Herné konzoly

Úvod Zariadenia Herné konzoly

To bolo rýchle: PlayStation 5 sa mu pokazila po pár dňoch. Takýto bol dôvod

PlayStation 5 sa ešte oficiálne ani nepredáva a už tu máme prvú obeť. Ako býva zvykom pri každom jednom kuse elektroniky, ani PS5 nie je bez chýb.
zlavy

Sviatok nezadaných sa blíži: Nepremeškajte zľavy najväčšej nákupnej horúčky!

Čierny piatok ako symbol začiatku predvianočnej nákupnej sezóny sa rozšíril z Ameriky. Tento deň je často spojený s masovými zľavovými akciami a výpredajmi. Niečo podobné majú aj v Číne. 

Legendárna PlayStation 3 oficiálne umrela: Posledný kus už zišiel z výrobnej linky

V Japonsku po viac ako desiatich rokoch oficiálne ukončili výrobu obľúbenej konzoly PlayStation 3.

Geekbuying spustil Fan Festival. Čím viac zdieľaní, tým viac zliav!

Medzinárodný internetový predajca Geekbuying spustil od druhého marca 2017 tzv. Fan Festival, obrovskú zľavovú akciu pre široké portfólio rôznych smart produktov.

Z pirátskych fór pre Xbox a Playstation uniklo 2,5 milióna hesiel a osobných údajov

Ak ste boli zaregistrovaní na stránkach xbox360iso.com a pspiso.com, je najvyšší čas zmeniť si heslo. Obe stránky boli napadnuté neznámym útočníkom, ktorý z nich odcudzil citlivé údaje.

FOTO: Takto bude vyzerať nová generácia konzoly NVIDIA SHIELD s Androidom

Na technologickom podujatí CES 2017, ktoré sa koná začiatkom januára 2017 v Las Vegas, uvidíme množstvo rôznych noviniek, medzi ktorými nebude chýbať ani NVIDIA SHIELD.

Zbohom 2016. Pozrite sa na výber koncoročných zliav pre smartfóny, gadgety a mnoho ďalšieho!

Populárny internetový predajca GearBest si po Mikulášskej nádielke zliav pripravil ešte obšírnejšiu ponuku. Tematicky ju zaradil ako rozlúčku so starým rokom 2016.

PlayStation 4 sa darí: Sony jej predal už vyše 50 miliónov kusov

Spoločnosť Sony má dôvod pre radosť. Ich spotrebiteľmi obľúbená herná konzola PS4 prekročila hranicu 50 miliónov predaných kusov.

Hľadáte na Vianoce ten správny darček? Možno poteší výber Xiaomi zariadení a príslušenstva za TOP ceny!

Výpredajový Black Friday je v plnom prúde a zľavových ponúk ani zďaleka neubúda. Naopak. Naši kamaráti z GeekBuying.com nás informovali o ďalšej vlne zliav na rôzne produkty.

Smartfóny, akčné kamery, inteligentné hodinky a viac. Nezmeškajte aktuálne zľavy

U nás Martin na bielom koni, v Číne sviatok nezadaných a nákupná horúčka. O ponuke k aktuálnemu dátumu nás informoval ďalší z popredných medzinárodných predajcov.

Nechajte sa vtiahnuť do hry! Noví majitelia UHD televízorov Samsung môžu súťažiť o Xbox One S

Zákazníci, ktorí si zakúpia UHD televízor Samsung z radu KU64/65/66 a svoj nákup zaregistrujú na www.samsung-bonus.eu, sa môžu zúčastniť tipovacej súťaže. Tí s najlepšími tipmi získajú hernú konzolu Xbox One S a hru Forza Horizon 3. Súťaž bude vyhodnocovaná každý týždeň.

Power banky, VR, TV boxy, ale aj smartfóny. Novembrové zľavy budú trvať ešte necelých 5 dní!

Internetový predajca geekbuying.com uviedol do novembrovej zľavnenej ponuky plejádu rôznych zariadení z množstva kategórií. Ich cena v niektorých prípadoch klesla o viac ako polovicu.

71-ročný dôchodca je hitom internetu. Hráva Counter Strike a videá zdieľa na YouTube

Kto by si myslel, že počítačové online hry sú zábavkou len mladých, je na omyle. Populárnej hre Counter Strike sa na plno venuje 71 ročný dôchodca.

Smartfóny, drony aj virtuálna realita. Výber smart technologických hračiek za prijateľné ceny

Obľúbený internetový predajca GearBest nás opäť neváhal informovať o čerstvej ponuke rôznych technologických hračiek a smart zariadení, ktorým venoval vlastnú rubriku.

Tento hybrid smartfónu a konzoly sľubuje desktopový zážitok z hrania

Smartfón alebo konzola? Prečo nie oboje? Toto si hovorili vývojári, ktorí zaviedli PGS (Portable Gaming System) alebo po slovensky prenosný herný systém. Tvrdia, že táto hračka zvládne perfektne zastúpiť smartfón aj konzolu.

Pozrite sa na letné ZĽAVY pre smartfóny, gadgety, inteligentné hodinky a príslušenstvo

V posledných dňoch sme výraznejšie pocítili, že leto je tu. S letom nie sú spojené len dovolenky a oddych, ale aj mnohé, cenovo zvýhodnené akcie. O jednej čerstvej nás informoval everbuying.net.

Xiaomi bude súčasťou konferencie Google I/O. Spoločnosť predstaví úplne nový produkt

Hugo Barra je osobnosť technologického sveta, ktorá ešte v nedávnej minulosti zastupovala pozíciu viceprezidenta a hovorcu pre produktové oddelenie Androidu v spoločnosti Google. Post Hugo opustil a prešiel do spoločnosti Xiaomi, kde pracuje ako hlavný viceprezident.

Iba pár hodín: Dočasný výpredaj na Samsung príslušenstvo, smartfóny, tablety a gadgety

Na stránkach internetového predajcu tinydeal.com aktuálne prebieha zaujímavý zľavový šprint. Ide o dočasnú akciu na vybrané produkty a príslušenstvo, ktorá však trvá v niektorých prípadoch už len pár hodín.