Samsung Galaxy Note Edge

Úvod Samsung Samsung Galaxy Note Edge

Samsung Galaxy Note 5 s 4K displejom a bez S-Pen na „edge“ verzii (Project Zero 2)

Minulý týždeň sme viackrát skloňovali očakávaný phablet Samsung Galaxy Note 5. Objavili sa dokonca dohady o tom, že bude predstavený už v júli.

TELEKOM spustil predaj nadupaného Samsung Galaxy S6 a S6 edge. Poznáme ceny!

Slovenský operátor Telekom dnes, t.j 17. 4. 2015 spustil predaj očakávaných vlajkových lodí kórejského výrobcu Samsung, Galaxy S6 a S6 edge.
Note Edge

RECENZIA Samsung GALAXY Note Edge

Niektorí ho chvália, iní zase preklínajú. Aký je však GALAXY Note Edge naozaj v rukách? Náš test vám poskytne bližší pohľad na používateľské skúsenosti, ktoré sme s obrovskou a zároveň nekonvenčnou novinkou nadobudli počas uplynulých týždňov.

Samsung Galaxy Note Edge v redakcii: Máte otázky? Pýtajte sa!

Do našich rúk sme dostali na pár týždňov zariadenie, ktoré mnohí považujú za nedokončený koncept či nápadný marketingový ťah.

Úspešný experiment: Kórejský gigant predal cez 600,000 kusov Galaxy Note Edge

Tak sa zdá, že ambicióznemu experimentu so zaobleným dodatočným displejom sa skutočne darí. Aj keď síce nejde o závratne veľké čísla, Samsung dokázal predať od spustenia novembrového predaja približne 630,000 smartfónov Galaxy Note Edge.

Samsung Galaxy Note Edge už v predaji: Je podstatne lacnejší, než sa očakávalo

Minule sme vás informovali o tom, že novinka od Samsungu, Galaxy Note Edge, sa čoskoro dostane na Slovensko. Všetci sme však boli zaskočení odporúčanou cenou 839 eur za kus. Zdá sa, že tentokrát väčšina slovenských e-shopov juhokórejského giganta neposlúchla.

VIDEO: Nová reklama na Galaxy Note Edge je plná adrenalínu

Samsung zverejnil čerstvú TV reklamu na netradičný smartfón, ktorý od dnes prichádza i do slovenských obchodov.

Samsung GALAXY Note Edge sa bude od zajtra predávať aj na Slovensku, pripravte si 839 €!

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak nám dnes ráno oznámila začiatok predaja dlho očakávaného smartfónu GALAXY Note edge aj na slovenskom trhu.