Drony

Drony
zlavy

Sviatok nezadaných sa blíži: Nepremeškajte zľavy najväčšej nákupnej horúčky!

Čierny piatok ako symbol začiatku predvianočnej nákupnej sezóny sa rozšíril z Ameriky. Tento deň je často spojený s masovými zľavovými akciami a výpredajmi. Niečo podobné majú aj v Číne. 
gopro hero 6 black

Akčnú kameru GoPro Hero 6 Black spoznáme tento týždeň. Čo prinesie?

Spoločnosť GoPro začala rozposielať pozvánky na podujatie, ktoré sa bude konať 28. septembra v meste San Francisco v Kalifornii. Výrobca predmet podujatia neupresnil, no ani nemusel. Každému je jasné, o čo pôjde.
dron

Zháňaš lacný dron? Využi zľavové kódy k týmto trom modelom

Pokiaľ sa na vašich sociálnych sieťach ešte nevynímajú fotografie a videá z vtáčej perspektívy, pomôcť vám s nimi môže internetový obchod rcmoment.com, ktorý sa sústreďuje na diaľkovo ovládané zariadenia.
dron

DJI vylepšilo svoje kľúčové drony. Mavic Pro vydrží vo vzduchu dlhšie a je tichší

Spoločnosť DJI na podujatí IFA 2017 nepredstavila žiadny nový dron, čo však nevadí. Drony nepotrebujú každoročnú medzigeneračnú výmenu tak ako smartfóny. Hlavne, ak ide o spoľahlivé a vynikajúco pracujúce modely.
dron

Kamera v okuliaroch nestačí. Snapchat ju čoskoro naučí aj lietať

Spoločnosť Snap Inc., ktorá stojí za sociálnou aplikáciou Snapchat, sa chce viac ponoriť do sveta hardvéru. Po okuliaroch Spectacless s integrovanou kamerou môže na trh prísť rozhodne zaujímavejší kus hardvéru.

VIDEO: Dron DJI Spark oficiálne. Kompaktná a lietajúca… kamera?

Populárna spoločnosť DJI včera predstavila na tlačovom podujatí v americkom meste New York novú lietajúcu hračku, dron DJI Spark.
Canon dron

Canon predstavil nesmierne výkonného drona. Je určený pre priemyselnú sféru

Canon je japonská spoločnosť a asi najzvučnejšia značka vo fotografickom odvetví. Táto spoločnosť sa rozhodla vstúpiť do segmentu dronov, v ktorom dominuje DJI, Parrot a pokúsila sa doň zapísať aj spoločnosť GoPro.

Geekbuying spustil Fan Festival. Čím viac zdieľaní, tým viac zliav!

Medzinárodný internetový predajca Geekbuying spustil od druhého marca 2017 tzv. Fan Festival, obrovskú zľavovú akciu pre široké portfólio rôznych smart produktov.

VIDEO: Špehovať s dronom sa neoplatí. Táto žena neváhala a vytiahla zbraň

Vďaka dronom dokážeme zhotoviť skvelé zábery z vtáčej perspetívy, ktoré sú vo väčšine prípadov spojené s prírodou, extrémnými športami, alebo nedostupnými miestami, kde by sme sa s tradičným objektívom nedostali.
priehrada

Gigantický vodný priepad priehrady Monticello zachytený na VIDEO pomocou dronu

Do sekcie dych berúcich videí zhotovených z vtáčej perspektívy prostredníctvom dronu pribudlo ďalšie. Ponúkne nám unikátny pohľad na jeden z najväčších otvorov slúžiacich pre odvádzanie nadbytočnej vody.

VIDEO: Takto lieta prvý ovládateľný jednomiestny hoverbike

Lietajúci dron s ľudskou posádkou už nie je sci-fi. Prvé takéto zriadenie má vzlietnuť tento rok v Dubaji a pôjde o plne autonómny dopravný prostriedok, v ktorom budete prakticky batožinou.

Autonómny dron s ľudskou posádkou vzlietne po prvýkrát už toto leto

Pokiaľ už teraz plánujete letnú dovolenku a nie je obmedzení prísnym rodinným rozpočtom, zamieriť by ste mohli do Dubaja. Uvidieť môžete premiérový let autonómneho dronu, schopného prenášať ľudských pasažierov.
GoPro Karma

Dron GoPro Karma sa konečne vrátil do predaja. Po troch mesiacoch

Pre fanúšikov quadrokoptér s integrovanou kamerou máme dobré správy. Jeden z najzaujímavejších počinov minulého roka, dron GoPro Karma, sa vracia do predaja.
Airselfie

Kryt na smartfón a selfie dron v jednom. Gadget AirSelfie mieri do predaja

Technologické zariadenia, ktoré kombinujú nemožné s možným sú veľmi zaujímavé. Podobne by sa dal charakterizovať aj gadget nazvaný AirSelfie.
GoPro Karma

Potvrdené: Dron GoPro Karma, ktorý bol stiahnutý z obehu, sa vráti späť na trh

Dron GoPro Karma bol predstavený koncom septembra 2016 a hneď po uvedení zožal patričnú vlnu záujmu. Bol kompaktný, ľahký, nabitý technológiami a reprezentoval punc značky GoPro.

Yi Technology predstaví na CES 2017 nový dron. 4K video pri 60 fps a viac

Technologický veľtrh CES 2017 nebude len o smartfónoch, televízoroch alebo o inteligentnej domácnosti. Niekoľko technologických firiem predvedie aj nové lietajúce drony.
banner