Facebook

Facebook

Facebook opäť experimentuje. Tlačidlo WhatsApp priamo v aplikácii Facebook?

Tvorcovia sociálnej siete Facebook sa nevyhýbajú experimentovaniu s novými funkciami, čo už dokázali neraz. Užívateľská základňa rastie, príjmy z reklamy detto a nové užívateľské možnosti tento rast iba podržia. 
facebook

Facebook chystá zmeny komentárov: Pozri sa, aké farebné peklo testuje!

Internetový gigant Facebook opäť prichádza s novými funkciami, no zatiaľ iba v rámci úzkej testovacej skupiny. Pokiaľ vám v žalúdku ležia nedávno zavedené farebné textové statusy, vedzte, že môže byť horšie.
facebook

AKTUÁLNE: Facebook má výpadok. Zasiahol aj oblasti Európy

Ak ste sa v posledných minútach nedokázali pripojiť na sociálnu sieť Facebook, žiadnu paniku. Nie ste sami. Internetový gigant má zatiaľ bližšie nešpecifikované technické problémy.
facebook marketplace

Facebook Marketplace expanduje. Kúpa a predaj tovaru prichádza do 17-tich európskych krajín

Facebook Marketplace je pomerne novou službou, alebo skôr doplnkom najväčšej sociálnej siete, vďaka ktorej môžeme predávať a kupovať tovar. Teda my ani nie, keďže táto služba u nás nie je dostupná. 

NÁVOD: Pozrite sa, kto neprijal vašu žiadosť o priateľstvo na Facebooku

Facebook je digitálny sociálny "klub" obrovského množstva ľudí, ktorí medzi sebou nadviazali, nadväzujú a budú neustále nadväzovať kontakty. Nie vždy to však ide podľa našich predstáv.

Facebook má priniesť príbehy aj do desktopovej verzie. Načo?!

Príbehy na Facebooku sú po novom dostupné aj na desktopovej verzii platformy.

Facebook sprísňuje: Za nenávistné prejavy vám zakáže túto základnú funkcionalitu!

Facebook sa snaží predísť netolerantným, ba až nenávistným príspevkom a komentárom na svojej platformy. Neposlušných používateľov ich služby bez mihnutia oka odstrihne od využívania ich ďalších služieb, ako je napríklad Messenger.

Priprav sa: Facebook v Messengeri začína zobrazovať reklamy aj na Slovensku!

Ako už iste viete, Facebook žije z reklám. Je ich celkom veľa. Jeho ďalší krok by vás preto nemal až tak prekvapiť. Najväčšia sociálna sieť na svete totiž prináša reklamy aj do ich populárnej aplikácie pre komunikáciu, Facebook Messenger.
wifi

Facebook vám ušetrí peniaze: Táto funkcia pribudne už čoskoro!

V minulom roku začala sociálna sieť testovať v rámci oficiálnej mobilnej aplikácie novú funkciu, ktorá vám nájde voľné WiFi hotspoty vo vašom okolí.
Facebook Messenger

Facebook Messenger vylepšuje video chat. Pribudli filtre, nálepky a reakcie

Video hovor, resp. video chat je čoraz obľúbenejším prostriedkom pre osobnejšiu komunikáciu. Ak sa vám zdali video hovory nezáživné, môžete si byť istí, že už tomu tak nebude. 
Facebook

Facebook aplikácia s novinkou. Toto je nová karta s odporúčanými videami

Koniec týždňa sa nesie v znamení video noviniek. YouTube predstavilo novú platformu VR180 a svoje video pôsobenie rozširuje aj Facebook.

Facebook oslavuje Harryho Pottera: Takto spustíš kúzla aj na tvojej časovej osi!

Chcete sa cítiť starí? Dobre, poďme na to. Prvá Harry Potter knižka oslavuje 20. narodeniny. Vedenie Facebooku na sériu kníh o mladom čarodejníkovi spomína pravdepodobne veľmi rado.

Facebook spúšťa systém pre ochranu profilových fotografií

V súčasnosti nie je zložité „požičať" si niekoho profilovú fotografiu zo sociálnej siete Facebook. Jednoducho si ju stiahnete z profilu konkrétneho používateľa. 
whatsapp

WhatsApp opäť mení rozhodnutie. Predĺžil podporu pre BlackBerry zariadenia

Ak vlastníte smartfón s operačným systémom BlackBerry, napríklad BlackBerry 10, máme pre vás dobré správy. WhatsApp bude pre vás k dispozícii do konca roka.

Facebook začal oficiálne podporovať GIF reakcie. Takto ich môžete použiť aj vy!

Približne po mesačnom teste funkcie sociálna sieť konečne spúšťa oficiálnu podporu pre GIF reakcie v komentároch.

Čo na Facebooku znamená nová reakcia na statusy? Takto si ju aktivuješ aj ty!

Facebook nedávno predstavil rôzne reakcie, ktorými sa dá reagovať na príspevky či statusy. Medzi tými, ktoré máme k dispozícii všetci sú „Páči sa mi to,“ „Super,“ „Haha,“ „Žasnem,“ „Je mi to ľúto“ a „Štve ma to“.
banner