Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Samsung má príjemný problém: Galaxy S8 a S8+ sa míňajú rýchlejšie, než čakal. Nestíha ich vyrábať

Vyzerá to tak, že Samsung má veľmi (ne)príjemný problém. Ten mal vzniknúť v domovskej Južnej Kórei. Záujemcovia, ktorí si zariadenia chcú kúpiť narážajú na veľmi nepríjemnú záležitosť.
Samsung Galaxy S8

Aké sú náklady na výrobu smartfónu Samsung Galaxy S8? Experti dospeli k zaujímavej sume

Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ sa už dostal k prvým zákazníkom aj v našich končinách a postupne budú pribúdať ďalší, snáď spokojní majitelia. Všetko nasvedčuje tomu, že je po tohtoročných vlajkových modeloch mimoriadny dopyt.

Európske modely Samsung Galaxy S8 a S8+ dostáva aktualizáciu. Vylepšuje hlavne bezpečnosť

Spoločnosť Samsung v týchto dňoch začína s doručovaním aktualizácie pre čerstvý vlajkový model Galaxy S8+. Update sa už objavil používateľom v Nemecku a v Belgicku.

Samsung priznal problém s červenými displejmi Galaxy S8: Skúsi ho opraviť softvérovou aktualizáciou

Niektorých majiteľov Galaxy S8 trápi veľmi zvláštny problém. Niektoré kusy majú displej viditeľne zafarbený do červena.

DISKUSIA: Prišiel vám už váš predobjednaný Galaxy S8/S8+?

Tak dnes je ten deň! Dnes by prvým zákazníkom, ktorí si predobjednali Galaxy S8 alebo väčší Galaxy S8+ mali byť doručené zásielky.

Samsung Galaxy Note 8 má ponúknuť 6,4“ displej a duálny fotoaparát s 3x optickým zoomom

Analytik Ming-Chi Kuo, ktorý má povesť veľmi zodpovedného a presného analytika prináša prvé informácie o chystanom phablete z dielne Samsungu. Pripravovaný Galaxy Note 8 má byť prvým zariadením z dielne Samsungu, ktorý má ponúknuť duálny fotoaparát.
video

Krutý TEST Samsung Galaxy S8: Prežije poškriabanie, ohýbanie a test zapaľovačom?

Samsung Galaxy S8 a S8+ sa už o deň dostanú k prvým záujemcom aj u nás na Slovensku. Aktuálne ho poväčšine testujú len recenzenti, ktorí sa zameriavajú na rôzne aspekty novinky.
Galaxy S8

TouchWiz už nie je škaredé káčatko: Softvér na Samsung Galaxy S8 je skutočne úchvatný

Keď by ste sa ma pred pár rokmi opýtali na názor na TouchWiz, pravdepodobne by som vám povedal, aby ste ho obišli, čím ďalej, tým lepšie. Samsung tento pocit rok čo rok menil až do chvíle, keď mi pri S6 a neskôr aj S7 takmer nevadil.

RECENZIA Samsung Galaxy S8+: To najlepšie čo si dnes môžete kúpiť

Samsung predstavil svoje nové vlajkové lode presne 29. marca 2017. My sme väčší z nich, Galaxy S8+ v redakcii testovali posledný týždeň. Zisťovali sme či je skutočne tak dobrý, ako o ňom tvrdí výrobca. Rad zariadení Galaxy S za...

Samsung Galaxy S8 / S8+ dostáva prvú aktualizáciu. Znemožní premapovanie Bixby tlačidla

Smartfóny Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ prichádzajú na trh s digitálnym asistentom Bixby, ktorému výrobca dokonca venoval aj vlastné hardvérové tlačidlo. To sa na smartfónoch nachádza hneď pod ovládačmi hlasitosti.

Američania ku Galaxy S8 a S8+ ako poďakovanie získajú takýto reproduktor

Ak žijete v Spojených štátoch a predobjednali ste si či už Galaxy S8 alebo S8+ priamo cez oficiálny obchod Samsungu, pravdepodobne získate alebo ste už získali zaujímavý darček.

Galaxy S8 a S8+ sú megahitom: Predobjednávky majú hravo prekonávať všetky očakávania

Android fanúšikovia po celom svete spojili sily a svoje ťažko zarobené peniažky podľa všetkého investujú do nového Galaxy S8 alebo S8+.

Testujeme Samsung Galaxy S8+: Pýtajte sa na to, čo vás zaujíma!

Samsung nás dnes pozval na tlačovú konferenciu v Bratislave. Pripravené mal naozaj fajnoty, presnejšie išlo o Galaxy S8 a jeho väčšieho súrodenca, Galaxy S8+.
Galaxy S8

Najdrahšia verzia Samsung Galaxy S8+ so 6 GB RAM je v Južnej Kórei vypredaná

Všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že sa Samsungu podarilo tento rok vyrobiť asi najúspešnejší smartfón vo svojej histórii. Minimálne čo sa domácej pôdy týka.

Marketing Samsungu opäť konal: V Anglicku sa objavila táto obria socha Galaxy S8!

Čo sa týka marketingu, Samsung jednoznačne patrí medzi tie najlepšie firmy. Či už sú to vtipné reklamy alebo sochy zariadení. No počkať, sochy zariadení? Presne tak, v Spojenom kráľovstve totiž vyrástla 7 metrov vysoká a 3 metre...

Američania milujú nový Galaxy S8 a S8+! Predobjednávky majú byť extrémne silné

Samsung dnes informoval o tom, že jeho dva modely, Galaxy S8 a S8+ sú za veľkou mlákou extrémne žiadané. Vo fáze predpredaja sú od konca marca.