Hry

Hry

Nový titul, ktorý je pokračovaním asi najpopulárnejšej hry na smartfóny a tablety, Angry Birds 2, láme rekordy. Len za jediný týždeň si ho stiahlo vyše 20 miliónov ľudí.

Pokiaľ patríte medzi či už príležitostných alebo zarytých mobilných hráčov, určite by ste nemali prehliadnuť nový herný titul z diele vývojárskeho štúdia Pixel Toys.

Piatková porcia Android aplikácií už v 150. vydaní vám tentokrát ponúkne tipy na mobilný prekladač, abstraktné úpravy fotografií, appku na trénovanie mozgu, zaujímavé počasie či vkusné počasia.

League of Legends alebo Dota2. Známe počítačové hry denne hrajú po celom svete milióny ľudí a v tomto biznise sa nachádzajú taktiež milióny dolárov.

V dnešnom vydaní nášho aplikačno-herného seriálu nájdete tipy v podobe detailného nástroja pre tvorbu hudby, ďalej nechýba veľmi rýchla galéria pre vaše fotografie, aplikácia počasia, editor fotografií či jeden z popredných kalendárov v obchode...

V dnešnom výbere piatich aplikácií a hier nájdete tip na nástroj združujúci zaujímavý obsah zo sociálnych médií, kreatívnu appku na písanie, skvelý budík, emulátor Nintenda a detailný sledovač spotreby paliva a nákladov prevádzky vozidla.

Angry Birds 2 je oficiálne pokračovanie legendárnej hry, Angry Birds, ktorá bola vydaná ešte v roku 2009. Celkový princíp hry, a to odpaľovanie vtákov z praku na jednotlivé štruktúry sa za celý ten čas nezmenil, čo berieme ako pozitívum.

Každý, či už oddaný alebo príležitostný hráč pozná sériu Fallout a jej mobilný titul, Shetler je aktuálne dostupný len pre platformu iOS. To sa však čoskoro zmení a túto populárnu hru si zahráme aj na Androide.

Z aplikácií sme vybrali nástroj pre otváranie odkazov gestami pre rôzne akcie, správcu kopírovaného textu, kreatívny nástroj pre pridávanie textu do obrázkov, skvelý zámok obrazovky a aplikáciu preplnenú online rádiami a hudbou.

Z času na čas sa v obchode so softvérom objaví herný titul, ktorého kvality výrazne presahujú aktuálny štandard. A tu je jeden z názorných príkladov.

Piatková porcia Android aplikácií s poradovým číslom 146. vás tentokrát opäť naladí na aplikácie a hry, vďaka ktorým kompletne preskenujete svoju sieť, vyskúšate podarené launcher aplikácie aj s dávkou widgetov, look smartfónu vylepšíte blur...

Ikonická mobilná hra pre dotykové displeje, ktorá bola od zverejnenia stiahnutá viac ako dve miliardy krát, dostane po takmer šiestich rokoch oficiálne pokračovanie.

Pokiaľ ste si z obchodu Google Play stiahli skvelú aplikáciu alebo hru, určite ste sa stretli s tým, že v mnohých prípadoch je ich funkcionalita obmedzená in-app nákupom

Slovenská firma, ESET, práve informovala o úspešnom analyzovaní a odchytení dvoch nebezpečných aplikácií, ktoré sa nachádzali v oficiálnom obchode Google Play.

Pamätáte na všetky tie slávne adventure hry pre PC? V ktorých naozaj o niečo išlo? Kde ste vďaka svojim nápadom a premýšľaniu získavali rôzne predmety a potom ste ich chytro používali pre postup hrou? Autori českého projektu GameStylus tvrdia, že adventúry sú späť.

Obľúbená virtuálna hra s netradičným grafickým spracovaním dostane ešte počas tohto roka v samostatnej verzii mód pre jedného hráča.