Tablety

Tablety
Novinky o všetkých Android tabletoch

Samsung Galaxy Tab S3 nedostane len S Pen. Objavila sa tiež magnetická klávesnica

Na podujatí MWC 2017 uvidíme okrem množstva nových smartfónov a nositeľných zariadení aj vrcholový high-end tablet. Pôjde o Samsung Galaxy Tab S3.

FOTO: Samsung Galaxy Tab S3 má prísť aj s dotykovým perom S Pen

Ak patríte medzi fanúšikov Galaxy Note línie kórejského Samsungu, určite oceňujete funkcionalitu dotykového pera S Pen. Minulý rok sme si ju ale veľmi neužili, keďže sa pri phablete Note 7 objavili už dobre známe problémy.

POTVRDENÉ: Samsung na podujatí MWC 2017 predstaví nové zariadenie

Vedeli sme, že Samsung si prestížne podujatie MWC 2017 nenechá ujsť. Nevedeli sme však aké zariadenie na ňom predstaví, keďže Galaxy S8 má do premiéry ešte ďaleko.

Samsung nechystá iba high-end smartfón, ale tiež tablet. Ponúkne aj 4 GB RAM

Aj keď je momentálne najviac na pretrase smartfón Samsung Galaxy S8, zabudnúť by sme nemali ani na zariadenia z kategórie tabletov. A Samsung to v tejto kategórii vie.

CES 2017 začína. Čo môžeme očakávať od jedného z najväčších tech podujatí?

Consumer Electronic Show alebo v skratke, CES. Jedno z najväčších technologických podujatí začína už čoskoro, 5. januára 2017.

Smartfóny značky Homtom a mnohých iných v aktuálnej koncoročnej ponuke zliav!

Koniec roka sa blíži a mnohí medzinárodní internetoví predajcovia si pri tejto príležitosti určite pripravia dávku zaujímavých zliav a obmedzených ponúk pre svoje produkty.

Unikátny Lenovo Yoga Book dostane Chrome OS. Doplní verziu s OS Android a Windows

V priebehu októbra 2016 spoločnosť Lenovo na našom trhu predstavila zariadenie Yoga Book, ktoré reprezentuje segment prístrojov z kategórie 2 v 1.

9,7-palcový Xiaomi Mi Pad 3 na obzore. Predstavený bude ešte v tomto roku

Je to skoro presne rok, čo sme recenzovali ešte stále aktuálnu verziu tabletu od Xiaomi s označením Mi Pad 2. Tento tablet zvládol disciplínu „pomer cena/kvalita" naozaj skvele.

Zbohom 2016. Pozrite sa na výber koncoročných zliav pre smartfóny, gadgety a mnoho ďalšieho!

Populárny internetový predajca GearBest si po Mikulášskej nádielke zliav pripravil ešte obšírnejšiu ponuku. Tematicky ju zaradil ako rozlúčku so starým rokom 2016.

Zľavy na Black Friday boli poriadne úspešné. Nákupy cez mobilné zariadenia trhli rekord

Black Friday sa v USA sa považuje za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky. Vždy ide o posledný piatok v mesiaci november, po sviatku Dňa vďakyvzdania.

Súťaž o smartfón, promo kód a iné zvýhodnenia. Zľavy na Čierny piatok pokračujú

Aj medzinárodný predajca everbuying.net reaguje na obľúbený nákupný sviatok známy ako Black Friday. Podobne ako obchody v USA, aj on ponúka zaujímavé výhody.

Smartfóny, akčné kamery, inteligentné hodinky a viac. Nezmeškajte aktuálne zľavy

U nás Martin na bielom koni, v Číne sviatok nezadaných a nákupná horúčka. O ponuke k aktuálnemu dátumu nás informoval ďalší z popredných medzinárodných predajcov.

Power banky, VR, TV boxy, ale aj smartfóny. Novembrové zľavy budú trvať ešte necelých 5 dní!

Internetový predajca geekbuying.com uviedol do novembrovej zľavnenej ponuky plejádu rôznych zariadení z množstva kategórií. Ich cena v niektorých prípadoch klesla o viac ako polovicu.

Klávesnica bez kláves, písanie aj na papier. Lenovo Yoga Book na Slovensku!

Spoločnosť Lenovo včera (18. okt. 2016) na tlačovej konferencii predstavila jedno z najzaujímavejších, ak nie rovno najzaujímavejšie zariadenie, resp. tablet z kategórie 2 v 1.

Nokia nepracuje na smartfóne ale tablete: Toto ponúkne ich 13,8“ monštrum!

To, že značka Nokia sa plánuje vrátiť na trh s novými zariadeniami, už vieme dlhšie. Prvé náznaky smerovali k zariadeniu Nokia D1C, ktoré má bežať pod taktovou OS Android vo verzii 7.0 Nougat.

Smartfóny, drony aj virtuálna realita. Výber smart technologických hračiek za prijateľné ceny

Obľúbený internetový predajca GearBest nás opäť neváhal informovať o čerstvej ponuke rôznych technologických hračiek a smart zariadení, ktorým venoval vlastnú rubriku.