Samsung Galaxy S8 v burgundskej červenej vyzerá úžasne

Samsung Galaxy S8 v burgundskej červenej vyzerá úžasne

4
Galaxy S8

Smartfóny už dávno nie sú iba čierne alebo biele. Výrobcovia začali zákazníkov vábiť aj na extravagantnejšie farebné prevedenia, ktoré na zariadenie lepšie upozornia. Ak sa výrobca navyše trafí do vašej obľúbenej farby, máte vyhraté. 

Napriek tomu stále skôr preferujeme nenápadné čierne, no elegantné prevedenia mobilných zariadení. Farby niektorých smartfónov ale jednoducho vyzerajú úžasne a za pravdu nám dá snáď každý.

Xperia XZ Premium oblečená do zlato-strieborného zrkadla, HTC U11 v solárnej červenej rezonoval asi najviac a Galaxy Note 8 v modrej farbe zase zaujal na podujatí IFA 2017. Po perfektnej farbe najnovšie siahol kórejský Samsung.

galaxy S8
Modrá verzia GN 8 síce vyzerá super, no u nás je oficiálne dostupná iba čierna a zlatá

Odel do nej Samsung Galaxy S8 a nazval ju burgundskou červenou. Výnimočnú sýtu farbu si však užijeme iba z propagačného videa nižšie. Vlajkový smartfón v tomto prevedení bude dostupný iba na domácej pôde výrobcu, v Južnej Kórei.

Červené sú aj tlačidlá smartfónu a bočné orámovanie. Predný panel zostal verný klasickému čiernemu prevedeniu. Vďaka konštrukcii bez rámikov toho z predného panela aj tak veľa nezostalo.

Samsung dostupnosť červeného prevedenia možno do budúcnosti prehodnotí. Napríklad modrá verzia Galaxy Note 8 prichádza na trh do USA, s čím sa v začiatkoch nepočítalo.

Kochajte sa v jesennom videu.

Galaxy S8 Burgundy Red

 • Slavomír Pavúk

  mne je fuk jak vyzera….stale to bude Lagsung s sh.twizom ktory zabija cely hw.
  to je cele.

  • hrino

   Ano, Galaxy S3 laguje aj ja som nal skúsenosť… Len to je 5 ročný telefón odvtedy sa veľa zmenilo, ale to ti už asi kamaráti nepovedali… Odporúčam si ísť skúsiť niekde na predajňu nejaký aktuálny model a ubezpečujem ťa, že jedine, čo bude lagovat je tvoj mozog, čo nebude stíhať…

   • Slavomír Pavúk

    mam v rukach tyzdene kazde vlajkove lode. a ako majitel oneplus5 a S8+ to viem porovnat. s8 oblizuje vo vykone oneplus fonom len päty. na druhej strane foti krasne aj nataca video. pisem len cisto to co vidim kazdy den. farba fonu mi je šumák. 4gb ram a Lagwiz je proste realita. zopakujem. soft samsungu uplne zabija kvalitny hw nadalej.

    • Stary Dochodca

     Neviem kde beries tie telefony ja som mal s3 , s6 a teraz mam note8 a nikdy sa mi nestalo ze by lagoval alebo zamrzal alebo ze by mu nejako padali aplikacie… roky ubehli a všetko stale funguje ako ma dokonca s3 ma momentalne moja mama a až na baterku ktora umiera pomaly , telefon ide stale ako keď bol nový… naopak mam doma tablet od apple (ipad 2017 ) a to je katastrofa … zamrza , appky mu padaju aj tie čo su original od apple… dačo hrozne