Úvod Ostatné Drony Chýba ti vo výbave kvalitný dron? Máme zľavu pre výborný DJI Phantom...

Chýba ti vo výbave kvalitný dron? Máme zľavu pre výborný DJI Phantom 3

0
dron

DJI Phantom 3 v edícii Standard bol predstavený ešte v druhej polovici roka 2015 ako výborná voľba pre začiatočníkov a mierne pokročilých v rozvíjajúcej sa kategórií lietajúcich diaľkovo ovládaných quadrokoptér.

DJI je renomovaným a kvalitným výrobcom, čo bolo vidieť aj na uvádzacej cene modelu DJI Phantom 3 Standard. Vtedajších asi 800 EUR bolo viac ako dosť, no táto suma dnes už ani zďaleka neplatí a dron má stále čo ponúknuť.

DJI Phantom 3

Cena: 371,99 € | Kupón: FERM42

Vysoké hodnotenia dronu podtrhol 2,7K video záznam pri snímkovaní 30 FPS zhotovený pomocou optiky s 94-stupňovým zorným poľom a stabilizáciou po troch osiach (gimbal). Snímač má rozlíšenie 12 Mpx a svetelnosť f/2.8.

dji phantom 3
© Cafago

Bežné natáčanie videí z vtáčej perspektívy obohatíte režimom štandardného fotografovania, sériového fotografovania alebo obľúbeným časozberom. Dobrá foto výbava je až na druhom mieste. Najskôr sa musíte dostať do vzduchu…a udržať sa tam.

Deklarovaná 25-minútová výdrž na jedno nabitie je stále považovaná za nadštandardnú. Dron dokáže stúpať rýchlosťou až 5 metrov za sekundu, má vstavaný GPS čip, WiFi a pomocné funkcie, vďaka ktorým sa dron napríklad automaticky vráti na miesto, odkiaľ vzlietol.

dji phantom 3
© Cafago

Dron je možné ovládať priamo cez smartfón, alebo cez pribalený diaľkový ovládač, do ktorého smartfón vložíte. Druhá možnosť je pohodlnejšia.

DJI Phantom 3 Standard sa dá získať za výborných 371,99 EUR s bezplatným doručením z Nemecka, ktoré bude trvať od jedného do štyroch dní. Takúto predajnú cenu  dostanete až v košíku po zadaní kódu s textom FERM42. Pozor, kód platí iba do 28. februára.

Základná palubná kamera

Cena: 13,32 € | Kupón: JK255

Ešte jeden kód so zľavou sa dá uplatniť pri doslova extrémne lacnej palubnej kamere do auta. Vzhľadom na cenu vám ale musí stačiť FHD video pri snímkovaní 24 FPS, no s veľkým zorným poľom.

kamera do auta
© Cafago

Kapacita batérie nie je najväčšia, v balení sa však nachádza 12V nabíjačka do auta. Uspokojiť sa tiež treba s podporovanou max. 32 GB pamäťovou kartou. Kamera ale má zabudovaný mikrofón, reproduktor a dokonca dotykový LCD displej s uhlopriečkou troch palcov.

Kamera stojí necelých 20 EUR, čo je samo osebe málo. Kód s textom JK255 jej cenu posunie ešte nižšie, na hraničných 13,32 EUR. Palubnú kameru do auta nájdete na tejto adrese.