Smartwatch

Úvod Zariadenia Smartwatch

Spoločnosť IBM navrhla futuristický koncept smart hodiniek. Vyzerajú parádne!

IBM je spoločnosť, ktorá patrí medzi absolútnych veteránov v oblasti technológií, a to najmä vďaka IBM PC, teda IBM Personal Computer.
SENBONO K1

SENBONO K1 patria medzi najlacnejšie inteligentné hodinky vôbec

SENBONO K1 sú inteligentné hodinky so športovými funkciami, ktoré môžu vďaka svojej výbave a hlavne cene zaujať hlavne menej náročných užívateľov. Stoja menej ako niektoré športové náramky, len asi 23 EUR.

Keramika a 3 GB RAM: Zľavnené smartwatch Kospet Hope si určite zamiluješ

Inteligentné hodinky z Číny nemusia byť zakaždým iba škaredé, nekvalitne prevedené alebo slabo vybavené.

Nové Huawei smartwatch zrejme nebudú mať Wear OS

Aj keď sa Wear OS v poslednom čase dočkal slušného množstva vylepšení, Huawei o tento systém stále neprejavuje prílišný záujem.

Do rodiny Samsung pribudli okrem vlajkovej lode aj nové nositeľné zariadenia

Samsung dnes okrem dlho očakávanej vlajkovej lode Galaxy S10 predstavil aj trojicu nositeľných zariadení pre vyvážený a prepojený život.
lenovo watch 9

Lenovo Watch 9 majú nové svieže farby, cena zostáva stále nízko

Jednoduché hybridné hodinky Lenovo Watch 9 s minimalistickým dizajnom nerozoznáte od klasických hodiniek.

Huawei Watch GT oficiálne: Vynikajúca výdrž a slušná cenovka

Spoločnosť Huawei to dnes na tlačovej konferencii v Londýne rozbalila vo veľkom. Predstavila aj nové inteligentné hodinky Watch GT.

Rad Huawei Mate 20 bude predstavený už dnes. Sleduj predstavenie NAŽIVO!

Tak ako iní veľkí výrobcovia, aj Huawei bude predstavenie svojich najnovších vlajkových lodí vysielať naživo priamo z miesta diania, z tlačovej konferencie v Londýne.

Huawei Watch GT spoznáme už dnes: Kompletná špecifikácia odhalená!

Očakávaný a neoficiálnymi informáciami dobre presýtený Huawei Mate 20 / Mate 20 Pro definitívne spoznáme už dnes.

Snapdragon Wear 3100 pre inteligentné hodinky predstavený

Spoločnosť Qualcomm podľa očakávania predstavila nový čipset pre nositeľné zariadenia, v tomto prípade hlavne inteligentné hodinky budúcich generácií.
xiaomi mijia

NEPREHLIADNITE: Xiaomi Mijia, elegantné hybridné hodinky s odolnosťou voči vode

Bežné inteligentné hodinky nevydržia na jedno nabitie príliš dlho, keďže majú namiesto analógového ciferníka displej a často energeticky náročnejšie komponenty ako GPS a podobne.
LEMFO LEM4 Pro

Tieto hodinky sú šialené: Netradične veľký displej, dajú sa na nich hrať aj hry

Všetky inteligentné hodinky súčasnosti majú buď okrúhle, alebo štvorcové prevedenie ciferníka a teda aj displeja. Väčšinou sa jedná o rozumné rozmery, ktoré sadnú každej ruke. Inteligentné hodinky LEMFO LEM4 Pro sú však pre väčšie zápästia.

Samsung ukázal avizované Galaxy Watch. Omyl či zámer?

Juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky nám už o pár dní predstaví nový smartfón Galaxy Note 9 a tiež nové smartwatch. Novinka však neponesie názov Gear S4, ako by mnohí očakávali, ale Galaxy Watch. A tu je jej podoba.
Samsung Gear S3

Samsung Galaxy Note 9 nebude sám. Spoločnosť mu spravia hodinky Galaxy Watch

Juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky nám už o pár dní predstaví netrpezlivo očakávaný phablet s názvom Samsung Galaxy Note 9. A ako je už viac-menej tradíciou, svetlo sveta uzrie ešte jedna novinka, ktorá bude určená na naše zápästia. Nepôjde však o Gear S4, akoby mnohí očakávali, ale o Galaxy Watch.
TicWatch Pro

Mobvoi predstavil vynikajúce high-end hodinky, ktoré používajú rovno dva displeje

Spoločnosť Mobvoi predstavila nový model inteligentných hodiniek TicWatch Pro, ktoré prichádzajú s netradičným zobrazovacím riešením a dobrou výdržou na jedno nabitie. Novinka dopĺňa súčasné modely, súrodencov TicWatch E a TicWatch 2.
Netac

Zháňaš dobrú pamäťovú micro SD kartu? Máme zľavu na 64 GB kúsok

MicroSD karta s dostatočnou kapacitou sa hodí vždy. Ľahko pomocou nej rozšírite internú pamäť smartfónu, presuniete obsah medzi dvoma zariadeniami alebo ňou vybavíte akčnú kameru, kde budú uchované všetky dovolenkové zábery.
oneplus 6

OnePlus 6 so 6 GB RAM a 64 GB pamäťou sa začal predávať lacnejšie!

OnePlus 6 bol predstavený iba pred niekoľkými týždňami a podľa výrobcu je zatiaľ najrýchlejšie sa predávajúcim smartfónom z jeho produkcie. Novinka stelesňuje všetky súčasne vlajkové trendy, no s nevlajkovou cenou.

Tieto inteligentné hodinky dostanú aktualizáciu na novú verziu systému Wear OS

Spoločnosť Google sa rozhodla premenovať svoj operačný systém pre nositeľnú elektroniku, ktorý bol až doteraz známy ako Android Wear. Nové pomenovanie Wear OS zároveň dopĺňa aj nové logo, ktoré ho jasne identifikuje.