Huawei Mate 10

Huawei Mate 10
Huawei Mate 10

Huawei dnes konečne predstaví svoje nové vlajkové lode. Sledujte s nami NAŽIVO!

Jedna z najvplyvnejších čínskych spoločností, Huawei, dnes predstaví svoju najnovšiu vlajkovú loď určenú pre vianočnú sezónu.

POROVNANIE: Aké hrubé sú v skutočnosti rámiky TOP modelov?

Tento rok sa nesie v znamení zariadení s čo najtenšími rámikmi. Ešte minulý rok to odštartoval Xiaomi s ich výnimočným Mi Mix, tento rok už s podobne ladeným dizajnom prišli aj ostatní výrobcovia.
Mate 10 Pro

Huawei potvrdil: Nový Huawei Mate 10 už pobeží na Android 8.0 Oreo!

Dalo sa to očakávať, no Huawei to teraz zoficiálnil. Nová vlajková loď čínskeho giganta, Huawei Mate 10, 16. októbra, bude bežať na najnovšom Android 8.0 Oreo.
Huawei Mate 10

Huawei Mate 10: Toto sú všetky špecifikácie, ktoré zatiaľ poznáme

O chystanej vlajkovej lodi, Huawei Mate 10, sme písali už niekoľkokrát. Spomínali sme aj špecifikácie, aj dátum predstavenia.
Mate 10 Pro

Kapacita batérie pre Huawei Mate 10 potvrdená. Prekoná nedávnu konkurenciu

Do skladačky menom Huawei Mate 10 zapadla ďalšia potvrdená časť. Čínsky gigant pri svojej novej vlajkovej lodi nepodcení výdrž na jedno nabitie a do útrob zariadenia natlačí batériu s nadštandardnou kapacitou. 

Huawei Mate 10 pôjde po krku Galaxy Note 8. A nielen vysokou cenou a fotoaparátom

Predstavte si, že váš smartfón môže zároveň slúžiť aj ako počítač. Ono si to ani predstavovať nemusíte. Stačí do vyhľadávania Google napísať Samsung DeX a hotovo. S podobným konceptom má vyrukovať aj Huawei, v rámci premiéry modelu Mate 10.
Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro vyzerá úžasne. Pozri sa na zverejnený render!

Huawei už 16. októbra vytasí nové high-end zbrane. Množné číslo je pritom viac než trefné.
huawei mate 10

Smartfóny Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro čiastočne odhalené

Huawei si toho na október pripravil dosť. Vlajkové lode Mate 10 a Mate 10 Pro doplní ešte tretí typ Mate 10 Lite. Dokonca sa hovorí aj o nejakom štvrtom zariadení. Najviac pozornosti smeruje na vlajkové lode, ktoré sa teraz poodhalili vďaka uniknutým propagačným materiálom. 

Huawei ide po hranici 1 000 €: Nový Mate 10 a Mate 10 Pro majú byť extrémne drahé

Nové vlajkové lode Huawei sú na ceste. To už ale určite viete. Čínsky gigant má svoje novinky predstaviť už 16. októbra, teda približne o 3 týždne.
face ID

Huawei si doberá iPhone X. Mate 10 má byť skutočným smartfónom s umelou inteligenciou

Nie je žiadnym tajomstvom, že je priamym súperom spoločnosti Huawei kalifornský výrobca Apple. Presnejšie, čínsky technologický obor chce prekonať Apple v predajoch smartfónov, čo sa mu aj (dočasne) podarilo.

Fotoaparát LG V30 nebude jediným s najlepšou svetelnosťou. Z Číny sa blíži konkurencia

LG V30 sa síce zatiaľ na trhu ešte nenachádza, no jeho oficiálnu podobu a vlastnosti už poznáme. Smartfón je silne zameraný na tvorbu a konzumáciu multimédií, o čom svedčí okrem iného jeho fotoaparát s doposiaľ najnižšou svetelnosťou zo všetkých smartfónov.
Mate 10

FOTO: Minimum rámikov, maximum displeja. Predný panel pre Huawei Mate 10 bez zaoblení?

Spoločnosť Huawei predstaví 16. októbra nový vrcholový model pod označením Huawei Mate 10. Tak ako konkurencia, aj Huawei Mate 10 príde s obrovským displejom s minimálnym orámovaním.

VIDEO Toto je vlajkový Huawei Mate 10! Pozri si uniknutý 3D render

Huawei sa usilovne pripravuje na predstavenie svojej novej vlajkovej lodi, Huawei Mate 10. Animácia, ktorú pripravil Steve Hemmerstoffer z @OnLeaks a CompareRaja vyobrazujú zariadenie, ktoré meria 150,2 x 77,5 x 8,4 mm a ponúka duálny fotoaparát.
huawei mate 10

OFICIÁLNE: Huawei svoju vlajkovú loď, Mate 10, predstaví 16. októbra

Čínsky výrobca Huawei minulý mesiac zverejnil obrázok zatiaľ nepredstaveného zariadenia s dátumom 16. október.
huawei mate 10

Prvý smartfón s Android 8.0 Oreo by mohol prísť z Číny ako súčasť EMUI 6.0!

Novú verziu najpoužívanejšieho mobilného operačného systému už poznáme. Android Oreo síce oficiálne existuje, no užíva si ho len málokto. Ak opomenieme zariadenia Google Pixel a Nexus, ešte pár týždňov potrvá, kým výrobcovia pripravia pre svoje popredné smartfóny dôležité aktualizácie.
huawei mate 10

Prvé oficiálne promo video pre Huawei Mate 10 poukazuje na ultimátny fotoaparát

Nemecká pobočka spoločnosti Huawei zverejnila čerstvé propagačné video, ktorým si tento výrobca pomaly začína pýtať pozornosť pre jeho nadchádzajúcu vlajkovú loď. Pochopiteľne ide o model Mate 10, ktorý bude predstavený 16. októbra. 
banner