Huawei Mate 10 Pro

Úvod Huawei Huawei Mate 10 Pro
oled

EMUI 8.1 pre Huawei Mate 10 Pro: Aktualizácia je za dverami!

Čínsky gigant vypustil do obehu čerstvý aktualizačný balíček pre smartfóny z modelového radu Mate 10. Vynovená nadstavba EMUI 8.1 stojí na základoch systému Android 8.1 a prináša so sebou hneď viacero parádnych softvérových noviniek, medzi ktorými nechýba ani podpora pre avizované nahrávanie super slow-mo videí.
mate 10 pro

Huawei Mate 10 Pro získa obrovskú aktualizáciu: Tu je zoznam zmien!

Huawei zariadenia sú na Slovensku mimoriadne populárne, čoho príkladom je aj novinka spoločnosti, model Mate 10 Pro. Ak si si ho kúpil alebo si ho kúpiť plánuješ, možno by si rád vedel o tom, aká aktualizácia sa naň momentálne rúti.

VIDEO Aký je Huawei Mate 10 Pro po vyše 2 mesiacoch používania?

Keď som sa s Mate 10 Pro stretol prvýkrát, okamžite ma oslovil tým, ako je parádne poskladaný a ako prémiovo pôsobí v ruke.

Huawei Mate 10 Pro trhá konkurenciu: V teste rýchlosti rozdrvil Note 8 aj iPhone X

Kontroverzné porovnávanie v rýchlosti spúšťania mobilných aplikácií pokračuje. Tentokrát si zmerali sily až tri najlepšie smartfóny na trhu – jeden je od Applu, druhý od Samsungu a tretí pre zmenu od čínskeho giganta Huawei.
mate 10 pro

Americkí operátori sa otočili spoločnosti Huawei chrbtom, vlajkovú loď predávať nebudú

Huawei Mate 10 Pro v našich končinách už dobre poznáme a od 18. februára ho budú poznať aj americkí spotrebitelia. V tento deň vstúpi čínsky technologický líder so svojou najnovšou vlajkovou loďou na americký trh.

Huawei: Mate 10 Pro je najlepší telefón, o ktorom Američania ani nepočuli

Huawei minulý mesiac prezradil, že počas CES 2018 predstaví plány vážnejšieho vstupu na americký trh. Pre spoločnosť je to obrovský krok, ktorý im má pomôcť prekonať Apple a Samsung v boji o pozíciu lídra smartfónov.

ROZHOVOR s HUAWEI: Umelú inteligenciu tento rok prinesieme aj do lacnejších modelov

Huawei patrí medzi absolútnu špičku technologických spoločností snažiacich sa o rozvoj umelej inteligencie, alebo AI.
huawei

Huawei v tomto roku predal 153 miliónov smartfónov, rástli aj tržby

Pokiaľ ste si tento rok zadovážili nový smartfón s logom Huawei, nie ste sami. Presnejšie, je vás 153 miliónov. Impozantné číslo, ktoré vypovedá o počte predaných smartfónov za rok 2017, prezradil generálny riaditeľ Ken Hu.

Galaxy Note 8 v teste stabilizácie absolútne zničil Android konkurenciu, aj iPhone X

Samsung môže byť tento rok veľmi spokojný. Nie len, že sú jeho vlajkové lode radu Galaxy obrovským hitom, nesklamal ani Galaxy Note 8. Jeho výbava je perfektná a batérie nevybuchli.
mate 10 pro

Huawei preraďuje na vyšší stupeň: Vlajkovú loď začne predávať na strategickom trhu!

O tom, že Huawei plánuje expanziu sa hovorilo dávno. V ceste mu však stálo niekoľko prekážok, ktoré sa podľa všetkého podarilo prekonať.

Slepý FOTO test: Huawei Mate 10 Pro je najlepšie fotiacou vlajkovou loďou!

Proti sebe sme postavili TOP fotomobily tohto roka. Ktorý z nich dokázal najviac zaujať?

FOTO: Ak hľadáš telefón, ktorý ťa pri fotení nesklame, toto je úplná špička!

Hovorí sa, že najlepší fotoaparát je ten, ktorý máte pri sebe. Vláčiť so sebou niekedy aj niekoľkokilovú (bez)zrkadlovku bohužiaľ nie je veľmi praktické.
video

VIDEO: TEST Huawei Mate 10 Pro sme pre vás robili priamo v Číne!

Možno ste už na našich sociálnych sieťach postrehli, že sme sa spolu s Huawei vybrali k nim „domov“.

ROZHOVOR: V Šanghaji sme sa rozprávali so šéfom Huawei pre Slovensko. Toto povedal o Slovákoch!

Ak nás sledujete aj mimo nášho webu, napríklad na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, určite ste si všimli nezvyčajné zábery
video

Rozbalili sme iPhone X: Aký je v porovnaní s TOP Android smartfónmi?

Ako veľmi zvedavý jedinec som si podobne, ako určite mnohí z vás, pozrel predstavenie iPhone X a prečítal k nemu veľa noviniek. Pre Apple a fanúšikov zariadení tohto výrobcu je nový dizajn, nové technológie a spôsob ovládania obrovskou zmenou.
mate 10 pro

Huawei si potykal s úspechom. Predbežné objednávky na Mate 10 Pro trhajú rekordy!

Čínsky gigant má nemalý dôvod na jednu predčasnú oslavu. Množstvo predbežných objednávok, ktoré súvisia s nedávno predstaveným high-end kúskom, vraj prepisuje na území starého kontinentu históriu mobilného priemyslu.
mate 10 pro

Huawei si strieľa zo Samsungu: Nebuďte pripojení k power banke!

Huawei na YouTube pred pár dňami predstavil niekoľko nových reklám, ktoré porovnávajú jeho novinku, Mate 10 Pro s najbližšou konkurenciou.

RECENZIA Huawei Mate 10 Pro: Keď vám obyčajný smartfón už nestačí

Huawei pred niekoľkými týždňami vyrukoval s dlhšie avizovaným generačným nástupcom za minuloročný model Mate 9 Pro, ktorý vybavil ako moderným konštrukčným prevedením, tak aj takým hardvérom, aký momentálne hocikde nenájdete.