Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

Tí mali šťastie! Samsung 200 pasažierom lietadla rozdal telefóny Galaxy Note 8

Pasažieri letu IB 0513 spoločnosti Iberia Airlines dostali neočakávané prekvapenie. Let, ktorý prebiehal na trase A Coruña - Madrid Barajas, nebol iba bezpečný a príjemný, ale aj hodnotný.

Samsung Galaxy Note 8 získava októbrovú aktualizáciu. Toto všetko prináša

Október je takmer za nami, no v „stajni“ Samsungu je ešte stále niekoľko zariadení, ktoré neobdržali plánovanú aktualizáciu. Medzi ne patrí aj najnovší smartfón od juhokórejskej spoločnosti, Samsung Galaxy Note 8.

POROVNANIE: Aké hrubé sú v skutočnosti rámiky TOP modelov?

Tento rok sa nesie v znamení zariadení s čo najtenšími rámikmi. Ešte minulý rok to odštartoval Xiaomi s ich výnimočným Mi Mix, tento rok už s podobne ladeným dizajnom prišli aj ostatní výrobcovia.

ROZHODNUTÉ: Čitateľov AndroidPortal.sk najviac zaujal Samsung Galaxy Note 8!

Pred pár dňami sme sa vás opýtali na to, ktorý z nedávno predstavených smartfónov vás zaujal najviac.

VIDEO Tak ktorý je lepší? Test stabilizácie obrazu Galaxy Note 8 vs iPhone 8 Plus!

Stabilizácia obrazu pri natáčaní video je veľmi dôležitou funkciou, ktorá by na vlajkových lodiach nemala chýbať.

VIDEO: Je rýchlejší Galaxy Note 8 alebo LV 30? Očakávané porovnanie je tu!

Tohtoročná jeseň je bohatá na vynikajúce smartfóny. Medzi špičku na trhu bezpochyby patrí nový Galaxy Note 8 od Samsungu a V30 od LG.

Samsung to opäť dokázal: Galaxy Note 8 je najlepšie fotiacim Android smartfónom na trhu!

Vyrobiť a nastaviť najlepší fotoaparát pre smartfón je poriadny oriešok. Zoberte si napríklad japonské Sony, ktoré vyrába senzory aj pre zvyšok výrobcov, no sami ho nevedia nastaviť tak, aby patril medzi špičku.

Tvrdá rana pre majiteľov iPhonov: Nový Galaxy Note 8 v teste rýchlosti zničil najnovší iPhone 8 Plus

Najnovší iPhone 8 a iPhone 8 Plus sú skutočne výkonné smartfóny. Nesú v sebe totiž procesor Apple A11 Bionic, ktorý je, ako niekoľko benchmarkových testov naznačuje, najvýkonnejší na trhu.

ZOZNAM: Čo si so sebou beriem, keď sa chystám cestovať a natáčať?

Mnohí sa ma pýtali, ako vyzerá výbava, ktorú so sebou nosím všade, kam chodievam, hlavne keď potrebujem niečo natočiť. Overených zariadení a príslušenstva mám niekoľko.
galaxy note 8video

VIDEORECENZIA Samsung Galaxy Note 8: Aký je smartfón za 1000 eur?

Samsung Galaxy Note 8 je poriadne veľký, poriadne výkonný a poriadne drahý. Od 16. septembra sa oficiálne predáva na našom trhu a toto zariadenie je výkladnou skriňou kórejskej spoločnosti.

RECENZIA Samsung Galaxy Note 8: Najdrahší a seriózne najlepší!

Po tom, ako Samsung minulý rok čelil katastrofe s menom Galaxy Note 7 sa tento rok pokúša napraviť si reputáciu a hlavne udržať značku Note nad vodou. Podarí sa mu to s Galaxy Note 8?

Samsung radí: Takto jednoducho prejdete z iPhonu na Galaxy Note 8

Ak vlastníš iPhone a chcel by si vyskúšať azda najlepší Android smartfón, proces prechodu na Galaxy Note 8 nebude zložitý. Výrobca dokonca pripravil dve videá, ktoré ti vysvetlia ako to môžeš spraviť.
galaxy note 8

Samsung Galaxy Note 8 na Slovensku získal prvú veľkú aktualizáciu!

Samsung Galaxy Note 8 sa od dnes začal predávať naprieč celým Slovenskom. Spolu so začatím predaja sa okrem nového telefónu môžu záujemcovia tešiť aj na prvú veľkú aktualizáciu.
samsung galaxy note 8

Samsung Galaxy Note 8 sa začína predávať na Slovensku!

Najnovší smartfón spoločnosti Samsung Galaxy Note 8 sa už od soboty 16. septembra 2017, vzhľadom na piatkový štátny sviatok, začína predávať v slovenských predajniach a u slovenských mobilných operátorov.
samsung galaxy note 8

Samsung potvrdzuje: Predobjednávky pre Galaxy Note 8 prekonali polmiliónovú métu

Pred pár dňami sme sa dozvedeli, že Samsung Galaxy Note 8 sa teší vysokému záujmu zo strany spotrebiteľov. Pár čísiel sme síce poznali, no tie presnejšie priniesol až samotný výrobca. 

LG V30 sa púšťa do boja s Galaxy Note 8 nižšou cenou

Výrobcovia Samsung a LG majú spoločnú jednu vec. Ich produkty sa veľmi dobre predávajú na domácom trhu v Južnej Kórei, na ktorý zväčša putujú medzi prvými. Výnimkou nebudú ani smartfóny Samsung Galaxy Note 8 a LG V30.
banner