Sociálne siete

Sociálne siete

Facebook dostáva veľkú aktualizáciu. Prináša zmeny v zobrazovaní video obsahu

Predstavitelia najväčšej sociálnej siete Facebook dnes prišli s oznámením, ktoré hovorí o podstatných zmenách a novinkách pri zobrazovaní video obsahu.

Prečo je tento fialový holub po celom Facebooku?

Facebook cez víkend zachvátil kreslený obrázok fialového holuba. Najskôr ho začali používať snáď všetky meme stránky v okolí, neskôr ho začali spammovať aj bežní používatelia, ktorí chcú byť zaujímaví. O čo ale ide a odkiaľ vlastne pochádza?

Detailnejšia predpoveď počasia od sociálnej siete Facebook? Aktualizácia sa už šíri

Ak ráno otvárate medzi prvými aplikáciami tú, ktorá patrí sociálnej sieti Facebook, určite ste si všimli, že sa na vašej nástenke zvykne objaviť stručná predpoveď počasia.

Facebook má novú funkciu „Objavte ľudí“. Má zjednodušiť trápny moment spriatelenia sa s cudzími

Facebook do svojich aplikácií pre Android a iOS pridáva novú funkciu „Objavte ľudí“.
facebook

Na sociálnej sieti Facebook je štvrtina populácie. Príjmy z reklamy narástli raketovým tempom

Facebook poznáme ako sociálnu sieť, no ide zároveň aj o obrovskú spoločnosť, ktorá generuje nie zrovna najmenšie príjmy. Facebook v týchto dňoch vydal výročnú správu, ktorá je plná zaujímavých údajov.

Viac fotografií v jednom príspevku? Instagram pracuje na novej funkcii

Vývojári foto sociálnej siete Instagram pripravujú pre jej užívateľov novú funkciu, ktorá sa môže veľmi dobre ujať. Novinka sa objavila v testovacej verzii aplikácie označenej kódom 10.7.0.

LEGO spustilo vlastnú sociálnu sieť v Instagram štýle plnú stavebnicových výtvorov

Rodinná dánska spoločnosť, ktorá vyprodukovala jednu z najpopulárnejších kreatívnych zábaviek sveta, vstúpila do modernej online doby sociálnou sieťou Lego Life.

Cenzúra na steroidoch. V Číne je po novom nelegálne používať aj VPN služby

Čína je notoricky známa blokovaním najpopulárnejších internetových stránok, ktoré dávajú ľuďom možnosť vyjadriť osobný názor, zdieľať rôzny obsah alebo vyhľadávať informácie.

Facebook oznámil, že v aplikácii Messenger začne zobrazovať reklamy

Začiatkom tohto týždňa začnú používatelia aplikácie Messenger v niektorých krajinách stretávať reklamy. Spoločnosť to potvrdila ešte včera.

Videá zo Severnej Kórey miznú z YouTube jedno po druhom

Napriek súčasnej modernej dobe a dostupným technológiám je veľmi ťažké získať pohľad na život na severnej strane kórejského polostrova. Môže za to uzavretý a obmedzujúci politický režim danej krajiny.

FOTO: Bude takto vyzerať Facebook? Toto sú návrhy od TOP dizajnérov!

Facebook používa väčšina z nás denne, zmeny si teda všimneme takmer okamžite. Len nedávno sa zmenila ikonka zo správ na ikonku Messengeru. Všimli ste si?

Posledná aktualizácia pre Instagram môže byť nestabilná. Takto odstránite problém

Aplikácia foto sociálnej siete Instagram momentálne prechádza aktualizáciou, ktorá sa však celkom nepodarila. Twitter zaplavili príspevky od jej používateľov, ktorí sa sťažujú na nestabilitu.

YouTube zavedie novinku. Super Chat, v ktorom budete môcť platiť za pripnutý komentár

Určite ste sa v online svete už stretli s aktuálnym trendom vysielania živých videí. Takéto prenosy obsahu sú populárne na sociálnej sieti Facebook, ale aj na YouTube.

Miliardár zo Silicon Valley: Éra Apple skončila, v rukáve nemajú nové inovácie

Miliardár zo Silicon Valley, Peter Thiel je veľmi, veľmi skeptický ohľadom budúcnosti Apple.

Zabíja Facebook alebo Messenger batériu na vašom telefóne? Takto to opravíte!

Ak ste po pár hodinách zobrali do ruky váš telefón a zistili ste, že aj napriek tomu, že ste na ňom nič nerobili prišiel o pár percent, alebo ešte horšie, pár desiatok percent batérie, jedna alebo viacero aplikácií nefunguje správne.

Mark Zuckerberg je na Facebooku Boh. Nemôžete ho zablokovať

Možno by ste si mysleli, že zakladateľ Facebooku, Mark Zuckerberg asi bude vedieť, ako používať a nastaviť svoju stránku. Mali by ste pravdu.

VIDEO: Až 10 símok v jednom príspevku. Novinka pre Instagram je...

Začiatkom februára sme vás informovali, že foto sociálna sieť Instagram príde s novými možnosťami zdieľania obsahu. Novinka sa týkala testovacej verzie aplikácie a oddnes je už oficiálne dostupná pre všetkých.