LG V30

LG V30
LG V30

Oficiálny pohľad na inovované užívateľské prostredie pre LG V30

Dnes sa na verejnosti objavil nový, oficiálny diel do skladačky menom LG V30, ktorý má softvérovú podobu. LG opäť povýši užívateľské prostredie, ktoré naposledy vylepšovalo v rámci premiéry modelu LG G6.
LG V30

Koľko bude stáť LG V30? Na verejnosti sa skloňujú prvé ceny

Presne 31. augusta uvidíme novú hviezdu kórejského výrobcu LG, smartfón LG V30. Najnovšie informácie dokonca hovoria, že príde v dvoch verziách. Kompromis medzi nimi nebude ale až taký citeľný. 
LG V30

Potvrdené: Fotoaparát LG V30 bude disponovať zatiaľ najlepšou svetelnosťou spomedzi všetkých smartfónov!

Ak patríte medzi nadšencov mobilnej fotografie, očakávaný smartfón LG V30 by sa mal nachádzať vo vašej priamej pozornosti. Výrobca oficiálnou cestou potvrdil niektoré vlastnosti pokrokového duálneho fotoaparátu.
LG V30

LG V30 na živých FOTO: Minimum rámikov a duálny širokouhlý fotoaparát

Včerajšia situácia okolo Galaxy Note 8 sa dnes opakuje presne v rovnakom štýle, no so smartfónom LG V30. Aj tento model sa už stihol objaviť na živých fotkách a tak ako v prvom prípade, aj teraz ide o pomerne nekvalitné zábery. 
LG V30

Porovnanie: Ako sa LG V30 rozmerovo vysporiada s LG G6 a Galaxy S8+?

Nový a rozhodne očakávaný vlajkový model LG V30 sa nám v posledných dňoch citeľnejšie poodhalil, vďaka čomu sme získali pohľad na jeho dizajn a niektoré vlastnosti. 
LG V30

Takto bude vyzerať LG V30. Očakáva sa odolnosť voči vode a audio Bang & Olufsen

O smartfóne LG V30 sme sa dnes dozvedeli, že jeho dominantou bude 6" P-OLED displej s extra jemným 1440p rozlíšením a konštrukciou, ktorá minimalizuje rámiky okolo panela.

Potvrdené: LG V30 príde so špičkovým P-OLED FullVision displejom

Samsung Galaxy Note 8 nebude jediným unikátnym phabletom druhej polovice roka 2017. LG V30 sa nám opäť o niečo poodhalil a s čerstvými informáciami prišiel samotný výrobca. 
LG V30

Fotoaparát LG V30 má ponúknuť zatiaľ najnižšie clonové číslo spomedzi smartfónov

Fotoaparáty smartfónov prešli dlhou cestou vývoja, výsledkom čoho sú často úchvatné a ostré zábery, o ktorých by niektorí ani nepovedali, že boli zhotovené smartfónom.
LG V30

Dva displeje vymení za jeden poriadny. LG V30 bude konkurovať Galaxy Note 8

Kórejský výrobca LG bol vždy odvážnejší, čo sa inovácii s mobilnom segmente týka. Pri LG G5 to skúsil s modulárnou konštrukciou a LG V20 pre zmenu zaujal sekundárnym displejom.

LG V30 bude najlepším telefónom od LG: Za 700 € sa postaví konkurencii zo strany Note 8 a iPhone 8

LG sa už horlivo pripravuje na predstavenie svojej novej vlajkovej lodi, modelu V30.
LG V30

Prvý pohľad na LG V30. Nová farba a FullVision displej

Ak sa vám zapáčil model LG G6, no chceli by ste predsa len niečo viac, ulahodiť vám môže pripravovaný LG V30.

LG V30 môže mať vysúvací displej! Pozri sa, ako by to mohlo vyzerať

Hneď na začiatku poznamenáme, že obrázky, ktoré si môžeš pozrieť v tomto článku sú koncepty. Pochádzajú síce od dôveryhodného zdroja – Evan Blass (evleaks) – no stále sú to len koncepty, ktoré sa môžu a nemusia pretaviť v skutočnosť.

S Pen a duálny fotoaparát. Pozrite si prvé propagačné videá pre...

Už túto stredu odhalí kórejský gigant Samsung nový phablet Galaxy Note 8, ktorý bude aj tento rok reprezentovať maximálne technologické možnosti výrobcu. Kolesá marketingovej mašinérie sa pomaly rozbiehajú, čoho dôkazom sú aj dve čerstvé promo videá.
banner