Instagram

Instagram

Instagram mení nastavenia automaticky spúšťaného zvuku pri videách

Obľúbená foto sociálna sieť Instagram, ktorá patrí pod krídla internetového giganta Facebook, prichádza s drobnou, no pomerne významnou zmenou. Tvorcovia sa opäť pohrali s automatickým prehrávaním médií. 

Instagram testuje novú funkciu. Fotografie budeme môcť zdieľať súkromne, iba pre vybraných sledujúcich

Instagram neustále inovuje, a to buď vo vlastnej réžii, alebo si požičia nejaké tie funkcie od konkurencie. S poslednou inšpiráciou to vyšlo.

Facebook testuje novú funkciu. Upozornenia zo všetkých služieb na jednom mieste

Pokiaľ vás otravujú neustále upozornenia oficiálnej aplikácie Facebook na rôzne udalosti, aktuálne testovaná novinka sa vám možno páčiť nebude.
Instagram

Instagram prichádza s ďalšou novinkou. Selfie filtre v reálnom čase, ktoré sme už niekde videli

Po relatívne krátkom čase prichádza aplikácia foto sociálnej siete Instagram s ďalšou novinkou. Po novom vás budú zabávať selfie filtre pracujúce v reálnom čase.

Niekto natočil VIDEO čínskej farmy na „lajky“. Je pekne divná

Na internete sa objavili zábery z čínskej „farmy na kliky“, ktorá používa tisícky telefónov na to, aby rozdávala sfalšované lajky na aplikácie a stránky.

Instagram má celosvetový výpadok

Instagram má problém. Ľuďom po celom svete jednoducho nefunguje.

Instagram pre Android získava offline režim!

Až 80 % všetkých používateľov sociálnej sieti Instagram patriacej pod krídla Facebooku nepochádza zo Spojených štátov.

Vykradnúť Snapchat sa oplatilo. Príbehy na Instagrame majú viac aktívnych používateľov

V posledných týždňoch a mesiacoch vo vodách sociálnych sietí nič nerezonuje tak, ako funkcia príbehov a jej rôzne odnože. Funkcionalitu spopularizoval Snapchat, od ktorého ju odpozerali konkurenti.

Instagram s novinkami. Dvojstupňové overenie a čiastočná cenzúra

Foto-sociálna sieť Instagram napreduje nielen vďaka rastúcemu počtu používateľov, ale aj vďaka novým funkciám. Tie, aspoň zatiaľ, vylepšujú používateľský zážitok z aplikácie.

VIDEO: Až 10 símok v jednom príspevku. Novinka pre Instagram je už dostupná

Začiatkom februára sme vás informovali, že foto sociálna sieť Instagram príde s novými možnosťami zdieľania obsahu. Novinka sa týkala testovacej verzie aplikácie a oddnes je už oficiálne dostupná pre všetkých.

Viac fotografií v jednom príspevku? Instagram pracuje na novej funkcii

Vývojári foto sociálnej siete Instagram pripravujú pre jej užívateľov novú funkciu, ktorá sa môže veľmi dobre ujať. Novinka sa objavila v testovacej verzii aplikácie označenej kódom 10.7.0.

Posledná aktualizácia pre Instagram môže byť nestabilná. Takto odstránite problém

Aplikácia foto sociálnej siete Instagram momentálne prechádza aktualizáciou, ktorá sa však celkom nepodarila. Twitter zaplavili príspevky od jej používateľov, ktorí sa sťažujú na nestabilitu.

Nudia vás fotky vašich priateľov? Sledujte tie najlepšie Instagram účty! Vol.1

Fenomén menom Instagram začal svoju verejnú púť v októbri roku 2010. Založil ho programátor Kevin Systrom spolu s ďalšou osobnosťou menom Mike Krieger.

Instagram prešiel aktualizáciou. Dostal ďalšiu novú funkciu

Foto sociálna sieť Instagram je v poslednom období aktualizovaná často. Vývojári neustále pridávajú nové funkcie, alebo vylepšujú tie staré.

Instagram chystá novinky: Vypnutie komentárov pod fotkami a odstránenie sledovateľov

Instagram včera oznámil, že do jeho aplikácie pribudnú nové funkcie. Tie budú dostupné pre Android a iOS. Prvou veľkou funkciou má byť možnosť vypnutia komentárov pod jednotlivými fotkami. Túto funkciu už Instagram testoval u niekoľkých vybraných účtoch. Teraz má byť dostupná celoplošne.

Instagram vám bude posielať upozornenia, ak si niekto urobí snímku obrazovky s vašou fotografiou

Niektorí používatelia foto sociálnej siete Instagram hlásia jej nový prvok bezpečnosti. Objavil sa po poslednej aktualizácii. Zatiaľ nie je jasné, či ide o plošnú novinku, alebo len o obmedzené používateľské testovanie.
banner