Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7

Posledný klinec do rakvy: Note 7 získa aktualizáciu, ktorá úplne zablokuje nabíjanie

Vyzerá to tak, že Samsung je pripravený definitívne skončiť s najväčším problémom minulého roka – Galaxy Note 7.

DISKUSIA: Ak by sa Galaxy Note 7 začal znovu predávať aj na Slovensku, kúpili by ste si ho?

Dnešný deň je plný zaujímavých správ z tábora Samsung. Nielen, že sme mali možnosť pozrieť sa prvýkrát na Galaxy S8/S8+ v celej jeho kráse, zaskočila nás aj prekvapivá informácia o tom, že Samsung to s jeho nepodareným Note 7 predsa len nevzdal.
galaxy note 7

Repasovaný Samsung Galaxy Note 7 sa môže vrátiť na vybrané trhy

Samsung Galaxy Note 7 bol bezpochyby očarujúci phablet, ktorý sa však na trhu dlho neohrial. Výrobca zastavil jeho distribúciu a z trhu stiahol väčšinu predaných kusov kvôli už dobre známym problémom.

Samsung konečne prezradil dôvod záhuby obľúbeného Galaxy Note 7. Tu sú ich zistenia

Samsung dnes v domovskej Južnej Kórei zorganizoval očakávanú tlačovú konferenciu, na ktorej oznámil výsledky vyšetrovania problémového Galaxy Note 7.

Toto je dôvod prečo vybuchoval Galaxy Note 7: Výsledky „pitvy“ unikli týždeň pred oficiálnym zverejnením

Zatiaľ čo zvyšok sveta čaká na to, kým Samsung zverejní oficiálnu príčinu výbuchov Galaxy Note 7, kórejskej publikácii Chosun sa to podarilo zistiť v predstihu. Informácie získali od zdroja pracujúceho v Samsungu.

Samsung: Vieme prečo Galaxy Note 7 explodoval. Dôvod zatiaľ nie sme pripravení zverejniť

Aj napriek tomu, že bol Samsung nútený dvakrát zvolať a nakoniec úplne zastaviť výrobu jeho, dovolíme si tvrdiť, najlepšieho telefónu, v laboratóriách sa mu nedarilo replikovať problém, ktorý spečatil jeho koniec.

Galaxy Note 7: Vrátilo ho už 90 % majiteľov, Samsung eviduje 2,7 miliónov kusov

Vyzerá to tak, že agresívna stratégia Samsungu ohľadom Galaxy Note 7 skutočne funguje. Donucovacie prostriedky v podobe obmedzenia kapacity batérie pri nabíjaní či zakázania používania sietí donútili drvivú väčšinu majiteľov, aby ho vrátili.

Oportunista sa snaží využiť krízu Galaxy Note 7: Na bazáre ho predáva za €3500

Bazáre a online burzy sú plné zaujímavých a niekedy až nepochopiteľných kúskov. Jeden taký sa práve objavil na webe Bazos.sk, kam pán menom Martin pridal inzerát na svoj Galaxy Note 7. Na tom by nebolo nič...

Veľká aktualizácia pre Galaxy Note 7 príde aj na Slovensko: Maximálna kapacita batérie bude len 30%!

Samsung pokračuje v snahe prinútiť majiteľov Note 7, ktorí svoje zariadenie ešte nevrátili, aby tak spravili čo najrýchlejšie.
galaxy note 7

Definitívny koniec Galaxy Note 7? Samsung začne rozposielať smrteľnú aktualizáciu už 15. decembra!

Máte vo svojom vlastníctve Galaxy Note 7? Možno by ste sa po takmer dvoch mesiacoch mali prinútiť vrátiť ho. Samsung vás totiž aktualizáciou môže veľmi rýchlo donútiť, že to spravíte tak či tak.

Experti zrejme odhalili príčinu explózií batérií v smartfónoch Samsung Galaxy Note 7

Príbeh so smutným koncom menom Samsung Galaxy Note 7 je síce už za nami, stále sme sa ale nedozvedeli oficiálny dôvod, ktorý stojí za explodujúcimi akumulátormi.

AKTUÁLNE: Samsung na Slovensku obmedzuje nabíjanie batérie Galaxy Note 7 na 60%

Samsung pokračuje v zabezpečovaní stále fungujúcich kusov Galaxy Note 7. Vďaka novej softvérovej aktualizácii sa batéria nabije do maximálnej kapacity 60 %.

Majitelia Galaxy Note 7 získajú až 50% zľavu na Galaxy S8 alebo Note 8

Samsung sa snaží zavďačiť zákazníkom, ktorí im dôverovali keď si za svoje ďalšie zariadenie vybrali Note 7.

Samsung stále netuší, prečo im vybuchoval Note 7

Ak si spomínate, Samsung pred pár týždňami oznámil, že vyšetruje problém spojený s desiatkami kusov Note 7, ktoré jednoducho explodovali, resp. zhoreli. O informácie sa s nami mal podeliť do niekoľkých týždňov.

Samsung naštvalo video s Note 7 v GTA: Požaloval to Google, ten video stiahol

Samsung momentálne prežíva nočnú moru. Ľudia sa mu smejú no čo je ešte horšie, strácajú dôveru, ktorú dlhé roky budoval. Vo videu, o ktorom je reč šikovný modder GTA V premenil Note 7 na bombu na diaľkové ovládanie.

Najstrašidelnejší Halloweensky kostým? Samozrejme, že dymiace Note 7

Niektoré strašidelné kostýmy nikdy nezostarnú. Taký zombie či čarodejnica sú už dosť otrkané. Iné kostýmy sa zas hodia len na určité udalosti, ktoré sa odohrali v ten rok.

5 vecí, ktoré nemôžu v modernej domácnosti chýbať: Máte ich už...

29Moderná domácnosť sa v súčasnosti nezaobíde bez prepojenia s technológiami. Tie idú stále dopredu a ľuďom ponúkajú nové a nové zariadenia, aby bol náš pobyt doma...