Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8
samsung galaxy note 8

Samsung Galaxy Note 8 sa začína predávať na Slovensku!

Najnovší smartfón spoločnosti Samsung Galaxy Note 8 sa už od soboty 16. septembra 2017, vzhľadom na piatkový štátny sviatok, začína predávať v slovenských predajniach a u slovenských mobilných operátorov.
samsung galaxy note 8

Samsung potvrdzuje: Predobjednávky pre Galaxy Note 8 prekonali polmiliónovú métu

Pred pár dňami sme sa dozvedeli, že Samsung Galaxy Note 8 sa teší vysokému záujmu zo strany spotrebiteľov. Pár čísiel sme síce poznali, no tie presnejšie priniesol až samotný výrobca. 

LG V30 sa púšťa do boja s Galaxy Note 8 nižšou cenou

Výrobcovia Samsung a LG majú spoločnú jednu vec. Ich produkty sa veľmi dobre predávajú na domácom trhu v Južnej Kórei, na ktorý zväčša putujú medzi prvými. Výnimkou nebudú ani smartfóny Samsung Galaxy Note 8 a LG V30.
samsung galaxy note 8

Samsung Galaxy Note 8 čoskoro vstúpi do predaja. Predobjednávky zatiaľ lámu rekordy

Samsung Galaxy Note 8 sa začne oficiálne predávať 15. septembra, no niektorí záujemcovia ho získali alebo získajú skôr. Výrobca pri doručovaní uprednostňuje predbežné záväzné objednávky.

TEST RÝCHLOSTI: Note 8 vs iPhone 7 Plus – ktorý z nich je rýchlejší?

Najnovšia vlajková loď Samsungu, Note 8, momentálne prechádza všetkými rôznymi testami rýchlosti, odolnosti a podobne. Veď to poznáte, je nutné zistiť z čoho je a čo sa v nej skrýva.

Duálny fotoaparát na Galaxy Note 8 je fantastický: Ponúka funkcie, ktoré ho posúvajú nad konkurenciu

Duálne fotoaparáty sú tu vo väčšej miere síce už od minulého roku, Samsung sa do tejto, povedzme, rodiny, rozhodol zapojiť až teraz.
video

VIDEO Vyskúšal som Samsung Galaxy Note 8. Tu sú moje prvé pocity!

Minulý piatok som mal možnosť na malú chvíľu otestovať, aký je nový Samsung Galaxy Note 8.

VIDEO: Samsung zverejnil video, v ktorom ďakuje, že aj naďalej veríte zariadeniam Note

Samsung Mobile, teda mobilná divízia juhokórejského výrobcu na svojom YouTube kanáli pred pár minútami zverejnila video, v ktorom ďakuje všetkým svojim fanúšikom.

Samsung bude na Slovensku historicky prvýkrát predávať TOP model s dual SIM konektivitou!

Samsung počas minulotýždňovej konferencie predstavil svoj nový smartfón nie len na oficiálnej scéne, ale aj pre slovenské weby.

Samsung Galaxy Note 8 má byť vôbec najpopulárnejší: Predajmi má pokoriť aj úspešný Note 5!

Juhokórejský výrobca očakáva, že tento rok predá viac ako 11 miliónov kusov novo predstaveného Galaxy Note 8. Informáciu uverejnil samotný šéf mobilnej divízie, Koh Dong-jin. Koh presnejšie narážal na Galaxy Note 5, posledný smartfón radu...

Samsung Galaxy Note 8 má najlepší displej v histórii smartfónov. Potvrdili to experti

O tom, že Samsung vyrába jedny z najkvalitnejších displejov na trhu nepochybuje snáď nikto. Netýka sa to len smartfónov, ale aj televízorov a ďalších zobrazovacích zariadení.
samsung galaxy note 8

ANKETA: Vysoká cena, výkon aj rozmery. Páči sa vám Samsung Galaxy Note 8?

Kórejský gigant Samsung predstavil minulý týždeň v stredu novú a rozhodne očakávanú generáciu smartfónu Galaxy Note 8. Táto generácia hrá v celom rozsahu na vysoké čísla.
samsung galaxy note 8

PRVÉ POCITY: Vyskúšali sme si Samsung Galaxy Note 8! Ak máte otázky, pýtajte sa!

Samsung minulý týždeň oficiálne predstavil Samsung Galaxy Note 8. Po pár dňoch sa telefón objavil aj u nás, na Slovensku, kde sme pochopiteľne nemohli chýbať ani my.

Samsung: Toto je dôvod, prečo sme do Galaxy Note 8 dali len 3 300 mAh batériu

Samsung Galaxy Note 8 je jedným z najväčších (displejovo) smartfónov, aké kedy Samsung vyrobil. Pri pohľade na špecifikáciu sa okamžite núka otázka, prečo v ňom nájdeme len 3 300 mAh akumulátor.
Galaxy Note 8

GALÉRIA: Takto fotí Samsung Galaxy Note 8 a jeho duálny fotoaparát

Samsung vstúpil s čerstvo predstaveným modelom Galaxy Note 8 do segmentu duálnych fotoaparátov, v ktorom sa pohybujú už mnohí výrobcovia. Samsung to však urobil po svojom a duálnu kameru si nechal odloženú až pre svoj zatiaľ najdrahší a najdokonalejší smartfón.

Telekom odštartoval predobjednávky na Samsung Galaxy Note8

Po tom, ako Samsung predstavil svoju novú vlajkovú loď, Galaxy Note 8, nastal čas pozrieť sa na to, kto ho už zaradil do ponuky.
banner