Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Samsung vraj prekvapí: Nový Galaxy S9 má priniesť už v januári!

Od predstavenia najväčšej konkurencie Androidu, nového iPhone 8, nás celí už len niekoľko dní. Apple totiž nedávno rozposlal pozvánky na tlačovú konferenciu, ktorá sa koná 12. septembra. Ide pritom o jeden z najdôležitejších modelov v histórii Apple. iPhone totiž oslavuje 10. výročie.

Konkurencia Samsungu má problém: Galaxy S9 má opäť ukradnúť väčšinu najvýkonnejších čipov

Výrobcovia Android smartfónov tento rok na jar narazili na veľmi veľký problém.
Galaxy Note 8

Samsung do toho ide rázne: Galaxy S9, S9+ aj Note 9 majú ponúknuť duálny fotoaparát

Trh smartfónov je od začiatku tohto roka poznamenaný novým fenoménom – duálnymi fotoaparátmi. Používajú ich azda všetci významní aj menej významní hráči na trhu. Až na Samsung.

Samsung Galaxy S9 má ponúknuť rovnaký Infinity displej ako Galaxy S8

Samsung Galaxy S9 má vo svojej výbave niesť rovnako veľký displej ako Galaxy S8, informoval server The Bell. Podľa všetkého má ísť aj o rovnaký tvar. Budúcoročné novinky tak ponúknuť 5,8 a 6,2-palcové displeje.

Samsung už vraj horlivo maká na Galaxy S9 a S9+! Ich krycie názvy majú byť Star a Star 2

Samsung Galaxy S8 a S8+ na náš trh dorazili len nedávno, no už teraz sa objavili prvé informácie o ich nástupcoch. Informovala o tom kórejská publikácia Korean Bell.

Galaxy S9 má ponúknuť Snapdragon 845: Samsung a Qualcomm mali začať na jeho vývoji

Samsung Galaxy S8 a S8+ len nedávno dorazili do rúk prvých zákazníkov a už tu máme prvé informácie o tom, čo nás môže čakať budúci rok.

Samsung len nedávno predstavil S8 a S8+, no už má vraj rozpracovaný Galaxy S9

Samsung Galaxy S8 a S8+ sú ešte len v štádiu predobjednávok, no už teraz má juhokórejský gigant pripravené dôležité podklady pre vývoj Galaxy S9, budúcoročnej vlajkovej lode.
banner