Samsung Galaxy S7 edge

Úvod Samsung Samsung Galaxy S7 edge

Majitelia Galaxy S7 a S7 edge pozor: Obe zariadenia získavajú aktualizáciu na Android 8.0 Oreo!

Ak sa v tvojej výbave nachádza Samsung Galaxy S7 alebo Galaxy S7 edge, konečne nadišiel čas na poriadne objemnú aktualizácia.

Samsung spúšťa aktualizáciu pre Galaxy S7 a S7 edge

Pre majiteľov dvojice zariadení Galaxy S7 a S7 edge, ktorí čakajú na veľkú aktualizáciu na Android 8.0 Oreo, máme konečne dobré správy.

Stále vynikajúce smartfóny Galaxy S7 a S7 edge sú lacnejšie. Samsung rapídne znížil cenu

Pred Vianocami príde vhod každá výhodná ponuka, vďaka ktorej sa prémiový produkt stane dostupnejším pre širokú verejnosť.

Pri kúpe Galaxy S7 a S7 edge teraz môžeš ušetriť 129 €!

Budúcich majiteľov modelov Galaxy S7 a S7 edge určite poteší, že Samsung im pri kúpe vráti 129 € späť.
aktualizacie

Čerstvé aktualizácie pre duo Samsung Galaxy S7, Xiaomi Redmi Note 4X a ZTE Axon 7 Mini

V dnešných dňoch sa na verejnosti objavilo hneď niekoľko aktualizácií, ktoré patria populárnym modelom smartfónov z dielne rôznych výrobcov. 

Štúdia odhalila, ktorý zo smartfónov výrobcu Samsung je celosvetovo najpoužívanejší…

Pokiaľ máte v ruke alebo niekde po svojom boku Samsung Galaxy S7, ste majiteľom celosvetovo najpoužívanejšieho smartfónu výrobcu Samsung na svete.

Majitelia popredných smartfónov Samsung môžu očakávať májovú bezpečnostnú aktualizáciu

Ak vlastníte jednu z posledných vlajkových lodí kórejského Samsungu, v najbližších dňoch môžete očakávať doručenie májovej bezpečnostnej aktualizácie.

Samsung už predal viac ako 55 miliónov kusov Galaxy S7. Predáva sa výborne

Samsung Galaxy S7 a S7 edge je dvojica smartfónov, ktorá je medzi ich vlastníkmi mimoriadne obľúbená. Podľa novej správy z rúk analytikov zo Strategy Analytics mali predaje Galaxy S7 a S7 edge (spoločne) prekonať 55 miliónov predaných kusov.

TIP pre Samsung Galaxy S7 Edge. Vymeňte hardvérové tlačidlo za kapacitné

Na populárnom XDA fóre sa objavila zaujímavá aplikácia, ktorá môže výrazne uľahčiť používanie smartfónu Samsung Galaxy S7 edge.
video

AKTUALIZOVANÉ: S Galaxy S8 a S8+ fungujú všetky bezdrôtové nabíjačky predstavené od roku 2015

Samsung už musel reagovať na prvé problémy, ktoré postihli ich nové vlajkové lode, Galaxy S8 a S8+.

Jarné cenové zvýhodnenie Samsung Galaxy S7 a S7 edge

Samsung pripravil pre svojich zákazníkov jarné zvýhodnenie smartfónov Samsung Galaxy S7 (G930F) a S7 edge (G935F). Tí, ktorí si na Slovensku zakúpia jeden zo spomínaných telefónov, získajú 90 € späť.

Samsung Galaxy S7 edge je najlepším smartfónom na svete

Samsung môže byť hrdý. Jeho vlajkový model Galaxy S7 edge počas MWC 2017 vyhral vzácne ocenenie za „Najlepší smartfónu roku 2016,“ v kategórii „Najlepšie mobilné zariadenia“.

Samsung Slovensko: Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge pravdepodobne ešte tento mesiac

Ohľadom aktualizácie obľúbenej dvojice vlajkových lodí, Galaxy S7 a S7 edge internetom koluje veľa správ. Mnohé z nich si dokonca odporujú.

Netešme sa predčasne: Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 edge v prvých 3 mesiacoch nemusí prísť

Samsung s aktualizáciou na Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 a S7 edge začal ešte pred pár týždňami. Update si pomaličky razí cestu štát po štáte.

Android 7.0 Nougat bude pre Galaxy S7 edge v našom regióne dostupný už tento týždeň!

Samsung dnes začať opäť rozposielať očakávanú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat pre svoju stále aktuálnu vlajkovú loď, Galaxy S7 edge. Stalo sa tak v Spojených arabských emirátoch (UAE).

Samsung má veľký problém: Displej na Galaxy S7 edge zlyháva po celom svete, objavuje sa ružový pásik smrti

Pre Samsung je to ako z dažďa pod odkvap. Len včera zverejnili informácie o probléme s Galaxy Note 7, ktorý po celom svete spôsoboval explózie, a ktorý nakoniec úplne stiahli z trhu. Nočná mora pre výrobcu očividne nekončí.

Robí si Samsung srandu? Aktualizácia na Android 7.0 Nougat zmení rozlíšenie z QHD na Full HD

Samsung nedávno spustil aktualizáciu svojich dvoch najnovších vlajkových lodí na najmodernejší Android 7.0 Nougat. Nikto však nečakal, že s aktualizáciou príde aj nečakane rafinované zmenenie nastavení pravdepodobne pre predĺženie výdrže batérie.

Je to tu! Samsung spustil oficiálnu aktualizáciu na Android 7.0 pre Galaxy S7 a S7 edge!

Samsung práve spustil aktualizáciu pre modely Galaxy S7 a S7 edge, ktorá verziu Androidu povýši na verziu 7.0 Nougat. Aktualizácia príde vo veľkosti 215 MB pre tých, ktorí boli súčasťou programu Galaxy Beta.