Samsung Galaxy Note 7

Úvod Samsung Samsung Galaxy Note 7

Repasovaný Galaxy Note 7 do EÚ asi nedorazí: Samsung má jeho recykláciou získať vyše 150 ton kovov

Samsung dnes v tlačovej správe informoval o plánoch recyklácie zozbieraných kusov Galaxy Note 7, teda zariadenia, ktoré musel minulý rok stiahnuť.
Galaxy Note 7

DISKUSIA: Začal sa predávať repasovaný Galaxy Note 7. Kúpil by si si ho?

Samsung Galaxy Note 7, resp. jeho repasovaná verzia aj naďalej pokračuje vo vzbudzovaní záujmu zo strany zákazníkov. Ide pritom o zariadenie, ktoré mnohí označili za „mŕtve“ a „bezpečné“.
galaxy note 7

Repasovaný Samsung Galaxy Note 7 sa predáva dobre. Dočkáme sa ho aj v Európe?

Kórejský gigant Samsung spustil 7. júla na domácom trhu v Južnej Kórei predaj upraveného modelu Galaxy Note 7, ktorý dostal prívlastok FE (Fandom Edition).

Upravený Samsung Galaxy Note 7R sa objavil v ponuke čínskeho predajcu

Samsung Galaxy Note 7 dostal druhý pokus na to, aby zožal na trhový úspech. Upravená a bezpečná verzia zariadenia zamieri na niektoré trhy, pričom sa najnovšie objavila v ponuke čínskeho predajcu.
Galaxy Note 7

Koľko bude stáť repasovaný Samsung Galaxy Note 7? Možno menej, ako sa očakáva

Už je isté, že sa smartfón Samsung Galaxy Note 7 vráti späť na trh v upravenej podobe. K jeho názvu pribudne písmeno R a v útrobách nájdeme menšiu, 3200 mAh batériu.
Galaxy Note 7

Opravený Galaxy Note 7 ide do predaja už v júni. Za takúto cenu sa bude predávať!

Samsung plánuje predávať opravený Galaxy Note 7 v Južnej Kórei už koncom júna. Jeho cena pritom má byť hneď zo začiatku znížená o 235 €.
Galaxy Note 7

FOTO: Objavil sa upravený Galaxy Note 7 s novou, menšou batériou

Len pred pár týždňami sme sa vôbec prvýkrát dozvedeli o tom, že Samsung má s Galaxy Note 7 iné plány, než vybavenie jednosmerného lístka na šrotovisko.

Samsung vlani minul 10,2 miliardy na to, aby nás presvedčil o kúpe Galaxy S7 a ďalších zariadení

Samsung je povestný svojim marketingovým oddelením, ktoré je vzhľadom na svoju prácu aj veľmi nákladné. Samsung v minulom roku minul na propagačný servis obrovskú sumu.
Galaxy Note 7

Tak predsa. Samsung bude predávať opravené Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7 je jedno veľmi zaujímavé zariadenie. Nielen preto, že je stále jedno z najlepšie vybavených, ale aj preto, že aj napriek problémom, ktorými si prešlo je stále žiadané mnohými ľuďmi.

Posledný klinec do rakvy: Note 7 získa aktualizáciu, ktorá úplne zablokuje nabíjanie

Vyzerá to tak, že Samsung je pripravený definitívne skončiť s najväčším problémom minulého roka – Galaxy Note 7.

DISKUSIA: Ak by sa Galaxy Note 7 začal znovu predávať aj na Slovensku, kúpili by ste si ho?

Dnešný deň je plný zaujímavých správ z tábora Samsung. Nielen, že sme mali možnosť pozrieť sa prvýkrát na Galaxy S8/S8+ v celej jeho kráse, zaskočila nás aj prekvapivá informácia o tom, že Samsung to s jeho nepodareným Note 7 predsa len nevzdal.
galaxy note 7

Repasovaný Samsung Galaxy Note 7 sa môže vrátiť na vybrané trhy

Samsung Galaxy Note 7 bol bezpochyby očarujúci phablet, ktorý sa však na trhu dlho neohrial. Výrobca zastavil jeho distribúciu a z trhu stiahol väčšinu predaných kusov kvôli už dobre známym problémom.

Samsung konečne prezradil dôvod záhuby obľúbeného Galaxy Note 7. Tu sú ich zistenia

Samsung dnes v domovskej Južnej Kórei zorganizoval očakávanú tlačovú konferenciu, na ktorej oznámil výsledky vyšetrovania problémového Galaxy Note 7.

Toto je dôvod prečo vybuchoval Galaxy Note 7: Výsledky „pitvy“ unikli týždeň pred oficiálnym zverejnením

Zatiaľ čo zvyšok sveta čaká na to, kým Samsung zverejní oficiálnu príčinu výbuchov Galaxy Note 7, kórejskej publikácii Chosun sa to podarilo zistiť v predstihu. Informácie získali od zdroja pracujúceho v Samsungu.

Samsung: Vieme prečo Galaxy Note 7 explodoval. Dôvod zatiaľ nie sme pripravení zverejniť

Aj napriek tomu, že bol Samsung nútený dvakrát zvolať a nakoniec úplne zastaviť výrobu jeho, dovolíme si tvrdiť, najlepšieho telefónu, v laboratóriách sa mu nedarilo replikovať problém, ktorý spečatil jeho koniec.

Galaxy Note 7: Vrátilo ho už 90 % majiteľov, Samsung eviduje 2,7 miliónov kusov

Vyzerá to tak, že agresívna stratégia Samsungu ohľadom Galaxy Note 7 skutočne funguje. Donucovacie prostriedky v podobe obmedzenia kapacity batérie pri nabíjaní či zakázania používania sietí donútili drvivú väčšinu majiteľov, aby ho vrátili.

Oportunista sa snaží využiť krízu Galaxy Note 7: Na bazáre ho predáva za €3500

Bazáre a online burzy sú plné zaujímavých a niekedy až nepochopiteľných kúskov. Jeden taký sa práve objavil na webe Bazos.sk, kam pán menom Martin pridal inzerát na svoj Galaxy Note 7. Na tom by nebolo nič...

Veľká aktualizácia pre Galaxy Note 7 príde aj na Slovensko: Maximálna kapacita batérie bude len 30%!

Samsung pokračuje v snahe prinútiť majiteľov Note 7, ktorí svoje zariadenie ešte nevrátili, aby tak spravili čo najrýchlejšie.