Huawei P9

Úvod Huawei Huawei P9

Huawei neustále prekvapuje: Dodal 10 miliónov kusov P9 a P9 Plus, prekonal svoje očakávania

Huawei už niekoľko rokov skutočne tvrdo pracuje na tom, aby mal čo najzaujímavejšie mobilné zariadenia. Z firmy, ktorú na Slovensku, resp. celkovo na svete takmer nikto nepoznal sa stal gigant.

Huawei P9 a Mate 8 začali dostávať aktualizáciu na Android Nougat

Spoločnosť Huawei sa približne pred mesiacom podelila s verejnosťou o informáciu, ktorá priblížila časový harmonogram aktualizácií pre popredné modely jej smartfónov.

Huawei P9 je úspešný. Spoločnosť ohlásila miliónové predaje

Spoločnosť Huawei predstavila model Huawei P9 v apríli tohto roku. Dopĺňa ho väčší súrodenec Huawei P9 Plus, ale aj skromnejšia verzia Huawei P9 Lite.

Huawei uvedie v SR do predaja štýlový smartfón Huawei nova a exkluzívnu modrú verziu top modelu Huawei P9

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, uvedie v SR do predaja 5" smartfón Huawei nova. Výkonný model vyniká elegantným spracovaním so zaobleným kovovým chrbtom, kvalitným fotoaparátom a snímačom odtlačkov prstov.

EISA: Huawei P9 je najlepším telefónom pre rok 2016 – 2017

Asociácia EISA (European Imaging & Sound Association) práve oznámila víťazov cien udeľovaných pre obdobie 2016 – 2017. Pre toto obdobie rešpektovaná asociácia vyberá víťazov z niekoľkých kategórií.

Android 7.0 Nougat pre Huawei P9: Blýska sa na lepšie časy pre nás všetkých

Majitelia Nexus smartfónov už nejakú tú dobu majú prístup k najnovšej verzii Android 7.0 Nougat. Program Android N beta, ktorý Google spustil pred niekoľkými mesiacmi však môže priniesť oveľa väčšiu výhodu pre nás všetkých, teda aj pre tých, ktorí nevlastnia Nexus.
huawei p9

Huawei naznačoval schopnosti fotoaparátu modelu P9 fotografiou, ktorá bola v skutočnosti zhotovená zrkadlovkou

Spoločnosť Huawei, resp. jej agentúra, ktorá spravuje ich sociálne siete, sa dopustila slušného marketingového prešľapu. Na sociálnej sieti Google+ zverejnila fotografiu a popis k nej, ktorý môže navodiť dojem, že bola zhotovená smartfónom P9.

Huawei predal za posledné 3 mesiace 28,3 miliónov zariadení

Písal december 2015 a Huawei, gigantický výrobca z Číny oslavoval veľký úspech. Za rok 2015 sa mu podarilo predať cez 100 miliónov smartfónov, najviac v jeho histórii.

FOTO: Huawei P9 dostane kúpeľ v 24-karátovom zlate a spolu s ním aj štvorcifernú cenu

Ak máte stále pocit, že čínske smartfóny pôsobia lacnejším dojmom, takému smartfónu Huawei P9 môžete napraviť reputáciu rovno povrchovou úpravou z 24-karátového zlata.

CEO Huawei: Ďalší Huawei mobil bude mať QHD displej

CEO čínskej spoločnosti Huawei Richard Yu už dávnejšie vyjadril odpor k QHD displejom, keď kritizoval Xiaomi Mi Note Pro kvôli slabej výdrži. Argumentoval aj tým, že ľudské oko si nedokáže všimnúť rozdielu medzi FullHD a QHD rozlíšením.

Huawei: Leica s nami vyvíjala fotoaparát od návrhu optických prvkov až po vyladenie výslednej kvality

Včera sme vám priniesli informáciu o tom, že fotoaparát na novej vlajkovej lodi od Huawei, modeli P9, disponuje certifikáciou spoločnosti Leica. Ísť malo prevažne o marketingový ťah, ktorý mal podľa zahraničných médií prilákať čo najviac ľudí.

AKTUALIZOVANÉHuawei P9 s fotoaparátmi od Leica? Nie tak celkom, vraj sa ich ani nedotkli

Huawei P9 a Huawei P9 Plus sú nové vlajkové lode, ktoré len nedávno predstavili na podujatí v Londýne. Jednou z najzaujímavejších nových funkcií, resp. vlastností noviniek bola spolupráca so spoločnosťou Leica pri zhotovení dvoch objektívov na zadnej strane zariadení.

FOTO: Rozobrali Huawei P9 s duálnym fotoaparátom. Takto vyzerá zvnútra!

Nový Huawei P9 so sebou priniesol úplne nový štandard dvojitých fotoaparátov. Ponúka totiž dva senzory certifikované spoločnosťou Leica s rovnakým rozlíšením. V telefóne teda nájdete dva senzory s 12 Mpx rozlíšením a clonou f/2.2, ktorú Huawei vyrobil, resp. navrhol v spolupráci s Leica.

Prémiový smartfón Huawei P9 bude mať VIP servis, predobjednávky spustené

Spoločnosť Huawei minulý týždeň v Londýne predstavila nový prémiový smartfón P9. Huawei k svojmu prémiovému modelu ponúkne rozšírený VIP servis - trojročnú záruku a možnosť výmeny displeja do 3 mesiacov od zakúpenia.

PRVÝ DOTYK: Huawei P9 je elegantný krásavec s tajomným fotoaparátom

Do redakcie sa nám včera dostala novinka od čínskeho výrobcu, Huawei. Veľmi sme sa na ňu tešili hneď z niekoľkých dôvodov. Je to nová vlajková loď, prirodzene nás teda zaujíma, ako ďaleko sa to Huawei podarilo dotiahnuť.

Huawei P9 a Huawei P9 Plus oficiálne: Fotoaparát Leica a čipset Kirin 955

Neoficiálna séria rôznych špekulácií, uniknutých fotografií a informácií dnes dostala reálne kontúry. Spoločnosť Huawei na tlačovom podujatí v anglickom Londýne predstavila dva veľmi očakávané smartfóny s označením P9 a P9 Plus

Huawei P9 na obrázku pre novinárov: Takto vyzerajú jeho dva Leica objektívy!

Huawei má svoju novú vlajkovú loď, model P9, predstaviť už o dva dni, teda 6. apríla. Na internet sa však stihla prepracovať finálna verzia zariadenia, ktoré vyzerá veľmi, ale veľmi zaujímavo.