LG V20

Úvod LG LG V20

Páči sa vám LG V20? V Európe si ho tak skoro zrejme nekúpite

Nová vlajková loď kórejského výrobcu LG nesie označenie V20 a tak ako sa predpokladalo, smartfón sa pýši mnohými unikátnymi vlastnosťami.

Smartfón LG V20 bude predstavený už zajtra. Aké parametre ponúkne?

Kórejská spoločnosť LG zajtra predstaví v poradí už druhý top smartfón z „V" línie označený ako V20. Ponúkne špičkové parametre a má byť náplasťou na zle sa predávajúci model G5.

Smartfón LG V20 na prvej kvalitnej snímke

O zariadení LG V20 už vieme, že pôjde o vôbec prvý smartfón, ktorý príde s predištalovaným OS Android vo verzii 7.0 Nougat. Známe sú aj ďalšie detaily.

FOTO: LG V20 dostane duálny fotoaparát. Prezrádzajú to snímky zariadenia v ochrannom púzdre

Vďaka internetovému predajcovi petra.com sme získali vôbec prvý konkrétnejší pohľad na očakávaný smartfón LG V20. Ten je síce v ochrannom kryte, predsa len ale môžeme vidieť niektoré vlastnosti.

LG V20 bude prvým smartfónom s 32 bitovým Hi-Fi Quad DAC audiom

Vlastnosti a parametre smartfónov sa neustále zlepšujú, pričom tento trend neobchádza ani audio výbavu. Na tú sa zameral výrobca LG pri svojom chystanom smartfóne s označením V20.

LG V20 sa blíži. Objavili sa ďalšie high-end parametre

LG V20 dostane po roku nového nástupcu. Ten bude, podobne ako prvá generácia, predstavený v mesiaci september, v tomto prípade šiesty deň v mesiaci. Pôjde o plnohodnotnú vlajkovú loď.

OFICIÁLNE: LG V20 príde v septembri, poháňať ho bude Android 7.0 Nougat!

Predstavitelia LG nedávno prezradili, že by sme v blízkej budúcnosti mali očakávať nástupcu jedného z ich najobľúbenejších telefónov – LG V10.