LG V10

Úvod LG LG V10

LG predstavuje nový Nexus 5X

Spoločnosť LG Electronics (LG) predstavila nový smartfón Nexus 5X, ktorý vznikol v spolupráci so spoločnosťou Google. Od druhej polovice októbra je dostupný na kľúčových trhoch v USA, Kanade, Veľkej Británii, Írsku, Indii, Kórei a Japonsku. Na slovenskom trhu ho bude možné zakúpiť od 9. novembra tohto roku.

Ako fotí LG V10? Pozrite si galériu fotografií zhotovených v rôznych podmienkach

Kórejská spoločnosť LG tak trochu zaskočila verejnosť, keď predstavila model V10. Ten svojimi vlastnosťami a inováciami doslova preskočil ergonomický high-end LG G4.

LG V10 ide do predaja, prví zákazníci dostanú 200 GB microSD a druhú batériu

Kórejský výrobca číslo dva oznámil, že jeho najčerstvejší prírastok s TOP výbavou dorazí do rúk prvým zákazníkom už v priebehu následujúcich dní. V Spojených štátoch dostanú navyše všetci, ktorí si ho zaobstarajú ešte pred 15. novembrom, zopár kúskov príslušenstva v podobe microSD karty či ďalšej vymeniteľnej batérie ako bonus.

LG ku LG V10 pribaľuje aj 200GB microSD kartu. Zatiaľ len v USA

Americkí operátori, AT&T a T-Mobile včera oznámili, že spúšťajú predobjednávky na najnovší výtvor juhokórejského giganta, LG. Operátor AT&T dokonca spomenul, že pre obmedzený počet kusov si LG pripravil zaujímavú ponuku.

Spomalené 2800 fps VIDEO – LG V10 vs. ostreľovačská puška Barret

Extrémne, či v tomto prípade skôr už likvidačné testy odolnosti sa tešia veľkej obľube hlavne vďaka svojej vizuálnej atraktívnosti. Populárnych "ozbrojených" testerov z FullMag snáď už ani netreba predstavovať.

VIDEO: Takto dokáže točit nadupaný LG V10 video v 4K rozlíšení

Kórejská spoločnosť LG len nedávno predstavila úplne nový high-end smartfón. Zároveň sa postarala o malú senzáciu, keďže je vybavený prvkami, akými žiadny konkurenčný smartfón nedisponuje.

Unikátny LG V10 a jeho vynovené prostredie UX 4.0+ na VIDEU

Juhokórejský výrobca číslo dva pred niekoľkými týždňami odhalil Android smartfón, ktorý v histórii inteligentných telefónov nemá obdoby. Pri vývoji sa zameral predovšetkým na multimédiá, čo je aj hlavnou témou čerstvej video reklamy, kde sú vyobrazené všetky hlavné prednosti netradičného LG V10.

Unikátny LG V10: Prvé promo VIDEO, cena a dátum dostupnosti

Spoločnosť LG dnes prekvapila celý svet tým, že predstavila smartfón, aký by sa od nej moc neočakával. Tradičný plast nahradil kov a špeciálny materiál, ktorý má vydržať nadštandardné fyzické zaobchádzanie. Pozrite si čerstvé promo.