Facebook

Facebook

Súd v Rakúsku: Facebook musí urážlivé príspevky automaticky mazať. Blokovanie je nedostatočné

Facebook v Európe čelí niekoľkým súdnym nariadeniam týkajúcich sa nariadení o obmedzovaní nenávistných príspevkov a klamlivých správ.

Facebook má novinku: Odteraz môžete reakcie zanechávať aj na komentáre

Bola to len otázka času. Reakcie z Facebooku sú odteraz dostupné aj pre komentáre.

Facebook najme ďalších 3 000 ľudí: Budú kontrolovať nenávisť a samovraždy v živom vysielaní

Facebook pokračuje v zabezpečovaní živého vysielania na Facebooky. Nedávno sa totiž začali objavovať prenosy, v ktorých bolo plno násilia, čo na najväčšiu sociálnu sieť vrhá veľa negatívneho svetla. Firma sa tak rozhodla, že si na pomoc prizve 3 000 ľudí, ktorých úlohou bude kontrola videí.

Facebook pridáva do aplikácie Messenger nové hry. Dostupné budú po celom svete!

Presne 1. decembra 2016 sme informovali o novinke internetového giganta Facebook, ktorý obohatil aplikáciu Messenger o 17 hier v rámci vtedy novej funkcionality Instant Games.

Šetrite dáta aj batériu. Nenáročná verzia aplikácie Facebook Messenger je dostupná už aj nás!

V priebehu októbra minulého roka prišiel Facebook s novou verziou aplikácie Messenger. Dostala prívlastok Lite a dostupná bola iba pre niekoľko krajín.

Muž na Facebooku streamoval ako obesil svoje dieťa, potom aj seba

Britský denník Metro včera prišiel s nesmierne tragickou správou, ktorá hovorí o ďalšej vražde odohrávajúcej sa v priamom prenose na sociálnej sieti Facebook.

Služby Spotify a Apple Music nájdeme už aj v Messenger aplikácii

V utorok sa konala vývojárska konferencia spoločnosti Facebook, ktorá je známa pod značkou F8. Okrem rozšírenej reality a premietania myšlienok na text (áno, naozaj) sme videli aj novinky, ktoré sa týkali dvornej Messenger aplikácie.

Facebook vlastní štyri z piatich celosvetovo najsťahovanejších aplikácií

Facebook ako internetová spoločnosť už dávno nekraľuje iba segmentu sociálnych sietí. Po novom šéfuje aj mobilným aplikáciam. Tie sú so sociálnymi sieťami spoločnosti úzko spojené.

Vykradnúť Snapchat sa oplatilo. Príbehy na Instagrame majú viac aktívnych používateľov

V posledných týždňoch a mesiacoch vo vodách sociálnych sietí nič nerezonuje tak, ako funkcia príbehov a jej rôzne odnože. Funkcionalitu spopularizoval Snapchat, od ktorého ju odpozerali konkurenti.

Facebook Messenger je nezastaviteľný. Dosiahol nový rekord

Aplikácii Facebook Messenger sa podarilo dosiahnuť v júli minulého roka významný míľnik. Jeho tvorcovia zaznamenali jednu miliardu aktívnych používateľov mesačne, čo bolo rozhodne poriadne číslo.
Facebook

NÁVOD: Takto jednoducho vypnete otravné automatické prehrávanie videí v aplikácii Facebook

Sociálna sieť Facebook prešla v priebehu februára tohto roka veľkou aktualizáciou, ktorá priniesla niekoľko zmien. Väčšina z nich sa týkala zobrazovania video obsahu.

Facebook opäť „vykradol“ Snapchat. Priame správy a príbehy už aj v oficiálnej aplikácii

Jednoduchosť a minimalistický dizajn je niečo, čo oficiálnu aplikáciu Facebook obchádza už nejaký ten piatok. Facebook si je vedomý masívnej používateľskej základne, a preto do aplikácie tlačí čoraz viac funkcií.

Facebook Messenger zavádza novú funkciu, ktorá sa nedávno objavila aj v mapách Google

Facebook Messenger opäť dostane aktualizáciu a opäť príde s novou funkciou. Zdá sa, že okamžité zdieľanie umiestnenia v reálnom čase začína byť novým trendom v popredných aplikáciách.

Facebook Live môžete spustiť už aj z počítača či notebooku

Facebook Live, funkcia pre vysielanie naživo sa k takmer všetkým z nás dostala už minulý rok.

Facebook do Messengeru pridá reakcie, palec hore aj palec dole!

Facebook minulý rok obohatil možnosti reakcií na príspevky o päť nových súrodencov. Ľudia si na to rýchlo zvykli a nové riešenie si obľúbili. Podobný krok by mal nasledovať aj v komunikačnej aplikácii Messenger.

Slováci POZOR: Nezdieľajte súťaže na Facebooku, prídete o takúto sumu peňazí!

Pomaly ale isto sa stáva pravidlom, že podivné súťaže na Facebooku majú rovnakého menovateľa – podvodníka.