Sony Xperia Z4

Úvod Sony Sony Xperia Z4

Prvé sťažnosti na Sony XPERIA Z4: Podľa používateľov sa prehrieva, môže za to Snapdragon 810?

Iba pár hodín prešlo od oficiálneho začiatku predaja novej vlajkovej lode od Sony v Japonsku a na zariadenie sa už hrnú sťažnosti. Smartfón sa podľa všetkého poriadne prehrieva.

SONY: Nie sme pripravení na predstavenie telefónu s Quad HD displejom

V Sony zatiaľ nie sú pripravení pustiť sa do výroby Quad HD smartfónov. Vraj nedávajú zmysel a sú zbytočne energeticky náročné.

Sony Xperia Z4 určená aj pre slovenský trh môže byť predstavená už budúci týždeň

Sony chystá na 27. mája v Taiwane tlačovú konferenciu. O jeden deň neskôr sa podobná udalosť uskutoční aj v Hong Kongu. Spoločnosť tam má podľa "miestnych médií" konečne predstaviť svoju globálnu vlajkovú loď.

Pozrite si 24 nových fotografií Sony Xperia Z4

Predvčerom sme vás informovali o tom, že japonský výrobca Sony konečne predstavil svoju dlho očakávanú vlajkovú loď Sony Xperia Z4. Bohužiaľ, tento model je určený iba pre japonský trh.

Sony Xperia Z4 Compact a Xperia Z4 Ultra sa objavili v databáze regulačného úradu

Pred tromi dňami japonský výrobca Sony predstavil svoju novú vlajková loď Xperia Z4. Bohužiaľ, určená je iba pre Japonsko.

FOTO Nájdite 6 rozdielov: Sony Xperia Z3 vs. Xperia Z4

Japonský výrobca Sony pred troma dňami predstavil svoju novú vlajkovú loď Xperia Z4. Zariadenie je momentálne určené iba pre Japonsko. Nič nám však nebráni, aby sme ho porovnali s konkurenciou a hlavne, s predchodcami. Xperia...

Sony Xperia Z4 nie je vlajková loď. Skutočný TOP model má prísť už v máji!

Japonský výrobca včera predstavil svoju Xperia Z4, ktorá je určená pre japonský trh. Jedná sa o malý pokrok vpred, Sony vylepšil hlavne výkon. V Xperia Z4 sa totiž nachádza nový Snapdragon 810.

Sony Xperia Z4 oficiálne: 5.2″ Full HD displej, Snapdragon 810, 2930 mAh batéria a 20 MPx fotoaparát

Japonský výrobca konečne odhalil to, na čo väčšina Androiďákov doteraz netrpezlivo čakala. Nová vlajková loď prichádza s vylepšeným hardvérom, softvérom a aj ľahšou či tenšou konštrukciou.

Masívny únik! Objavili sa tisícky dokumentov zo Sony. Je toto Xperia Z4?

Dnes tu máme veľmi zaujímavé informácie o výrobcovi Sony a jeho novej vlajkovej lodi Xperia Z4. WikiLeaks, nezisková organizácia založená v roku 2006 s cieľom odhaliť a publikovať tajné a často aj citlivé informácie, včera na internete uverejnila 30 287 dokumentov, vrátane prezentácií, obrázkov a renderov zo Sony.

Sony Xperia Z4 dostane kovovú konštrukciu aj skener na odtlačky prstov

Tohtoročná vlajková loď renomovaného japonského výrobcu prinesie niekoľko výrazných zmien. Medzi tými väčšími by mali byť prémiové materiály či taká čítačka biometrických údajov priamo v "power" tlačidle.

Sony Xperia Z4 (alebo Z3 Neo) má byť predstavená už 20. apríla

Zatiaľ čo Samsung a HTC svoje vlajkové lode predstavili už pred niekoľkými týždňami, ešte stále čakáme na najvyšší model z dielne Sony.

LG G4 a Xperia Z4 v GPU benchmarku: Potvrdili sa špecifikácie!

Dve chystané vlajkové lode od japonského, resp. juhokórejského výrobcu sa mihli v benchmarkoch merajúcich výkon grafického čipu. LG G4, ako aj Xperia Z4 by mali byť predstavené už onedlho.

FOTO Toto je oficiálny render Sony Xperia Z4

Nová vlajková loď Sony Xperia Z4 ešte stále nebola predstavená, no momentálne o nej vieme v podstate všetko od špecifikácií až po vzhľad.

ŽIVÉ FOTO: Takto vyzerá Xperia Z4 – nová vlajková loď Sony pre rok 2015

Čakáte na nový telefón od Sony a chcete už teraz vedieť, čo si pre vás obľúbený výrobca pripravil? Ste na správnej adrese! Na internet sa totiž dostali nové snímky, ktoré zachytili nové zariadenie, s najväčšou pravdepodobnosťou práve Xperia Z4.

Benchmark odhalil špecifikácie Sony Xperia Z4 aj LG G4: Takýto čipset, displej a foťák ponúknu nové vlajkové lode

V databáze populárnej aplikácie na testovanie výkonu mobilných zariadení sa objavili dva kúsky, ktoré podľa dostupných informácií predstavujú očakávané vlajkové lode.

6 skvelých konceptov Sony Xperia Z4, ktoré sa nikdy nestanú skutočnosťou

Nikto presne nevie, kedy bude predstavená nová vlajková loď od Sony. Japonský výrobca tentokrát prerušil svoj 6-mesačný cyklus a na novom smartfóne poriadne zapracoval. Môžeme si byť istí iba jedným.

Nové FOTO Xperia Z4 v puzdre potvrdzujú dizajn

Počas posledných dní sme sa dozvedeli niekoľko zaujímavých informácií o pripravovanej vlajkovej lodi Xperia Z4 od Sony.

Sony Xperia Z4 má prísť až v septembri: Podpora microSD kariet stále možná

Vyzerá to tak, že informácie o tom, že sympatický japonský výrobca upustil od 6-mesačného cyklu vlajkových lodí bola pravdivá.