Google

Google

Platobný systém Android Pay si bude po novom rozumieť aj so službou PayPal

Platenie smartfónom prostredníctvom služby Android Pay je v našich končinách zatiaľ sci-fi. Pravdou však je, že Android Pay neustále napreduje, čoho dôkazom sú uzatvárané nové partnerstvá.

Google predstavil novú podobu služby Google Earth. Neodtrhnete od nej oči

Spoločnosť Google dnes predstavila úplne prepracovanú verziu služby Google Earth, ktorá sa rozhodne podarila. Najdôležitejšie je, že si ju už nemusíte stiahnuť.
youtube

NÁVOD: Vyskúšajte tmavý režim pre YouTube, ktorý spríjemní sledovanie videí počas noci

Operačný systém Android ponúka bohaté možnosti prispôsobenia, vďaka ktorým si ho môžu užívatelia upraviť presne podľa vlastných preferencií.

Fotky Google dokážu stabilizovať vaše roztrasené videá. Pozrite sa na porovnanie

Fotky Google v posledných dňoch získavajú novú funkciu, ktorá je nesmierne užitočná. Pokiaľ natáčate so smartfónom videá a nemáte možnosť použiť akýkoľvek spôsob stabilizácie, Fotky Google to sčasti vykompenzujú.
Google Earth

Google s novinkami. Inovovaná obrazovka prihlásenia a úplne nová verzia Google Earth!

Google Earth je bezpochyby jedným z najlepších spôsobov, ako preskúmať každý detail našej planéty len pomocou počítača, tabletu alebo smartfónu. Postupom času ale Google Earth zapadol prachom.
Webby Awards

Aplikácia klávesnice od Google je nominovaná na prestížnu cenu Webby Award

Gboard, aplikácia klávesnice od Google sa neteší iba pozitívnym hodnoteniam v obchode Play, ale aj čerstvej nominácii na cenu Webby Award. O jej prípadnom umiestnení rozhodne hlasovanie.
kreslit

Neviete kresliť? Google premení vaše škaredé čmáranice na presnú grafiku

Pokiaľ nie ste talentovanými umelecami alebo sa vám pri pohľade na ceruzku zježia vlasy, nevadí. Google vás presvedčí o tom, že vlastne kresliť viete, a to dokonca na milimeter presne.
Google Duo

Aplikácia Google Duo podporuje hlasové hovory už aj u nás!

Spoločnosť Google predstavila minulý rok na konferencii I/O aplikáciu Duo, ktorá slúži na rýchle a jednoduché uskutočňovanie video hovorov. Po novom si môžeme cez aplikáciu zatelefonovať iba hlasom.
OLED displej

Sú OLED displeje nedostatkovým tovarom? Google do nich chce investovať takmer miliardu

Smartfóny Google Pixel a Google Pixel XL, ako referenčné zariadenia internetového giganta Google, využívajú pre zobrazovanie obsahu AMOLED displeje z dielne kórejského Samsungu.

YouTube začína cenzurovať: Nenávistné videá nedostanú príjem z reklamy

Google má na krku veľký problém. Až 250 veľmi významných spoločností sa mu vyhrážajú, že na YouTube prestanú platiť reklamu, ak sa ich reklamy aj naďalej budú zobrazovať pri nenávistných videách.
Google

Prihlasovanie do Google účtu sa zmení. Bude rýchlejšie a jednoduchšie

Prihlásenie do účtu Google bude rýchlejšie a jednoduchšie. Aspoň to sľubuje internetový gigant, ktorý plánuje zmeniť vzhľad prihlasovacej obrazovky.
google pixel

Smartfón Google Pixel zaznamenal slušné predajné čísla. Stále to však nestačí

Zariadenia Google Pixel a Google Pixel XL sú považované za najlepšie Android smartfóny vôbec. Spoločnosť Google si ich navrhla ako po hardvérovej stránke, tak po tej softvérovej. S výrobou sa následne obrátila na taiwanské HTC.

Google sľubuje rýchlejšie aktualizácie pre všetky smartfóny s OS Android

Spoločnosti Google sa za posledné roky nepodarilo vyriešiť jeden zo zásadných problémov zariadení s operačným systémom Android. Aktualizácie nie sú stále dostatočne rýchle a ani pravidelné.
Google

Google aplikácie s novinkami. Hlasové hovory, zdieľanie fotografií a aj umiestnenia

Spoločnosť Google v rámci prichádzajúcej jari neupratuje ale vylepšuje. Niekoľko dvorných aplikácií internetového giganta dostáva v týchto dňoch aktualizácie, ktoré prinášajú nové funkcie.
captcha

Otravné CAPTCHA overovanie dostane automatickú náhradu. Od Google

Ste človek alebo robot? Takúto otázku dostanete len od interetových stránok, ktoré vyžadujú overenie na základe registrácie alebo prihlásenia do ich služieb. Môže ísť služby, ktoré sú spojené s elektronickou poštou, dátovými úložiskami, platbami a podobne.

Načítavanie videí na YouTube dostane vylepšenie. Takto môžu vyzerať animácie

YouTube, ako najväčšia platforma pre sledovanie videí na internete, prechádza v posledných mesiacoch mnohými vylepšeniami. Konkurencia rastie a udržať si diváka je jednoducho náročnejšie.

5 vecí, ktoré nemôžu v modernej domácnosti chýbať: Máte ich už...

29Moderná domácnosť sa v súčasnosti nezaobíde bez prepojenia s technológiami. Tie idú stále dopredu a ľuďom ponúkajú nové a nové zariadenia, aby bol náš pobyt doma...