Úvod Zariadenia Sviatok nezadaných sa blíži: Nepremeškajte zľavy najväčšej nákupnej horúčky!

Sviatok nezadaných sa blíži: Nepremeškajte zľavy najväčšej nákupnej horúčky!

0
zlavy

Čierny piatok ako symbol začiatku predvianočnej nákupnej sezóny sa rozšíril z Ameriky. Tento deň je často spojený s masovými zľavovými akciami a výpredajmi. Niečo podobné majú aj v Číne. 

Takzvaný Sviatok všetkých nezadaných pripadá na 11. deň v mesiaci november. Dátum 11.11. bol zvolený preto, lebo číslovka jeden odkazuje práve na mladých ľudí, ktorí sú sami.

Sviatok všetkých nezadaných je v Číne veľkou nákupnou udalosťou. Len v minulom roku počas tohto jedného dňa dokázali zákazníci minúť miliardy eur. Číňania v tento deň dokonca utratia viac prostriedkov, ako Američania pred Vianocami.

Tzv. Singles day si obľúbili asi všetci medzinárodní online predajcovia, ktorí v Číne pôsobia. Tak, ako v minulom roku, aj tento rok jednu z najväčších zľavových kampaní spúšťa predajca Geekbuying. Ostatní ale taktiež nebudú zaostávať.

Prvé kolo 11.11.

Geekbuying v tomto roku opäť rozdelil veľké zľavové akcie na kolá. Tento rok budú dve. Pré kolo zliav prebieha od dnes, t.j. od 1. novembra do 8. novembra. Druhé kolo bude následne spustené 8. novembra a pokračovať bude do 15. novembra.

Xiaomi

Prvé kolo patrí aj obľúbenej značke Xiaomi a jej smartfónom, tabletom, kamerám, náramkom, príslušenstvu…všetky produkty dostali zvýhodnenú cenu. Kompletný zoznam Xiaomi zariadení v zľave nájdete na tejto adrese.

Námatkovo spomenieme Xiaomi smart kameru za necelých 17 eur, smartfón Redmi Note 4 za približne 145 eur alebo Xiaomi Bluetooth reproduktor za asi 8 eur.

xioami

Okrem toho môžete vyhrať Xiaomi A1 s čistým operačným systémom Android. Podmienkou je zdieľanie nákupu na sociálnych sieťach a vlastných webových stránkach z darčekovej ponuky. Tú nájdete priamo v tomto odkaze.

V zľave sa tiež nachádza veľmi dobrý stabilizátor Zhiyun Smooth Q, ktorého sa týka cena necelých 94 eur. Stabilizátor sme nedávno testovali a našu recenziu nájdete TU.

Zľavové kódy

Získať môžete zľavové kódy pre rôzne kategórie zariadení. Zľavu 6 percent dostanete na Android smartfóny, diaľkovo ovládaným hračkám a dronom patrí kód so zľavou 10 percent a napríklad pre zariadenia do domácností a záhrad platí zľava 15 percent.

zlavove kody

Zľavový kód sa vám objaví hneď, ako ho budete zdieľať na sociálnych sieťach Facebook, Twitter a Google+. Poradíme vám malý trik. Kód nemusíte zdieľať. Stačí kliknúť na ikonu sociálnej siete pri kupóne a následne zavrieť okno so zdieľaním. Kód sa vám vzápätí zobrazí.

Zľavové kódy a celú kampaň nájdete na hlavnej stránke predajcu TU.

Ďalšie zľavy

Klasikou sviatku nezadaných sú 24-hodinové zľavy. Zvýhodnená cena pre niektoré produkty platí iba jeden jediný deň. Zároveň je možné niektoré zariadenia získať za ceny, ktoré začínajú na sume 0,11 dolárov.

Týmto zariadeniam patrí samostatná sekcia a nachádzajú sa v nej aj drahšie zariadenia v cenovom rozpätí do 11,11 USD, do 111,11 USD a podobne. Zázraky ale neočakávajte.

zlavy

Aktuálne prebiehajúce jednodňové zľavy vidíte na snímke vyššie. Po skončení platnosti ich vzápätí nahradia ďalšie, resp. nové zľavy pre nové produkty.

Kampaň predajcu Geekbuying je veľká, rôzne zameraná a tým pádom na naše pomery trochu neprehľadná. Celé dianie sa ale točí okolo jednej hlavnej stránky, kde nechýba navigácia na konkrétnu kategóriu v bočnej strane rozhrania.

Ponuka je dynamická, často časovo obmedzená či obmedzená počtom kusov. Vypredané produkty môžu nahradiť iné a tak podobne. Ak sa v online nakupovaní pohodlne orientujete, sledujte akcie sviatku nezadaných na stránke Geegbuying.com.