Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

V aplikácii YouTube už môžete sledovať HDR videá! Musíte však vlastniť kompatibilný smartfón

Len nedávno sme informovali, že Netflix rozšíril podporu pre prehrávanie HDR obsahu o nové zariadenia. Napriek tomu je ich iba pár a YouTube je na tom dokonca ešte horšie. Pár v jeho ponímaní znamená dve. 

UMIDIGI S2 Pro vs Galaxy S8+: Podobne veľký displej, rovnaká veľkosť a jeden veľký rozdiel

Ťahúňom predajov smartfónov za posledné roky je jednoznačne displej. Rok čo rok sa výrobcovia snažia ponúkať čo najväčší displej vo veľkosti telefónu, ktorý by sa nám hravo zmestil do vrecka.

Samsung Galaxy S8 je najpredávanejší Android smartfón tohto roka

Samsung Galaxy S8 je obrovským úspechom. Svedčia o tom nové informácie z rúk analytickej spoločnosti Strategy Analytics.

Bixby tlačidlo na Galaxy S8 opäť prekonané. Pomocou novej aplikácie mu priradíte akúkoľvek funkciu

Dvojica vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 bola predstavená aj s digitálnym asistentom Bixby, ktorému výrobca dokonca venoval vlastné hardvérové tlačidlo. Krátko po uvedení sa objavili triky, ako toto tlačidlo používať aj pre iné funkcie. 

Priemerná cena Samsung smartfónu vďaka Galaxy S8 prudko stúpla

To, ako ktorá firma záleží od toho, aké marže si nastavia. Na drahších zariadeniach sú tieto marže zväčša väčšie a aj preto je pre výrobcov dôležité predávať veľa vlajkových lodí.
galaxy S8

Android 7.1 Nougat pre duo Samsung Galaxy S8 sa blíži. + ďalšie zariadenia

Pre majiteľov vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ máme dobré správy. V blízkej budúcnosti obdržia aktualizáciu na novšiu verziu operačného systému Android 7.1 Nougat. 
Galaxy S8 active

Toto je render pre Samsung Galaxy S8 Active, odolnú verziu vlajkovej lode

Duo zariadení Samsung Galaxy S8 má jeden veľký problém. Smartfóny sú veľmi krehké, o čo sa postarala poriadna dávka prémiového skla a zakrivené hrany displeja. 

80 € vs 800 €: Aký je rozdiel medzi skutočnou Galaxy S8 a klonom?

Uspieť na dnešnom trhu plnom smartfónov nie je jednoduché. Výrobcovia hľadajú rôzne techniky na to, aby zaujali. Jednou z nich je aj využitie pokrokových zobrazovacích panelov.

Samsung Galaxy S9 má ponúknuť rovnaký Infinity displej ako Galaxy S8

Samsung Galaxy S9 má vo svojej výbave niesť rovnako veľký displej ako Galaxy S8, informoval server The Bell. Podľa všetkého má ísť aj o rovnaký tvar. Budúcoročné novinky tak ponúknuť 5,8 a 6,2-palcové displeje.

Dobre vedieť: Batéria v Galaxy S8 a S8+ aj po 1 roku používania ponúkne 95 % kapacity

O batériách v Galaxy S8 a S8+ sme už čo to popísali, no ako redaktori zo SamMobile správne podotkli, dobré veci by sa mali pripomínať.

Analytici sa mýlili: Galaxy S8 sa predáva o 15 % lepšie, než Galaxy S7

Informácie z minulého týždňa o tom, že predaje Galaxy S8 zaostávajú za predajmi Galaxy S7 neboli pravdivé. Prišli s nimi analytici, ktorí analyzujú trh so smartfónmi.
galaxy S8

Samsung Galaxy S8 a S8+ získavajú júlovú aktualizáciu!

Samsung začal aktualizovať svoje najnovšie vlajkové lode, Galaxy S8 a S8+. Aktualizácia posúva verziu zabezpečenia na jún 2017.

Pohroma pre Samsung? Galaxy S8 sa predáva podstatne horšie než minuloročný Galaxy S7

Ako sa podľa vás darí predajom Galaxy S8? To je jedna z otázok, na ktorú by mnohí investiční analytici poznali presnú odpoveď. Bohužiaľ, Samsung je ohľadom predajov podozrivo ticho.

DISKUSIA: Ostávaš pri kúpe nového smartfónu verný rovnakej značke, akú používaš teraz?

Svet smartfónov je plný rôznych výrobcov, modelov, prevedení, spracovaní, veľkostí, výkonu a všeličoho ďalšieho.

Samsung možno predstaví Galaxy S8 mini! Tu sú všetky potrebné informácie

Po oficiálnom predstavení v marci sme dúfali, že uniknuté informácie týkajúce sa Galaxy S8 prestanú, no nie! Sme tu v júli a opäť píšeme o tom aký by mohol byť Galaxy S8, aj keď, tentokrát sa bavíme o mini verzii.

Najlepšími smartfónmi planéty sú Galaxy S8 a S8+

Samsung Galaxy S8 a S8+ sú oficiálne majiteľmi titulu „Najlepší smartfón“.
banner