Hry

Hry

V dnešnom vydaní nášho pravidelného aplikačno herného seriálu opäť nájdete niekoľko zaujímavých tipov v podobe aplikácií a hier.

Nová tower defense hra od českých Alda Games, kteří mají na svědomí například Sýrový svět, nebo Zachraň šneka, se konečně objevila v Google Play a je tak konečně dostupná pro zařízení s OS Android. Defend...

Piatková porcia Android aplikácií a hier vám tentokrát ponúka zaujímavý tip na novú launcher aplikáciu, merač kvality od Orange-u, šifrované maily, inteligentnú galériu alebo optimalizačnú aplikáciu.

Monument Valley. Hra, akú si praje raz vytvoriť každý vývojár. Od svojho zverejnenia si vyslúžila množstvo ocenení a superlatívov, dôležitejší ako tie sú však kvantá spokojných hráčov

PC verzia dlho očakávanej hry Grand Theft Auto V od firmy Rockstar mala pôvodne vyjsť už koncom januára. Zdá sa ale, že si ešte chvíľku počkáme.

Je vám to povedomé? Surfujete po internete na prehliadači Chrome a zrazu vypadne internet. Zobrazí sa malý čierny Tyranosaurus Rex ktorý vám zasa raz pripomenie, že váš internetový poskytovateľ je z doby kamennej a mal by vyhynúť.

Jeden z najnovších hitov medzi hrami, Crossy Road, bol doteraz dostupný len cez Apple App Store alebo Amazon Appstore.

Piatková porcia Android aplikácií veselo pokračuje ďalej už 119. dielom a ani táto nebude výnimkou čo sa obsahu týka. Pozrite sa čo vás čaká. Z aplikácií to bude nový nástroj pre vylepšené zdieľanie obsahu, poznámková...

Po nejakej dobe sa objavil už druhý trailer na očakávaný závodný titul Need for Speed: No Limits, ktorý má svetlo sveta uzrieť niekedy v priebehu tohto roka.

V obchodě Play se nedávno objevila nová oficiální hra světového šampionátu v rallye WRC a na Android se tak dostává konkurence pro Colin McRae Rallye. Všichni fanoušci prašných stop a drsných rychlostních zkoušek si zde přijdou...

Ani v roku 2015 vás neukrátime o piatkový výber desiatich aplikácií, respektíve hier, ktoré podľa nás stoja za inštaláciu.

Amazon je zodpovedný za poriadne kvantá vianočných darčekov. U nás síce zatiaľ týmto spôsobom neoperuje, no časť jeho štedrosti predsa len sprístupnil aj nám. Jedná sa samozrejme o digitálny obsah, ktorý práve prebieha.

Včera sme vám priniesli pár tipov na popredné herné tituly vo výnimočnej vianočnej cene, no to bola len malá ochutnávka.

Vianočné zľavy sa už štandardne netýkajú iba nákupných centier ale aj softvérových obchodov, Google Play nevynímajúc.

To, že skvelé aplikácie nevznikajú iba v zahraničí vieme už dávno. Aj na Slovensku máme veľa šikovných vývojárov, ktorí nás občas prekvapia niečím novým a zaujímavým.

Keďže sú Vianoce za rohom a odvšadiaľ na nás dýcha ich atmosféra a symboly, v tejto piatkovej porcií Android aplikácií teda nájdete...nič vianočné. Päť kvalitných aplikácií a hier si našlo svoje miesto a vyskúšať môžete konkrétne tieto.