Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

FOTO Toto sú 3 300 mAh batérie určené pre Samsung Galaxy Note 8!

Minuloročné fiasko zvané Note 7 spôsobili jeho batérie. S takýmto záverom prišiel výrobca, ako aj nezávislé testy.
note 8

Samsung Galaxy Note 8 opäť poodhaľuje krásny dizajn. Tentokrát v marketingových materiáloch

S blížiacim sa dátumom predstavenia nového Galaxy Note 8 prichádza čoraz viac a viac uniknutých materiálov. Posledné dva dni sme vám ukázali detailné rendery zariadenia, ako aj príslušenstva (S Penu).

Stiahnite si pekné QHD+ pozadie, ktoré patrí ešte nepredstavenému Samsungu Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 už nemá status tajomnosti. Poznáme (pravdepodobne) konečný vzhľad zariadenia, dátum predstavenia a dokonca aj približné parametre. Všetko hrá prvú ligu a to aj avizovaná cena.
note 8

Opäť rovnaká chyba: Galaxy Note 8 bude mať snímač odtlačkov napravo od foťáku

Samsung svoju novú vlajkovú loď síce predstaví až 23. augusta, už teraz máme vďaka najnovšie uniknutým informáciám presnú predstavu o tom, ako bude vyzerať.

POROVNANIE: O toľkoto bude Samsung Galaxy Note 8 väčší od iPhone 8

Ak sa túto jeseň chystáte vybaviť sa jednou z noviniek, či už od Samsungu alebo Apple, majte na pamäti, že veľkosť displeja môže vo vašom rozhodovaní hrať väčšiu rolu, než si myslíte.

FOTO Unikla finálna podoba Samsung Galaxy Note 8. Toto si pre nás pripravil Samsung!

Samsung má 23. augusta predstaviť novinku, ktorú zaradí do radu zariadení Galaxy Note 8. Doteraz sa špekulovalo, ako bude presne vyzerať.
Galaxy Note 8

Samsung do toho ide rázne: Galaxy S9, S9+ aj Note 9 majú ponúknuť duálny fotoaparát

Trh smartfónov je od začiatku tohto roka poznamenaný novým fenoménom – duálnymi fotoaparátmi. Používajú ich azda všetci významní aj menej významní hráči na trhu. Až na Samsung.

Samsung Galaxy Note 8 bude dostupný aj vo farbe, ktorá pri S8 či S8+ nie je dostupná

Vyzerá to tak, že Galaxy Note 8 bude dostupný minimálne v jednej novej farbe. Informáciu zverejnil Roland Quandt. Tvrdí, že Note 8-čku môžeme očakávať aj v tmavo modrom prevedení.

Samsung Galaxy Note 8 je za dverami: Týchto TOP 8 funkcií a vlastností očakávaj!

Samsung už v marci predstavil svoje dve nádherné novinky, Galaxy S8 a S8+. To znamená len jediné, a to príchod ich phabletového kráľa s S Pen, Galaxy Note 8.

Samsung potvrdil oficiálne predstavenie Galaxy Note 8: Konať sa bude už 23. augusta!

Po uniknutých informáciách o tom, že má Samsung predstaviť Galaxy Note 8 s týždenným predstihom než by sme normálne očakávali prichádza oficiálne stanovisko. To potvrdzuje naše predpoklady.

Toto už vyzerá lepšie: Dychberúce vizualizácie Galaxy Note 8. Je toto finálny dizajn?

V prípade Galaxy Note 8 až toľko uniknutých informácií neevidujeme. Viem, znie to možno trošku zvláštne, no v porovnaní s Galaxy S8 ich toho naozaj toľko nie je.

FOTO: Výrobca príslušenstva zverejnil render, v ktorom je Galaxy Note 8. Má až príliš veľký vrchný rámik

Samsung má svoju novú veľkú vec predstaviť už 23. augusta. Na internet už medzičasom stihlo uniknúť niekoľko vizualizácií a videí, ktoré sa nám snažili predstaviť jeho finálny dizajn, ako aj duálny fotoaparát na zadnej strane.

Ešte väčší a ešte úchvatnejší: Takýto je predný panel Galaxy Note 8 vedľa S8

Každý rok sa pri Samsungu tešíme na minimálne dve vlajkové lode. Prvou z nich je vo februári alebo marci zariadenie radu Galaxy S, tou druhou vlajkovou loďou zas zariadenie radu Galaxy Note.

Zámer alebo náhoda? Samsung možno poodhalil Galaxy Note 8

Na sociálnej sieti Twitter sa v priebehu včerajšieho dňa objavil zaujímavý príspevok, ktorý promuje vrcholovú procesorovú sadu Samsung Exynos 8895.

Oficiálne odhalenie smartfónu Samsung Galaxy Note 8 zrejme uvidíme už v auguste

Mesto New York a 23. august 2017. Toto miesto a dátum bude podľa najnovších informácií patriť premiére očakávaného veľkého smartfónu Samsung Galaxy Note 8.

Samsung Galaxy Note 8 bude vyzerať úchvatne: Nakŕm svoje oči týmto takmer perfektným renderom

O Samsung Galaxy Note 8 sa v poslednej dobe napísalo veľa. Od uniknutných špecifikácií, cez koncepty až po rendery, ktoré majú ukazovať finálny dizajn.

Chceš ruský YotaPhone 3 s dvoma displejmi? Takéto sú ceny!

Po dlhej, dlhej dobe sa ruský výrobca YotaPhone chystá na uvedenie tretej generácie svojho pomerne extravagantného modelu. Yota 3 bude mať dva displeje, z ktorých jeden bude tvorený tzv. elektronickým atramentom. 
banner