Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Je Samsung Galaxy S8 lepší, než iPhone X? My hovoríme áno, a tu sú dôvody PREČO!

November je čoraz bližšie a spolu s ním neprichádza len sychravé počasie, ale pre mnohých aj čas vybrať si svoj nový telefón.

Najlepší telefón na trhu? Galaxy S8 a S8+ opäť vyhrávajú dôležité ocenenie!

Nezávislá nezisková organizácia Consumer Reports opäť oceňovala najlepšie telefóny na svete. Prvé priečky obsadili tohtoročné vlajkové lode juhokórejského výrobcu, Samsung Galaxy S8 a S8+.

Samsung Galaxy S8 možno získa jednu z najžiadanejších funkcií!

Samsung údajne pracuje na portrétovom režime pre ich úspešnú dvojicu vlajkových lodí, Galaxy S8 a Galaxy S8+. Vyplýva to z informácií, o ktorých informoval server GSMArena.com.
samsung galaxy S8

Pocta pre Samsung: Galaxy S8 získal ocenenie najlepšieho smartfónu na svete!

To, že sa Samsung Galaxy S8 vydaril už iste viete. Myslíme si to my a myslia si to aj milióny majiteľov po celom svete.

Američania sa sťažujú na Galaxy S8/S8+: Nechodia im SMSky

Majitelia Samsung Galaxy S8 a S8+ v Spojených štátoch upozornili na relatívne zvláštny problém. Mnohí z nich totiž majú problém s prijímaním SMS správ. Tie sa buď oneskoria alebo neprídu vôbec.
oreo

Samsung chystá zatiaľ najväčšiu aktualizáciu pre Galaxy S8+!

Už niekoľkokrát sme spomenuli, že Samsung už určite pracuje na aktualizácii pre svoje nové vlajkové lode, Galaxy S8 a S8+. Nejde pritom len o obyčajnú aktualizáciu, ale o jednu z najväčších – na Android 8.0 Oreo.

Do Európy prichádza Samsung Galaxy S8 a S8+ v prevedení Rose Pink

Juhokórejský gigant Samsung oficiálne vytvoril farebný variant určený predovšetkým pre nežnejšie pohlavie. Farebné prevedenie Rose Pink zariadení Galaxy S8 a S8+ oficiálne prichádza do Európy.

Nažhav svoj Galaxy S8/S8+: Samsung vraj chystá beta test Android 8.0 Oreo!

O tom, že Samsung spustil práce na novom Android 8.0 Oreo pre Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ sme sa dozvedeli už pred pár týždňami.
galaxy S8

Android Oreo pre Samsung Galaxy S8 sa už testuje. Kedy môžete očakávať aktualizáciu?

O tom, či Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ dostanú aktualizáciu na Android Oreo nemusíme diskutovať. Aktualizácia na najnovšiu verziu systému je istotou. Otázne je iba obdobie uvoľnenia. 
Galaxy S8

Pozor, Samsung predlžuje bonusovú akciu Vymeňte starý za nový

Spoločnosť Samsung Electronics Czech & Slovak a portál vykup-telefonov.sk sa rozhodli predĺžiť akciu, v rámci ktorej dávajú možnosť predať svoj mobilný telefón vybranej značky za najvyššiu možnú výkupnú hodnotu a k tomu získať bonus 100 € pri kúpe smartfónov Galaxy S8 a S8+. Akcia sa predlžuje až do 30. septembra 2017.

Toto je TOP 10 aktuálne najvýkonnejších smartfónov podľa meraní AnTuTu

Používateľov smartfónov by sme mohli rozdeliť na dve skupiny. Prvej skupine záleží na výsledkoch aplikácií a platforiem, ktoré testujú a hodnotia výkon smartfónov. Druhá skupina na tieto výsledky kašle.

V aplikácii YouTube už môžete sledovať HDR videá! Musíte však vlastniť kompatibilný smartfón

Len nedávno sme informovali, že Netflix rozšíril podporu pre prehrávanie HDR obsahu o nové zariadenia. Napriek tomu je ich iba pár a YouTube je na tom dokonca ešte horšie. Pár v jeho ponímaní znamená dve. 

UMIDIGI S2 Pro vs Galaxy S8+: Podobne veľký displej, rovnaká veľkosť a jeden veľký rozdiel

Ťahúňom predajov smartfónov za posledné roky je jednoznačne displej. Rok čo rok sa výrobcovia snažia ponúkať čo najväčší displej vo veľkosti telefónu, ktorý by sa nám hravo zmestil do vrecka.

Samsung Galaxy S8 je najpredávanejší Android smartfón tohto roka

Samsung Galaxy S8 je obrovským úspechom. Svedčia o tom nové informácie z rúk analytickej spoločnosti Strategy Analytics.

Bixby tlačidlo na Galaxy S8 opäť prekonané. Pomocou novej aplikácie mu priradíte akúkoľvek funkciu

Dvojica vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 bola predstavená aj s digitálnym asistentom Bixby, ktorému výrobca dokonca venoval vlastné hardvérové tlačidlo. Krátko po uvedení sa objavili triky, ako toto tlačidlo používať aj pre iné funkcie. 

Priemerná cena Samsung smartfónu vďaka Galaxy S8 prudko stúpla

To, ako ktorá firma záleží od toho, aké marže si nastavia. Na drahších zariadeniach sú tieto marže zväčša väčšie a aj preto je pre výrobcov dôležité predávať veľa vlajkových lodí.
banner