Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Galaxy S8 a S8+ majú byť ešte drahšie, než sme si doteraz mysleli

Od posledného úniku informácií ohľadom Galaxy S8 uplynul len deň a už sa opäť o chystanej vlajkovej lodi Samsungu dozvedáme nové informácie.

FOTO: Toto sú bezpečné batérie, ktoré budú poháňať Galaxy S8 a S8+

O tom, že Galaxy S8 aj S8+ prídu už čoskoro vieme snáď všetci. Každý deň sa totiž na internet dostanú nové a nové informácie, ktoré nám dvojicu chystaných vlajkových lodí predstavujú do posledných detailov.

FOTO: Toto je krabička Galaxy S8+! Prezradila, čo všetko sa v nej nachádza

Na internete sa objavila krabička Galaxy S8+, ktorá má pochádzať od amerického operátora Verizon. Galaxy S8+ a pravdepodobne aj Galaxy S8 prídu rovnako, ako minuloročné vlajkové lode v čiernej krabičke s názvom modelu na prednej strane.

Toto je 150 € dock, ktorý z Galaxy S8 spraví počítač!

Samsung spolu s Galaxy S8 a S8+ predstaví aj rad príslušenstva. Medzi rôznymi kúskami pritom nájdete aj dock určený pre prepojenie Galaxy S8 s monitorom.

Chcete Galaxy S8? Keď si ho predobjednáte, možno vám príde o viac než týždeň skôr než zvyšku

Nové vlajkové lode Samsungu, Galaxy S8 a S8+ bez akýchkoľvek pochýb zaujímajú obrovský počet ľudí. Samsung chce tohto hypu využiť a stelesniť ho v silné predobjednávky a neskôr aj predaje.

POROVNANIE: Galaxy S8 vs iPhone 7 vs Galaxy S7 edge

Samsung Galaxy S8 je na ceste, to už vieme. Samsung ho má predstaviť už 29. marca, teda budúcu stredu.
Bixby

Samsung Bixby oficiálne: Digitálny asistent lepší ako všetky ostatné

Kórejský gigant Samsung dnes oficiálne predstavil nového digitálneho asistenta, ktorý využíva prvky umelej inteligencie. Samsung Bixby má predstavovať nový spôsob interakcie používateľa so smartfónom.

Galaxy S8 je absolútne monštrum! Pozrite sa, ako v AnTuTu získal viac ako 205 000 bodov

Samsung Galaxy S8 údajne vystupuje pod modelovým označením SM-G950. Presne tento model sa nedávno umiestnil aj v rebríčku benchmarkovacej aplikácie AnTuTu, kde získal presne 205 284 bodov.

FOTO: Galaxy S8 na ďalších živých fotkách. Takto vyzerá vo všetkých farbách!

Smartfóny Galaxy S8 a S8+ sú blízko. Ako to vieme? Sčasti vďaka tomu, že Samsung už dávnejšie avizoval, že ich oficiálne predstaví už 29. marca a sčasti vďaka uniknutým informáciám, ktoré sú čoraz častejšie.
AKG

K smartfónu Samsung Galaxy S8 by sme mali dostať aj slúchadlá AKG

Už vieme, že Samsung Galaxy S8 bude drahý. Za vyššiu sumu však nedostaneme len vrcholové parametre a futuristický dizajn, ale pravdepodobne aj kvalitné slúchadlá značky AKG.

FOTO: Najjasnejší pohľad na Galaxy S8! Cena začína na 799€, Galaxy S8+ o stovku drahší

O novej vlajkovej lodi od Samsungu, modeli Galaxy S8 vieme snáď všetko. Vieme, kedy ju Samsung predstaví a dokonca vieme, kedy ju uvedie na trh. Stane sa tak 21. apríla. Dnes sa vďaka známemu informátorovi Evanovi Blassovi...

Európa opäť ochudobnená: Galaxy S8 so 6 GB RAM bude dostupný len v Číne

Ešte začiatkom tohto roka sa objavila informácia o tom, že Samsung okrem klasickej verzie Galaxy S8 so 4 GB operačnej pamäte RAM pripravuje aj verziu so 6 GB RAM a 128 GB úložiskom.

Držte si klobúky: Samsung Galaxy S8 vie natáčať šialený 1000 FPS slow-motion!

Samsung má svoje novinky, Galaxy S8 a S8 Plus predstaviť už koncom tohto mesiaca. Opäť by sa v nich pritom mal objaviť 12 Mpx senzor, ktorý poznáme z Galaxy S7.
Bixby

Potvrdené: Samsung Galaxy S8 príde s digitálnym AI asistentom Bixby!

Už niekoľko týždňov, alebo skôr mesiacov, sa špekuluje o tom, že Samsung vyvíja nového digitálneho asistenta, ktorý bude využívať prvky umelej inteligencie vyplývajúce zo strojového učenia.

FOTO: Toto je Samsung Galaxy S8 v zlatom prevedení!

Informácie o Galaxy S8 sa s oficiálnym predstavením noviniek od LG a Sony poriadne rozbehli.

FOTO: Unikli screenshoty z Galaxy S8! Takto bude vyzerať jeho používateľské rozhranie

O Samsung Galaxy S8 sa popísalo už toľko, že určite viete, čo všetko máte čakať.