Huawei P20

Huawei P20

Huawei P20 bude prvým smartfónom na svete s tromi kamerami na zadnej strane

To, o čom sa už nejakú dobu špekuluje, je čoraz istejšie a istejšie. Huawei P20 a zrejme aj model P20 Plus budú prvými smartfónmi na svete, ktoré užívateľom prinesú rovno tri primárne fotoaparáty na svojej zadnej strane.

Huawei P20 bude hi-tech delo: Ponúkne až trojitý fotoaparát a výrez v štýle iPhone X!

Nadchádzajúca pýcha čínskeho giganta nám podľa všetkého predviedla svoj prototyp v ochrannom puzdre.

Takto vyzerajú 3 fotoaparáty: Huawei P20 na prvých záberoch!

Nová rodina smartfónov Huawei P20 bude predstavená 27. marca na tlačovej udalosti vo francúzskom Paríži. Výrobcovi sa inovovaný modelový rad darí tajiť.

Potvrdené: Huawei predstaví nové vlajkové lode koncom marca v Paríži!

Huawei P20 alebo Huawei P11...finálne označenie nových vlajkových lodí z P línie zariadení čínskeho technologického lídra stále nie je známe. Najnovšie správy síce hovoria o modeloch P20, P20 Plus a P20 Lite, no nie oficiálne. 

HUAWEI: Naša nová vlajková loď bude fotiť ako zrkadlovka!

Huawei už niekoľkokrát v minulosti celkom nepresne informoval o vlastnostiach fotoaparátu svojho smartfónu. Písal sa ešte rok 2016, keď sa spoločnosť snažila čo najlepšie odprezentovať svoju novinku – Huawei P9.

Huawei P20 ponúkne masívnu zmenu: Priprav sa na bezrámikový 18.7:9 displej!

Huawei je momentálne tretí najväčší výrobca smartfónov na svete, ktorý má ambíciu stať sa číslom jeden. Pomôcť mu s tým má jeho chystaná novinka, Huawei P20.
Huawei P20

Huawei P20, P20 Plus a P20 Pro: Ako by mohli vyzerať nové vlajkové lode s trojitým fotoaparátom?

Podľa zatiaľ predbežných informácií Huawei preruší postupný číselný rad, ktorým označoval vlajkové lode z P série smartfónov. Po modeloch P8, P9 a P10 má prísť novinka - Huawei P20.
banner