Hry

Hry

Piatková porcia Android aplikácií s poradovým číslom 146. vás tentokrát opäť naladí na aplikácie a hry, vďaka ktorým kompletne preskenujete svoju sieť, vyskúšate podarené launcher aplikácie aj s dávkou widgetov, look smartfónu vylepšíte blur...

Ikonická mobilná hra pre dotykové displeje, ktorá bola od zverejnenia stiahnutá viac ako dve miliardy krát, dostane po takmer šiestich rokoch oficiálne pokračovanie.

Pokiaľ ste si z obchodu Google Play stiahli skvelú aplikáciu alebo hru, určite ste sa stretli s tým, že v mnohých prípadoch je ich funkcionalita obmedzená in-app nákupom

Slovenská firma, ESET, práve informovala o úspešnom analyzovaní a odchytení dvoch nebezpečných aplikácií, ktoré sa nachádzali v oficiálnom obchode Google Play.

Pamätáte na všetky tie slávne adventure hry pre PC? V ktorých naozaj o niečo išlo? Kde ste vďaka svojim nápadom a premýšľaniu získavali rôzne predmety a potom ste ich chytro používali pre postup hrou? Autori českého projektu GameStylus tvrdia, že adventúry sú späť.

Obľúbená virtuálna hra s netradičným grafickým spracovaním dostane ešte počas tohto roka v samostatnej verzii mód pre jedného hráča.

Nájsť naozaj dobrú hru je pri ich množstve v obchode Google Play niekedy naozaj problém, tentokrát sa však v tomto obchode s aplikáciami a hrami objavila novinka, ktorá určite dobrá je.

Pokiaľ hľadáte novú "záchodovku" alebo len jednoduchú hru pre skrátenie chvíľ, jednou z mnohých možností je aj hra Escape, v ktorej budete unikať na vesmírnej rakete.

Obyvatelia USA slávia 4. júla sviatok, Deň nezávislosti, a pri tejto príležitosti si množstvo predajcov pripravilo rôzne akcie na svoje produkty, ktoré sa nevyhli ani obchodu Google Play.

Piaty deň v týždni so sebou už klasicky prináša aj po päť kusov aplikácií a hier, kde z aplikácií môžete vyskúšať detailný zoznam éčiek, ktoré sa nachádzajú v potravinách, pokročilý nástroj na úpravu fotografií,...

Perfektná alternatíva populárnej hry League of Legends konečne dorazila do obchodu Google Play. Vainglory si tak už konečne zahráme aj na Android zariadeniach.

Ak hľadáte nového žrúta času pre pondelkovú nudu, vyskúšať môžete aj zaujímavé a tak trochu návykové "behanie v kruhoch". Hlavným cieľom tejto hry je presun z kruhu do kruhu.

Skúšali ste už niekedy vytvoriť v hre Minecraft obrázok? Chlapík, ktorý si hovorí Throlar, pár krát určite áno, pričom ten sám seba označuje za 'kráľa pixelového umenia'.

Pravidelná porcia Android aplikácií aj tento piatok prináša pár zaujímavých softvérových tipov z obchodu Google Play pre váš smartfón alebo tablet.

Ak ste postrehli reklamnú kampaň spoločnosti Apple, ktorá promovala nový iPhone 6, vo videách ste mohli vidieť na tomto zariadení spustenú skvelú hru, pričom išlo práve o titul Vainglory.

Jedna z najlepších a ak nie najlepšia hra pre platformu Android, Monument Valley, dostala dnes nové rozšírenie Idas Dream, ktoré pridáva nové úrovne a okrem toho si ju dnes môžete stiahnuť úplne bezplatne.