Smartwatch

Úvod Zariadenia Smartwatch
TicWatch Pro

Mobvoi predstavil vynikajúce high-end hodinky, ktoré používajú rovno dva displeje

Spoločnosť Mobvoi predstavila nový model inteligentných hodiniek TicWatch Pro, ktoré prichádzajú s netradičným zobrazovacím riešením a dobrou výdržou na jedno nabitie. Novinka dopĺňa súčasné modely, súrodencov TicWatch E a TicWatch 2.
Netac

Zháňaš dobrú pamäťovú micro SD kartu? Máme zľavu na 64 GB kúsok

MicroSD karta s dostatočnou kapacitou sa hodí vždy. Ľahko pomocou nej rozšírite internú pamäť smartfónu, presuniete obsah medzi dvoma zariadeniami alebo ňou vybavíte akčnú kameru, kde budú uchované všetky dovolenkové zábery.
oneplus 6

OnePlus 6 so 6 GB RAM a 64 GB pamäťou sa začal predávať lacnejšie!

OnePlus 6 bol predstavený iba pred niekoľkými týždňami a podľa výrobcu je zatiaľ najrýchlejšie sa predávajúcim smartfónom z jeho produkcie. Novinka stelesňuje všetky súčasne vlajkové trendy, no s nevlajkovou cenou.

Tieto inteligentné hodinky dostanú aktualizáciu na novú verziu systému Wear OS

Spoločnosť Google sa rozhodla premenovať svoj operačný systém pre nositeľnú elektroniku, ktorý bol až doteraz známy ako Android Wear. Nové pomenovanie Wear OS zároveň dopĺňa aj nové logo, ktoré ho jasne identifikuje.
huawei p9

Aktualizácia na Android 8.0 Oreo sa pripravuje aj pre Huawei P9 a P9 Plus

Čínsky gigant Huawei ešte v minulom roku zverejnil zoznam zariadení, ktoré plánuje aktualizovať na zatiaľ najnovšiu dostupnú verziu OS Android 8.0 Oreo. Zoznam bol krátky a figurovali v ňom smartfóny Huawei P10, P10 Plus, Mate 9 a Mate 9 Pro.
Huawei Watch

Google zrejme zmení značku: Android Wear nahradí Wear OS

Vyzerá to, že spoločnosť Google premenuje ďalší zo svojich softvérových produktov. Platobná služba Android Pay sa len nedávno premenovala na Google Pay a vzápätí dorazila aj do našich končín.
Fitbit

Fitbit chystá nové inteligentné hodinky. Priestor dostane lepší dizajn

Fitbit už skôr potvrdil, že tento rok predstaví novú rodinu nositeľných zariadení, inteligentných hodiniek zameraných (nielen) na športovcov. Podľa zverejnených renderov totižto môžu hodinky zaujať aj jedincov, ktorým tiež záleží na štýle, nie iba na športových výkonoch. 
Huawei Watch

Huawei pracuje na tretej generácii inteligentných hodiniek, tak skoro ich ale neuvidíme

Od predstavenia inteligentných hodiniek Huawei Watch 2 ubehol takmer presne jeden celý rok. Tretiu generáciu sme počas podujatia MWC 2018 nespoznali a ani ju tak skoro nespoznáme. Výrobca s ňou však počíta a pracuje na nej.
video

Kúpil som si z Číny inteligentné hodinky za 100 €. Lepšie som nemohol spraviť, toto všetko ponúkajú!

Keď som sa rozhliadal po inteligentných hodinkách, mal som len pár kritérií, ktoré musia spĺňať. Nemohli byť veľmi drahé (naozaj sa mi za nechcelo dávať 300 €), museli vedieť počítať kroky, ukazovať čas a nakoniec ukazovať notifikácie.

Aktualizácia Android Wear 2.8 prináša tmavý motív užívateľského prostredia

Majitelia inteligentných hodiniek s operačným systémom Android Wear by mali očakávať príchod novej aktualizácie, ktorá systém povýši na verziu 2.8. Aktualizácia nie je veľká, no prináša výbornú vec.

TAG Heuer vyrobil klenot: Tieto hodinky s Androidom na sebe nesú 589 diamantov!

Švajčiarsky výrobca luxusných hodiniek, Tag Heuer, predstavil zatiaľ najdrahšie inteligentné hodinky na svete. Poháňa ich Android a ich cena je doslova astronomická.
Tag Heuer Connected Modular 41

Hodinky od TAG Heuer sú technologickým šperkom

Tí z nás, ktorí majú užšie zápästia si iste všimli, že inteligentné hodinky dokážu byť poriadnymi ozrutami. Pekným príkladom bol napríklad model Tag Heuer Connected Modular 45.
inteligentne hodinky

Neprehliadni lacné inteligentné hodinky pre športovcov so vstavaným GPS!

Pokiaľ nešportujete alebo sa nevenujete náročnejšej turistike, inteligentné hodinky sú skôr štýlovou záležitosťou, respektíve iba predĺženou rukou smartfónu. Ak patríte k aktívnejšej skupine užívateľov, smart hodinky oceníte.

Hľadáš darček na Valentína? Ružové hodinky Nokia Steel HR môžu byť to pravé!

Vieš, čo sa blíži? Sviatok sv. Valentína. A vieš, kto to ešte vie? Všetky spoločnosti, ktoré sa ti budú snažiť predať aj to, čo nemajú.
casio g-shock

Inteligentné hodinky Casio G-SHOCK prichádzajú so vstavaným GPS a čiastočným solárnym dobíjaním

Technologicky zameraný dobrodruhovia a cestovatelia, pozor. Známa spoločnosť Casio rozširuje rad hodiniek G-SHOCK RANGEMAN o nový model s označením GPR B-1000, vďaka ktorému sa nestratíte ani v tých najodľahlejších kútoch sveta.

Majitelia Apple Watch 3 zúria: Hodinky sa im v nemocnici samovoľne reštartujú

Apple má posledné týždne či mesiace plné ruky práce. Od spomaľovania iPhonov, až po softvérové problémy.