Úvod Zariadenia Tablety Tento tablet stojí len 75 €: Z toho, čo ponúka ostanete prekvapení....

Tento tablet stojí len 75 €: Z toho, čo ponúka ostanete prekvapení. Kupujú ho stovky ľudí!

Čo všetko ponúka tablet s cenou hlboko pod 100 €? Ostanete extrémne prekvapení!

0
Tablet
Zdroj: CAFAGO

V dnešnej digitálnej dobe je tablet nevyhnutnou súčasťou každodenného života mnohých ľudí. Predstavujeme Vám tablet, ktorý prichádza s množstvom funkcií a špecifikácií, ktoré sľubujú výkon a spoľahlivosť.

Tablet za cenu pod 100 €: Čo od neho čakať?

🛒 Cena: 75,35 € | ✈ Poštovné do SR: Zadarmo

Tento tablet ponúka operačnú pamäť až 6 GB RAM spolu s 128 GB úložným priestorom, ktorý je možné rozšíriť pre ešte väčšiu kapacitu prostredníctvom microSD karty. Displej s uhlopriečkou 10,1 palca a rozlíšením 1 960 x 1 080 zabezpečuje čisté obraz, vďaka čomu sa hodí na sledovanie videí či prezeranie sociálnych sietí.

Tablet
Zdroj: CAFAGO

S operačným systémom Android 13 je tento tablet aktuálny s najnovšími softvérovými funkciami. Funkcia 4G volania je ideálna pre pripojenie na cestách, zatiaľ čo 8-jadrový procesor MT6797 sľubuje plynulý výkon.

Bluetooth 4.2 umožňuje jednoduché spárovanie s inými zariadeniami. Batéria s kapacitou 6 000 mAh sľubuje dlhú dobu používania, čo zabezpečuje, že tablet zostane k dispozícii počas celého dňa. Na ochranu tabletu je zahrnuté aj ochranné puzdro​​.

Tablet
Zdroj: CAFAGO

Cena a dostupnosť

S touto širokou škálou funkcií a špecifikácií je tento tablet silným konkurentom na trhu tabletov. Jeho výkon, rozšíriteľná pamäť a dlhá životnosť batérie z neho robia ideálnu voľbou pre každodenné použitie, či už ste na cestách alebo doma.

Ak by ste potrebovali lacný tablet pre seba, starších rodičov alebo pre deti na prehrávanie YouTube videí, práve ste ho našli. Dostupný je len za 75,35 € bez nutnosti použiť akýkoľvek kupón. Domov vám príde zadarmo.

>>> Kúpiť tablet za 75,35 € <<<