Samsung Galaxy Note 8

Úvod Samsung Samsung Galaxy Note 8

Samsung olympionikov vybaví limitovanou edíciou Galaxy Note 8!

Možno si už započul, že tento rok vo svete prebiehajú ďalšie Olympijské hry. Tentokrát ide o zimnú variáciu konajúcu sa v juhokórejskom Pchjongčangu.
Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 začal dostávať aktualizáciu na Android 8.0 Oreo!

Niektorí vlastníci phabletu Galaxy Note8 začali hlásiť, že celkom neočakávane obdržali aktualizáciu na Android 8.0 Oreo. Výrobca oficiálnou cestou uvoľnenie aktualizácie neoznámil.

Majitelia Galaxy Note 8 hlásia problémy s batériami: Po vybití sa nedajú opäť nabiť!

Samsung Galaxy Note 8 sa s jeho predchodcom, Note 7, nedá porovnať. Je novší, vybavenejší a hlavne, nehrozí pri ňom explózia batérie.

Galaxy Note 8 v teste stabilizácie absolútne zničil Android konkurenciu, aj iPhone X

Samsung môže byť tento rok veľmi spokojný. Nie len, že sú jeho vlajkové lode radu Galaxy obrovským hitom, nesklamal ani Galaxy Note 8. Jeho výbava je perfektná a batérie nevybuchli.
iphone X

Samsung môže na displejoch pre iPhone X zarobiť až 20 miliárd dolárov

Juhokórejský ekonomický magazín The Investor zverejnil zaujímavú správu, ktorá odhaduje, že divízia Samsung Display v budúcom roku utŕži poriadny balík peňazí za displeje pre iPhone X.

Slepý FOTO test: Huawei Mate 10 Pro je najlepšie fotiacou vlajkovou loďou!

Proti sebe sme postavili TOP fotomobily tohto roka. Ktorý z nich dokázal najviac zaujať?
video

Rozbalili sme iPhone X: Aký je v porovnaní s TOP Android smartfónmi?

Ako veľmi zvedavý jedinec som si podobne, ako určite mnohí z vás, pozrel predstavenie iPhone X a prečítal k nemu veľa noviniek. Pre Apple a fanúšikov zariadení tohto výrobcu je nový dizajn, nové technológie a spôsob ovládania obrovskou zmenou.

Samsung Galaxy Note 8 začal získavať bezpečnostnú aktualizáciu pre november 2017!

Samsung začal rozposielať bezpečnostnú aktualizáciu pre november 2017. Prvými zariadeniami, ktoré aktualizáciu získali boli Galaxy A5 a Galaxy A7 (2017).
rozpoznavanie tvare

Samsung má vylepšiť technológiu pre rozpoznávanie tváre pomocou softvéru, poputuje do Galaxy S9

Technológia pre rozpoznávanie tváre je v mobilnom segmente pomerne stará. Prvýkrát sa objavila v operačnom systéme Android vo verzii Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich a nestála za nič. 

Samsung Galaxy Note 8 už nemá najlepší displej na trhu

Asi pred dvoma mesiacmi experti z DisplayMate ohodnotili zobrazovací AMOLED panel smartfónu Galaxy Note 8 ako najlepší na svete. Displej to je vskutku úchvatný, no dá sa ísť ešte trochu ďalej. 

Maj sa, Bixby: Aktualizáciou môžeš úplne vypnúť tlačidlo Bixby

Ak máš doma Galaxy S8, S8+ alebo Note 8, určite si sa stretol s digitálnym asistentom zvaným Bixby. Asistenta sa Samsung rozhodol podporiť natoľko, že mu priradil vlastné hardvérové tlačidlo, ktoré mnohým, vrátane nás, po čase začalo prekážať.

Samsung má dôvod na oslavu: Galaxy Note 8 sa stále predáva ako teplé rožky

Samsung Galaxy Note 8 sa začal predávať už pred pár týždňami, no vyzerá to tak, že je ešte stále horúcou komoditou, o ktorú má záujem veľa ľudí.

Tí mali šťastie! Samsung 200 pasažierom lietadla rozdal telefóny Galaxy Note 8

Pasažieri letu IB 0513 spoločnosti Iberia Airlines dostali neočakávané prekvapenie. Let, ktorý prebiehal na trase A Coruña - Madrid Barajas, nebol iba bezpečný a príjemný, ale aj hodnotný.

Samsung Galaxy Note 8 získava októbrovú aktualizáciu. Toto všetko prináša

Október je takmer za nami, no v „stajni“ Samsungu je ešte stále niekoľko zariadení, ktoré neobdržali plánovanú aktualizáciu. Medzi ne patrí aj najnovší smartfón od juhokórejskej spoločnosti, Samsung Galaxy Note 8.

POROVNANIE: Aké hrubé sú v skutočnosti rámiky TOP modelov?

Tento rok sa nesie v znamení zariadení s čo najtenšími rámikmi. Ešte minulý rok to odštartoval Xiaomi s ich výnimočným Mi Mix, tento rok už s podobne ladeným dizajnom prišli aj ostatní výrobcovia.

ROZHODNUTÉ: Čitateľov AndroidPortal.sk najviac zaujal Samsung Galaxy Note 8!

Pred pár dňami sme sa vás opýtali na to, ktorý z nedávno predstavených smartfónov vás zaujal najviac.

VIDEO Tak ktorý je lepší? Test stabilizácie obrazu Galaxy Note 8 vs iPhone 8 Plus!

Stabilizácia obrazu pri natáčaní video je veľmi dôležitou funkciou, ktorá by na vlajkových lodiach nemala chýbať.

VIDEO: Je rýchlejší Galaxy Note 8 alebo LV 30? Očakávané porovnanie je tu!

Tohtoročná jeseň je bohatá na vynikajúce smartfóny. Medzi špičku na trhu bezpochyby patrí nový Galaxy Note 8 od Samsungu a V30 od LG.