Huawei Mate 8

Úvod Huawei Huawei Mate 8

Huawei Mate 8 je poriadne úspešný. Jeden milión predaných kusov

Huawei Mate 8 si odbil medzinárodnú premiéru na podujatí CES 2016, k oficiálnemu predstaveniu došlo ale o mesiac skôr. Udialo sa tak v domovskej Číne, kde bolo zariadenie zároveň takmer okamžite dostupné prostredníctvom rôznych predajcov.

Huawei prezradil ďalšie informácie, cenu aj dátum dostupnosti Mate 8

Na CES 2016 je to stále lepšie a lepšie. Po novinkách o low-endoch LG K7 a K10, vylepšenej virtuálnej realite HTC Vive Pre sme sa čo-to dozvedeli aj o elegantnom fešákovi Huawei Mate 8, ktorý nahradí súčasný phablet Mate 7. Ponúkne hi-tech špecifikácie a nádherné telo z jedného kusu kvalitného hliníku.

6 palcový a výkonný Huawei Mate 8: Objavila sa európska cena a dostupnosť

Milovníci veľkých obrazoviek pozor. Nová vlajková loď Mate 8, ktorú čínsky výrobca Huawei predstavil len nedávno, sa pochopiteľne dostane aj k nám do Európy. Doteraz ale nebolo jasné kedy a hlavne za koľko.

Objavila sa cena a dostupnosť výkonného smartfónu Huawei Mate 8

Koncom minulého mesiaca čínsky výrobca Huawei predstavil novú vlajkovú loď, model Mate 8. Ten je, ako sa na TOP model patrí, poriadne veľký, výkonný a zhotovený z prémiových materiálov.

Výkon Huawei Mate 8 rozdrvil konkurenciu, v AnTuTu mal až 94-tisíc bodov

Okrem toho, že je novinka Mate 8 od čínskeho Huawei naozaj pekná, má vo svojej kovovej konštrukcii aj poriadne výkonný hardvér. Ten v kombinácii s vyladenou nadstavbou dokázal poraziť všetky súčasné hi-end smartfóny od výrobcov ako je Samsung.

Huawei Mate 8 oficiálne: 6″ displej, Android 6.0, 4GB RAM a 4000 mAh batéria

Čínsky gigant Huawei dnes oficiálne predstavil očakávaný phablet Mate 8, ktorý kombinuje najnovší softvér s pokročilým hardvérom. Nechýbajú ani elegantné krivky, prémiové materiály a ani extrémne tenké rámiky na bokoch obrovského displeja.

Takto bude vyzerať Huawei Mate 8. Elegantné telo a takmer žiadne rámiky

Čínsky gigant Huawei si na svojej "Mate" sérii smartfónov dáva záležať, čoho dôkazom je aj veľmi podarený model Ascend Mate 7. Jeho nástupca je teda poriadne očakávaný. Teraz sa ale môžeme konečne pozrieť, ako bude vyzerať.

Testovací štandard AnTuTu zaznamenal najvyššie skóre vôbec. Postaral sa o neho tento smartfón

AnTuTu je čínsky softvérový nástroj pre testovanie a vyhodnocovanie výkonu zariadení a smartfónov, ktoré sú postavené na ARM architektúre. Z aplikácie sa časom stal štandard v oblasti výkonnostných testov.

TEST grafického čipu v novom Kirin 950: Obrovský výkonnostný rozdiel

Po sérii niekoľkých testov môžeme pomaly ale isto začať tvrdiť, že Huawei Mate 8 bude ako stvorený pre hranie hier. Zariadenie, ktoré má byť predstavené už 26. novembra má totiž poháňať nový čipset Kirin 950.