Samsung Galaxy S6 Edge

Úvod Samsung Samsung Galaxy S6 Edge

Android Nougat pre Samsung Galaxy S6 je bližšie. Prešiel WiFi certifikáciou

Čo sa týka kórejského giganta Samsung, prakticky všetka pozornosť verejnosti sa delí medzi nadchádzajúcu vlajkovú loď Galaxy S8 a aktuálne oficiálne zverejnené dôvody explózií phabletov Galaxy Note 7.

Samsung oficiálne potvrdil Android 7.0 Nougat pre Galaxy S6, Galaxy A3 a ďalšie modely!

O tom, že Samsung už začal s aktualizáciou Galaxy S7 a Galaxy S7 edge na Android 7.0 Nougat sme informovali už niekoľkokrát.

Samsung spustil práce na Android 7.0 Nougat pre Galaxy S6 a S6 edge!

Len týždeň po tom, ako Samsung spustil beta verziu Android 7.0 Nougat pre Galaxy S7 a Galaxy S7 edge sa jeho pozornosť mala obrátiť aj na dvojicu minuloročných vlajkových lodí.

Vlajkové lode Samsungu vraj dostanú nový Android N už koncom tohto roka

Vyzerá to tak, že si juhokórejský gigant dá tento rok s rýchlosťou aktualizácií high-end smartfónov na nadchádzajúcu verziu operačného systému konečne záležať. Niektoré krajiny by sa tak mohli nového Androidu N dočkať už niekedy počas decembra.

Samsung Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ získavajú aprílovú bezpečnostnú aktualizáciu

Samsung pokračuje v aktualizovaní svojich najnovších, resp. najobľúbenejších zariadení. Len nedávno sa bezpečnostnej záplaty dočkali modely Galaxy S7 a S7 edge, teraz sú na rade rok staré modely. Aktualizáciu začali získavať odomknuté modely, ktoré neboli predávané cez operátora (SM-G925F) po celej Európe.

Samsung zlacňuje minuloročné modely Galaxy S6 a S6 edge

Spolu so spustením predaja tohtoročných noviniek, Galaxy S7 a S7 edge sa najväčší výrobca smartfónov rozhodol, že zlacní tie minuloročné.

Samsung Galaxy S6 a S6 edge z Telekomu a Orangeu získavajú aktualizáciu na Android 6.0!

Aj vy doma máte Samsung Galaxy S6 či S6 edge kupovaný u jedného z dvoch najväčších operátorov? Ak áno, tak dnes je váš šťastný deň. Vyzerá to tak, že nový Android 6.0 Marshmallow konečne prešiel certifikáciou a operátori ho začali rozposielať medzi majiteľov.

Najlepším smartfónom roka 2015 sa stal Samsung Galaxy S6 edge

Na tohtoročnej výstave Mobile World Congress získali inteligentné hodinky Samsung Gear S2 ocenenie Najlepšie pripojené elektronické zariadenie pre spotrebiteľov a Samsung Galaxy S6 edge bol vyhlásený ako Najlepší smartfón 2015.

Samsung Galaxy S7 vs. Galaxy S6: Aké zmeny prináša nová generácia?

Ešte výkonnejší, ešte krajší a ešte modernejší. Reč tu je o novej generácii vlajkovej lode so značkou Samsung, ktorú dnes konečne oficiálne predstavili. A čo nové Galaxy S7 teda prináša? Najviac zmien sa tentokrát odohralo pod kapotou, teda v útrobách konštrukcie, kde nájdeme výkonný a zároveň šetrný hardvér.

Android 6.0 pre GALAXY S6 a S6 edge je tu! Samsung uvoľnil globálnu aktualizáciu

Deň, na ktorý čakal azda každý majiteľ ešte stále súčasnej vlajkovej lode, je konečne tu. Juhokórejský gigant oznámil, že dnes uvoľnil globálny aktualizačný balíček s operačným systémom Android 6.0 Marshmallow. Ďalšie kompatibilné modely prídu na rad behom nadchádzajúcich týždňov.

Android 6.0 Marshmallow pre GALAXY S6 je už na ceste. Potvrdil to poľský operátor

Vlastníte ešte stále súčasnú vlajkovú loď od spoločnosti Samsung a netrpezlivo očakávate aktualizačný balíček s najnovším Androidom? Tak už dlho zrejme nebudete. Ako sme sa dozvedeli zo susedného Poľska, Marshmallow aj s novým TouchWizom je už za rohom.

Galaxy S6 a S6 edge získavajú aktualizáciu na Marshmallow. Na Slovensku na ňu zatiaľ môžete zabudnúť

Samsung spustil aktualizáciu na najnovší Android 6.0.1 Marshmallow pre svoje minuloročné vlajkové lode, Galaxy S6 a S6 edge.

Android 6.0 bude pre Samsung GALAXY S6, S6 edge a S6 edge+ dostupný od februára

Aj keď to juhokórejskému gigantovi s aktualizáciami príliš dobre nejde, tento rok ho zrejme pochválime. Ako naznačuje uniknutý aktualizačný plán, TOP modely z jeho obrovského portfólia začnú dostávať nový Marshmallow už behom prvých februárových dní.

Android 6.0.1 pre Galaxy S6 limituje rýchlosť scrollovania

Aktualizácia na Android 6.0.1 Marshmallow pre Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ je takmer tu. Svedčia o tom aj správy od beta testerov, ktorí odkrývajú najnovšie technologické novinky, ktoré si Samsung pripravil.

Tento šikovný kryt dá vášmu GALAXY S6 a S6 edge hardvérovú QWERTY klávesnicu

Ak vlastníte minuloročnú vlajkovú loď juhokórejského giganta a s dotykovým displejom nie ste príliš blízki priatelia, existuje príslušenstvo, ktoré môže byť ako-takým riešením.

Android 6.0 Marshmallow obohatí funkcionalitu zahnutého displeja v GALAXY S6 edge

Keď prišila na spotrebiteľský trh nová vlajková loď spoločnosti Samsung s unikátnym zobrazovacím panelom, mnohí si kládli otázku, či niečo také prinesie aj unikátne ovládanie smartfónu. Pár výhod to síce malo, nešlo však o nič veľké. A s Marshmallow sa to našťastie ešte trošku zlepší.

VIDEO Takto vyzerá Android 6.0 Marshmallow v GALAXY S6 a S6 edge

Netrvalo dlho a beta verzia aktualizačného balíčku s novým systémom Android dorazila niekoľkým prihláseným beta testerom do ich modelov Galaxy S6 a Galaxy S6 edge prostredníctvom OTA. Všetky novinky, ktoré balík obsahuje, sú už dokonca zachytené aj na videu či screenshotoch.

FOTO Takto bude vyzerať nový TouchWiz na GALAXY S6, príde s Android 6.0

Samsung sa každou veľkou aktualizáciou svojej grafickej nadstavby operačného systému Android snaží spĺňať neutíchajúce požiadavky zákazníkov a fanklubu. A výnimkou nebude ani nadchádzajúca verzia TouchWiz-u, ktorá príde v aktualizačnom balíčku s verziou 6.0 Marshmallow. Zmeny sa však tentokrát týkajú aj používateľského prostredia.