Sociálne siete

Sociálne siete

Facebook do Messengeru pridá reakcie, palec hore aj palec dole!

Facebook minulý rok obohatil možnosti reakcií na príspevky o päť nových súrodencov. Ľudia si na to rýchlo zvykli a nové riešenie si obľúbili. Podobný krok by mal nasledovať aj v komunikačnej aplikácii Messenger.

Slováci POZOR: Nezdieľajte súťaže na Facebooku, prídete o takúto sumu peňazí!

Pomaly ale isto sa stáva pravidlom, že podivné súťaže na Facebooku majú rovnakého menovateľa – podvodníka.

VIDEO: Až 10 símok v jednom príspevku. Novinka pre Instagram je už dostupná

Začiatkom februára sme vás informovali, že foto sociálna sieť Instagram príde s novými možnosťami zdieľania obsahu. Novinka sa týkala testovacej verzie aplikácie a oddnes je už oficiálne dostupná pre všetkých.
WhatsApp

WhatsApp zavádza novú funkciu Status. Vlastný klon Snapchat príbehov

Komunikačná platforma WhatsApp v týchto dňoch oslavuje osem rokov existencie. Z obyčajnej aplikácie pre zasielanie krátkych textových správ sa stalo komunikačné monštrum.

YouTube aplikácia s novinkou. Odporúčané videá môžete zobraziť aj počas prehrávania na šírku

Spoločnosť Google sa v posledných týždňoch pustila do vylepšovania oficiálnej aplikácie, ktorá patrí najväčšiemu video serveru YouTube.

Facebook dostáva veľkú aktualizáciu. Prináša zmeny v zobrazovaní video obsahu

Predstavitelia najväčšej sociálnej siete Facebook dnes prišli s oznámením, ktoré hovorí o podstatných zmenách a novinkách pri zobrazovaní video obsahu.

Prečo je tento fialový holub po celom Facebooku?

Facebook cez víkend zachvátil kreslený obrázok fialového holuba. Najskôr ho začali používať snáď všetky meme stránky v okolí, neskôr ho začali spammovať aj bežní používatelia, ktorí chcú byť zaujímaví. O čo ale ide a odkiaľ vlastne pochádza?

Detailnejšia predpoveď počasia od sociálnej siete Facebook? Aktualizácia sa už šíri

Ak ráno otvárate medzi prvými aplikáciami tú, ktorá patrí sociálnej sieti Facebook, určite ste si všimli, že sa na vašej nástenke zvykne objaviť stručná predpoveď počasia.

Facebook má novú funkciu „Objavte ľudí“. Má zjednodušiť trápny moment spriatelenia sa s cudzími

Facebook do svojich aplikácií pre Android a iOS pridáva novú funkciu „Objavte ľudí“.
facebook

Na sociálnej sieti Facebook je štvrtina populácie. Príjmy z reklamy narástli raketovým tempom

Facebook poznáme ako sociálnu sieť, no ide zároveň aj o obrovskú spoločnosť, ktorá generuje nie zrovna najmenšie príjmy. Facebook v týchto dňoch vydal výročnú správu, ktorá je plná zaujímavých údajov.

Viac fotografií v jednom príspevku? Instagram pracuje na novej funkcii

Vývojári foto sociálnej siete Instagram pripravujú pre jej užívateľov novú funkciu, ktorá sa môže veľmi dobre ujať. Novinka sa objavila v testovacej verzii aplikácie označenej kódom 10.7.0.

LEGO spustilo vlastnú sociálnu sieť v Instagram štýle plnú stavebnicových výtvorov

Rodinná dánska spoločnosť, ktorá vyprodukovala jednu z najpopulárnejších kreatívnych zábaviek sveta, vstúpila do modernej online doby sociálnou sieťou Lego Life.

Cenzúra na steroidoch. V Číne je po novom nelegálne používať aj VPN služby

Čína je notoricky známa blokovaním najpopulárnejších internetových stránok, ktoré dávajú ľuďom možnosť vyjadriť osobný názor, zdieľať rôzny obsah alebo vyhľadávať informácie.

Facebook oznámil, že v aplikácii Messenger začne zobrazovať reklamy

Začiatkom tohto týždňa začnú používatelia aplikácie Messenger v niektorých krajinách stretávať reklamy. Spoločnosť to potvrdila ešte včera.

Videá zo Severnej Kórey miznú z YouTube jedno po druhom

Napriek súčasnej modernej dobe a dostupným technológiám je veľmi ťažké získať pohľad na život na severnej strane kórejského polostrova. Môže za to uzavretý a obmedzujúci politický režim danej krajiny.

FOTO: Bude takto vyzerať Facebook? Toto sú návrhy od TOP dizajnérov!

Facebook používa väčšina z nás denne, zmeny si teda všimneme takmer okamžite. Len nedávno sa zmenila ikonka zo správ na ikonku Messengeru. Všimli ste si?

RECENZIA: Archos 50 Saphir. Nadštandardne odolný nezmar

Odolnosť súčasných smartfónov vo väčšine prípadov končí pri krytí štandardu IP a ochrannej vrstve Gorilla Glass. Pokiaľ sa pohybujete alebo pracujete v drsnejších podmienkach, či často lozíte napríklad po horách, daná odolnosť vám nemusí stačiť.