iPhone

iPhone

iPhone X je dizajnová nočná mora: Vývojári aplikácií sa musia pasovať s týmto problémom

iPhone X sa na trh konečne dostane ani za dva týždne. Model určený k 10. výročiu predstavenia prvého iPhonu však čelí kritike zo strany dizajnérov aplikácií, ktorí na kritiku majú veľmi pádny dôvod.

POROVNANIE: Aké hrubé sú v skutočnosti rámiky TOP modelov?

Tento rok sa nesie v znamení zariadení s čo najtenšími rámikmi. Ešte minulý rok to odštartoval Xiaomi s ich výnimočným Mi Mix, tento rok už s podobne ladeným dizajnom prišli aj ostatní výrobcovia.

VIDEO Tak ktorý je lepší? Test stabilizácie obrazu Galaxy Note 8 vs iPhone 8 Plus!

Stabilizácia obrazu pri natáčaní video je veľmi dôležitou funkciou, ktorá by na vlajkových lodiach nemala chýbať.

Samsung si na predajoch iPhone X poriadne zarobí: Za každý predaný kus dostane takúto čiastku!

iPhone X je novou vlajkovou loďou amerického giganta a zároveň najbohatšej firmy na svete, Apple.

Analytik: TrueDepth kamera na iPhone je niekoľko rokov pred Androidom

iPhone X je určite jeden z najzaujímavejších smartfónov z rodiny telefónov vyrábaných spoločnosťou Apple. Podľa jedného analytika, ktorého slová je dobré brať vážne však môže byť ďaleko pred Android zariadeniami.

Apple čelí vážnej kritike: Najkvalitnejší iPhone sa pri nabíjaní rozpadá na súčiastky!

Smartfóny iPhone 8 a iPhone 8 Plus nie sú ani mesiac staré a už sa stihli objaviť správy o problémoch, ktoré ich postihli.

Tvrdá rana pre majiteľov iPhonov: Nový Galaxy Note 8 v teste rýchlosti zničil najnovší iPhone 8 Plus

Najnovší iPhone 8 a iPhone 8 Plus sú skutočne výkonné smartfóny. Nesú v sebe totiž procesor Apple A11 Bionic, ktorý je, ako niekoľko benchmarkových testov naznačuje, najvýkonnejší na trhu.

Majitelia iPhone 8 sa sťažujú: Novinka nezvláda základnú funkcionalitu!

Niektorí majitelia iPhone 8 majú veľké problémy týkajúce sa kvality hovoru, teda niečoho čo by mal zvládať každý smartfón ako prvé. Problém pritom tkvie v „praskajúcom“ zvuku pri telefonovaní, ktorý podstatne zhoršuje kvalitu hovoru.

Majitelia iPhonov sú zmätení: Vypnutie a Bluetooth Wi-Fi v kontrolnom centre iOS 11 nefunguje

K miliónom majiteľov iPhonov sa pred pár dňami dostala nová verzia iOS s poradovým číslom 11. Nová verzia prináša niekoľko vylepšení a zároveň, povedzme, zaujímavých riešení.

Šéf Apple: 1 200 € za iPhone X je veľmi dobrá cena, pomáha ľuďom

iPhone X je najnovším a zároveň najdrahším iPhonom v histórii Apple. Na Slovensku sa predáva od 1 199 € čo z neho robí skutočne prémiové (minimálne cenou) zariadenia.

Galaxy S9: Prvá vlajková loď pre rok 2018 pôjde do vojny s iPhone X. Toto môžeme čakať

Vojna medzi najväčšími výrobcami smartfónov na svete, Apple a Samsung, pokračuje v stupňovaní. Olejom v ohni je totiž nový iPhone X, ktorým Apple masívne vylepšil svoje portfólio dovtedy inak relatívne nudných smartfónov.

Samsung radí: Takto jednoducho prejdete z iPhonu na Galaxy Note 8

Ak vlastníš iPhone a chcel by si vyskúšať azda najlepší Android smartfón, proces prechodu na Galaxy Note 8 nebude zložitý. Výrobca dokonca pripravil dve videá, ktoré ti vysvetlia ako to môžeš spraviť.

iPhone X ponúka rýchle nabíjanie: Musíte si ho kúpiť osobitne, vyjde takmer na 90 €

Apple s novými iPhonami prináša aj niekoľko noviniek týkajúcich sa nabíjania. Môžete si ich, napríklad, nabiť bezdrôtovo alebo podstatne rýchlejšie než doteraz.

iPhone X sa predáva za 1 200 €. Koľko však stojí jeho výroba?

Apple v utorok predstavil svoju novú vlajkovú loď – iPhone X. Ide o jeho najpokrokovejší a zároveň najdrahší model vôbec.

TEST RÝCHLOSTI: Note 8 vs iPhone 7 Plus – ktorý z nich je rýchlejší?

Najnovšia vlajková loď Samsungu, Note 8, momentálne prechádza všetkými rôznymi testami rýchlosti, odolnosti a podobne. Veď to poznáte, je nutné zistiť z čoho je a čo sa v nej skrýva.

Číňania to opäť dokázali: Majú fungujúci klon iPhone 8. Beží na Androide

Svet v Číne je naozaj zvláštny. Na rozdiel od Európy či Ameriky, kde si už pomaly legálne nemôžeme ani kýchnuť, sa v Číne dejú skutočné zázraky.
banner