Samsung Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9+
video

VIDEO Vyskúšal som Galaxy S9: Aký je naživo?

Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ už oficiálne poznáme. Výnimočné vlajkové lode ponúkajú prémiový dizajn, vysoký výkon a fotoaparát, ktorý má tendenciu zmeniť to, ako sa mobilnú fotografiu v súčasnosti pozeráme. 
samsung galaxy S9

Samsung Galaxy S9 môže byť posledným smartfónom z radu Galaxy S

Samsung Galaxy S, Galaxy S2...Galaxy S9. Skočí Samsung do dvojciferných označení? Pravdepodobne nie, o čom sa už stihlo koniec koncov špekulovať. Samsung Galaxy S9 môže byť posledným modelom z radu Galaxy S.
samsung galaxy S9

Samsung Galaxy S9 a S9+ podporuje projekt Treble, ktorý zabezpečí rýchlejšie aktualizácie

Spoločnosť Google predstavila takzvaný Project Treble spolu s OS Android Oreo na májovej vývojárskej konferencii Google I/O. Podstata projektu tkvie v citeľnom zjednodušení distribúcie aktualizácií operačného systému. 
Samsung galaxy S9

Samsung Galaxy S9 a S9+ u operátorov: Orange a Telekom spúšťajú predobjednávky!

Ani dvom najväčším slovenským operátorom neunikli horúce novinky Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+, ktoré boli predstavené len včera. Orange a Telekom spúšťajú systém predbežných objednávok pre obe novinky. 
samsung galaxy S9

Samsung Galaxy S9 a S9+: Predobjednávky, odkúpenie používaného mobilu a bonus 100 EUR!

Smartfóny Samsung Galaxy S9 a S9+ si u nás môžete predobjednať v 64 GB verzii so špeciálnou ponukou dodania až o 7 dní skôr pred oficiálnym zahájením predaja. Zároveň môžete odpredať starý telefón a k výkupnej cene získate bonus 100 EUR. 
samsung galaxy s9

Samsung Galaxy S9 a S9+ OFICIÁLNE: Prvá liga mobilného priemyslu

Samsung dnes v Barcelone počas MWC 2018 oficiálne predstavil svoje dve najnovšie vlajkové lode. Samsung Galaxy S9 aj S9+ sú tým najlepším a najnovším, čo spoločnosť vyrába.
zima

Chystáš sa na Galaxy S9 a S9+? Tieto puzdra o nich prezradzujú úplne všetko

Ak si si myslel, že sa informácie o tom, že Galaxy S9 príde s jedným a Galaxy S9 s dvoma fotoaparátmi mýlili, mal by si si pozrieť video a fotky v tomto článku.

POTVRDENÉ: Galaxy S9 a S9+ ponúknu takéto kapacity batérií

Tak, ako už býva zvykom, s blížiacim sa dátumom predstavenia sa dozvedáme čoraz viac a viac informácií aj o novinkách od Samsungu.
Galaxy S8

Samsung Galaxy S9: Tajomstvo tenkých rámikov a zakrivenia displeja odhalené

Je viac-menej isté, že Samsung Galaxy S9 / S9+ bude z prednej strany vyzerať takmer rovnako ako súčasná generácia. Problémom to nie je, keďže súčasná generácia vyzerá veľmi dobre. Pár nezrovnalostí tu ale je.

Bude Samsung v Európe predávať dual SIM verziu Galaxy S9? Je to možné!

Samsung doteraz dual SIM verzie svojich vlajkových lodí na Slovensku často nepredával. Nedávnou výnimkou sa stal model Galaxy Note 8, ktorý prišiel aj v takejto, veľmi obľúbenej verzii. Galaxy S8 a S8+ sa zväčša predávali v single SIM verzii.

Páči sa ti Galaxy S9? Buď prvý, kto si na telefón dá jeho tapetu

Ak si zapálený pre technológie a tapety sú tvojou silnou vášňou, máme pre teba fajnotu. Vďaka Evanovi Blassovi, známemu ako @evleaks, si môžeš na telefóne nastaviť tapetu z Galaxy S9.

Toto bude peňaženky bolieť: Galaxy S9 a S9+ majú byť najdrahšie telefóny radu Galaxy S vôbec!

Len dnes sme informovali o tom, že priemerná cena smartfónov rekordne rastie, a to hlavne v okolí Slovenska a teraz už vieme prečo.

Smartfóny Galaxy S9 a S9+ v plnej paráde! Esám Samsungu neodolá asi nikto

Ak mal niekto obavy, že ho posledné úniky viac klamali ako informovali, v tomto prípade si môže byť istý, že to bude presne naopak.

VIDEO Samsung Galaxy S9 sa ukazuje v plnej kráse: Nechýba ani info o príslušenstve!

Novinky juhokórejského výrobcu, Galaxy S9 a Galaxy S9+ uvidíme už budúci mesiac, na veľtrhu Mobile World Congress 2018.

POTVRDENÉ: Samsung Galaxy S9 bude predstavený 25. februára na Unpacked evente

Začiatkom mesiaca sme vás informovali o tom, že Galaxy S9 a S9+ neprídu na CES 2018 (január, Las Vegas) ale na MWC 2018 (február, Barcelona).

Samsung Galaxy S9 na prvom VIDEU: Prvé zábery klenotu medzi telefónmi!

Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ sú fakt blízko. Juhokórejský gigant ich má predstaviť na tohtoročnom Mobile World Congress konajúcom sa v Barcelone.
banner