Smartwatch

Smartwatch

Samsung pripravuje nové nositeľné zariadenie. Niečo medzi hodinkami a náramkom

Samsung už niekoľko mesiacov predáva inteligentné hodinky Samsung Gear S3, ktoré patria k tomu najlepšiemu zo segmentu smart hodiniek. O ich novej generácii zatiaľ nepočuť, no chystá sa niečo iné. 

Hodinky Huawei Watch v edícii Porsche Design útočia na naše zápästia. Dizajnom a cenou

Inteligentné hodinky s operačným systémom Android Wear produkuje aj čínsky Huawei, no nepatria zrovna do druhej ligy. Nositeľný kus elektroniky je patrične vybavený po funkčnej aj dizajnovej stránke. 

Inteligentné hodinky od Xiaomi sú fantastické: 45-dňová výdrž, GPS, Wi-Fi a viac za skvelú cenu!

Premýšľal si niekedy nad tým, že si zadovážiš poriadne inteligentné hodinky, ktoré nebudú pôsobiť ako hračka? Ak áno, máme pre teba perfektný tip. Xiaomi a jeho dcérska značka Huami spoločne predstavili novú verziu Huami Amazfit Bip.

Švajčiarski hodinári vytvorili napodobeninu hodiniek Apple Watch. Stojí takmer 25 000 eur

Napodobeniny rôznych populárnych zariadení a produktov vznikajú hlavne v Číne, no nejde o jedinú krajinu, v ktorej sa výrobcovia nechajú radi inšpirovať tými najväčšími menami.

STRUČNE: Na Moto 360 2nd Gen konečne prichádza aktualizácia Android Wear 2.0

Podpora pre hodinky Moto 360 zo strany výrobcu nebola ideálna. Android Wear 2.0 je na svete už nejaký ten piatok, no až teraz sa Motorola rozhýbala a svoje inteligentné hodinky Moto 360 2nd Gen konečne vybaví zaslúženou aktualizáciou.

OS Samsung Tizen 4.0 oficiálne. Pripravený pre inteligentnú domácnosť a internet vecí

Kórejský gigant Samsung oficiálne predstavil novú verziu vlastného operačného systému Tizen 4.0. S týmto operačným systémom sa najčastejšie stretávame pri inteligentných hodinkách spoločnosti Samsung.
zenwatch

Asus údajne plánuje ukončiť vývoj a výrobu inteligentných hodiniek ZenWatch

Zdá sa, že operačný systém Android Wear bude štíhlejší o jedno zariadenie. Asus údajne plánuje ukončiť vývoj inteligentných hodiniek ZenWatch.

Nokia sa pochválila výbornými predajmi inteligentných hodiniek Steel HR

Či budú nové smartfóny značky Nokia na trhu úspešné, momentálne ešte nevieme. Na trh len vstupujú. Nokia si ale pochvaľuje úspešný vstup do odvetvia nositeľných technológií.

Takto vyzerajú nové hodinky FitBit. Na jedno nabitie vydržia až 4 dni!

Jeden z najúspešnejších výrobcov inteligentných hodiniek, FitBit, chystá novinku. Pripravované hodinky by mali doplniť aktuálnu ponuku, ktorú reprezentujú modely Surge a Blade.
Bear Grylls

Bear Grylls sa objavil v reklame Samsungu. Svojej povesti nezostal nič dlžný

Bear Grylls, ako epický dobrodruh, ktorý dokáže prežiť v každom kúte sveta a v akýchkoľvek podmienkach, sa najnovšie stal tvárou spoločnosti Samsung.
Montblanc

Ďalšie prémiové hodinky s Android Wear mieria na trh. Tentokrát z dielne Montblanc

Najdrahšie inteligentné hodinky s operačným systémom Android Wear 2.0 predstavila len nedávno spoločnosť TAG Heuer a už sa nám črtá ďalší prémiový kúsok z tohto segmentu. Vyrobia ho hodinári z Montblanc.

TAG Heuer Connected Modular 45 oficiálne. Exkluzívne hodinky s OS Android

Renomovaná hodinárska spoločnosť TAG Heuer dnes na tlačovej konferencii oficiálne predstavila nové inteligentné hodinky, ktoré v sebe spájajú hodinárske majstrovstvo známej značky, operačný systém Android a čipset výrobcu Intel.

Vlastníte prvú generáciu hodiniek Huawei Watch? Očakávajte veľkú aktualizáciu

Pôvodné inteligentné hodinky Huawei Watch nenápadne zmizli z pozornosti, keďže ich vystriedala nová generácia Huawei Watch 2 a Watch 2 Classic. Stále však ide o veľmi kvalitné a hlavne štýlové nositeľné zariadenie.
TAG Heuer Connected

TAG Heuer už zajtra predstaví nové inteligentné hodinky. Majú byť hybridné

Už minulý mesiac sa objavili správy, že renomovaný výrobca TAG Heuer predstaví nástupcu inteligentných hodiniek TAG Heuer Connected. Udiať sa tak malo v polovici mesiaca marec.

Čo majú spoločné Movado, Tommy Hilfiger a Hugo Boss s OS Android?

Tommy Hilfiger a Hugo Boss nie sú zrovna značky, ktoré by boli spájané s technológiami, alebo nebodaj so softvérom v podobe operačného systému. Po marci 2017 to však bude inak.

Geekbuying spustil Fan Festival. Čím viac zdieľaní, tým viac zliav!

Medzinárodný internetový predajca Geekbuying spustil od druhého marca 2017 tzv. Fan Festival, obrovskú zľavovú akciu pre široké portfólio rôznych smart produktov.
banner