VÝSLEDKY: Kúpili by ste si novú Nokia 3310?

VÝSLEDKY: Kúpili by ste si novú Nokia 3310?

6

Hneď po zverejnení prvých špekulácií o tom, že Nokia môže znovu predstaviť svoju ikonickú 3310-tku sa spustila debata o tom, kto si ju kúpi a kto nie.

Koniec koncov, dáva to zmysel. Originálna Nokia 3310 bola predstavená ešte v roku 2000 a v dnešnej dobe je stelesnením nostalgie.

Nová Nokia 3310 bola predstavená len pred pár dňami v Barcelone. Príde už o čoskoro a kúpiť si ju budete môcť za 49/54 € (podľa predajcu). Nejde teda o závratnú sumu, ktorá by vás v kúpe mala odradiť. Vyzerá to tak, že mnohí z vás tak dokonca plánujú spraviť.

V našej ankete, do ktorej sa zapojilo viac ako 1 000 ľudí, sa až 37 % z vás (394) vyjadrilo tak, že si novú 3310-tku kúpia. Ďalších 33 % (346) z vás si ju určite nekúpi. Možnosť „Možno, ale len z nostalgie“ označilo 30 % z vás.

Vyzerá to teda tak, že staronová Nokia predsa len môže zablúdiť do domovov mnohých z vás.


 • Jan Stellmach

  reklamny tah.

 • FILO

  Ani zadarmo

 • Tritium

  Ani za cent. NIE! ani z nostalgie ani z lutosti.

 • Flea

  Nekupili a ani nekupime.neni sme v roku 2000 tak taky smejd si moze kupit len idiot alebo dochodca

  • daGIn

   Nie sme sice v roku 2000, ale tento typ rozhodne nebol smejd – over si informacie – ja by som napriklad uvitala. Len na vysvetlenie – som grafik-dizajner, cely den pozeram do PC a este aj po veceroch a casto nociach. Ak potrebujem telefon, chcem mat jednoducho telefon…O tom je totiz trh – o ponuke a dopytu.

 • NTN Labs

  Mozno aj dve.