Ostatné

Ostatné

VIDEO: Takto lieta prvý ovládateľný jednomiestny hoverbike

Lietajúci dron s ľudskou posádkou už nie je sci-fi. Prvé takéto zriadenie má vzlietnuť tento rok v Dubaji a pôjde o plne autonómny dopravný prostriedok, v ktorom budete prakticky batožinou.

Akčné kamery so zvýhodnenou cenou a skladom v Európe. Vybavte sa na leto!

Akčné kamery patria k obľúbeným technologickým doplnkom každého, kto športuje, chodí po horách alebo cestuje po rôznych zaujímavých miestach.

Autonómny dron s ľudskou posádkou vzlietne po prvýkrát už toto leto

Pokiaľ už teraz plánujete letnú dovolenku a nie je obmedzení prísnym rodinným rozpočtom, zamieriť by ste mohli do Dubaja. Uvidieť môžete premiérový let autonómneho dronu, schopného prenášať ľudských pasažierov.
GoPro Karma

Dron GoPro Karma sa konečne vrátil do predaja. Po troch mesiacoch

Pre fanúšikov quadrokoptér s integrovanou kamerou máme dobré správy. Jeden z najzaujímavejších počinov minulého roka, dron GoPro Karma, sa vracia do predaja.
Airselfie

Kryt na smartfón a selfie dron v jednom. Gadget AirSelfie mieri do predaja

Technologické zariadenia, ktoré kombinujú nemožné s možným sú veľmi zaujímavé. Podobne by sa dal charakterizovať aj gadget nazvaný AirSelfie.
GoPro Karma

Potvrdené: Dron GoPro Karma, ktorý bol stiahnutý z obehu, sa vráti späť na trh

Dron GoPro Karma bol predstavený koncom septembra 2016 a hneď po uvedení zožal patričnú vlnu záujmu. Bol kompaktný, ľahký, nabitý technológiami a reprezentoval punc značky GoPro.

Yi Technology predstaví na CES 2017 nový dron. 4K video pri 60 fps a viac

Technologický veľtrh CES 2017 nebude len o smartfónoch, televízoroch alebo o inteligentnej domácnosti. Niekoľko technologických firiem predvedie aj nové lietajúce drony.

Divé tigre vs. dron. Kandskému filmárovi sa podarilo zachytiť unikátne zábery

Inteligentná lietajúca quadrokoptéra sa opäť raz postarala o unikátne zábery, ktoré by sme za normálnych okolností možno nevideli.

Zbohom 2016. Pozrite sa na výber koncoročných zliav pre smartfóny, gadgety a mnoho ďalšieho!

Populárny internetový predajca GearBest si po Mikulášskej nádielke zliav pripravil ešte obšírnejšiu ponuku. Tematicky ju zaradil ako rozlúčku so starým rokom 2016.

Casio predstavilo novú akčnú kameru. Jej senzor má iba 1,9 Mpx a poradí si s nedostatkom svetla

Do segmentu akčných kamier najnovšie prispela známa spoločnosť Casio. Predstavila rozhodne zaujímavé a originálne zariadenie, pri ktorom sa vydala trochu iným smerom, ako napríklad GoPro a jej podobné spoločnosti.

Nádherné fotografie prírody, ktoré vás donútia uvažovať nad kúpou drona

Drony, poprípade quadrokoptéry sú stále považované skôr za akúsi hračku a zábavku pre voľný čas. Niektorí ich dokonca považujú za zbytočnosť.

Chcete si počas Black Friday kúpiť niečo od Xiaomi? Tieto kúsky už stihli zlacnieť!

Populárny čínsky výrobca Xiaomi si svojimi kvalitnými zariadeniami za prívetivé ceny získal svojich fanúšikov po celom svete. Niet preto divu, že v domovskej technologickej Číne obsadil podielové štvrté miesto.

Kompaktný lietajúci dron s HD kamerou, ktorý sa zmestí do vrecka

Medzi diaľkovo ovládanými lietajúcimi dronmi môžeme natrafiť na jeden zaujímavý kúsok, ktorý sa vďaka svojim rozmerom zmestí do vrecka nohavíc.

Súťaž o smartfón, promo kód a iné zvýhodnenia. Zľavy na Čierny piatok pokračujú

Aj medzinárodný predajca everbuying.net reaguje na obľúbený nákupný sviatok známy ako Black Friday. Podobne ako obchody v USA, aj on ponúka zaujímavé výhody.

Orol zlikvidoval drahého prieskumného drona. Ten útok zachytil na VIDEO

Rick Steven pracuje ako geodet a pri svojej práci používa lietajúce drony. Pomáhajú mu preskúmať rôzne oblasti z vtáčej perspektívy rýchlo a jednoducho.

Dron Xiaomi so 4K kamerou štartuje v predpredaji! Pozrite sa aj na ďalšie lietajúce kúsky

Čínska spoločnosť Xiaomi vie svojim zákazníkom ponúknuť technologické maximum za čo najprijateľnejšiu cenu, čo sme už neraz videli. To isté sa dá povedať o quadrokoptére Mi Drone.