Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Majitelia Samsungov sú so svojimi telefónmi viac spokojní, ako majitelia iPhonov

Vojna medzi najväčšími výrobcami smartfónov na svete, Apple a Samsung, sa už dávno preniesla aj medzi samotných zákazníkov. Často sa stretávame s názormi presadzujúcimi to či oné zariadenie.

Samsung má problém: Nová aktualizácia vraj na Galaxy S8 a S8+ pokazila rýchle nabíjanie!

Galaxy S8 je vynikajúce zariadenie, o tom niet pochýb. Skutočne je to jeden z mobilných klenotov tohto roka. Čo sa nám však páči menej je rýchlosť, akou Samsung vydáva nové aktualizácie.

Samsung predstavil novú verziu Galaxy S8: Vínovočervená vyzerá úchvatne!

Juhokórejská firma dnes predstavila nové farebné prevedenie extrémne úspešného smartfónu, Galaxy S8.
Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 v burgundskej červenej vyzerá úžasne

Smartfóny už dávno nie sú iba čierne alebo biele. Výrobcovia začali zákazníkov vábiť aj na extravagantnejšie farebné prevedenia, ktoré na zariadenie lepšie upozornia. Ak sa výrobca trafí navyše trafí do vašej obľúbenej farby, máte vyhraté. 

Maj sa, Bixby: Aktualizáciou môžeš úplne vypnúť tlačidlo Bixby

Ak máš doma Galaxy S8, S8+ alebo Note 8, určite si sa stretol s digitálnym asistentom zvaným Bixby. Asistenta sa Samsung rozhodol podporiť natoľko, že mu priradil vlastné hardvérové tlačidlo, ktoré mnohým, vrátane nás, po čase začalo prekážať.

Android Oreo Beta pre Samsung Galaxy S8: Dve fázy, deväť krajín

Ak vlastníte Samsung Galaxy S8 a neviete sa dočkať najnovšej verzie operačného systému Android Oreo, nasledujúce správy vás budú zaujímať. Vyzerá to, že testovací beta program pre Android Oreo bude obmedzenejší.

Je Samsung Galaxy S8 lepší, než iPhone X? My hovoríme áno, a tu sú dôvody PREČO!

November je čoraz bližšie a spolu s ním neprichádza len sychravé počasie, ale pre mnohých aj čas vybrať si svoj nový telefón.

Najlepší telefón na trhu? Galaxy S8 a S8+ opäť vyhrávajú dôležité ocenenie!

Nezávislá nezisková organizácia Consumer Reports opäť oceňovala najlepšie telefóny na svete. Prvé priečky obsadili tohtoročné vlajkové lode juhokórejského výrobcu, Samsung Galaxy S8 a S8+.

Samsung Galaxy S8 možno získa jednu z najžiadanejších funkcií!

Samsung údajne pracuje na portrétovom režime pre ich úspešnú dvojicu vlajkových lodí, Galaxy S8 a Galaxy S8+. Vyplýva to z informácií, o ktorých informoval server GSMArena.com.
samsung galaxy S8

Pocta pre Samsung: Galaxy S8 získal ocenenie najlepšieho smartfónu na svete!

To, že sa Samsung Galaxy S8 vydaril už iste viete. Myslíme si to my a myslia si to aj milióny majiteľov po celom svete.

Američania sa sťažujú na Galaxy S8/S8+: Nechodia im SMSky

Majitelia Samsung Galaxy S8 a S8+ v Spojených štátoch upozornili na relatívne zvláštny problém. Mnohí z nich totiž majú problém s prijímaním SMS správ. Tie sa buď oneskoria alebo neprídu vôbec.
oreo

Samsung chystá zatiaľ najväčšiu aktualizáciu pre Galaxy S8+!

Už niekoľkokrát sme spomenuli, že Samsung už určite pracuje na aktualizácii pre svoje nové vlajkové lode, Galaxy S8 a S8+. Nejde pritom len o obyčajnú aktualizáciu, ale o jednu z najväčších – na Android 8.0 Oreo.

Do Európy prichádza Samsung Galaxy S8 a S8+ v prevedení Rose Pink

Juhokórejský gigant Samsung oficiálne vytvoril farebný variant určený predovšetkým pre nežnejšie pohlavie. Farebné prevedenie Rose Pink zariadení Galaxy S8 a S8+ oficiálne prichádza do Európy.

Nažhav svoj Galaxy S8/S8+: Samsung vraj chystá beta test Android 8.0 Oreo!

O tom, že Samsung spustil práce na novom Android 8.0 Oreo pre Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ sme sa dozvedeli už pred pár týždňami.
galaxy S8

Android Oreo pre Samsung Galaxy S8 sa už testuje. Kedy môžete očakávať aktualizáciu?

O tom, či Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ dostanú aktualizáciu na Android Oreo nemusíme diskutovať. Aktualizácia na najnovšiu verziu systému je istotou. Otázne je iba obdobie uvoľnenia. 
Galaxy S8

Pozor, Samsung predlžuje bonusovú akciu Vymeňte starý za nový

Spoločnosť Samsung Electronics Czech & Slovak a portál vykup-telefonov.sk sa rozhodli predĺžiť akciu, v rámci ktorej dávajú možnosť predať svoj mobilný telefón vybranej značky za najvyššiu možnú výkupnú hodnotu a k tomu získať bonus 100 € pri kúpe smartfónov Galaxy S8 a S8+. Akcia sa predlžuje až do 30. septembra 2017.
banner