Samsung Galaxy S8

Úvod Samsung Samsung Galaxy S8
Galaxy S8

Ďalšia aktualizácia pre Samsung Galaxy S8. Toto všetko prináša!

Samsung aj tento týždeň pokračuje v starostlivosti o model Galaxy S8 (SM-G950F). Po tom, ako stále obľúbená „es osmička“ získala veľkú aktualizáciu pred dvoma týždňami, prichádza ďalšie vylepšenie.

Samsung Galaxy S8 vs Galaxy S9 vs Galaxy S10: Je čas na upgrade?

Samsung nám presne pred týždňom ukázal trio nových smartfónov. Prinášajú so sebou nemalé vylepšenia, ktoré určite lákajú nejedného z vás.

Aktualizáciu na Android 9 Pie už získavajú aj Samsung Galaxy S8 a S8+

Samsung minulý týždeň rozbehol aktualizáciu pre model Note 8, a to premiérovo u nás na Slovensku a v Bulharsku.
Galaxy S8

Android 9 Pie s One UI mieri aj na Galaxy S8 a S8+. Samsung spustil beta program!

Stále veľmi populárne a náramne vydarené smartfóny, Galaxy S8 a S8+ čaká aktualizácia na Android 9 Pie.
Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 a S8+ získavajú veľkú aktualizáciu. Toto prináša!

Po tom, ako sa minulý týždeň objavila aktualizácia pre Samsung Galaxy Note 8, prichádzajú totožné vylepšenia aj do o niečo skôr predstavených vlajkových lodí, Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+.

Očakávaná aktualizácia pre Samsung Galaxy S8 sa opäť šíri!

Vyzerá to, že sa Samsungu podarilo vyriešiť problémy s aktualizáciou na novú verziu operačného systému Android 8.0 Oreo, na ktorú vlastníci vlajkového modelu Samsung Galaxy S8 úpenlivo čakajú. 
galaxy S8

Android 8.0 Oreo pre Samsung Galaxy S8 môže meškať: Kedy ho očakávame?

Ak vlastníte špičkovú vlajkovú loď Samsung Galaxy S8 alebo Galaxy S8+, určite ste už v nastaveniach kontrolovali dostupnosť aktualizácie na OS Android 8.0 Oreo.

Samsung: Android 8.0 Oreo pre Galaxy S8 pripravujeme čo najrýchlejšie, testeri ju získajú o deň skôr!

Ak si bol súčasťou beta testu Android 8.0 Oreo pre Galaxy S8 a S8+, priprav sa na malé prekvapenie. Ako malé poďakovanie ti juhokórejská firma pošle finálnu verziu deň vopred.
android oreo

Program Android Oreo Beta pre Samsung Galaxy S8 končí. Nastúpiť môže stabilná verzia!

Aktualizácia pre Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ je zase o niečo bližšie. Výrobca ukončil program Android Oreo Beta, do ktorého bolo zapojených iba niekoľko vybraných krajín.

Samsung očakáva rekordné zisky, možno najväčšie od založenia spoločnosti

Zatiaľ predbežné finančné výsledky spoločnosti Samsung Electronics smerujú k výšinám. Posledný štvrťrok minulého roka bude zrejme rekordný a kórejský gigant si pripíše vysoký medziročný rast.

Ďalší problém pre Samsung: Displej na Galaxy S8, S8+ a Note 8 sa sám zapína a vybíja batériu!

Samsung Galaxy S8, S8+ a dokonca aj niektoré jednotky Galaxy Note 8 trpia zvláštnym problémom, na ktorý upozornili ľudia na oficiálnom diskusnom fóre Samsungu, ako aj na platforme Reddit.
android oreo

Máš Galaxy S8/S8+ a čakáš na Android 8.0 Oreo? Vieme, kedy ho dostaneš!

Samsung už niekoľko mesiacov pracuje na optimalizácii Android 8.0 Oreo pre dve z jeho najúspešnejších vlajkových lodí, Galaxy S8 a S8+.

Majitelia Samsungov sú so svojimi telefónmi viac spokojní, ako majitelia iPhonov

Vojna medzi najväčšími výrobcami smartfónov na svete, Apple a Samsung, sa už dávno preniesla aj medzi samotných zákazníkov. Často sa stretávame s názormi presadzujúcimi to či oné zariadenie.

Samsung má problém: Nová aktualizácia vraj na Galaxy S8 a S8+ pokazila rýchle nabíjanie!

Galaxy S8 je vynikajúce zariadenie, o tom niet pochýb. Skutočne je to jeden z mobilných klenotov tohto roka. Čo sa nám však páči menej je rýchlosť, akou Samsung vydáva nové aktualizácie.

Samsung predstavil novú verziu Galaxy S8: Vínovočervená vyzerá úchvatne!

Juhokórejská firma dnes predstavila nové farebné prevedenie extrémne úspešného smartfónu, Galaxy S8.
Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 v burgundskej červenej vyzerá úžasne

Smartfóny už dávno nie sú iba čierne alebo biele. Výrobcovia začali zákazníkov vábiť aj na extravagantnejšie farebné prevedenia, ktoré na zariadenie lepšie upozornia. Ak sa výrobca trafí navyše trafí do vašej obľúbenej farby, máte vyhraté. 

Maj sa, Bixby: Aktualizáciou môžeš úplne vypnúť tlačidlo Bixby

Ak máš doma Galaxy S8, S8+ alebo Note 8, určite si sa stretol s digitálnym asistentom zvaným Bixby. Asistenta sa Samsung rozhodol podporiť natoľko, že mu priradil vlastné hardvérové tlačidlo, ktoré mnohým, vrátane nás, po čase začalo prekážať.

Android Oreo Beta pre Samsung Galaxy S8: Dve fázy, deväť krajín

Ak vlastníte Samsung Galaxy S8 a neviete sa dočkať najnovšej verzie operačného systému Android Oreo, nasledujúce správy vás budú zaujímať. Vyzerá to, že testovací beta program pre Android Oreo bude obmedzenejší.