Vernee Thor

Úvod Vernee Vernee Thor
vernee thor plus

Vernee Thor Plus je napriek 6200 mAh batérii hrubý iba 7,9 mm. Pomohli nové komponenty

Čínsky výrobca Vernee pokračuje v uvoľňovaní svojich kľúčových modelov, z ktorých v poslednej dobe rezonuje model Thor Plus s obrovskou, až 6200 mAh batériou. Zameranie na maximálnu výdrž sa smartfónu nedá uprieť. 
vernee thor e

Veľká batéria a prémiový vzhľad. Vernee Thor E na živých FOTO

Zatiaľ sme nemali veľa príležitostí vidieť smartfón Vernee Thor E na živých fotografiách aj napriek tomu, že sa už nejaký ten piatok oficiálne predáva prostredníctvom partnerských online sietí. 
vernee thor E

Lacný Vernee Thor E s extrémne dlhou výdržou skladom aj v EU!

Pokiaľ vás odrádzajú nákupy z Číny kvôli colnej byrokracii, máme pre vás zaujímavý tip. V nemeckom sklade predajcu TomTop sa nachádza jeden z čerstvých modelov čínskeho výrobcu Vernee.

Nedostatok energie? Vernee tvrdí, že ich smartfón vydrží na jedno nabitie až tri dni

Čínsky výrobca Vernee sa opäť chváli novou generáciou svojho smartfónu Vernee Thor E, ktorý nemá veľa konkurencie. Aspoň pri pohľade na parametre.

Veľká zľava na Aliexpress. Vernee Thor E s cenou necelých 91 eur v obmedzenom počte kusov

Za asi 90 eur toho v segmente smartfónov nedostanete veľa, čo sa však netýka novej generácie smartfónu Vernee Thor E. Oproti vlaňajšiemu modelu si polepšila väčšina parametrov, no cena zostala rovnaká.
Vernee Thor E

Vernee Thor E ponúkne až trojdňovú výdrž na jedno nabitie!

Čínsky výrobca Vernee plánuje uvieseť tento rok na trh hneď niekoľko modelov smartfónov, medzi ktorými nebude chýbať ani Thor E. Predošlá generácia bola veľmi lacná a ani súčasná zrejme nebude výnimkou.
Thor E

Vernee Thor E a Thor E Plus oficiálne: V znamení veľkej batérie

Spoločnosť Vernee predstavila na podujatí MWC 2017 niekoľko noviniek, medzi ktorými nechýbali inovované modely smartfónov Thor E a Thor E Plus. Ich zameranie je zrejmé. Dlhá výdrž batérie.

TOP telefóny, pri ktorých nespravíte chybu a stoja okolo 200€!

Výrobcu Vernee a jeho produkty už predstavovať určite nemusíme. Do nášho povedomia sa totiž dostal naozaj bleskurýchlo vďaka svojím kvalitným zariadeniam za férové ceny.

Potvrdené. Aj lacný Vernee Thor obdrží aktualizáciu na Android Nougat

V minulosti výrobcovia smartfónov aktualizovali hlavne vlajkové lode a popredné modely svojich smartfónov, pričom skôr vydané a hlavne lacnejšie kúsky obchádzali.

Novoročné zľavy štartuje Vernee! Všetky jeho modely s výhodnejšou cenou

Mladý čínsky výrobca Vernee, ktorý má aktuálne v portfóliu už štvoricu modelov smartfónov, vyrukoval so zaujímavými zľavami. Tie sa týkajú práve všetkých jeho modelov.

Vernee Thor dostane ďalšiu aktualizáciu. Vylepší tiež bezpečnosť pri nabíjaní

Mladý čínsky výrobca smartfónov známy ako Vernee pokračuje v softvérovej podpore pre svojich zákazníkov. Plánovaná aktualizácia sa týka jeho prvého modelu.

Vernee Thor dostáva OTA aktualizáciu. Prináša ďalšie vylepšenia a optimalizácie

Prvý smartfón z produkcie čínskeho výrobcu Vernee už nejakú tú dobu figuruje na trhu so smartfónmi, pričom si jeho výrobca aktuálne pripravil ďalšiu aktualizáciu.

Vernee Thor dostáva ďalšiu aktualizáciu. Prináša dôležité vylepšenia

Thor je prvým modelom smartfónu výrobcu Vernee, ktorý si trhovú premiéru odbil niekedy pred viac ako tromi mesiacmi. Výrobca pre toto zariadenie pripravil v poradí už 4. aktualizáciu.

TEST Vernee Thor: Najlepší Android smartfón do €100?

Jeden z najnovších smartfónov z dielne nového výrobcu, Vernee, vzbudil pozornosť u nejedného z nás. Prečo? Za cenu do 100 EUR získate smartfón nabitý špecifikáciami, ktoré by sme čakali v telefóne s dvakrát, ak nie trikrát vyššou cenou.