Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Úvod Samsung Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Vlajkové lode Samsungu vraj dostanú nový Android N už koncom tohto roka

Vyzerá to tak, že si juhokórejský gigant dá tento rok s rýchlosťou aktualizácií high-end smartfónov na nadchádzajúcu verziu operačného systému konečne záležať. Niektoré krajiny by sa tak mohli nového Androidu N dočkať už niekedy počas decembra.

Samsung Galaxy S6 edge+ v plameňoch. Na vine nebola nabíjačka, horieť začal samovoľne!

Ďalší týždeň, ďalší príbeh o zariadení, ktoré ako charamander skončilo v plameňoch. Väčšinou je v takýchto prípadoch na vine neoriginálna alebo poškodená nabíjačka, ktorá zariadenie pretlačí prebytočnou energiou. V tomto prípade je však na vine niečo úplne iné.

Samsung Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ získavajú aprílovú bezpečnostnú aktualizáciu

Samsung pokračuje v aktualizovaní svojich najnovších, resp. najobľúbenejších zariadení. Len nedávno sa bezpečnostnej záplaty dočkali modely Galaxy S7 a S7 edge, teraz sú na rade rok staré modely. Aktualizáciu začali získavať odomknuté modely, ktoré neboli predávané cez operátora (SM-G925F) po celej Európe.

Samsung Galaxy S6 edge+ na Slovensku získava aktualizáciu na Android 6.0 Marshmallow. Sťahujte teraz!

Len pred malou chvíľou sme vám dali vedieť o tom, že Marshmallow mieri aj na už dva roky starý model Galaxy S5. Vďaka našim fantastickým čitateľom sme získali informácie aj o tom, že Marshmallow už stihol doraziť aj na minuloročný model, Galaxy S6 edge+, ktorý spoločnosť predstavila na jeseň.

Samsung Galaxy S6 edge+ dostáva aktualizáciu na Android 6.0.1 Marshmallow

Po sprístupnení aktualizačného balíčka s operačným systémom Android Marshmallow prichádza rad aj na medzinárodný trh s phabletom Galaxy S6 edge+. Systémová aktualizácia bola doteraz k dispozícii iba pre používateľov v Južnej Kórei.

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge odolá vode. Pozrite si prvé promo VIDEO

Indonézska pobočka Samsungu to zrejme nevydržala a na verejnosť vypustila prvé komerčné video, propagujúce ešte nepredstavené high-end smartfóny Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Video odhaľuje dve zásadné funkcie.

Android 6.0 pre GALAXY S6 a S6 edge je tu! Samsung uvoľnil globálnu aktualizáciu

Deň, na ktorý čakal azda každý majiteľ ešte stále súčasnej vlajkovej lode, je konečne tu. Juhokórejský gigant oznámil, že dnes uvoľnil globálny aktualizačný balíček s operačným systémom Android 6.0 Marshmallow. Ďalšie kompatibilné modely prídu na rad behom nadchádzajúcich týždňov.

Android 6.0 Marshmallow pre GALAXY S6 je už na ceste. Potvrdil to poľský operátor

Vlastníte ešte stále súčasnú vlajkovú loď od spoločnosti Samsung a netrpezlivo očakávate aktualizačný balíček s najnovším Androidom? Tak už dlho zrejme nebudete. Ako sme sa dozvedeli zo susedného Poľska, Marshmallow aj s novým TouchWizom je už za rohom.

Android 6.0 bude pre Samsung GALAXY S6, S6 edge a S6 edge+ dostupný od februára

Aj keď to juhokórejskému gigantovi s aktualizáciami príliš dobre nejde, tento rok ho zrejme pochválime. Ako naznačuje uniknutý aktualizačný plán, TOP modely z jeho obrovského portfólia začnú dostávať nový Marshmallow už behom prvých februárových dní.

Android 6.0.1 pre Galaxy S6 limituje rýchlosť scrollovania

Aktualizácia na Android 6.0.1 Marshmallow pre Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ je takmer tu. Svedčia o tom aj správy od beta testerov, ktorí odkrývajú najnovšie technologické novinky, ktoré si Samsung pripravil.

Samsung sprístupnil bezpečnostnú aktualizáciu pre GALAXY S6

Juhokórejský gigant opäť dodržal svoj sľub a medzi majiteľov phabletov Galaxy S6 edge plus vypustil ďalšiu mesačnú aktualizáciu systému, ktorá je zameraná na bezpečnosť. Podľa popisu ale prináša aj lepšiu stabilitu hovorov či opravu niekoľkých softvérových nedostatkov.

RECENZIA Samsung Galaxy S6 edge+

Najväčší výrobca elektroniky na svete minulý rok prešiel obrovskou zmenou. Išlo o kontroverzný ťah, ktorý však bol pre úspech spoločnosti absolútnou nutnosťou.

Samsung umožnil ľuďom vidieť doslova za roh. Pozrite si VIDEO novej kampane

Kórejský gigant Samsung je známy svojím vysokokvalitným marketingom, čoho dôkazom sú napríklad prepracované prezentačné videá každého z nových produktov.

Samsung Galaxy S6 Edge+ dostáva prvú aktualizáciu. Pozrite sa na novinky

Samsung tento týždeň uvoľnil vôbec prvú aktualizáciu pre svoj vrcholový smartfón Galaxy S6 Edge+, ktorá prináša drobné, no vítané vylepšenia. Galaxy Note5 s identickým hardvérom dostal podobnú aktualizáciu minulý týždeň.

TOP 10 z AnTuTu: Toto je desať najvýkonnejších smartfónov

Najčerstvejší počin od spoločnosti Meizu patrí medzi súčasné TOP hi-end smartfóny z celého sveta. A nie len to - úžasným výkonom v benchmark aplikácii AnTuTu sa dokázal prebojovať až na úplnú špičku.

Samsung Galaxy S6 edge+ láka na bohatý mutlimediálny obsah

Najnovší prírastok v rodine Samsung Galaxy S6 je sám o sebe výnimočný smartfón. V kombinácii s prémiovým obsahom Galaxy Gifts ako darček pre všetkých jeho majiteľov ponúka bezkonkurenčný multimediálny zážitok.

Pozrite si úchvatné 4K promo video zo Samsung Galaxy S6 Edge+ a Galaxy Note5

Samsung včera zverejnil úchvatné prezentačné video v 4K rozlíšení, ktoré sa skladá zo záberov zhotovených vrcholovými smartfónmi Galaxy S6 Edge+ a Galaxy Note5. Dôvod je jasný.

Samsung Galaxy S6, S6 edge, S6 edge+ a Note5 majú čoskoro dostať veľkú aktualizáciu – bude to Android 6.0?

Najväčší výrobcovia Android zariadení sa s blížiacim oficiálnym predstavením Android 6.0 Marshmallow a dvoch nových Nexus smartfónov pravdepodobne pripravujú na aktualizáciu svojich vlastných zariadení. Aspoň tak to vyzerá v prípade Samsungu.