HTC 10

HTC 10
HTC 10

Aktualizácia HTC 10 na Android 7.0 Nougat stopnutá: Na vine je príliš veľa chýb

HTC pozastavil aktualizáciu svojej minuloročnej vlajkovej lode, HTC 10, na Android 7.0 Nougat.

HTC 10 začína získavať aktualizáciu na Android 7.0 Nougat!

HTC informovalo novinárov o tom, že odomknuté jednotky HTC 10 od dnešného dňa začínajú získavať aktualizáciu na Android 7.0 Nougat.

Aktualizácia na Android 7.0 Nougat pre HTC 10 sa blíži. V Európe už o pár dní

Spoločnosť HTC tak ako mnohé iné oznámila, že svoj vlajkový model smartfónu stihne zaktualizovať ešte v tomto roku. Spoločnosť ale konkrétnejšia nebola.

FOTO: HTC 10 strednej triedy? Pripravte sa na model HTC Bolt

Už dlhšie sa hovorí o tom, že HTC plánuje na trh uviesť nový model, ktorý by reprezentoval strednú, resp. vyššiu strednú triedu smartfónov. Avizovaný model Bolt si konečne môžeme pozrieť na kvalitnej snímke.

TEST výdrže na jedno nabitie. Ktorý smartfón vám vydrží najdlhšie? Máme odpoveď!

Výdrž na jedno nabitie je terčom dlhodobej kritiky užívateľov, ktorí ju nepriamo adresujú výrobcom smartfónov. Tí často svojich zákazníkov nepočúvajú.

Experti z DxOMark: Samsung Galaxy S7 má stále najlepší fotoaparát na trhu. iPhone 7 ho neprekonal

Netrvalo dlho a renomovaní odborníci na testovanie foto techniky sa pozreli aj na najnovší iPhone 7. Jeho iSight fotoaparát prešiel v tomto roku inováciami.

EISA: Huawei P9 je najlepším telefónom pre rok 2016 – 2017

Asociácia EISA (European Imaging & Sound Association) práve oznámila víťazov cien udeľovaných pre obdobie 2016 – 2017. Pre toto obdobie rešpektovaná asociácia vyberá víťazov z niekoľkých kategórií.

Prvý úspech HTC: HTC 10 sa v Japonsku predáva nad očakávania

Od príchodu HTC 10 na celosvetový trh ste si mohli všimnúť niekoľko správ o jeho predajoch. Niektoré hovorili o tom, že predaje nesplnili očakávania taiwanského výrobcu, niektoré zas hovorili o predajnom hite.

HTC má hlavu v smútku. Predaje vlajkovej lode nespĺňajú očakávania

Mnohí z nás by bez akýchkoľvek pochýb očakávali, že tohtoročná vlajková loď taiwanskej spoločnosti High Tech Computer odvráti hroziacu katastrofu. Kvôli čoraz nebezpečnejšej konkurencii z Číny to však nevyzerá príliš nádejne.

HTC: Android 7.0 Nougat dostane HTC 10, One M9 a One A9

Taiwanský výrobca včera večer potvrdil, že pre HTC 10, One A9 a One M9 pripravuje veľkú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat.

Prostredie HTC Sense 8 bude dostupné aj pre smartfóny ostatných výrobcov. HTC spúšťa testovanie

Užívateľské prostredie HTC Sense 8 patrí medzi vôbec najlepšie prostredia, s akými môže používateľ smartfónov prísť do styku. Týmto UI je samozrejme vybavená vlajková loď výrobcu, model HTC 10.

HTC 10 dnes štartuje na slovenskom trhu

Spoločnosť HTC dnes uvádza na slovenský trh najlepší smartfón, aký doteraz vyrobila. HTC 10 ponúkne prémiový metalický dizajn a očarí špičkovými fotografickými a audio funkciami.

HTC potvrdzuje: Tieto smartfóny čaká aktualizácia na najnovší Android N

Spoločnosť Google na konferencii Google I/O predstavila beta verziu novej verzie Androidu označenej ako 7.0 N. Beta verzia neskôr v tomto roku prejde do verzie stabilnej čo znamená, že sa opäť roztočí kolotoč aktualizácií pre množstvo rôznych smartfónov.

VIDEO: Dva najlepšie smartfóny v reálnom teste rýchlosti. Ktorý vyhrá?

Ak by sme mali vybrať dva najlepšie smartfóny s operačným systémom Android, určite by sme siahli po zariadení Samsung Galaxy S7 edge a HTC 10. Obe zariadenia disponujú najvýkonnejším čispetom, ich benchmark výsledky siahajú na vrchol a to isté platí aj o fotoaparátoch či ostatných vlastnostiach.

DROP test: HTC 10 rozdrvil Samsung Galaxy S7 v teste odolnosti

HTC 10 a Samsung Galaxy S7 sú konštrukčne 2 rozdielne zariadena. Zatiaľ čo taiwanci ponúkajú prémiové kovové spracovanie, kórejčania vsadili na luxusné sklo, ktoré je zas menej odolnejšie.

Video: HTC 10 prežilo tie najhororovejšie okamžiky na jednotku

Ak chcete poznať odolnosť vášho budúceho smartfónu, určite by ste mali pred kúpou navštíviť kanál youtubera JerryRigEverything. Tento chlapík sa nebojí otestovať displej pod ohňom, poškriabať ho kľúčami, nožíkom, poprípade dokonca zlomiť/ohnúť celé telo.