Hry

Hry

Rovio je vývojárske štúdio, ktoré má za sebou už kultové herné tituly ako Angry Birds a ich mnohé verzie, Bad Piggies alebo Amazing Alex.

Gameloft je dobre známe vývojárske štúdio a každá z ich hier sa stáva okamžite hitom. Rovnako úspešná je aj séria Dungeon Hunter, pričom sa pomaly ale isto blíži už jej piaty diel, na ktorý nás autori lákajú pôsobivým trailerom.

Do rúk sa nám ešte pred vydaním dostala novinárska verzia pripravovanej logickej hry, BUBBLA, ktorá si dnes užíva oficiálnu premiéru v Google Play.

Candy Crush Saga je k dispozícii na stiahnutie vo všetkých hlavných obchodoch s aplikáciami a je na stiahnutie zadarmo. Ak ste hru hrali a je veľmi pravdepodobné že hrali, keďže sa jedná o jeden z najsťahovanejších titulov, určite viete, že je nie len extrémne návyková ale obsahuje aj možnosti in-app nákupov.

Pokiaľ obľubujete akčné hry, séria Modern Combat patrí medzi najlepšie, počnúc jej piatym dielom, ktorý patrí k vrcholu série a radí sa medzi vôbec najlepšie akčné hry pre Android.

V ďalšej časti našej aplikačno-hernej telenovely nájdete tip na šetriaci nástroj pre vašu batériu, vyhľadávač záchodov, odstraňovač nepotrebných fotografií, skvelú komunikačnú platformu a veľmi rýchle LED svetlo.

Limbo je veľmi uznávaná hra, ktorá sa radí do kategórie puzzle alebo skôr do logického žánru, TwoDots či Tetris však nečakajte. V hre budete vystupovať v úlohe chlapca, ktorý hľadá svoju stratenú sestru, no problém je v tom, že sa zobudil v temnom lese.

Logické hry patria k veľmi obľúbeným titulom, kde si skvele potrápite hlavu a zároveň sa zrelaxujete. Pri titule Hook to platí dvojnásobne.

Vytúžený piatok mnohých z nás opäť svieti v kalendári a sním sa na našich stránkach objavila aj nová Piatková porcia Android aplikácií.

Denník Daily Mail dnes upozornil na znepokojivú skutočnosť, že teroristi z ISIS využívajú k verbovaniu detí a potenciálnych "mladých spolubojovníkov" upravenú hru od Bohemia Interactive, ARMA III. Tá sa šíri hlavne prostredníctvom herných fór. Môžete...

Ak hľadáte pre svoj smartfón skutočnú kvalitu a nemáte problém si za ňu aj priplatiť, nasledujúci zoznam vás bude určite zaujímať

V obchode Google Play sa objavila čerstvá novinka, hra, ktorú si určite obľúbia hlavne milovníci logického žánru a fyzikálnych hier.

Nudíte sa? V tom prípade pre vás máme zaujímavý tip. V Google Play sa totiž nedávno objavila hra Skyward. Odkiaľ pochádza inšpirácia, je v podstate jasné. Na prvý pohľad sa totiž podobá na Monument Walley.

V dnešnej piatkovej porcii Android aplikácií a hier nájdete tipy na skvelú galériu pre vaše fotografie, zaujímavú video-sociálnu sieť, analyzátor používania smartfónu, pokročilú aplikáciu pre úpravu videí alebo šikovný spúšťač aplikácií.

Ak sa chcete pri hraní hier naozaj dobre zabaviť, každý vie, že cesta vedie cez multiplayer a reálnych hráčov.

Vývojárske štúdio CD Projekt Red sprístupnilo herný titul The Witcher Battle Arena v obchode Google Play. Na Androiďákov čaká až 9 unikátnych hrdinov, intuitívne ovládanie a perfektný multiplayer.