Facebook

Facebook

Facebook spúšťa systém pre ochranu profilových fotografií

V súčasnosti nie je zložité „požičať" si niekoho profilovú fotografiu zo sociálnej siete Facebook. Jednoducho si ju stiahnete z profilu konkrétneho používateľa. 
whatsapp

WhatsApp opäť mení rozhodnutie. Predĺžil podporu pre BlackBerry zariadenia

Ak vlastníte smartfón s operačným systémom BlackBerry, napríklad BlackBerry 10, máme pre vás dobré správy. WhatsApp bude pre vás k dispozícii do konca roka.

Facebook začal oficiálne podporovať GIF reakcie. Takto ich môžete použiť aj vy!

Približne po mesačnom teste funkcie sociálna sieť konečne spúšťa oficiálnu podporu pre GIF reakcie v komentároch.

Čo na Facebooku znamená nová reakcia na statusy? Takto si ju aktivuješ aj ty!

Facebook nedávno predstavil rôzne reakcie, ktorými sa dá reagovať na príspevky či statusy. Medzi tými, ktoré máme k dispozícii všetci sú „Páči sa mi to,“ „Super,“ „Haha,“ „Žasnem,“ „Je mi to ľúto“ a „Štve ma to“.
stuchnitie

Pamätáte sa na šťuchnutia? Facebook ich zrejme vráti späť v novej podobe

Ak sa vám už teraz zdá, že je toho na sociálnej sieti Facebook pomerne dosť, vedzte, že sa ešte môže nájsť miesto pre jednu staro-novú funkciu.

Facebook testuje novú funkciu. Upozornenia zo všetkých služieb na jednom mieste

Pokiaľ vás otravujú neustále upozornenia oficiálnej aplikácie Facebook na rôzne udalosti, aktuálne testovaná novinka sa vám možno páčiť nebude.

Facebook dostal pokutu od Európskej komisie vo výške 110 miliónov eur

Spoločnosť Facebook, pod ktorú spadá rovnomenná sociálna sieť a ďalšie digitálne produkty, dostala od Európskej komisie pokutu v obrovskej výške.

Niekto natočil VIDEO čínskej farmy na „lajky“. Je pekne divná

Na internete sa objavili zábery z čínskej „farmy na kliky“, ktorá používa tisícky telefónov na to, aby rozdávala sfalšované lajky na aplikácie a stránky.

Súd v Rakúsku: Facebook musí urážlivé príspevky automaticky mazať. Blokovanie je nedostatočné

Facebook v Európe čelí niekoľkým súdnym nariadeniam týkajúcich sa nariadení o obmedzovaní nenávistných príspevkov a klamlivých správ.

Facebook má novinku: Odteraz môžete reakcie zanechávať aj na komentáre

Bola to len otázka času. Reakcie z Facebooku sú odteraz dostupné aj pre komentáre.

Facebook najme ďalších 3 000 ľudí: Budú kontrolovať nenávisť a samovraždy v živom vysielaní

Facebook pokračuje v zabezpečovaní živého vysielania na Facebooky. Nedávno sa totiž začali objavovať prenosy, v ktorých bolo plno násilia, čo na najväčšiu sociálnu sieť vrhá veľa negatívneho svetla. Firma sa tak rozhodla, že si na pomoc prizve 3 000 ľudí, ktorých úlohou bude kontrola videí.

Facebook pridáva do aplikácie Messenger nové hry. Dostupné budú po celom svete!

Presne 1. decembra 2016 sme informovali o novinke internetového giganta Facebook, ktorý obohatil aplikáciu Messenger o 17 hier v rámci vtedy novej funkcionality Instant Games.

Šetrite dáta aj batériu. Nenáročná verzia aplikácie Facebook Messenger je dostupná už aj nás!

V priebehu októbra minulého roka prišiel Facebook s novou verziou aplikácie Messenger. Dostala prívlastok Lite a dostupná bola iba pre niekoľko krajín.

Muž na Facebooku streamoval ako obesil svoje dieťa, potom aj seba

Britský denník Metro včera prišiel s nesmierne tragickou správou, ktorá hovorí o ďalšej vražde odohrávajúcej sa v priamom prenose na sociálnej sieti Facebook.

Služby Spotify a Apple Music nájdeme už aj v Messenger aplikácii

V utorok sa konala vývojárska konferencia spoločnosti Facebook, ktorá je známa pod značkou F8. Okrem rozšírenej reality a premietania myšlienok na text (áno, naozaj) sme videli aj novinky, ktoré sa týkali dvornej Messenger aplikácie.

Facebook vlastní štyri z piatich celosvetovo najsťahovanejších aplikácií

Facebook ako internetová spoločnosť už dávno nekraľuje iba segmentu sociálnych sietí. Po novom šéfuje aj mobilným aplikáciam. Tie sú so sociálnymi sieťami spoločnosti úzko spojené.
banner