Samsung Galaxy Note Edge

Samsung Galaxy Note Edge

Samsung Galaxy Note 5 s 4K displejom a bez S-Pen na „edge“ verzii (Project Zero 2)

Minulý týždeň sme viackrát skloňovali očakávaný phablet Samsung Galaxy Note 5. Objavili sa dokonca dohady o tom, že bude predstavený už v júli.

TELEKOM spustil predaj nadupaného Samsung Galaxy S6 a S6 edge. Poznáme ceny!

Slovenský operátor Telekom dnes, t.j 17. 4. 2015 spustil predaj očakávaných vlajkových lodí kórejského výrobcu Samsung, Galaxy S6 a S6 edge.

RECENZIA Samsung GALAXY Note Edge

Niektorí ho chvália, iní zase preklínajú. Aký je však GALAXY Note Edge naozaj v rukách? Náš test vám poskytne bližší pohľad na používateľské skúsenosti, ktoré sme s obrovskou a zároveň nekonvenčnou novinkou nadobudli počas uplynulých týždňov.

Samsung Galaxy Note Edge v redakcii: Máte otázky? Pýtajte sa!

Do našich rúk sme dostali na pár týždňov zariadenie, ktoré mnohí považujú za nedokončený koncept či nápadný marketingový ťah.

Úspešný experiment: Kórejský gigant predal cez 600,000 kusov Galaxy Note Edge

Tak sa zdá, že ambicióznemu experimentu so zaobleným dodatočným displejom sa skutočne darí. Aj keď síce nejde o závratne veľké čísla, Samsung dokázal predať od spustenia novembrového predaja približne 630,000 smartfónov Galaxy Note Edge.

Samsung Galaxy Note Edge už v predaji: Je podstatne lacnejší, než sa očakávalo

Minule sme vás informovali o tom, že novinka od Samsungu, Galaxy Note Edge, sa čoskoro dostane na Slovensko. Všetci sme však boli zaskočení odporúčanou cenou 839 eur za kus. Zdá sa, že tentokrát väčšina slovenských e-shopov juhokórejského giganta neposlúchla.

VIDEO: Nová reklama na Galaxy Note Edge je plná adrenalínu

Samsung zverejnil čerstvú TV reklamu na netradičný smartfón, ktorý od dnes prichádza i do slovenských obchodov.

Samsung GALAXY Note Edge sa bude od zajtra predávať aj na Slovensku, pripravte si 839 €!

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak nám dnes ráno oznámila začiatok predaja dlho očakávaného smartfónu GALAXY Note edge aj na slovenskom trhu.

Samsung ukázal displeje budúcnosti: Ultrajemný LCD a nafukovací AMOLED!

Samsung je azda najinovatívnejším výrobcom, minimálne čo sa displejov týka. Ich AMOLED displeje sú vo svete žiadané tak, že ich nestíha vyrábať. Spoločnosť však nevykazuje známky toho, že by chcela spomaliť vývoj.