Smartwatch

Smartwatch
TAG Heuer Connected

TAG Heuer už zajtra predstaví nové inteligentné hodinky. Majú byť hybridné

Už minulý mesiac sa objavili správy, že renomovaný výrobca TAG Heuer predstaví nástupcu inteligentných hodiniek TAG Heuer Connected. Udiať sa tak malo v polovici mesiaca marec.

Čo majú spoločné Movado, Tommy Hilfiger a Hugo Boss s OS Android?

Tommy Hilfiger a Hugo Boss nie sú zrovna značky, ktoré by boli spájané s technológiami, alebo nebodaj so softvérom v podobe operačného systému. Po marci 2017 to však bude inak.

Geekbuying spustil Fan Festival. Čím viac zdieľaní, tým viac zliav!

Medzinárodný internetový predajca Geekbuying spustil od druhého marca 2017 tzv. Fan Festival, obrovskú zľavovú akciu pre široké portfólio rôznych smart produktov.

Huawei Watch 2 oficiálne: Dve verzie, nadštandardná výbava aj dizajn

Čínsky gigant Huawei aktuálne predstavil dvojicu inteligentných hodiniek Huawei Watch 2 a Huawei Watch 2 Classic. Už na prvý pohľad ide o konkurenciu pre Gear 3 od Samsungu.
Withings

Na MWC 2017 sa ukáže aj francúzska spoločnosť Withings. Bude robiť garde Nokii

Ak ste o značke Withings ešte nepočuli, ide o francúzsku technologickú spoločnosť, ktorú v minulom roku prevzala momentálne ostro sledovaná fínska Nokia.

Výrobca TAG Heuer príde s novými inteligentnými hodinkami. Budú iné ako ostatné

V priebehu novembra roku 2015 renomovaná hodinárska spoločnosť TAG Heuer oficiálne vstúpila do segmentu inteligentných hodiniek s modelom Connected.
Huawei Watch

Na MWC 2017 uvidíme novú generáciu hodiniek Huawei Watch. Ponúknu masívnu batériu

Inteligentné hodinky Huawei Watch aktuálnej prvej generácie kombinujú elegantný prémiový vzhľad a vyhotovenie tradičných ukazovateľov času s modernými technológiami.

Inteligentné hodinky LG Watch Style a Sport oficiálne: Prvé s Android Wear 2.0

Operačný systém Android Wear uzrel svetlo sveta pred tromi rokmi. Spoločnosť Google si pre tento systém pripravila zatiaľ najväčšiu aktualizáciu.

FOTO: Inteligentné hodinky od HTC znovu na pretrase

O inteligentných hodinkách spoločnosti HTC sa hovorí už niekoľko rokov. Prvé zmienky prišli už v roku 2014, reálnejšie kontúry začali hodinky naberať v roku 2016. Dnes je však už rok 2017 a žiadne smart hodinky s logom HTC stále nevidíme.

VIDEO: Hodinky Samsung Gear S3 na potulkách po Andách alebo ako štýlový doplnok

Samsung je povestný svojimi vysoko kvalitnými reklamnými videami, ktoré sú sprevádzané známymi osobnosťami, rôznymi efektami či dobre načasovaným strihom.

Google a LG spojili sily. 9. februára predstavia dve nové Android zariadenia

Inteligentné hodinky nie sú zrovna produktom, o ktorý by sa zákazníci bili v obchodoch s elektronikou. Ich predaj v minulom roku síce rapídnejšie poklesol, no časť trhu im právom patrí.

Swarovski chystá svoje prvé smart hodinky s Android Wear

Výborná správa pre dámy, ktoré obľubujú nositeľné kúsky najmodernejších technológií, no zároveň by ocenili, ak by boli využiteľné aj ako módny doplnok. Páni, ak teda chcete obdarovať svoje milé smart hodinkami, ktoré navyše výborne vyzerajú, čítajte.

Inteligentné hodinky Casio Pro Trek. Poriadna odolnosť a Android Wear 2.0 na palube

Spoločnosť Casio je v segmente tradičných hodiniek ako doma a udomácňuje sa aj v kategórii tých inteligentných. Dôkazom toho je napríklad nekompromisný model Pro Trek.

Trojica inteligentných hodiniek Garmin Fenix 5 oficiálne predstavená

Pokiaľ sa považujete za skutočného športovca a nie iba za občasného vyznávača pohybu, prehliadnuť by ste nemali nové inteligentné hodinky Garmin Fenix 5.

Spoločnosť Google kúpila startup Cronologics, ktorý sa zaoberá smart hodinkami

Google si v segmente nositeľných technológií stále buduje pevnejšie a pevnejšie postavenie, ktoré je podmienené ich operačným systémom Android Wear.

Zbohom 2016. Pozrite sa na výber koncoročných zliav pre smartfóny, gadgety a mnoho ďalšieho!

Populárny internetový predajca GearBest si po Mikulášskej nádielke zliav pripravil ešte obšírnejšiu ponuku. Tematicky ju zaradil ako rozlúčku so starým rokom 2016.