Huawei Mate 10

Úvod Huawei Huawei Mate 10

ROZHOVOR: V Šanghaji sme sa rozprávali so šéfom Huawei pre Slovensko. Toto povedal o Slovákoch!

Ak nás sledujete aj mimo nášho webu, napríklad na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, určite ste si všimli nezvyčajné zábery

RECENZIA Huawei Mate 10 Pro: Keď vám obyčajný smartfón už nestačí

Huawei pred niekoľkými týždňami vyrukoval s dlhšie avizovaným generačným nástupcom za minuloročný model Mate 9 Pro, ktorý vybavil ako moderným konštrukčným prevedením, tak aj takým hardvérom, aký momentálne hocikde nenájdete.
smartfon

Huawei prekonal magickú hranicu. Zákazníkom dodal obrovský počet smartfónov

Čínska spoločnosť Huawei v sobotu oznámila, že sa jej podarilo v priebehu prvých troch štvrťrokov 2017 dodať viac ako 100 miliónov kusov smartfónov. Správu počas víkendu prinieslo popredné čínske médium China Daily.
Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro v testovaní DxOMark: Má takmer najlepší mobilný fotoaparát

Exaktným testovaním francúzskej spoločnosti DxO prešiel ďalší vlajkový smartfón. Ním je samozrejme nedávno predstavený Huawei Mate 10 Pro, ktorý disponuje duálnym fotoaparátom s optikami Leica. 

Huawei predstavil telefón s fatálnou chybou: Opravil ju cez softvérovú aktualizáciu

Huawei začiatkom tohto týždňa predstavil dvojicu nových zariadení – Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro.
Mate 10 Pro

SŤAHUJ tapety pre domácu obrazovku zo smartfónov Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro

Čínsky gigant Huawei včera vytiahol z rukáva svoje tohtoročné esá, úplne nové vlajkové smartfóny Mate 10, Mate 10 Pro a luxusnú edíciu Porsche Design. Všetky smartfóny sú vybavené vcelku peknými pozadiami pre domácu obrazovku.
Mate 10 Pro

Huawei má tento rok predbehnúť Apple. Vďačí za to tejto stratégii!

Huawei v posledných rokoch dynamicky rastie, čo mu zabezpečilo tretie miesto v celosvetovej hre o smartfóny. Globálnym predajom kraľuje Samsung a Apple, a Huawei sa zaradil hneď za nimi.
Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro oficiálne: Stručný prehľad parametrov

Čínska technologická špička Huawei pred niekoľkými chvíľami predstavila na pôde nemeckého mesta Mníchov nové zariadenia z rodiny Huawei Mate 10. Okrem bežnej verzie prichádza aj verzia Pro.
Mate 10 Pro

Vyskúšali sme Huawei Mate 10 Pro. Ako zapôsobila nová vlajková loď s optikami Leica?

Huawei Mate 10 Pro bol síce predstavený iba pred malou chvíľou, no my sme s ním prišli do kontaktu skôr, už pred niekoľkými dňami. Nová vlajková loď je nabitá tým najlepším, čo má Huawei v talóne.
Mate 10 Pro

Žeby konečne konkurencia pre Note 8? Mate 10 Pro vraj ponúkne aj stylus!

Do predstavenia Huawei Mate 10 nás delí len pár hodín. Spoločnosť svoju novú vlajkovú loď, resp. lode predstaví už dnes o 14:00 priamo v Mníchove.
Huawei Mate 10

Huawei dnes konečne predstaví svoje nové vlajkové lode. Sledujte s nami NAŽIVO!

Jedna z najvplyvnejších čínskych spoločností, Huawei, dnes predstaví svoju najnovšiu vlajkovú loď určenú pre vianočnú sezónu.

POROVNANIE: Aké hrubé sú v skutočnosti rámiky TOP modelov?

Tento rok sa nesie v znamení zariadení s čo najtenšími rámikmi. Ešte minulý rok to odštartoval Xiaomi s ich výnimočným Mi Mix, tento rok už s podobne ladeným dizajnom prišli aj ostatní výrobcovia.
Mate 10 Pro

Huawei potvrdil: Nový Huawei Mate 10 už pobeží na Android 8.0 Oreo!

Dalo sa to očakávať, no Huawei to teraz zoficiálnil. Nová vlajková loď čínskeho giganta, Huawei Mate 10, 16. októbra, bude bežať na najnovšom Android 8.0 Oreo.
Huawei Mate 10

Huawei Mate 10: Toto sú všetky špecifikácie, ktoré zatiaľ poznáme

O chystanej vlajkovej lodi, Huawei Mate 10, sme písali už niekoľkokrát. Spomínali sme aj špecifikácie, aj dátum predstavenia.
Mate 10 Pro

Kapacita batérie pre Huawei Mate 10 potvrdená. Prekoná nedávnu konkurenciu

Do skladačky menom Huawei Mate 10 zapadla ďalšia potvrdená časť. Čínsky gigant pri svojej novej vlajkovej lodi nepodcení výdrž na jedno nabitie a do útrob zariadenia natlačí batériu s nadštandardnou kapacitou. 

Huawei Mate 10 pôjde po krku Galaxy Note 8. A nielen vysokou cenou a fotoaparátom

Predstavte si, že váš smartfón môže zároveň slúžiť aj ako počítač. Ono si to ani predstavovať nemusíte. Stačí do vyhľadávania Google napísať Samsung DeX a hotovo. S podobným konceptom má vyrukovať aj Huawei, v rámci premiéry modelu Mate 10.
Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro vyzerá úžasne. Pozri sa na zverejnený render!

Huawei už 16. októbra vytasí nové high-end zbrane. Množné číslo je pritom viac než trefné.
huawei mate 10

Smartfóny Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro čiastočne odhalené

Huawei si toho na október pripravil dosť. Vlajkové lode Mate 10 a Mate 10 Pro doplní ešte tretí typ Mate 10 Lite. Dokonca sa hovorí aj o nejakom štvrtom zariadení. Najviac pozornosti smeruje na vlajkové lode, ktoré sa teraz poodhalili vďaka uniknutým propagačným materiálom.