Smartwatch

Úvod Zariadenia Smartwatch
lenovo watch 9

Lenovo Watch 9 majú nové svieže farby, cena zostáva stále nízko

Jednoduché hybridné hodinky Lenovo Watch 9 s minimalistickým dizajnom nerozoznáte od klasických hodiniek.

Huawei Watch GT oficiálne: Vynikajúca výdrž a slušná cenovka

Spoločnosť Huawei to dnes na tlačovej konferencii v Londýne rozbalila vo veľkom. Predstavila aj nové inteligentné hodinky Watch GT.

Rad Huawei Mate 20 bude predstavený už dnes. Sleduj predstavenie NAŽIVO!

Tak ako iní veľkí výrobcovia, aj Huawei bude predstavenie svojich najnovších vlajkových lodí vysielať naživo priamo z miesta diania, z tlačovej konferencie v Londýne.

Huawei Watch GT spoznáme už dnes: Kompletná špecifikácia odhalená!

Očakávaný a neoficiálnymi informáciami dobre presýtený Huawei Mate 20 / Mate 20 Pro definitívne spoznáme už dnes.

Snapdragon Wear 3100 pre inteligentné hodinky predstavený

Spoločnosť Qualcomm podľa očakávania predstavila nový čipset pre nositeľné zariadenia, v tomto prípade hlavne inteligentné hodinky budúcich generácií.
xiaomi mijia

NEPREHLIADNITE: Xiaomi Mijia, elegantné hybridné hodinky s odolnosťou voči vode

Bežné inteligentné hodinky nevydržia na jedno nabitie príliš dlho, keďže majú namiesto analógového ciferníka displej a často energeticky náročnejšie komponenty ako GPS a podobne.
LEMFO LEM4 Pro

Tieto hodinky sú šialené: Netradične veľký displej, dajú sa na nich hrať aj hry

Všetky inteligentné hodinky súčasnosti majú buď okrúhle, alebo štvorcové prevedenie ciferníka a teda aj displeja. Väčšinou sa jedná o rozumné rozmery, ktoré sadnú každej ruke. Inteligentné hodinky LEMFO LEM4 Pro sú však pre väčšie zápästia.

Samsung ukázal avizované Galaxy Watch. Omyl či zámer?

Juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky nám už o pár dní predstaví nový smartfón Galaxy Note 9 a tiež nové smartwatch. Novinka však neponesie názov Gear S4, ako by mnohí očakávali, ale Galaxy Watch. A tu je jej podoba.
Samsung Gear S3

Samsung Galaxy Note 9 nebude sám. Spoločnosť mu spravia hodinky Galaxy Watch

Juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky nám už o pár dní predstaví netrpezlivo očakávaný phablet s názvom Samsung Galaxy Note 9. A ako je už viac-menej tradíciou, svetlo sveta uzrie ešte jedna novinka, ktorá bude určená na naše zápästia. Nepôjde však o Gear S4, akoby mnohí očakávali, ale o Galaxy Watch.
TicWatch Pro

Mobvoi predstavil vynikajúce high-end hodinky, ktoré používajú rovno dva displeje

Spoločnosť Mobvoi predstavila nový model inteligentných hodiniek TicWatch Pro, ktoré prichádzajú s netradičným zobrazovacím riešením a dobrou výdržou na jedno nabitie. Novinka dopĺňa súčasné modely, súrodencov TicWatch E a TicWatch 2.
Netac

Zháňaš dobrú pamäťovú micro SD kartu? Máme zľavu na 64 GB kúsok

MicroSD karta s dostatočnou kapacitou sa hodí vždy. Ľahko pomocou nej rozšírite internú pamäť smartfónu, presuniete obsah medzi dvoma zariadeniami alebo ňou vybavíte akčnú kameru, kde budú uchované všetky dovolenkové zábery.
oneplus 6

OnePlus 6 so 6 GB RAM a 64 GB pamäťou sa začal predávať lacnejšie!

OnePlus 6 bol predstavený iba pred niekoľkými týždňami a podľa výrobcu je zatiaľ najrýchlejšie sa predávajúcim smartfónom z jeho produkcie. Novinka stelesňuje všetky súčasne vlajkové trendy, no s nevlajkovou cenou.

Tieto inteligentné hodinky dostanú aktualizáciu na novú verziu systému Wear OS

Spoločnosť Google sa rozhodla premenovať svoj operačný systém pre nositeľnú elektroniku, ktorý bol až doteraz známy ako Android Wear. Nové pomenovanie Wear OS zároveň dopĺňa aj nové logo, ktoré ho jasne identifikuje.
huawei p9

Aktualizácia na Android 8.0 Oreo sa pripravuje aj pre Huawei P9 a P9 Plus

Čínsky gigant Huawei ešte v minulom roku zverejnil zoznam zariadení, ktoré plánuje aktualizovať na zatiaľ najnovšiu dostupnú verziu OS Android 8.0 Oreo. Zoznam bol krátky a figurovali v ňom smartfóny Huawei P10, P10 Plus, Mate 9 a Mate 9 Pro.
Huawei Watch

Google zrejme zmení značku: Android Wear nahradí Wear OS

Vyzerá to, že spoločnosť Google premenuje ďalší zo svojich softvérových produktov. Platobná služba Android Pay sa len nedávno premenovala na Google Pay a vzápätí dorazila aj do našich končín.
Fitbit

Fitbit chystá nové inteligentné hodinky. Priestor dostane lepší dizajn

Fitbit už skôr potvrdil, že tento rok predstaví novú rodinu nositeľných zariadení, inteligentných hodiniek zameraných (nielen) na športovcov. Podľa zverejnených renderov totižto môžu hodinky zaujať aj jedincov, ktorým tiež záleží na štýle, nie iba na športových výkonoch. 
Huawei Watch

Huawei pracuje na tretej generácii inteligentných hodiniek, tak skoro ich ale neuvidíme

Od predstavenia inteligentných hodiniek Huawei Watch 2 ubehol takmer presne jeden celý rok. Tretiu generáciu sme počas podujatia MWC 2018 nespoznali a ani ju tak skoro nespoznáme. Výrobca s ňou však počíta a pracuje na nej.
video

Kúpil som si z Číny inteligentné hodinky za 100 €. Lepšie som nemohol spraviť, toto všetko ponúkajú!

Keď som sa rozhliadal po inteligentných hodinkách, mal som len pár kritérií, ktoré musia spĺňať. Nemohli byť veľmi drahé (naozaj sa mi za nechcelo dávať 300 €), museli vedieť počítať kroky, ukazovať čas a nakoniec ukazovať notifikácie.