Úvod Zariadenia LEAGOO S9 Pro dostane výrez v displeji. Predstavenie bude hostiť futbalová hviezda...

LEAGOO S9 Pro dostane výrez v displeji. Predstavenie bude hostiť futbalová hviezda Harry Kane

0
LEAGOO S9
© LEAGOO

Aj výrobca LEAGOO ukáže na barcelonskom technologickom veľtrhu MWC 2018 nové vlajkové lode. Dokonca budú mať niečo spoločné s asi najpopulárnejšími smartfónmi súčasnosti.

Od nedeľňajších kórejských noviniek si výrobca požičia číselné označenie a od Apple iPhone X kontroverzný výrez v hornej časti displeja. LEAGOO S9 a LEAGOO S9 Pro majú byť podľa slov výrobcu prvými Android smartfónmi, ktoré takýto výrez prinesú.

LEAGOO sa domnieva, že tzv. „notch“ získava na popularite a fanúšikovia značky Apple sa s ním ľahko stotožnili. Výrobca svoje avizované novinky predstaví už v pondelok, 26. februára 2018 v dopoludňajších hodinách.

LEAGOO S9
© LEAGOO

Zároveň si na pomoc pozval futbalového útočníka a reprezentanta menom Harry Kane, ktorý momentálne pôsobí v klube Tottenham Hotspur. Jeden z najlepších útočníkov Premier League bude hostiť predstavenie a stretne sa aj s návštevníkmi pôsobiska výrobcu LEAGOO na udalosti Mobile World Congress 2018.

leagoo
Harry Kane © Clive Brunskill/Getty Images

Živý prenos z predstavenia bude možné sledovať na tejto adrese. Výrobca si pre fanúšikov pripravil aj súťaž o smartfón so 7000 mAh batériou a o pár ďalších predmetov. Podrobnosti výrobca uvádza na svojej oficiálnej Facebook stránke.

Predstavitelia výrobcu nám o novinkách LEAGOO S9 a LEAGOO S9 Pro neprezradili nič. Do pondelka nám tak musí stačiť iba letmý pohľad na vzhľad novinky, ktorý vidíte na pozvánke vyššie.