Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7

Samsung konečne prezradil dôvod záhuby obľúbeného Galaxy Note 7. Tu sú ich zistenia

Samsung dnes v domovskej Južnej Kórei zorganizoval očakávanú tlačovú konferenciu, na ktorej oznámil výsledky vyšetrovania problémového Galaxy Note 7.

Toto je dôvod prečo vybuchoval Galaxy Note 7: Výsledky „pitvy“ unikli týždeň pred oficiálnym zverejnením

Zatiaľ čo zvyšok sveta čaká na to, kým Samsung zverejní oficiálnu príčinu výbuchov Galaxy Note 7, kórejskej publikácii Chosun sa to podarilo zistiť v predstihu. Informácie získali od zdroja pracujúceho v Samsungu.

Samsung: Vieme prečo Galaxy Note 7 explodoval. Dôvod zatiaľ nie sme pripravení zverejniť

Aj napriek tomu, že bol Samsung nútený dvakrát zvolať a nakoniec úplne zastaviť výrobu jeho, dovolíme si tvrdiť, najlepšieho telefónu, v laboratóriách sa mu nedarilo replikovať problém, ktorý spečatil jeho koniec.

Galaxy Note 7: Vrátilo ho už 90 % majiteľov, Samsung eviduje 2,7 miliónov kusov

Vyzerá to tak, že agresívna stratégia Samsungu ohľadom Galaxy Note 7 skutočne funguje. Donucovacie prostriedky v podobe obmedzenia kapacity batérie pri nabíjaní či zakázania používania sietí donútili drvivú väčšinu majiteľov, aby ho vrátili.

Oportunista sa snaží využiť krízu Galaxy Note 7: Na bazáre ho predáva za €3500

Bazáre a online burzy sú plné zaujímavých a niekedy až nepochopiteľných kúskov. Jeden taký sa práve objavil na webe Bazos.sk, kam pán menom Martin pridal inzerát na svoj Galaxy Note 7. Na tom by nebolo nič...

Veľká aktualizácia pre Galaxy Note 7 príde aj na Slovensko: Maximálna kapacita batérie bude len 30%!

Samsung pokračuje v snahe prinútiť majiteľov Note 7, ktorí svoje zariadenie ešte nevrátili, aby tak spravili čo najrýchlejšie.
galaxy note 7

Definitívny koniec Galaxy Note 7? Samsung začne rozposielať smrteľnú aktualizáciu už 15. decembra!

Máte vo svojom vlastníctve Galaxy Note 7? Možno by ste sa po takmer dvoch mesiacoch mali prinútiť vrátiť ho. Samsung vás totiž aktualizáciou môže veľmi rýchlo donútiť, že to spravíte tak či tak.

Experti zrejme odhalili príčinu explózií batérií v smartfónoch Samsung Galaxy Note 7

Príbeh so smutným koncom menom Samsung Galaxy Note 7 je síce už za nami, stále sme sa ale nedozvedeli oficiálny dôvod, ktorý stojí za explodujúcimi akumulátormi.

AKTUÁLNE: Samsung na Slovensku obmedzuje nabíjanie batérie Galaxy Note 7 na 60%

Samsung pokračuje v zabezpečovaní stále fungujúcich kusov Galaxy Note 7. Vďaka novej softvérovej aktualizácii sa batéria nabije do maximálnej kapacity 60 %.

Majitelia Galaxy Note 7 získajú až 50% zľavu na Galaxy S8 alebo Note 8

Samsung sa snaží zavďačiť zákazníkom, ktorí im dôverovali keď si za svoje ďalšie zariadenie vybrali Note 7.

Samsung stále netuší, prečo im vybuchoval Note 7

Ak si spomínate, Samsung pred pár týždňami oznámil, že vyšetruje problém spojený s desiatkami kusov Note 7, ktoré jednoducho explodovali, resp. zhoreli. O informácie sa s nami mal podeliť do niekoľkých týždňov.

Samsung naštvalo video s Note 7 v GTA: Požaloval to Google, ten video stiahol

Samsung momentálne prežíva nočnú moru. Ľudia sa mu smejú no čo je ešte horšie, strácajú dôveru, ktorú dlhé roky budoval. Vo videu, o ktorom je reč šikovný modder GTA V premenil Note 7 na bombu na diaľkové ovládanie.

Najstrašidelnejší Halloweensky kostým? Samozrejme, že dymiace Note 7

Niektoré strašidelné kostýmy nikdy nezostarnú. Taký zombie či čarodejnica sú už dosť otrkané. Iné kostýmy sa zas hodia len na určité udalosti, ktoré sa odohrali v ten rok.

Za Galaxy Note 7 fiaskom majú byť „neľudské“ pracovné podmienky pri výrobe

Ešte v roku 2012 na verejnosť unikla Power point prezentácia rôznych praktík, ktoré Samsung využíva na to, aby dokázal oddeliť svojich pracovníkov od únií, ktoré by ich mohli zastupovať a ochraňovať.

Až 40% opýtaných zákazníkov Samsungu tvrdí, že od nich už telefón nechcú

Toto je presne to, čoho sa Samsung obával najviac. Aj napriek férovému prístupu ohľadom problému s Galaxy Note 7 to na ich zákazníkoch zanechalo veľmi hlbokú ryhu.

Američania dostanú $100 zľavu na telefón, ak vrátia Note 7

Samsung Galaxy Note 7 je už síce mŕtvy, Samsung sa ale stále musí vysporiadať s dopadom, ktorý to môže mať na jeho zákazníkov.