Smartwatch

Úvod Zariadenia Smartwatch
Huawei Watch

Google zrejme zmení značku: Android Wear nahradí Wear OS

Vyzerá to, že spoločnosť Google premenuje ďalší zo svojich softvérových produktov. Platobná služba Android Pay sa len nedávno premenovala na Google Pay a vzápätí dorazila aj do našich končín.
Fitbit

Fitbit chystá nové inteligentné hodinky. Priestor dostane lepší dizajn

Fitbit už skôr potvrdil, že tento rok predstaví novú rodinu nositeľných zariadení, inteligentných hodiniek zameraných (nielen) na športovcov. Podľa zverejnených renderov totižto môžu hodinky zaujať aj jedincov, ktorým tiež záleží na štýle, nie iba na športových výkonoch. 
Huawei Watch

Huawei pracuje na tretej generácii inteligentných hodiniek, tak skoro ich ale neuvidíme

Od predstavenia inteligentných hodiniek Huawei Watch 2 ubehol takmer presne jeden celý rok. Tretiu generáciu sme počas podujatia MWC 2018 nespoznali a ani ju tak skoro nespoznáme. Výrobca s ňou však počíta a pracuje na nej.
video

Kúpil som si z Číny inteligentné hodinky za 100 €. Lepšie som nemohol spraviť, toto všetko ponúkajú!

Keď som sa rozhliadal po inteligentných hodinkách, mal som len pár kritérií, ktoré musia spĺňať. Nemohli byť veľmi drahé (naozaj sa mi za nechcelo dávať 300 €), museli vedieť počítať kroky, ukazovať čas a nakoniec ukazovať notifikácie.

Aktualizácia Android Wear 2.8 prináša tmavý motív užívateľského prostredia

Majitelia inteligentných hodiniek s operačným systémom Android Wear by mali očakávať príchod novej aktualizácie, ktorá systém povýši na verziu 2.8. Aktualizácia nie je veľká, no prináša výbornú vec.

TAG Heuer vyrobil klenot: Tieto hodinky s Androidom na sebe nesú 589 diamantov!

Švajčiarsky výrobca luxusných hodiniek, Tag Heuer, predstavil zatiaľ najdrahšie inteligentné hodinky na svete. Poháňa ich Android a ich cena je doslova astronomická.
Tag Heuer Connected Modular 41

Hodinky od TAG Heuer sú technologickým šperkom

Tí z nás, ktorí majú užšie zápästia si iste všimli, že inteligentné hodinky dokážu byť poriadnymi ozrutami. Pekným príkladom bol napríklad model Tag Heuer Connected Modular 45.
inteligentne hodinky

Neprehliadni lacné inteligentné hodinky pre športovcov so vstavaným GPS!

Pokiaľ nešportujete alebo sa nevenujete náročnejšej turistike, inteligentné hodinky sú skôr štýlovou záležitosťou, respektíve iba predĺženou rukou smartfónu. Ak patríte k aktívnejšej skupine užívateľov, smart hodinky oceníte.

Hľadáš darček na Valentína? Ružové hodinky Nokia Steel HR môžu byť to pravé!

Vieš, čo sa blíži? Sviatok sv. Valentína. A vieš, kto to ešte vie? Všetky spoločnosti, ktoré sa ti budú snažiť predať aj to, čo nemajú.
casio g-shock

Inteligentné hodinky Casio G-SHOCK prichádzajú so vstavaným GPS a čiastočným solárnym dobíjaním

Technologicky zameraný dobrodruhovia a cestovatelia, pozor. Známa spoločnosť Casio rozširuje rad hodiniek G-SHOCK RANGEMAN o nový model s označením GPR B-1000, vďaka ktorému sa nestratíte ani v tých najodľahlejších kútoch sveta.

Majitelia Apple Watch 3 zúria: Hodinky sa im v nemocnici samovoľne reštartujú

Apple má posledné týždne či mesiace plné ruky práce. Od spomaľovania iPhonov, až po softvérové problémy.

Samsung chce pri hodinkách Gear S4 integrovať batériu priamo do remienka

Vyzerá to tak, že sa Samsung chystá zásadne vylepšiť kvalitu svojich inteligentných hodiniek. Je jeden z mála, ktorý sa o tento segment zaujíma vážnejšie.
Samsung Gear S3

Hodinky Samsung Gear S3 získavajú aktualizáciu: Rieši najotravnejší problém!

Inteligentné hodinky Samsung Gear S3 poháňa operačný systém Tizen, ktorý Samsung nedávno povýšil na verziu 3.0. Aktualizácia priniesla pre hodinky rad nových a určite vítaných funkcií. 

Hľadáš inteligetné hodinky za slušný peniaz? Túto ponuku nemôžeš prehliadnuť!

Dnešný deň je u predajcu Geekbuying venovaný smart hodinkám. E-shop totiž dnes spustil akciovú ponuku, ktorá sa týka množstva inteligentných hodiniek najrozličnejších vzhľadov od rôznych výrobcov.

Novú generáciu inteligentných hodiniek Xiaomi Amazfit 2 uvidíme už zajtra

Čínske sociálne siete prezradili, že už zajtra sa spoločnosť Xiaomi pochváli novou generáciou inteligentných hodiniek Amazfit 2. Tak ako náramky Mi Band, aj hodinky Amazfit vyrobí pre Xiaomi spoločnosť Huami.

Inteligentné hodinky s OS Android Wear dostávajú aktualizáciu na verziu Oreo!

Pokiaľ vlastníte jedny z mnohých inteligentných hodiniek s operačným systémom Android Wear, v najbližšom období obdržíte aktualizáciu na najnovšiu verziu systému už dobre známu ako Oreo.