Drony

Úvod Ostatné Drony
DJI Mavic Air

DJI Mavic Air oficiálne: Skladný 4K dron, ktorý by v obci dostal pokutu za rýchlosť

Renomovaný výrobca DJI dnes na podujatí v americkom meste New York predstavil nový dron s pomenovaním Mavic Air.
dron Tello

Konečne lacný a zároveň dobrý dron? Spoločnosti DJI a Ryze spojili sily

Skutočne dobrý dron dnes stojí niekoľko stoviek EUR. jednu z najlepších volieb s ohľadom na cenu, výbavu a značku predstavuje model Spark od renomovanej spoločnosti DJI.
GoPro Karma

GoPro Karma je prepadákom. Výrobca opúšťa biznis s dronmi

Dron GoPro Karma nikdy nedosiahol na svojich konkurentov a dokonca bol na nejaký čas stiahnutý z trhu kvôli technickým problémom. Do predaja sa ale vrátil po asi štvrťroku, a to s pôvodnou vysokou cenou.
dron

Natoč koniec roka dronom: K týmto štyrom máme kódy so zľavou!

Koniec roka, lyžovačku a vlastne čokoľvek, čo stojí za pohľad môžete natočiť z jedinečnej perspektívy pomocou jedného zo štyroch dronov, ku ktorým sme dostali kódy so zľavou.
dron

Zháňaš lacný dron? Pozri si naše TOP 3 tipy, najlacnejší už za 50 EUR!

Známy internetový predajca TomTop uviedol do obmedzenej ponuky trojicu dronov značky Hubsan, ktoré sú cenovo odstupňované. Základný model stojí ledva 50 €, zatiaľ čo lepšie vybavený typ až takmer 165 €.

Nepremeškaj obrovskú Black Friday ponuku plnú zariadení a výborných cien od e-shopu TomTop

Na blížiaci sa obrovský výpredajový sviatok známy ako Black Friday sa svedomito pripravuje snáď každý predajca. Čínske e-shopy tak majú plné ruky práce, aby sa postarali o množstvo zlacneného tovaru, ktorý vám bude k dispozícii za naozaj bezkonkurenčné ceny.
zlavy

Sviatok nezadaných sa blíži: Nepremeškajte zľavy najväčšej nákupnej horúčky!

Čierny piatok ako symbol začiatku predvianočnej nákupnej sezóny sa rozšíril z Ameriky. Tento deň je často spojený s masovými zľavovými akciami a výpredajmi. Niečo podobné majú aj v Číne. 
gopro hero 6 black

Akčnú kameru GoPro Hero 6 Black spoznáme tento týždeň. Čo prinesie?

Spoločnosť GoPro začala rozposielať pozvánky na podujatie, ktoré sa bude konať 28. septembra v meste San Francisco v Kalifornii. Výrobca predmet podujatia neupresnil, no ani nemusel. Každému je jasné, o čo pôjde.
dron

Zháňaš lacný dron? Využi zľavové kódy k týmto trom modelom

Pokiaľ sa na vašich sociálnych sieťach ešte nevynímajú fotografie a videá z vtáčej perspektívy, pomôcť vám s nimi môže internetový obchod rcmoment.com, ktorý sa sústreďuje na diaľkovo ovládané zariadenia.
dron

DJI vylepšilo svoje kľúčové drony. Mavic Pro vydrží vo vzduchu dlhšie a je tichší

Spoločnosť DJI na podujatí IFA 2017 nepredstavila žiadny nový dron, čo však nevadí. Drony nepotrebujú každoročnú medzigeneračnú výmenu tak ako smartfóny. Hlavne, ak ide o spoľahlivé a vynikajúco pracujúce modely.
dron

Kamera v okuliaroch nestačí. Snapchat ju čoskoro naučí aj lietať

Spoločnosť Snap Inc., ktorá stojí za sociálnou aplikáciou Snapchat, sa chce viac ponoriť do sveta hardvéru. Po okuliaroch Spectacless s integrovanou kamerou môže na trh prísť rozhodne zaujímavejší kus hardvéru.

VIDEO: Dron DJI Spark oficiálne. Kompaktná a lietajúca… kamera?

Populárna spoločnosť DJI včera predstavila na tlačovom podujatí v americkom meste New York novú lietajúcu hračku, dron DJI Spark.
Canon dron

Canon predstavil nesmierne výkonného drona. Je určený pre priemyselnú sféru

Canon je japonská spoločnosť a asi najzvučnejšia značka vo fotografickom odvetví. Táto spoločnosť sa rozhodla vstúpiť do segmentu dronov, v ktorom dominuje DJI, Parrot a pokúsila sa doň zapísať aj spoločnosť GoPro.

Geekbuying spustil Fan Festival. Čím viac zdieľaní, tým viac zliav!

Medzinárodný internetový predajca Geekbuying spustil od druhého marca 2017 tzv. Fan Festival, obrovskú zľavovú akciu pre široké portfólio rôznych smart produktov.

VIDEO: Špehovať s dronom sa neoplatí. Táto žena neváhala a vytiahla zbraň

Vďaka dronom dokážeme zhotoviť skvelé zábery z vtáčej perspetívy, ktoré sú vo väčšine prípadov spojené s prírodou, extrémnými športami, alebo nedostupnými miestami, kde by sme sa s tradičným objektívom nedostali.
priehrada

Gigantický vodný priepad priehrady Monticello zachytený na VIDEO pomocou dronu

Do sekcie dych berúcich videí zhotovených z vtáčej perspektívy prostredníctvom dronu pribudlo ďalšie. Ponúkne nám unikátny pohľad na jeden z najväčších otvorov slúžiacich pre odvádzanie nadbytočnej vody.

VIDEO: Takto lieta prvý ovládateľný jednomiestny hoverbike

Lietajúci dron s ľudskou posádkou už nie je sci-fi. Prvé takéto zriadenie má vzlietnuť tento rok v Dubaji a pôjde o plne autonómny dopravný prostriedok, v ktorom budete prakticky batožinou.

Autonómny dron s ľudskou posádkou vzlietne po prvýkrát už toto leto

Pokiaľ už teraz plánujete letnú dovolenku a nie je obmedzení prísnym rodinným rozpočtom, zamieriť by ste mohli do Dubaja. Uvidieť môžete premiérový let autonómneho dronu, schopného prenášať ľudských pasažierov.