Samsung Galaxy S8 Plus

Úvod Samsung Samsung Galaxy S8 Plus
Galaxy S8

Android 9 Pie s One UI mieri aj na Galaxy S8 a S8+. Samsung spustil beta program!

Stále veľmi populárne a náramne vydarené smartfóny, Galaxy S8 a S8+ čaká aktualizácia na Android 9 Pie.
Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 a S8+ získavajú veľkú aktualizáciu. Toto prináša!

Po tom, ako sa minulý týždeň objavila aktualizácia pre Samsung Galaxy Note 8, prichádzajú totožné vylepšenia aj do o niečo skôr predstavených vlajkových lodí, Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+.

Očakávaná aktualizácia pre Samsung Galaxy S8 sa opäť šíri!

Vyzerá to, že sa Samsungu podarilo vyriešiť problémy s aktualizáciou na novú verziu operačného systému Android 8.0 Oreo, na ktorú vlastníci vlajkového modelu Samsung Galaxy S8 úpenlivo čakajú. 
galaxy S8

Android 8.0 Oreo pre Samsung Galaxy S8 môže meškať: Kedy ho očakávame?

Ak vlastníte špičkovú vlajkovú loď Samsung Galaxy S8 alebo Galaxy S8+, určite ste už v nastaveniach kontrolovali dostupnosť aktualizácie na OS Android 8.0 Oreo.

Samsung: Android 8.0 Oreo pre Galaxy S8 pripravujeme čo najrýchlejšie, testeri ju získajú o deň skôr!

Ak si bol súčasťou beta testu Android 8.0 Oreo pre Galaxy S8 a S8+, priprav sa na malé prekvapenie. Ako malé poďakovanie ti juhokórejská firma pošle finálnu verziu deň vopred.

Samsung očakáva rekordné zisky, možno najväčšie od založenia spoločnosti

Zatiaľ predbežné finančné výsledky spoločnosti Samsung Electronics smerujú k výšinám. Posledný štvrťrok minulého roka bude zrejme rekordný a kórejský gigant si pripíše vysoký medziročný rast.

Ďalší problém pre Samsung: Displej na Galaxy S8, S8+ a Note 8 sa sám zapína a vybíja batériu!

Samsung Galaxy S8, S8+ a dokonca aj niektoré jednotky Galaxy Note 8 trpia zvláštnym problémom, na ktorý upozornili ľudia na oficiálnom diskusnom fóre Samsungu, ako aj na platforme Reddit.
android oreo

Máš Galaxy S8/S8+ a čakáš na Android 8.0 Oreo? Vieme, kedy ho dostaneš!

Samsung už niekoľko mesiacov pracuje na optimalizácii Android 8.0 Oreo pre dve z jeho najúspešnejších vlajkových lodí, Galaxy S8 a S8+.

Samsung má problém: Nová aktualizácia vraj na Galaxy S8 a S8+ pokazila rýchle nabíjanie!

Galaxy S8 je vynikajúce zariadenie, o tom niet pochýb. Skutočne je to jeden z mobilných klenotov tohto roka. Čo sa nám však páči menej je rýchlosť, akou Samsung vydáva nové aktualizácie.
Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 v burgundskej červenej vyzerá úžasne

Smartfóny už dávno nie sú iba čierne alebo biele. Výrobcovia začali zákazníkov vábiť aj na extravagantnejšie farebné prevedenia, ktoré na zariadenie lepšie upozornia. Ak sa výrobca trafí navyše trafí do vašej obľúbenej farby, máte vyhraté. 

Maj sa, Bixby: Aktualizáciou môžeš úplne vypnúť tlačidlo Bixby

Ak máš doma Galaxy S8, S8+ alebo Note 8, určite si sa stretol s digitálnym asistentom zvaným Bixby. Asistenta sa Samsung rozhodol podporiť natoľko, že mu priradil vlastné hardvérové tlačidlo, ktoré mnohým, vrátane nás, po čase začalo prekážať.

Android Oreo Beta pre Samsung Galaxy S8: Dve fázy, deväť krajín

Ak vlastníte Samsung Galaxy S8 a neviete sa dočkať najnovšej verzie operačného systému Android Oreo, nasledujúce správy vás budú zaujímať. Vyzerá to, že testovací beta program pre Android Oreo bude obmedzenejší.

Najlepší telefón na trhu? Galaxy S8 a S8+ opäť vyhrávajú dôležité ocenenie!

Nezávislá nezisková organizácia Consumer Reports opäť oceňovala najlepšie telefóny na svete. Prvé priečky obsadili tohtoročné vlajkové lode juhokórejského výrobcu, Samsung Galaxy S8 a S8+.

Samsung Galaxy S8 možno získa jednu z najžiadanejších funkcií!

Samsung údajne pracuje na portrétovom režime pre ich úspešnú dvojicu vlajkových lodí, Galaxy S8 a Galaxy S8+. Vyplýva to z informácií, o ktorých informoval server GSMArena.com.

Američania sa sťažujú na Galaxy S8/S8+: Nechodia im SMSky

Majitelia Samsung Galaxy S8 a S8+ v Spojených štátoch upozornili na relatívne zvláštny problém. Mnohí z nich totiž majú problém s prijímaním SMS správ. Tie sa buď oneskoria alebo neprídu vôbec.
oreo

Samsung chystá zatiaľ najväčšiu aktualizáciu pre Galaxy S8+!

Už niekoľkokrát sme spomenuli, že Samsung už určite pracuje na aktualizácii pre svoje nové vlajkové lode, Galaxy S8 a S8+. Nejde pritom len o obyčajnú aktualizáciu, ale o jednu z najväčších – na Android 8.0 Oreo.

Do Európy prichádza Samsung Galaxy S8 a S8+ v prevedení Rose Pink

Juhokórejský gigant Samsung oficiálne vytvoril farebný variant určený predovšetkým pre nežnejšie pohlavie. Farebné prevedenie Rose Pink zariadení Galaxy S8 a S8+ oficiálne prichádza do Európy.

Nažhav svoj Galaxy S8/S8+: Samsung vraj chystá beta test Android 8.0 Oreo!

O tom, že Samsung spustil práce na novom Android 8.0 Oreo pre Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ sme sa dozvedeli už pred pár týždňami.