LG G Flex 2

Úvod LG LG G Flex 2

Toto je TOP 10 najvýkonnejších telefónov tohto roka

Tvorcovia obľúbenej benchmarkovej aplikácie, AnTuTu, práve zverejnili zoznam desiatich najvýkonnejších zariadení za prvý štvrťrok 2015 (Q1). Vo výsledkoch sa najviac darilo zariadeniam od Samsungu a mihlo sa aj zariadenie s procesorom od MediaTeku. Naopak, nový procesor...

VIDEO Nový TOP model telefónu hodili do vody, prešli autom a prestrelili kalibrom .50

Extrémne testy smartfónov sa väčšinou vymykajú bežnému používaniu týchto zariadení, čiže sú viac menej zbytočné a jedná sa len o akési "technologicko-mobilné mučenie".

LG G Flex 2 sa nám pripomína v novom promo videu

Spoločnosť LG by bola nerada, keby ich vlajkový produkt s pomedzi smartfónov zapadol prachom, hlavne keď sa momentálne upriamuje pozornosť hlavne na očakávaný Galaxy S6 alebo HTC One M9.

Ohnutý LG G Flex 2 prichádza na slovenský trh, pripravte si 639 €

Android smartfón bude počas marca zaradený do ponuky mobilných operátorov Orange, O2 a Telekom; neskôr začne aj voľný predaj. Nedočkaví zákazníci si môžu G Flex 2 pred-objednať u vybraných obchodných partnerov.

SŤAHUJTE: Pozadia na plochu z ohnutého LG G Flex 2 vo vysokom rozlíšení

Vynovená generácia nadčasového smartfónu od LG - G Flex 2 - prináša okrem nadupaných technických špecifikácií aj niekoľko čerstvých drobností, a to vrátane pekných pozadí.