Samsung Galaxy Note 9

Úvod Samsung Samsung Galaxy Note 9

Takto by mal vyzerať: Samsung Galaxy Note 9 v OFICIÁLNOM videu!

Samsung Galaxy Note 9 spoznáme o pár dní a o tom, ako bude vyzerať, už niet žiadnych pochýb. Na verejnosť sa dostalo oficiálne propagačné video, ktoré je síce dlhé iba 30 sekúnd, no potvrdzuje vzhľad zariadenia, ako aj nové farebné prevedenie.

Samsung Galaxy Note 9: Čaká nás 4-dňová výdrž na jedno nabitie?

O chystanej novinke od Samsungu, Galaxy Note 9, vieme azda všetko. Vieme, ako vyzerá a teraz už vieme aj to, čo ho bude poháňať. Posledné kúsky puzzle na Reddite poodhalil používateľ s prezývkou Autopsy15.

Samsung Galaxy Note 9 nebude lacný: TOP model pôjde za 1 250 €!

Samsung má predstaviť očakávanú vlajkovú loď, Samsung Galaxy Note 9, už 9. augusta v New Yorku.

Samsung Galaxy Note 9 ponúkne 2x dlhšie natáčanie 960 fps videí!

Najnovšie informácie pochádzajúce z Twitteru naznačujú, že chystaný Samsung Galaxy Note 9 bude schopný natáčať superspomalené zábery pri snímkovaní 960 fps po dobu 0,4 sekundy.

Samsung Galaxy Note 9 si budeš môcť kúpiť krátko po predstavení

Samsung už dávnejšie potvrdil, že novú generáciu populárneho zariadenia radu Galaxy Note predstaví už o pár dní, 9. augusta.

Pripravte peňaženky: Samsung Galaxy Note 9 bude zrejme drahší, než sa predpokladalo

V prvej polovici mesiaca júl poľská internetová stránka vyrukovala s cenou pre Samsung Galaxy Note 9, ktorú získala zo zdroja z prostredia výrobcu. Model so 6 GB operačnou pamäťou a 128 GB úložiskom ocenila na 990 EUR.
Samsung Gear S3

Samsung Galaxy Note 9 nebude sám. Spoločnosť mu spravia hodinky Galaxy Watch

Juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky nám už o pár dní predstaví netrpezlivo očakávaný phablet s názvom Samsung Galaxy Note 9. A ako je už viac-menej tradíciou, svetlo sveta uzrie ešte jedna novinka, ktorá bude určená na naše zápästia. Nepôjde však o Gear S4, akoby mnohí očakávali, ale o Galaxy Watch.

Samsung Galaxy Note 9 skutočne môže prísť skôr. Certifikácia prebehla o mesiac skôr!

Vždy keď sa má začať predávať nové zariadenie, čaká ho celý rad rôznych certifikácií.
samsung galaxy note 8

Samsung Galaxy Note 9 má meškanie: Môže za to displej

Samsung mal podľa informácií získaných kórejským serverom The Bell mierne oneskoriť uvedenie modelu Samsung Galaxy Note 9.
Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 bude delo: K dispozícii má byť verzia s 8 GB RAM a 512 GB úložiskom!

Samsung sa podľa nových informácií pripravuje k predstaveniu verzie Galaxy Note 9 s 8 GB kapacitou operačnej pamäte RAM a 512 GB úložiskom.

Samsung Galaxy Note 9 je blízko: Prebehla certifikácia oboch verzií + špecifikácia

Samsung má na tento rok pripravené ešte jedno veľké predstavenie. Pochopiteľne pôjde o Galaxy Note 9, ktorý skombinuje nedávno predstavený Galaxy S9/S9+ s funkcionalitou, ktorú si zamilovali tisíce ľudí po celom svete.
Galaxy Note 9

Kódové označenie Galaxy Note 9 je „Crown“: Prvý prototyp bude dokončený už o pár mesiacov!

S dobre rozbehnutými predajmi Galaxy Note 8 pre Samsung nastal čas sústrediť sa na vývoj budúcoročnej verzie. Okrem chystaných vlajkových lodí, Galaxy S9 a S9+ sa jeho inžinieri naplno venujú aj novému kráľovi phabletov.
Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 ponúkne to, čím sa Apple nepodarilo vybaviť iPhone X

Budúcoročný Galaxy Note od Samsungu môže mať kľúčovú funkciu, ktorou sa Apple snažil vybaviť aj iPhone X, no zlyhal kvôli komplexnosti problému.