Aplikácie

Aplikácie
najdi moje zariadenie

Nájdi moje zariadenie od Google. Bezpečnostná aplikácia s novým názvom a dizajnom

Spoločnosť Google sa po dvoch rokoch rozhodla aktualizovať aplikáciu Správca zariadenia, ktorá dostala nový názov a inovované používateľské prostredie.

Obchod Play bude prísnejší na používateľov rootnutých zariadení. Niektoré appky si nemusia nainštalovať

Obchod Google Play môže skomplikovať používanie rootnutých smartfónov a smartfónov s odomknutým zavádzačom. Ich používateľom môže byť obmedzený prístup k niektorým aplikáciam
aplikácie

Najlepšie aplikácie a hry roka 2017. Toto sú víťazi ceny Google Play Awards

Koncom apríla sme vám priniesli nominácie na cenu Google Play Awards, ktorých nebolo málo. Najlepšie aplikácie a hry sa nachádzali až v dvanástich kategóriách.

Facebook dostal pokutu od Európskej komisie vo výške 110 miliónov eur

Spoločnosť Facebook, pod ktorú spadá rovnomenná sociálna sieť a ďalšie digitálne produkty, dostala od Európskej komisie pokutu v obrovskej výške.

TIP: Tvorte, upravujte a zdieľajte snímky obrazovky nesmierne rýchlo a jednoducho

Z času na čas potrebuje každý z nás z nejakého dôvodu vytvoriť snímky obrazovky smartfónu. Google na túto funkciu príliš nedbá.
Instagram

Instagram prichádza s ďalšou novinkou. Selfie filtre v reálnom čase, ktoré sme už niekde videli

Po relatívne krátkom čase prichádza aplikácia foto sociálnej siete Instagram s ďalšou novinkou. Po novom vás budú zabávať selfie filtre pracujúce v reálnom čase.

SŤAHUJTE platené balíčky ikon, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo

Ak máte s novým pracovným týždňom chuť zmeniť si vzhľad používateľského prostredia smartfónu, teraz máte dobrú príležitosť.

Google Kontakty 2.0 prináša čistejšie a inteligentnejšie prostredie

Google predstavil redizajnovanú verziu aplikácie pre kontakty, ktorej verzia povýšila na hodnotu 2.0. Nová verzia prináša čistejšie používateľské prostredie a nový spôsob, akým sa môžete prepínať medzi jednotlivými účtami.
aplikácie

SŤAHUJTE platené aplikácie a hry, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo!

Ani tento týždeň vás neukrátime o tipy na zaujímavé aplikácie a hry. Tentokrát nájdete v zozname platený obsah, čo však nie je problém. Stiahnuť si ho môžete zadarmo.
apex launcher (4)

Apex Launcher je späť! Zatiaľ v obmedzenom beta testovaní, ktoré si môžete vyskúšať

Apex Launcher patrí, alebo skôr patril, k tým najlepším spúšťačom, aké sme mohli v obchode Google Play nájsť. Žiaľ, od roku 2015 nedostal žiadnu aktualizáciu, vďaka čomu prišiel o záujem zo strany používateľov.

Obchod Play dostal novú ikonu. Google sa zbavil typickej nákupnej tašky

Veľký skok pre Google, malý krok pre užívateľov. Spoločnosť Google sa rozhodla aktualizovať logo, resp. ikonu obchodu Google Play, na ktorú sme už zvyknutí poriadne dlho.

Do prehliadača Chrome mieri skvelý widget pre vyhľadávanie. Takto ho aktivujete

Online vyhľadávanie je grom podnikania spoločnosti Google. Čím rýchlejšie a presnejšie vyhľadávanie poskytne, tým spokojnejší budú používatelia ako aj samotná spoločnosť.

Prehliadač Chrome pre Android prichádza s novými offline funkciami

V decembri minulého roka spoločnosť Google predstavila nové offline funkcie prehliadača Chrome pre Android, ktoré jeho používatelia obdržali formou aktualizácie.

Rýchly TIP: Vo Waze si môžete nahrať vlastné príkazy pre navigáciu

Komunitná služba Waze s rovnomennou aplikáciou dostala zaujímavú aktualizáciu.
aplikácie

SŤAHUJTE platené aplikácie a hry, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo!

Nový týždeň je tu a spolu s ním si okrem aktuálneho sviatku môžete vychutnať niekoľko prémiových aplikácií a hier, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie bezplatne.
opera max

Opera Max dostáva aktualizáciu. Pomôže vám ušetriť drahocenné mobilné dáta a nielen tie

Spoločnosť Opera dnes ohlásila väčšiu aktualizáciu praktickej aplikácie Opera Max, ktorá slúži pre správu dát, výkonu a súkromia ostatných nainštalovaných aplikácií.