Aplikácie

Aplikácie
zive pozadia

Páčia sa ti pôsobivé živé pozadia smartfónov Google Pixel 2? Sťahuj!

Pokiaľ ste pozorne sledovali dianie okolo predstavovania nových referenčných smartfónov Google Pixel 2 a Pixel 2 XL, istotne ste postrehli ich živé pozadia.
google pixel 2

Páči sa ti launcher nových smartfónov Google Pixel 2? Nainštaluj si ho!

Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL prešli oproti predchodcom radikálnejšími zmenami. Týkajú sa hardvéru, vzhľadu (hlavne 2 XL) a softvéru. Obe zariadenia majú zároveň inovovaný launcher, spúšťač užívateľského prostredia.

Zamrzlo peklo: Z Google Play si oddnes môžeš stiahnuť Microsoft Edge

Microsoft v Google Play práve uvoľnil svoj prehliadač pre Android. Volá sa Edge a poznáte ho pravdepodobne z desktopového operačného systému Windows 10.
LG V30

Páči sa vám plávajúca lišta smartfónu LG V30? Používať ju môžete aj na svojom smartfóne

LG V30 prešiel oproti dvom predošlým generáciám významnou zmenou. Primárny displej a malý sekundárny panel nahradila jedna veľká OLED plocha, ktorá zaberá takmer celú prednú stranu.
aplikácie

SŤAHUJ 5 platených aplikácií, ktoré sú dočasne k dispozícii zadarmo!

V obchode Google Play môžete v týchto dňoch natrafiť na zľavnený obsah, ktorý sa netýka hier, ale aplikácií. Vybrali sme päť zaujímavých, medzi ktorými sa nachádzajú praktické užívateľské nástroje. 

Pozor, v obchode Play sa nachádza falošná aplikácia Avast Internet Security!

Do obchodu Google Play sa opäť dostala aplikácia, ktorú by ste si za žiadnych okolností nemali inštalovať. Bezpečnostné riešenia obchodu Play prekonali vývojári, ktorí vytvorili falošnú napodobeniu poprednej bezpečnostnej aplikácie.
instagram

Instagram Príbehy prichádzajú s anketami: Polož otázku a spusti hlasovanie!

Foto sociálna sieť Instagram stále rastie, o čom vypovedá nedávno dosiahnutý míľnik. Populárnu aplikáciu každý mesiac aktívne používa 800 000 jedincov. Na dennej báze to je približne 500 000 ľudí. 
microsoft edge

Nový mobilný prehliadač na obzore. Microsoft Edge zamieri na platformy Android a iOS

Desktopový prehliadač Microsoft Edge nahradil nie príliš populárny Microsoft Explorer. Ak ste si hneď spomenuli na jeden z mnohých vtipov o jeho rýchlosti, nie ste sami. 

ZOZNAM: Toto sú najlepšie aplikácie a hry podľa spoločnosti Google

Na otázku, ktoré aplikácie a hry sú najlepšie, odpovedala rovno spoločnosť Google. Tá zverejnila rebríček Android Excellence, v ktorom sa nachádzajú popredné aplikácie a hry, ktoré Google považuje jednoducho za najlepšie. 

Pozor, Samsung Gear Fit2 Pro zatiaľ nie je možné používať s iPhone zariadeniami

Spoločnosť Samsung predstavila v priebehu augusta inteligentný fitness náramok Gear Fit2 Pro, ktorý je podľa špecifikácie kompatibilný s Android a iOS smartfónmi. Druhá menovaná kompatibilita zatiaľ neplatí.

Zdieľanie videí cez aplikáciu Google Fotky bude rýchlejšie

Spoločnosť Google sa rozhodla povýšiť aplikáciu Google Fotky na verziu 3.6, ktorá v podstate prichádza iba s jednou významnejšou novinkou. Obľúbený nástroj pre správu obrazového materiálu umožní rýchlejšie zdieľať videá.
animovane nalepky

Klávesnica Google Gboard prichádza s veľkými animovanými nálepkami

Dvorná softvérová klávesnica spoločnosti Google, ktorá je známa ako Gboard, prichádza so záplavou animovaných nálepiek. Google sa dohodol na spolupráci s platformou Emogi.

Hráči, pozor! Blizzard vydáva mobilnú aplikáciu Battle.net

Battle.net je svätým grálom každého hráča hier od spoločnosti Blizzard, kde nájdeme také tituly, akými sú napríklad Overwatch, World of Warcraft, alebo Heroes of the Storm. Battle.net mal ale jednu obrovskú chybu.
aplikácie

Minimalistická hra Hook zadarmo či masívne RPG za 0,10 eur. SŤAHUJTE zľavnený obsah

Po potulkách v obchode Google Play môžete natrafiť na niekoľko dočasne znížených cien, ktoré sa týkajú aj popredných titulov. Vybrali sme tie najlepšie, ktorými skvele obohatíte vašu zbierku aplikácií a hier, a navyše vás to nebude stáť veľa.
klavesnica GO

Používate vo svojom smartfóne klávesnicu GO? Podľa odborníkov je nebezpečná

Aplikácia Klávesnica GO má problém. Teda skôr jej autori. Odborníci z bezpečnostnej spoločnosti Adguard varujú, že klávesnica doslova špehuje svojich užívateľov. Klávesnica odosiela údaje o užívateľoch vzdialeným stranám a nielen to. 

WeChat poskytuje osobné údaje o užívateľoch čínskej vláde. Oficiálne

Čínska spoločnosť Tencent potvrdila to, o čom sa už dlhšie hovorilo. Táto spoločnosť vlastní komunikačnú aplikáciu WeChat a všetky údaje o užívateľoch, ktoré vďaka nej získala, poskytuje čínskej vláde.
banner