VR headset

Úvod Zariadenia VR headset

Oculus má v roku 2018 predstaviť VR headset za 200 dolárov. Nebude potrebovať telefón ani počítač

Oculus, mnohými označovaný za prvého veľkého hráča na poli VR už niekoľko mesiacov patrí pod krídla Facebooku. Tím už teraz tvrdo pracuje na navrhnutí a vyladení ich nového VR headsetu, ktorý má byť predstavený v roku 2018.
samsung gear vr

RECENZIA Samsung Gear VR: Jedinečný zážitok, ktorý vás pohltí. Aj napriek nedokonalostiam

Virtuálna realita je pojem, o ktorom mnohí počuli, no nie každý sa s ním už mal možnosť stretnúť. Stále nová technológia vyvoláva prirodzené pochybnosti o jej smerovaní a uplatnení.
VR

HTC Vive a PlayStation VR dostanú konkurenciu. Samsung pripravuje high-end VR súpravu

Kórejský gigant Samsung už má v portfóliu náhlavnú súpravu pre sprostredkovanie virtuálnej reality. Ide o lacnejší a hlavne pasívny model Gear VR, ktorý pre svoj chod potrebuje vložený kompatibilný smartfón.

YouTube VR180 oficiálne: Nový spôsob sledovania videí

Kráľ online video obsahu zavádza novinku, ktorá môže v budúcnosti zohrávať veľkú úlohu pri tvorbe a sledovaní video príspevkov. Privítajte YouTube VR180.
VR

Nová VR súprava od Google nepotrebuje káble, pripojený smartfón ani počítač

Konferencia Google I/O neobišla ani rastúcu kategóriu virtuálnej reality. Google konečne predstavil niečo, čo bude fungovať bez potrebného pripojenia smartfónu, počítača alebo hernej konzoly.
matiek

Čínsky eshop opäť zlacňuje produkty. Tentokrát pri príležitosti blížiaceho sa Dňa matiek

Deň matiek je za dverami a tento rok pripadol na 14. mája 2017, teda druhú májovú nedeľu. Na populárny a výnimočný deň reaguje predajca everbuying.net zaujímavými zľavami.
Samsung Gear VR

Virtuálna realita Samsung Gear VR je najpopulárnejšia. Predbehla aj VR od PlayStation

Analytici zo SuperData Research sa pozreli na predaje náhlavných súprav pre virtuálnu realitu, ktoré už produkuje nejeden výrobca. Odborníci sa zamerali na nedávne obdobie prvého štvrťroku 2017.

Štúdia: Virtuálna realita môže výrazne pomôcť pri liečbe chronickej bolesti

Zariadenia pre sprostredkovanie virtuálnej reality nemusia slúžiť len pre zábavu a vzdelávanie. Celkom úspešne dokážu liečiť pacientov, ktorí trpia chronickou bolesťou.

Geekbuying spustil Fan Festival. Čím viac zdieľaní, tým viac zliav!

Medzinárodný internetový predajca Geekbuying spustil od druhého marca 2017 tzv. Fan Festival, obrovskú zľavovú akciu pre široké portfólio rôznych smart produktov.
Samsung Gear VR

Samsung predstavil nové Gear VR s ovládačom a rozšíril tak Gear VR portfólio

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. dnes predstavila úplne nové okuliare Gear VR s ovládačom, ktorými rozširuje vlastné portfólio zariadení Gear VR a uľahčuje ich používanie.

CES 2017 začína. Čo môžeme očakávať od jedného z najväčších tech podujatí?

Consumer Electronic Show alebo v skratke, CES. Jedno z najväčších technologických podujatí začína už čoskoro, 5. januára 2017.

Novinka Orah 4i. Akčná kamera pre profíkov, ktorú si vďaka jej cene asi nekúpite

Ak ste si mysleli, že GoPro kamery sú poriadne drahé, vedzte, že existujú ešte drahšie akčné kamery. Jednou z nich je novinka Orah 4i, ktorá zamierila na americký trh.

Zbohom 2016. Pozrite sa na výber koncoročných zliav pre smartfóny, gadgety a mnoho ďalšieho!

Populárny internetový predajca GearBest si po Mikulášskej nádielke zliav pripravil ešte obšírnejšiu ponuku. Tematicky ju zaradil ako rozlúčku so starým rokom 2016.

Hodinky Xiaomi AMAZFIT alebo slúchadlá Meizu. Výber smart príslušenstva v akcii

Medzinárodný internetový predajca GearBest spustil na svojom webe novú kampaň pre kategóriu toho najlepšieho zo smart zariadení. Nenájdeme v nej smartfóny, ale všetko, čo sa k smartfónom hodí.

Hľadáte na Vianoce ten správny darček? Možno poteší výber Xiaomi zariadení a príslušenstva za TOP ceny!

Výpredajový Black Friday je v plnom prúde a zľavových ponúk ani zďaleka neubúda. Naopak. Naši kamaráti z GeekBuying.com nás informovali o ďalšej vlne zliav na rôzne produkty.

Súťaž o smartfón, promo kód a iné zvýhodnenia. Zľavy na Čierny piatok pokračujú

Aj medzinárodný predajca everbuying.net reaguje na obľúbený nákupný sviatok známy ako Black Friday. Podobne ako obchody v USA, aj on ponúka zaujímavé výhody.

Smartfóny, akčné kamery, inteligentné hodinky a viac. Nezmeškajte aktuálne zľavy

U nás Martin na bielom koni, v Číne sviatok nezadaných a nákupná horúčka. O ponuke k aktuálnemu dátumu nás informoval ďalší z popredných medzinárodných predajcov.

Power banky, VR, TV boxy, ale aj smartfóny. Novembrové zľavy budú trvať ešte necelých 5 dní!

Internetový predajca geekbuying.com uviedol do novembrovej zľavnenej ponuky plejádu rôznych zariadení z množstva kategórií. Ich cena v niektorých prípadoch klesla o viac ako polovicu.