Instagram

Úvod Sociálne siete Instagram

Tmavý režim už prichádza aj do aplikácie Instagram. Takto bude vyzerať

Ak by sme mali nové verzie operačných systémov, menovite iOS 13 a Android 10 charakterizovať jednou vlastnosťou, ktorú zbadáte na prvý pohľad, bol by to tmavý režim.

Instagram chystá novinku: Skryje počet lajkov, vraj to ľuďom pomôže

Instagram, jedna z najpopulárnejších sociálnych sietí súčasnosti, testuje pomerne zaujímavú novinku, ktorú by si, aspoň teda podľa nás, všimol len málokto.

Veľká zmena: Instagram skryje počet „lajkov“ pod príspevkami

Instagram, jedna z najpopulárnejších sociálnych sietí súčasnosti, testuje pomerne zaujímavú novinku, ktorú by si, aspoň teda podľa nás, všimol len málokto.

Instagram ako e-shop? Nová funkcia vám umožní nakupovať priamo v aplikácii

Sociálna sieť Instagram má vďaka obrazovému zameraniu veľký obchodný potenciál, čo sa dá všimnúť nielen na čoraz častejšie sa zobrazujúcej reklame.
Facebook Messenger

Facebook chce zlúčiť komunikačné funkcie služieb Instagram, WhatsApp a Messenger

Facebook sa podľa magazínu The New York Times pustil do odvážneho projektu, výsledkom ktorého má byť zlúčenie komunikačných schopností trojice populárnych aplikácií do jednej univerzálnej platformy.

V Instagrame začína pracovať človek zodpovedný za časovú os Facebooku

Očakávali sme to a teraz sa to stalo skutočnosťou.

Instagramu sa náramne darí! Používa ho až 1 miliarda ľudí mesačne!

Spomínaš ešte na začiatky Instagramu? Nie? Obľúbená sociálna sieť, ktorá skončila v rukách Facebooku spustila svoju prevádzku v roku 2010 a aj to len na iOS zariadeniach.

Instagram čakajú veľké zmeny: Na toto sa priprav!

Jedna z najväčších sociálnych sietí patriacich pod krídla Facebooku plánuje novinku. Instagram, podobne ako Facebook, tvorcovia obsahu čoraz častejšie využívajú na zdieľanie videí. Firma to chce využiť.

Ak ti padá Instagram, takto to vyriešiš. Nie si totiž sám!

Najväčšie aplikácie majú problémy s dostupnosťou len málokedy. Spoločnosti sa totiž všemožne snažia, aby k nim mal prístup čo najväčší počet ľudí. To sa však podľa všetkého nepodarilo Instagramu.
Instagram

Instagram začal zobrazovať stav vašej aktivity. Takto jednoducho to vypnete

Posledná aktualizácia aplikácie Instagram priniesla funkciu, ktorá sa mnohým pozdávať nebude. Tvorcovia sa s novinkou zrovna nechvália, no ide o prirodzenú súčasť mnohých iných podobných aplikácií.
Instagram

Instagram má novinku: Tvoj feed zaplavia aj príspevky od ľudí, ktorých nesleduješ

Azda s každou aktualizáciou Instagramu sme v aplikácii zbadali novinky. Raz to boli príbehy, neskôr zas možnosť sledovať hashtagy.
hashtagy

Na Instagrame môžete sledovať už aj hashtagy, nielen priateľov a stránky

Ak ste v priebehu posledných dní dostali aktualizáciu aplikácie Instagram, určite ste si všimli novú funkciu sledovania hashtagov. Instagram ju zverejnil včera a ihneď ju uvoľnil v rámci aktualizácie.
Instagram Direct

Instagram testuje novú samostatnú aplikáciu pre zasielanie správ. Toto je Direct

Popularita foto sociálnej siete Instagram rapídne rastie, a to sa týka aj jej funkcie Príbehov. Doslova každú chvíľu sa objaví nejaká tá viac či menej podstatná funkcia, na ktorej vývojári pracujú, alebo ju už rovno uvoľnili.
pribehy

Instagram Príbehy dovoľujú pridávať fotky a videá, ktoré sú staršie ako 24 hodín

Príbehy na Instagrame majú svoje čaro. Autentické fotografie a videá užívateľov často zachytávajú momenty, ktoré práve prežívajú, alebo prežívali pred niekoľkými minútami a hodinami.

Instagram prichádza s funkciou Superzoom a novými maskami!

Oddelenie vývoja aplikácie Instagram sa opäť zapotilo a pripravilo novú funkciu, ktorou môžete vylepšiť vaše obrazové príspevky. V najbližších dňoch sa pripravte na to, že na Instagrame natrafíte na množstvo krátkych Superzoom klipov.
instagram

Instagram Príbehy prichádzajú s anketami: Polož otázku a spusti hlasovanie!

Foto sociálna sieť Instagram stále rastie, o čom vypovedá nedávno dosiahnutý míľnik. Populárnu aplikáciu každý mesiac aktívne používa 800 000 jedincov. Na dennej báze to je približne 500 000 ľudí. 

Instagram mení nastavenia automaticky spúšťaného zvuku pri videách

Obľúbená foto sociálna sieť Instagram, ktorá patrí pod krídla internetového giganta Facebook, prichádza s drobnou, no pomerne významnou zmenou. Tvorcovia sa opäť pohrali s automatickým prehrávaním médií. 

Instagram testuje novú funkciu. Fotografie budeme môcť zdieľať súkromne, iba pre vybraných sledujúcich

Instagram neustále inovuje, a to buď vo vlastnej réžii, alebo si požičia nejaké tie funkcie od konkurencie. S poslednou inšpiráciou to vyšlo.