Huawei P20

Úvod Huawei Huawei P20
video

VIDEO: Prvé pocity z Huawei P20 Pro! Aký je telefón s troma fotoaparátmi po pár dňoch?

Huawei v utorok predstavil nové vlajkové lode. Samozrejme ide o modely P20 a P20 Pro, ktoré zaujali celý svet, vrátane mňa.
huawei P20 Pro

Huawei P20 a P20 Pro oficiálne: Tri hlavné fotoaparáty, OLED displej a farba ako žiadna iná

Spoločnosť Huawei dnes oficiálne predstavila dlho očakávané vlajkové lode, smartfóny Huawei P20 a P20 Pro. Kým prvý menovaný predstavuje skôr tradičný vlajkový model, verzia Pro mieri ešte vyššie vďaka doteraz nepoznanej inovácii v mobilnej fotografii.
huawei P20

Rodina Huawei P20 definitívne odhalená: Tri kamery, OLED displej, aj lacnejšia verzia

Ak si brúsite zuby na jeden z nových modelov radu Huawei P20, najaktuálnejšie informácie vám celkom dobre prezradia, čo vás čaká. Čínsky technologický líder predstaví lacnejší typ, štandardnú vlajkovú loď a extra prémiový model.

Hľadáš peknú tapetu? Stiahnu si niektorú z ešte nepredstaveného smartfónu Huawei P20

Ešte asi dva týždne musíme čakať na oficiálne odhalenie nových vlajkových lodí Huawei P20, P20 Lite a P20 Pro, resp. Plus. Napriek tomu si ale už teraz môžeme stiahnuť vkusné tapety, ktorými budú novinky vybavené. 
huawei P20 Plus

Ďalší render pre Huawei P20 Plus len potvrdzuje unikátne prevedenie o troch kamerách

Po ďalšom zverejnení obrazových materiálov si môžeme byť nadobro istí, že Huawei P20 Plus bude prvým smartfónom na svete s trojitou zadnou kamerou. Jedinečné prevedenie fotoaparátov nebude jediným lákadlom. 
Huawei P20

Huawei P20 bez tlačidiel pre ovládanie hlasitosti? Aspoň taký je prototyp

Huawei P20 bude spolu so súrodencami predstavený približne o mesiac na tlačovom podujatí v Paríži. Je viac ako isté, že minimálne jeden model z avizovanej trojice sa pochváli až trojitým hlavným fotoaparátom. 
Huawei P20

Huawei P20 Plus má mať až 4 000 mAh batériu. Dočkáme sa aj OLED displeja?

Huawei P20, P20 Plus a P20 Lite oficiálne spoznáme 27. marca na tlačovej udalosti konajúcej sa v Paríži.

Huawei P20 bude prvým smartfónom na svete s tromi kamerami na zadnej strane

To, o čom sa už nejakú dobu špekuluje, je čoraz istejšie a istejšie. Huawei P20 a zrejme aj model P20 Plus budú prvými smartfónmi na svete, ktoré užívateľom prinesú rovno tri primárne fotoaparáty na svojej zadnej strane.

Huawei P20 bude hi-tech delo: Ponúkne až trojitý fotoaparát a výrez v štýle iPhone X!

Nadchádzajúca pýcha čínskeho giganta nám podľa všetkého predviedla svoj prototyp v ochrannom puzdre.

Takto vyzerajú 3 fotoaparáty: Huawei P20 na prvých záberoch!

Nová rodina smartfónov Huawei P20 bude predstavená 27. marca na tlačovej udalosti vo francúzskom Paríži. Výrobcovi sa inovovaný modelový rad darí tajiť.

Potvrdené: Huawei predstaví nové vlajkové lode koncom marca v Paríži!

Huawei P20 alebo Huawei P11...finálne označenie nových vlajkových lodí z P línie zariadení čínskeho technologického lídra stále nie je známe. Najnovšie správy síce hovoria o modeloch P20, P20 Plus a P20 Lite, no nie oficiálne. 

HUAWEI: Naša nová vlajková loď bude fotiť ako zrkadlovka!

Huawei už niekoľkokrát v minulosti celkom nepresne informoval o vlastnostiach fotoaparátu svojho smartfónu. Písal sa ešte rok 2016, keď sa spoločnosť snažila čo najlepšie odprezentovať svoju novinku – Huawei P9.

Huawei P20 ponúkne masívnu zmenu: Priprav sa na bezrámikový 18.7:9 displej!

Huawei je momentálne tretí najväčší výrobca smartfónov na svete, ktorý má ambíciu stať sa číslom jeden. Pomôcť mu s tým má jeho chystaná novinka, Huawei P20.
Huawei P20

Huawei P20, P20 Plus a P20 Pro: Ako by mohli vyzerať nové vlajkové lode s trojitým fotoaparátom?

Podľa zatiaľ predbežných informácií Huawei preruší postupný číselný rad, ktorým označoval vlajkové lode z P série smartfónov. Po modeloch P8, P9 a P10 má prísť novinka - Huawei P20.