Aplikácie

Aplikácie

Slovenský Sygic výrazne zdokonalil svoju aplikáciu. 150 miliónov ľudí si zadarmo môže vychutnať túto funkciu!

Aplikácia Sygic, globálny líder v oblasti GPS navigácie s viac ako 150 miliónmi používateľmi na celom svete, spúšťa nové celotextové vyhľadávanie, ktoré ešte viac zdokonalí navigačnú aplikáciu už teraz nabitú množstvom technológií.

Facebook testuje novú funkciu. Upozornenia zo všetkých služieb na jednom mieste

Pokiaľ vás otravujú neustále upozornenia oficiálnej aplikácie Facebook na rôzne udalosti, aktuálne testovaná novinka sa vám možno páčiť nebude.

TIP: Nainštalujte si Pixel Launcher z operačného systému Android O

Ak radi skúšate nové kusy softvéru a vlastníte smartfón s operačným systémom Android vo verzii 6.0.1 a vyššej, máme pre vás zaujímavý tip.
video

Táto GPS navigácia používa hlas Donalda Trumpa, aby vám povedala, kde máte odbočiť

Chceli by ste, aby vo vašej GPS navigácii žil 45. prezident Spojených štátov, pán Donald Trump? Nič sa nebojte, vaše túžby boli vyslyšané.
najdi moje zariadenie

Nájdi moje zariadenie od Google. Bezpečnostná aplikácia s novým názvom a dizajnom

Spoločnosť Google sa po dvoch rokoch rozhodla aktualizovať aplikáciu Správca zariadenia, ktorá dostala nový názov a inovované používateľské prostredie.

Obchod Play bude prísnejší na používateľov rootnutých zariadení. Niektoré appky si nemusia nainštalovať

Obchod Google Play môže skomplikovať používanie rootnutých smartfónov a smartfónov s odomknutým zavádzačom. Ich používateľom môže byť obmedzený prístup k niektorým aplikáciam
aplikácie

Najlepšie aplikácie a hry roka 2017. Toto sú víťazi ceny Google Play Awards

Koncom apríla sme vám priniesli nominácie na cenu Google Play Awards, ktorých nebolo málo. Najlepšie aplikácie a hry sa nachádzali až v dvanástich kategóriách.

Facebook dostal pokutu od Európskej komisie vo výške 110 miliónov eur

Spoločnosť Facebook, pod ktorú spadá rovnomenná sociálna sieť a ďalšie digitálne produkty, dostala od Európskej komisie pokutu v obrovskej výške.

TIP: Tvorte, upravujte a zdieľajte snímky obrazovky nesmierne rýchlo a jednoducho

Z času na čas potrebuje každý z nás z nejakého dôvodu vytvoriť snímky obrazovky smartfónu. Google na túto funkciu príliš nedbá.
Instagram

Instagram prichádza s ďalšou novinkou. Selfie filtre v reálnom čase, ktoré sme už niekde videli

Po relatívne krátkom čase prichádza aplikácia foto sociálnej siete Instagram s ďalšou novinkou. Po novom vás budú zabávať selfie filtre pracujúce v reálnom čase.

SŤAHUJTE platené balíčky ikon, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo

Ak máte s novým pracovným týždňom chuť zmeniť si vzhľad používateľského prostredia smartfónu, teraz máte dobrú príležitosť.

Google Kontakty 2.0 prináša čistejšie a inteligentnejšie prostredie

Google predstavil redizajnovanú verziu aplikácie pre kontakty, ktorej verzia povýšila na hodnotu 2.0. Nová verzia prináša čistejšie používateľské prostredie a nový spôsob, akým sa môžete prepínať medzi jednotlivými účtami.
aplikácie

SŤAHUJTE platené aplikácie a hry, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo!

Ani tento týždeň vás neukrátime o tipy na zaujímavé aplikácie a hry. Tentokrát nájdete v zozname platený obsah, čo však nie je problém. Stiahnuť si ho môžete zadarmo.
apex launcher (4)

Apex Launcher je späť! Zatiaľ v obmedzenom beta testovaní, ktoré si môžete vyskúšať

Apex Launcher patrí, alebo skôr patril, k tým najlepším spúšťačom, aké sme mohli v obchode Google Play nájsť. Žiaľ, od roku 2015 nedostal žiadnu aktualizáciu, vďaka čomu prišiel o záujem zo strany používateľov.

Obchod Play dostal novú ikonu. Google sa zbavil typickej nákupnej tašky

Veľký skok pre Google, malý krok pre užívateľov. Spoločnosť Google sa rozhodla aktualizovať logo, resp. ikonu obchodu Google Play, na ktorú sme už zvyknutí poriadne dlho.

Do prehliadača Chrome mieri skvelý widget pre vyhľadávanie. Takto ho aktivujete

Online vyhľadávanie je grom podnikania spoločnosti Google. Čím rýchlejšie a presnejšie vyhľadávanie poskytne, tým spokojnejší budú používatelia ako aj samotná spoločnosť.