LG G4

Úvod LG LG G4

LG G4 na Slovensku získava obrovskú aktualizáciu na Android 6.0 Marshmallow

Najnovšia verzia operačného systému od Google, Android 6.0 Marshmallow konečne zamierila aj na jedno z najlepších Android zariadení – LG G4. Tento smartfón začal Marshmallow získavať ešte v polovici októbra.

LG G4 dostáva aktualizáciu na Android 6.0 Marshmallow aj na Slovensku

Vyzerá to tak, že sa v LG rozhodli uvoľniť aktualizačný balíček pre vlajkovú loď G4, ktorá s verziou 6.0 Marshmallow prináša niekoľko zaujímavých vylepšení. Konkrétne ide o vybrané európske krajiny, kde Slovensko ani Česká Republiku zatiaľ nenájdeme.

LG G4 začal v Južnej Kórei dostávať aktualizáciu na Android 6.0 Marshmallow

Jednou z prvých vlajkových lodí, ktorú poženie najnovší softvérový počin od Google, bude foto smartfón G4. Používatelia z domácej Kórei totižto začali hlásiť prítomnosť aktualizačného balíčka s verziou 6.0 Marshmallow.

Android 6.0 Marshmallow pre LG G4 je už k dispozícii na stiahnute

Zoznam zariadení rôznych výrobcov, ktoré dobehne sladká aktualizácia na Android 6.0 Marshmallow sa postupne rozširuje, jedným z prvých zariadení, ktoré túto aktualizáciu dostanú je LG G4.

Android 6.0 Marshmallow pre LG G4 potvrdený – pripravte sa na december

Spoločnosť Google s uvedením novej verzie operačného systému Android 6.0 Marshmallow uvoľnila aj jeho zdrojový kód, ktorý je už v rukách rôznych výrobcov smartfónov

Výsledok slepého FOTO testu: GALAXY S6 rozdrvil iPhone 6s, LG G4 bez šance

Výsledky slepého porovnania štyroch fotografií sú konečne tu a výsledok možno niekoho poriadne zaskočí. V objektívnom súboji si to rozdali štyri hi-end smartfóny, pričom hlasujúci dopredu nevedeli, o aký model ide.

Slepý FOTO test: G4 vs. iPhone 6 vs. iPhone 6s vs. Galaxy S6

V ďalšom slepom porovnaní fotoaparátov technologického webu PhoneArena stoja tvárou v tvár štyri hi-tech smartfóny od troch špičkových výrobcov LG, Apple a Samsung. Vy máte teraz príležitosť objektívne rozhodnúť, ktorý záber je podľa vás ten najlepší. Stačí iba jednoducho zvoliť jednu zo štyroch dostupných možností.

HLASUJTE za naj FOTO z interiéru: G4 vs. Xperia Z3 vs. Z5 vs. Galaxy S6 vs. iPhone 6 Plus

Web PhoneArena prichádza s rýchlym porovnaním fotoaparátov súčasných aj minuloročných vlajkových lodí od štyroch popredných výrobcov spotrebnej elektroniky.

Test rýchlosti: Samsung Galaxy Note5 vs. OnePlus 2 vs. LG G4

Samsung si je poriadne istý výkonom svojho najnovšieho čipsetu, Exynos 7420. Je to rovnaký čipset, ktorý spoločnosť využila aj v Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Výrobca si je jeho výkonom natoľko istý, že ho v prípade Galaxy Note5 a Galaxy S6 edge+ nijako nepretaktoval.

Porovnanie špecifikácií: OnePlus 2 vs. G4, Galaxy S6 a One M9

Pokiaľ zoberieme do úvahy pomer hardvérovej výbavy, kvality spracovania a ceny, OnePlus 2 má skutočne veľké ambície poraziť väčšinu hi-tech smartfónov.

MUGEN má kryt pre LG G4 s 6,200 mAh batériou

Viac ako dvojnásobná výdrž batérie oproti originálnemu zdroju energiu poteší zrejme každého majiteľa súčasnej vlajkovej lode s logom LG.

GALAXY S6 rozbil v slepom FOTOteste LG G4, prehral však pri zlých svetelných podmienkach

O výsledku súboja fotoaparátov dvoch vlajkových lodí rozhodli samotní používatelia, pričom dopredu nevedeli, aký smartfón daný záber vyhotovil.

LG G4 prekonal Galaxy S6 a iPhone 6 v prieskume spokojnosti zákazníkov

LG G4 s jeho 5,5 palcovým Quad HD displejom, ultimátnym 16 MPix fotoaparátom a koženým krytom, si získal veľkú obľubu medzi používateľmi, čo dokazuje prieskum neziskovej organizácie Consumer Reports.

GALAXY S6 rozdrvil iPhone 6, G4, One M9, Nexus 6 aj ZenFone 2 v poriadnom TESTE rýchlosti

Tak sa zdá, že hi-tech Android smartfón z Južnej Kórei nemá poriadneho súpera nie len vo vizuálnom či materiálovom spracovaní, ale už aj vo výkone.

LG G4 dostane aktualizáciu OS rovno na Android M, výrobca preskočí verziu 5.1.1

Viacero zdrojov potvrdilo informáciu, že LG neplánuje aktualizovať tohtoročnú vlajkovú loď na Android 5.1.1, ale rovno na nedávno predstavený Android M.

O hi-tech smartfón G4 je menší záujem, ako spoločnosť LG predpokladala

Včera sme publikovali našu recenziu LG G4. A ako ste mali možnosť vidieť, smartfón nás nadchol takmer po každej stránke. To sa však neodráža na záujme zákazníkov.

LG G4 – Guinnessov svetový rekord v počte selfie fotografií na jednom mieste

Spoločnosť LG dnes oznámila, že ich najnovší smartfón LG G4 bol použitý pri dosiahnutí Guinnessovho svetového rekordu v počte zhotovených selfie fotografií na jednom mieste a s jedným smartfónom

RECENZIA LG G4: Kráľ ergonómie

Našimi rukami prešiel nedávno-predstavený Android smartfón G4 od LG - aký je?