Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8
galaxy S8

Android 7.1 Nougat pre duo Samsung Galaxy S8 sa blíži. + ďalšie zariadenia

Pre majiteľov vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ máme dobré správy. V blízkej budúcnosti obdržia aktualizáciu na novšiu verziu operačného systému Android 7.1 Nougat. 
Galaxy S8 active

Toto je render pre Samsung Galaxy S8 Active, odolnú verziu vlajkovej lode

Duo zariadení Samsung Galaxy S8 má jeden veľký problém. Smartfóny sú veľmi krehké, o čo sa postarala poriadna dávka prémiového skla a zakrivené hrany displeja. 

80 € vs 800 €: Aký je rozdiel medzi skutočnou Galaxy S8 a klonom?

Uspieť na dnešnom trhu plnom smartfónov nie je jednoduché. Výrobcovia hľadajú rôzne techniky na to, aby zaujali. Jednou z nich je aj využitie pokrokových zobrazovacích panelov.

Samsung Galaxy S9 má ponúknuť rovnaký Infinity displej ako Galaxy S8

Samsung Galaxy S9 má vo svojej výbave niesť rovnako veľký displej ako Galaxy S8, informoval server The Bell. Podľa všetkého má ísť aj o rovnaký tvar. Budúcoročné novinky tak ponúknuť 5,8 a 6,2-palcové displeje.

Dobre vedieť: Batéria v Galaxy S8 a S8+ aj po 1 roku používania ponúkne 95 % kapacity

O batériách v Galaxy S8 a S8+ sme už čo to popísali, no ako redaktori zo SamMobile správne podotkli, dobré veci by sa mali pripomínať.

Analytici sa mýlili: Galaxy S8 sa predáva o 15 % lepšie, než Galaxy S7

Informácie z minulého týždňa o tom, že predaje Galaxy S8 zaostávajú za predajmi Galaxy S7 neboli pravdivé. Prišli s nimi analytici, ktorí analyzujú trh so smartfónmi.
galaxy S8

Samsung Galaxy S8 a S8+ získavajú júlovú aktualizáciu!

Samsung začal aktualizovať svoje najnovšie vlajkové lode, Galaxy S8 a S8+. Aktualizácia posúva verziu zabezpečenia na jún 2017.

Pohroma pre Samsung? Galaxy S8 sa predáva podstatne horšie než minuloročný Galaxy S7

Ako sa podľa vás darí predajom Galaxy S8? To je jedna z otázok, na ktorú by mnohí investiční analytici poznali presnú odpoveď. Bohužiaľ, Samsung je ohľadom predajov podozrivo ticho.

DISKUSIA: Ostávaš pri kúpe nového smartfónu verný rovnakej značke, akú používaš teraz?

Svet smartfónov je plný rôznych výrobcov, modelov, prevedení, spracovaní, veľkostí, výkonu a všeličoho ďalšieho.

Samsung možno predstaví Galaxy S8 mini! Tu sú všetky potrebné informácie

Po oficiálnom predstavení v marci sme dúfali, že uniknuté informácie týkajúce sa Galaxy S8 prestanú, no nie! Sme tu v júli a opäť píšeme o tom aký by mohol byť Galaxy S8, aj keď, tentokrát sa bavíme o mini verzii.

Najlepšími smartfónmi planéty sú Galaxy S8 a S8+

Samsung Galaxy S8 a S8+ sú oficiálne majiteľmi titulu „Najlepší smartfón“.

Zháňaš kryt pre Samsung Galaxy S8? Inšpiráciu môžeš nájsť v novom promo VIDEU

Ak ste hrdým majiteľom jedného z dvojice smartfónov Samsung Galaxy S8, už ste sa pravdepodobne obzerali po ochrannom kryte. 
samsung galaxy S8

Spúšťač smartfónov Samsung Galaxy S8 dostáva aktualizáciu. Odstraňuje lagy

Používateľské prostredie smartfónov kórejského giganta známe ako TouchWiz nemalo dobrú povesť. Problémy s výkonom a optimalizáciou sa vyskytovali často. 

Akcie spoločnosti Samsung stúpajú. Smartfóny Galaxy S8 dosahujú rekordné predajné výsledky!

Stále presne nevieme, ako sa smartfónom Galaxy S8 darí na globálnom trhu. To, že sa predávajú dobre tušiť môžeme, no chýbajú nám konkrétne čísla. 
Samsung Galaxy S8

Experti sa zhodli: Samsung Galaxy S8 je najlepším smartfónom, aký si môžete v súčasnosti kúpiť!

Ak tento text čítate na smartfóne Samsung Galaxy S8 / S8+ alebo leží niekde vedľa vás, gratulujeme. Podľa hodnotenia Consumer Reports vlastníte najlepší smartfón na trhu.

Toto už hej: Novinka od Sharp je šialená – za takýto...

Sharp len pred niečo vyše týždňom predstavil ich nový mid-range model, Aquos S2. Pýši sa nádherne tenkými rámikmi, ktoré kazí možno len brada, v ktorej je uložené domovské tlačidlo, senzory a kamera.
banner