Smartwatch

Smartwatch
zenwatch

Asus údajne plánuje ukončiť vývoj a výrobu inteligentných hodiniek ZenWatch

Zdá sa, že operačný systém Android Wear bude štíhlejší o jedno zariadenie. Asus údajne plánuje ukončiť vývoj inteligentných hodiniek ZenWatch.

Nokia sa pochválila výbornými predajmi inteligentných hodiniek Steel HR

Či budú nové smartfóny značky Nokia na trhu úspešné, momentálne ešte nevieme. Na trh len vstupujú. Nokia si ale pochvaľuje úspešný vstup do odvetvia nositeľných technológií.

Takto vyzerajú nové hodinky FitBit. Na jedno nabitie vydržia až 4 dni!

Jeden z najúspešnejších výrobcov inteligentných hodiniek, FitBit, chystá novinku. Pripravované hodinky by mali doplniť aktuálnu ponuku, ktorú reprezentujú modely Surge a Blade.
Bear Grylls

Bear Grylls sa objavil v reklame Samsungu. Svojej povesti nezostal nič dlžný

Bear Grylls, ako epický dobrodruh, ktorý dokáže prežiť v každom kúte sveta a v akýchkoľvek podmienkach, sa najnovšie stal tvárou spoločnosti Samsung.
Montblanc

Ďalšie prémiové hodinky s Android Wear mieria na trh. Tentokrát z dielne Montblanc

Najdrahšie inteligentné hodinky s operačným systémom Android Wear 2.0 predstavila len nedávno spoločnosť TAG Heuer a už sa nám črtá ďalší prémiový kúsok z tohto segmentu. Vyrobia ho hodinári z Montblanc.

TAG Heuer Connected Modular 45 oficiálne. Exkluzívne hodinky s OS Android

Renomovaná hodinárska spoločnosť TAG Heuer dnes na tlačovej konferencii oficiálne predstavila nové inteligentné hodinky, ktoré v sebe spájajú hodinárske majstrovstvo známej značky, operačný systém Android a čipset výrobcu Intel.

Vlastníte prvú generáciu hodiniek Huawei Watch? Očakávajte veľkú aktualizáciu

Pôvodné inteligentné hodinky Huawei Watch nenápadne zmizli z pozornosti, keďže ich vystriedala nová generácia Huawei Watch 2 a Watch 2 Classic. Stále však ide o veľmi kvalitné a hlavne štýlové nositeľné zariadenie.
TAG Heuer Connected

TAG Heuer už zajtra predstaví nové inteligentné hodinky. Majú byť hybridné

Už minulý mesiac sa objavili správy, že renomovaný výrobca TAG Heuer predstaví nástupcu inteligentných hodiniek TAG Heuer Connected. Udiať sa tak malo v polovici mesiaca marec.

Čo majú spoločné Movado, Tommy Hilfiger a Hugo Boss s OS Android?

Tommy Hilfiger a Hugo Boss nie sú zrovna značky, ktoré by boli spájané s technológiami, alebo nebodaj so softvérom v podobe operačného systému. Po marci 2017 to však bude inak.

Geekbuying spustil Fan Festival. Čím viac zdieľaní, tým viac zliav!

Medzinárodný internetový predajca Geekbuying spustil od druhého marca 2017 tzv. Fan Festival, obrovskú zľavovú akciu pre široké portfólio rôznych smart produktov.

Huawei Watch 2 oficiálne: Dve verzie, nadštandardná výbava aj dizajn

Čínsky gigant Huawei aktuálne predstavil dvojicu inteligentných hodiniek Huawei Watch 2 a Huawei Watch 2 Classic. Už na prvý pohľad ide o konkurenciu pre Gear 3 od Samsungu.
Withings

Na MWC 2017 sa ukáže aj francúzska spoločnosť Withings. Bude robiť garde Nokii

Ak ste o značke Withings ešte nepočuli, ide o francúzsku technologickú spoločnosť, ktorú v minulom roku prevzala momentálne ostro sledovaná fínska Nokia.

Výrobca TAG Heuer príde s novými inteligentnými hodinkami. Budú iné ako ostatné

V priebehu novembra roku 2015 renomovaná hodinárska spoločnosť TAG Heuer oficiálne vstúpila do segmentu inteligentných hodiniek s modelom Connected.
Huawei Watch

Na MWC 2017 uvidíme novú generáciu hodiniek Huawei Watch. Ponúknu masívnu batériu

Inteligentné hodinky Huawei Watch aktuálnej prvej generácie kombinujú elegantný prémiový vzhľad a vyhotovenie tradičných ukazovateľov času s modernými technológiami.

Inteligentné hodinky LG Watch Style a Sport oficiálne: Prvé s Android Wear 2.0

Operačný systém Android Wear uzrel svetlo sveta pred tromi rokmi. Spoločnosť Google si pre tento systém pripravila zatiaľ najväčšiu aktualizáciu.

FOTO: Inteligentné hodinky od HTC znovu na pretrase

O inteligentných hodinkách spoločnosti HTC sa hovorí už niekoľko rokov. Prvé zmienky prišli už v roku 2014, reálnejšie kontúry začali hodinky naberať v roku 2016. Dnes je však už rok 2017 a žiadne smart hodinky s logom HTC stále nevidíme.