Samsung Galaxy Note 5

Úvod Samsung Samsung Galaxy Note 5

Samsung turistom navštevujúcim Južnú Kóreu umožní zadarmo používať GALAXY Note 5

Ide o perfektný marketingový ťah, ktorý je navrhnutý tak, aby mal čo najpozitívnejší dopad na značku Samsung. Juhokórejský výrobca sa spojil s najväčším operátorom krajiny, SK Telekom, aby tak turistom ponúkol neopakovateľný zážitok, aj čo sa telefónu, ktorý im bude robiť spoločnosť týka.

Samsung odstránil problém so zle zasunutým perom S Pen pri Galaxy Note5

Samsung Galaxy Note5 zožal po oficiálnom predstavení zaslúžené ovácie a právom je považovaný za kráľa phabletov. Prvý problém s týmto zariadením však na seba nenechal dlho čakať. Týkal sa dotykového pera S Pen, ktoré je pre tento smartfón charakteristické.

Samsung Galaxy Note5 dorazí do Európy začiatkom roka 2016

Neskoro ale predsa. Podľa najnovších správ sa Samsung rozhodol uviesť na trh v Európe ich posledný S Pen phablet, model Galaxy Note5. Ten bol predstavený spolu s modelom Galaxy S6 Edge Plus.

FOTO Takto bude vyzerať nový TouchWiz na GALAXY S6, príde s Android 6.0

Samsung sa každou veľkou aktualizáciou svojej grafickej nadstavby operačného systému Android snaží spĺňať neutíchajúce požiadavky zákazníkov a fanklubu. A výnimkou nebude ani nadchádzajúca verzia TouchWiz-u, ktorá príde v aktualizačnom balíčku s verziou 6.0 Marshmallow. Zmeny sa však tentokrát týkajú aj používateľského prostredia.

TOP 10 z AnTuTu: Toto je desať najvýkonnejších smartfónov

Najčerstvejší počin od spoločnosti Meizu patrí medzi súčasné TOP hi-end smartfóny z celého sveta. A nie len to - úžasným výkonom v benchmark aplikácii AnTuTu sa dokázal prebojovať až na úplnú špičku.

Zaujímavý nápad: GALAXY Note5 s priehľadným zadným krytom

Ak vás omrzel vzhľad vášho zariadenia, hlavne ak máte jeden z novších Samsungov radu Galaxy S, máme pre vás jeden tip. So zaujímavým spôsobom na to, ako si spraviť priehľadný kryt prišiel jeden z používateľov siete...

Samsung Galaxy Note5 by mal doraziť do Európy v januári

Po predstavení Samsungu Galaxy Note5 zasiahla fanúšikov tohto kráľa phabletov správa, že Galaxy Note5 sa nebude predávať v Európe, čo vyvolalo vlnu nevôle.

Pozrite si úchvatné 4K promo video zo Samsung Galaxy S6 Edge+ a Galaxy Note5

Samsung včera zverejnil úchvatné prezentačné video v 4K rozlíšení, ktoré sa skladá zo záberov zhotovených vrcholovými smartfónmi Galaxy S6 Edge+ a Galaxy Note5. Dôvod je jasný.

Samsung Galaxy S6, S6 edge, S6 edge+ a Note5 majú čoskoro dostať veľkú aktualizáciu – bude to Android 6.0?

Najväčší výrobcovia Android zariadení sa s blížiacim oficiálnym predstavením Android 6.0 Marshmallow a dvoch nových Nexus smartfónov pravdepodobne pripravujú na aktualizáciu svojich vlastných zariadení. Aspoň tak to vyzerá v prípade Samsungu.

VIDEO: Samsung Galaxy Note5 zhodený z výšky 275 metrov pomocou drona

Crash testy už nie sú doménou len automobilového priemyslu, ale aj toho mobilného. Je fajn vidieť, čo sa stane s našim vytúženým smartfónom pri páde na zem z vrecka nohavíc.tí.

Náučné videá ukážu, ako používať S Pen v Galaxy Note5 skutočne naplno

Samsung Galaxy Note5 patrí rozhodne medzi najlepšie smartfóny predstavené v tomto roku, jeho funkcionalita je navyše obohatená o jedinečné dotykové pero S Pen.

NÁZOR: 5 dôvodov, prečo je nový iPhone 6S Plus lepší, než Galaxy Note 5

Apple predstavil čisto nové iPhony a je čas trochu polemizovať, či sú lepšie alebo horšie, ako konkurencia.

Priamy útok na Apple: Nová TV reklama Samsungu „To nie je telefón, to je Galaxy“

Krátko po tom, ako Apple predstavil svoje nové zariadenia, iPhone 6s a iPhone 6s Plus, Samsung spustil novú reklamnú kampaň. Ich nová reklama pritom vyobrazuje funkciu, ktorú nemá ani jeden iPhone.

Európa to opäť vyhrala: GALAXY Note5 má pre náš trh ponúknuť iba 3 GB RAM

Najprv sme ho nemali dostať vôbec. A teraz, keď vyplávalo na povrch, že ho predsa len dostaneme, prichádza ďalšie nepríjemné zistenie.

1 GB vs. 4 GB RAM: iPhone 6 rozbil Note5 v teste rýchlosti

Aj ten najpokročilejší hardvér môže občas predstavovať menej, ako dobre optimalizovaný operačný systém.

Pripravte si 1,450 dolárov, zlatému Samsung GALAXY Note5 neodoláte

Keby poviem, že neexistuje nič krajšie ako kombinácia 24 karátového zlata a hi-tech phabletu Note5, neklamal by som.
video

VIDEO: Droptest – Samsung Galaxy Note 1 vs. 2 vs. 3 vs. 4 vs. 5 – ktorý vydrží najviac?

Chcete si kúpiť nový Samsung Galaxy Note 5? Alebo len chcete vidieť zopár zničených telefónov? V oboch prípadoch vám odporúčame nové video od YouTubera TechRax.

Samsung na problém Note5: S Pen používajte tak, ako odporúča manuál!

Prekvapilo vás, že ak zasuniete inteligentné pero Galaxy Note5 opačnou stranou, môžete spôsobiť niečo, čo bude mať fatálne následky?