Hry

Hry
Final Fantasy XV

Po konzolách aj mobilné platformy. Hra Final Fantasy XV bude dostupná pre Android a iOS

Herná séria Final Fantasy je vlajkovou loďou vývojárskeho štúdia Square Enix, ktorá ho v roku 1987 zachránila pred bankrotom. V tomto roku vznikol prvý diel, ktorý mal byť posledným pokusom o záchranu herného vývoja tvorcov. 
Iron marines

Tvorcovia skvelých vežičkoviek Kingdom Rush predstavia novú hru!

Ironhide Games je názov vývojárskeho herného štúdia, ktoré má na svedomí trilógiu špičkových tower defense hier. V obchode Play tešia veľkej obľube a v súčasnosti sa vývojári pripravujú na uvoľnenie novej hry.
riptide GP2

Jednu z najlepších závodných hier pre Android a iOS si môžete stiahnuť zadarmo!

Včera sme vám priniesli tip na päť zľavnených aplikácií, z ktorých dve patrili popredným titulom s vyššou cenou. Dnes prihodíme jednu 100-percentnú zľavu, ktorá sa týka jednej z najlepších závodných hier pre smartfóny. 
aplikácie

TOP 5 skvelých platených hier, ktoré sú dostupné so zľavou alebo úplne zadarmo!

Niektorí vývojári hier sa rozhodli zľaviť svoje produkty, čo sa automaticky premietlo do obchodu Google Play. Za pár drobných môžete získať kvalitne spracované hry, ktoré zabijú akúkoľvek nudu.
google play

Google upravil algoritmus. Obchod Play nám vo vyhľadávaní ponúkne kvalitnejší obsah

Spoločnosť Google v posledných dňoch vykonala pár zmien v obchode Google Play, medzi ktoré patrí aj úprava algoritmov pre vyhľadávanie obsahu, hlavne aplikácií a hier. 

Google otvorí obchod Play hazardným hrám o reálne peniaze. U nás zatiaľ nie

V minulom mesiaci sa objavili správy, že Google sprístupní kapacity obchodu Play pre hazardné hry, v ktorých bude možné utratiť reálne peniaze. Kontroverzná iniciatíva našťastie podlieha prísnym pravidlám.

Názvy aplikácií a hier môžu byť dlhšie. Google zdvihol limitný počet znakov

V obchode Google Play sa nachádza nespočetné množstvo aplikácií a hier, z ktorých má každá vlastný a originálny názov. Pokiaľ chcete užívateľov zaujať, pozornosť musíte venovať aj názvu svojho produktu.

Z Google Play sa sťahuje najviac obsahu. V zárobkoch ale vedie Apple App Store

Analytici z App Annie aktualizovali údaje, ktoré vypovedajú o počtoch stiahnutí a zárobkoch, ktoré generujú dva najpopulárnejšie obchody s aplikáciami, hrami a ďalším digitálnym obsahom. 
aplikácie

Pozor, úžasná aplikácia hviezdnej oblohy v zľave! + pár bezplatných kúskov

V obchode Google Play vás dnes možno privítala zaujímavá zľava, ktorá patrí jednej z najlepších aplikácií zameraných na astronómiu. Hviezdna obloha fascinuje a presvedčiť sa o tom môžete za 1,19 €.
Crusaders of Light

Hráči, pozor! Skvelá fantasy MMO hra Crusaders of Light sa už dá stiahnuť

Pokiaľ hľadáte MMO titul v štýle hry World of Warcraft, ktorý by ste hrali mobilne, napríklad na cestách, riešenie má názov Crusaders of Light. Skvelá fantasy hra už je dostupná v obchode Play.

Z obchodu Play zmizla obľúbená MOBA hra. Jej autori čelia žalobe od tvorcov League of Legends

Snáď ani neexistuje hráč, ktorý by nepoznal titul League of Legends, hovorovo nazývaný ako „Lolko". Extrémne populárnu MOBA hru vytvorilo špičkové vývojárske štúdio Riot Games.

Tvorcovia hry Candy Crush Saga predstavili novú hru pre smartfóny. Využíva podobný princíp

Candy Crush Saga je nenávidenou a zároveň milovanou hrou, ktorá zabáva niekoľko miliónov hráčov. Teda skôr zabávala. Hra je stále veľmi populárna, no jej najväčší boom už (našťastie) skončil. 

Zahraj sa na Sagana: Táto hra ti umožní zhodiť Cavendisha z bicykla

Svetom len pár dní dozadu otriasol športový konflikt medzi našim Saganom a Angličanom Cavendishom. Slováci s rozhodnutím rozhodcov na Tour de France pochopiteľne nesúhlasia, a tak sa na incident rozhodli zareagovať po svojom – podarenou hrou.
aplikácie

SŤAHUJ platené aplikácie a hry, ktoré sú teraz k dispozícii zadarmo!

Pomaly končiaci pracovný týždeň si môžete spríjemniť inštaláciou niekoľkých platených aplikácií a hier, ktoré sú teraz k dispozícii zadarmo. Ak vám nevadí pustiť pár drobných, siahnuť môžete aj po zaujímavých zľavách. 

Ušetri až 80 %. Aplikácie a hry v obchode Google Play s masívnou zľavou!

Už aj obchod Google Play vie, že je tu leto, s ktorým sú spojené tiež rôzne zľavy a zvýhodnenia. Lákavo vyzerá napríklad 14 hier, ktoré si môžete stiahnuť s veľkou zľavou.
futurama

Futurama je späť v novej mobilnej hre, ktorú si môžeš stiahnuť zadarmo!

Nesmierne populárny animovaný seriál Futurama má množstvo fanúšikov aj u nás. Tých určite poteší, že sa môžu s obľúbenými postavami stretnúť v novej hre pre platformy iOS a Android.
banner