Google

Google
google play

Obchod Google Play vám umožní vyskúšať si aplikácie ešte pred ich inštaláciou

Spoločnosť Google predstavila v máji roku 2016 zaujímavú novinku, takzvané okamžité aplikácie. Instant apps je možné spustiť a čiastočne používať bez toho, aby ste si ich museli inštalovať.

Neurónová sieť od Google je potvora: Navrhla vlastnú sieť, je lepšia než tá od ľudí!

Neurónové siete sú budúcnosťou internetu a technológií ako takých. Dokážu celkom presne analyzovať všetko, dokonca aj obrázky.

Prečo sú fotky z Google Pixel 2 tak kvalitné? Môže za to tento detail!

Google len nedávno predstavil svoje dve vlajkové lode, Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL. Zaujímavé nie sú len tým, že ponúkajú predinštalovaný Android 8.0 Oreo, ale aj tým, že v teste expertov z DxOMark získali vôbec najvyšší počet bodov.
Digitalna garaz

Digitálna garáž od Google vyškolila už 27 tisíc Slovákov!

Slováci potvrdili záujem zdokonaľovať sa v digitálnych zručnostiach. Od minulého leta sa ich len vďaka vzdelávaciemu programu Digitálna garáž vyškolilo vyše 27 tisíc. Program je súčasťou iniciatívy Pomáhame Slovensku rásť spoločnosti Google.
zive pozadia

Páčia sa ti pôsobivé živé pozadia smartfónov Google Pixel 2? Sťahuj!

Pokiaľ ste pozorne sledovali dianie okolo predstavovania nových referenčných smartfónov Google Pixel 2 a Pixel 2 XL, istotne ste postrehli ich živé pozadia.

„Google kupuje Apple za 9 miliárd!“ Falošná správa od Dow Jones vystrašila finančné trhy

Čo by si povedal na to, ak by sa Google pleskol po vrecku a kúpil celý Apple? Práve takáto správa po tom, ako azda najznámejší akciový index sveta, Dow Jones, publikoval falošnú správu, obletela celý finančný svet.

Pozrite si neupravené užívateľské fotky a videá zo smartfónov Google Pixel 2

Nové smartfóny Google Pixel 2 sú asi tým najlepším hardvérovým produktom, aký z kapacít spoločnosti Google vzišiel. Zariadenia Pixel 2 charakterizuje synergia výkonného hardvéru, softvéru, prvkov strojového učenia a špičkový fotoaparát.
google pixel 2

Google Pixel 2 je vybavený automatickým rozpoznávaním hudby, ktoré nemá obdoby

Aplikácie ako Shazam alebo SoundHound sú už od svojho počiatku veľmi obľúbené. Jedným dotykom zistíte, aká skladba hrá v obchode, do ktorého ste prišli, v kaviarni alebo vo večernej televíznej šou.

Google predstavil slúchadlá, ktoré v reálnom čase preložia konverzáciu až do 40 jazykov!

Pokiaľ vám padli do oka nové smartfóny Google Pixel 2, nejaké osobné prostriedky by ste si mali odložiť aj pre bezdrôtové slúchadlá Google Pixel Buds. Síce nepracujú výhradne s novými smartfónmi od Google, no s nimi ich využijete najlepšie.
google pixel 2

GALÉRIA: Takto fotí nový kráľ mobilnej fotografie, smartfón Google Pixel 2

Spoločnosť Google už oficiálne predstavila nové referenčné smartfóny Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL, ktoré sú takmer rovnaké. Jeden model prichádza s vyšším displejom so štíhlymi rámikmi, väčším rozlíšením, objemnejšou batériou a samozrejme s masívnejšou cenovkou. 
google pixel 2

Google Pixel 2 a Pixel 2 XL oficiálne: Vlajkové lode priamo od Google

Spoločnosť Google na podujatí v americkom meste San Francisco oficiálne predstavila nové smartfóny Google Pixel 2 a Pixel 2 XL, ktoré sú čistým dielom internetového giganta. Google si navrhol hardvér aj softvér.

ZOZNAM: Toto sú najlepšie aplikácie a hry podľa spoločnosti Google

Na otázku, ktoré aplikácie a hry sú najlepšie, odpovedala rovno spoločnosť Google. Tá zverejnila rebríček Android Excellence, v ktorom sa nachádzajú popredné aplikácie a hry, ktoré Google považuje jednoducho za najlepšie. 
Insta360 Pro

Vlastné zábery v službe Google Street View? Vďaka novej 8K kamere žiadny problém

Spoločnosť Google v priebehu leta oznámila, že na trh prídu 360-stupňové kamery, ktoré budú spĺňať štandardy programu Google Street View. Vďaka nim budú môcť užívatelia a hlavne firmy tvoriť vlastné panoramatické zábery ulíc, miest a lokalít, kde napríklad pôsobia.
android

ŠTATISTIKA: Android Nougat stále rastie a verzia Oreo sa konečne zapísala

Približne dve miliardy aktívnych Android zariadení poháňajú rôzne verzie mobilného operačného systému od Google. Vďaka vývojárskemu blogu tvorcov operačného systému Android vieme, aký podiel zastávajú. 

Google zrejme spustí program Made for Google. Poteší výrobcov príslušenstva

Spoločnosť Google sa podľa najnovších správ chystá spustiť program Made for Google, ktorý bude určený pre výrobcov príslušenstva tretích strán. Pokiaľ títo výrobcovia splnia určité požiadavky, budú môcť svoje produkty označovať nálepkou vyrobené pre Google.
google pixel

Smartfóny Google Pixel budú predstavené už zajtra! Snímka predných skiel potvrdila ich prevedenie

Spoločnosť Google finišuje s prípravami zajtrajšej technologickej konferencie, ktorá bude zameraná na hardvér. Hviezdami budú nové generácie smartfónov Google Pixel a možno toho uvidíme viac. 
banner