HTC 10

Úvod HTC HTC 10
HTC

Kúpi spoločnosť Google mobilnú divíziu HTC? Rokovania majú byť v záverečnej fáze!

V minulom týždni sa objavila pomerne bláznivá správa, že spoločnosť Google plánuje odkúpiť mobilný biznis legendárnej spoločnosti HTC. V súčasnosti však hrubé dohady naberajú reálnejšie kontúry.

HTC potvrdzuje. Tieto smartfóny dostanú aktualizáciu na Android Oreo ako prvé!

Po oficiálnom predstavení novej verzie operačného systému Android Oreo sme už iba čakali, ktorý z výrobcov oznámi aktualizácie pre svoje zariadenia ako prvý. Na novú verziu operačného systému promptne zareagovalo HTC.

V softvérovej klávesnici smartfónov HTC sa začala objavovať reklama. Výrobca hovorí o chybe

Niektorí používatelia vlajkových smartfónov výrobcu HTC obdržali nechcený bonus v podobe zobrazovanej reklamy. Tá sa im objavila priamo v originálnej softvérovej klávesnici, ktorá je súčasťou systému. 

Samsung Galaxy S7 vo svete lacnie. Ako je na tom u nás, oplatí sa vôbec kúpa vlaňajších TOP modelov?

Každoročný príchod nových generácií vlajkových lodí znamená dve veci. Zákazníci hľadajúci maximálne technologické možnosti si opäť prídu na svoje a tí ekonomickejšie zmýšlajúci sa poobzerajú po minuloročných vlajkových lodiach.

Aktualizácia na Android Nougat pre európske smartfóny HTC 10 je opäť spustená

Minuloročná vlajková loď HTC 10 si aktualizáciu na najnovší Android Nougat stopercentne zaslúži. Výrobca ju dávnejšie aj spustil tak ako sľúbil.

Majitelia HTC 10 a One M9 v Európe získajú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat každú chvíľu. Poznáme detaily!

Vlastníte HTC 10 alebo One M9 a ešte stále nemáte aktualizáciu na Android 7.0 Nougat? Máme pre vás výborné správy. Zastúpenie HTC pre európsky trh totiž prostredníctvom Twitteru informovali o ďalších plánoch. Novinky sa týkajú aj modelu One A9.
HTC 10

Aktualizácia HTC 10 na Android 7.0 Nougat stopnutá: Na vine je príliš veľa chýb

HTC pozastavil aktualizáciu svojej minuloročnej vlajkovej lode, HTC 10, na Android 7.0 Nougat.

HTC 10 začína získavať aktualizáciu na Android 7.0 Nougat!

HTC informovalo novinárov o tom, že odomknuté jednotky HTC 10 od dnešného dňa začínajú získavať aktualizáciu na Android 7.0 Nougat.

Aktualizácia na Android 7.0 Nougat pre HTC 10 sa blíži. V Európe už o pár dní

Spoločnosť HTC tak ako mnohé iné oznámila, že svoj vlajkový model smartfónu stihne zaktualizovať ešte v tomto roku. Spoločnosť ale konkrétnejšia nebola.

FOTO: HTC 10 strednej triedy? Pripravte sa na model HTC Bolt

Už dlhšie sa hovorí o tom, že HTC plánuje na trh uviesť nový model, ktorý by reprezentoval strednú, resp. vyššiu strednú triedu smartfónov. Avizovaný model Bolt si konečne môžeme pozrieť na kvalitnej snímke.

TEST výdrže na jedno nabitie. Ktorý smartfón vám vydrží najdlhšie? Máme odpoveď!

Výdrž na jedno nabitie je terčom dlhodobej kritiky užívateľov, ktorí ju nepriamo adresujú výrobcom smartfónov. Tí často svojich zákazníkov nepočúvajú.

Experti z DxOMark: Samsung Galaxy S7 má stále najlepší fotoaparát na trhu. iPhone 7 ho neprekonal

Netrvalo dlho a renomovaní odborníci na testovanie foto techniky sa pozreli aj na najnovší iPhone 7. Jeho iSight fotoaparát prešiel v tomto roku inováciami.

EISA: Huawei P9 je najlepším telefónom pre rok 2016 – 2017

Asociácia EISA (European Imaging & Sound Association) práve oznámila víťazov cien udeľovaných pre obdobie 2016 – 2017. Pre toto obdobie rešpektovaná asociácia vyberá víťazov z niekoľkých kategórií.

Prvý úspech HTC: HTC 10 sa v Japonsku predáva nad očakávania

Od príchodu HTC 10 na celosvetový trh ste si mohli všimnúť niekoľko správ o jeho predajoch. Niektoré hovorili o tom, že predaje nesplnili očakávania taiwanského výrobcu, niektoré zas hovorili o predajnom hite.

HTC má hlavu v smútku. Predaje vlajkovej lode nespĺňajú očakávania

Mnohí z nás by bez akýchkoľvek pochýb očakávali, že tohtoročná vlajková loď taiwanskej spoločnosti High Tech Computer odvráti hroziacu katastrofu. Kvôli čoraz nebezpečnejšej konkurencii z Číny to však nevyzerá príliš nádejne.

HTC: Android 7.0 Nougat dostane HTC 10, One M9 a One A9

Taiwanský výrobca včera večer potvrdil, že pre HTC 10, One A9 a One M9 pripravuje veľkú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat.

Prostredie HTC Sense 8 bude dostupné aj pre smartfóny ostatných výrobcov. HTC spúšťa testovanie

Užívateľské prostredie HTC Sense 8 patrí medzi vôbec najlepšie prostredia, s akými môže používateľ smartfónov prísť do styku. Týmto UI je samozrejme vybavená vlajková loď výrobcu, model HTC 10.

HTC 10 dnes štartuje na slovenskom trhu

Spoločnosť HTC dnes uvádza na slovenský trh najlepší smartfón, aký doteraz vyrobila. HTC 10 ponúkne prémiový metalický dizajn a očarí špičkovými fotografickými a audio funkciami.