieľanie súborov Join, úsporný Dozzzer alebo hra 1979 Revolution

V predvianočnom výbere zaujímavých aplikácií a hier tentokrát natrafíte na alternatívu k úspornému režimu Doze, appku, ktorá otestuje vašu závislosť na smartfóne alebo na multiplatformový nástroj pre prenos všemožných súborov a dát.

Chcete dobrú závodnú hru zadarmo? Sťahujte plnú verziu Race Driver: GRID!

Hľadáte darček na Vianoce sami pre seba? Máme pre vás vynikajúci tip. Krásne Vianoce sa pre všetkých fanúšikovej závodnej hry GRID rozhodli spraviť jej tvorcovia Codemasters.

Legendárna hra RollerCoaster Tycoon Classic v obchode Google Play!

Pomaly sa stáva zvykom, že populárne hry, ktoré nás zabávali pred niekoľkými rokmi, dostávajú mobilnú podobu. Najnovšie sa k nim pridal titul RollerCoaster Tycoon.

Populárna strategická hra inšpirovaná studenou vojnou už v obchode Google Play

Twilight Struggle je strategická hra, ktorá našla inšpiráciu v studenej vojne. Tá prebiehala medzi ZSSR a USA. V apríli tohto roka si odbila premiéru na platforme Steam.

Rovio to skúsi s ďalšou Angry Birds hrou. Volá sa Blast a nič nové nečakajte

Pôvodné Angry Birds hry patria bezpochyby medzi legendy. Od ich uvedenia ale vývojárske herné štúdio neprišlo s titulom, ktorý by ich prekonal.